Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Uber, Уклон та інші
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 13-3-2017 у 11:06
Uber, Уклон та інші


На місцевому ринку почали розгортатися нові підходи до організації служб таксі.
З великим шумом в соціальних мережах запрацював такий очікуваний багатьма Uber. Перед тим була велика візуальна реклама сервісу Уклон (наскільки я зрозумів, певного аналога Uber).

В принципі це супер. Тільки на Заході такі сервіси виграють за рахунок ціни. Те, що я прочитав наразі в Інтернеті, виглядає, що окремі традиційні служби є дешевшими.
Другий аспект - надійність. Я за останні роки мав лише одну критичну ситуацію, коли таксі вчасно не приїзджало. Але дзвінок оператору усе вирішив, на вокзал я встиг нормально. Цікаво, а як у тих новітніх службах вирішуються такі ситуації?
Правда, в Києві і Одесі мав дуже серйозні проблеми з таксі (фактично не було так, щоби проблем не було), я так зрозумів, що там характеристика "надійність" дуже актуальна.

А який у кого реальний досвід (я не про подарункову поїздку в перший день)?




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 13-3-2017 у 12:27


По цінах - виграє ОТаксі.
По сервісу трошки Убер. Наприклад, показує на карті, де стоять вільні машини. Ще в нього є якась така дурна фішка, робиш замовлення, ціна, припустимо 120, скидаєш, повторюєш через навіть пару хвилин, ціна 80. У них якась прив'язка до "часу пік", якщо одночасно багато замовлень сипеться, ціна підскакує. Якщо я правильно зрозумів.
Уклоном скористатись не вдалось, за 3 спроби нема вільних машин.
Кацапський яндекс навіть не розглядаю, як варіант.

Позитивом є те, що після зробленого замовлення тобі відзвонює одразу сам водій.
Недавній тест.
Дзвінок на службу, прийняли замовлення, чекайте. Хвилин через 5 дзвінок - вибачте, нема машин у вашому районі. І це ще добре, що відзвонили. Тобто, це далеко не одинична ситуація.
Уклон - машин нема, Убер і ОТаксі - останнє дешевше.
Так що, виходячи з власного досвіду, цими двома службами можна користуватися.
Ну і позитивний момент - оплата кредиткою.

Там теж є диспетчерська служба, куди можна додзвонитися.
І водії піклуються про рейтинг, що важливо.
Хоча наші люди, як я помітив по сервісах бронювання готелів, рейтинги часто розставляють геть неадекватно.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 13-3-2017 у 12:46


Отаксі - це те, що таксі "Оптима" чи щось інше?

На Оптима водій завжди відзвонює сам




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 13-3-2017 у 18:49


Таксі онлайн: https://play.google.com/store/apps/details?id=ua.otaxi.client



Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 14-3-2017 у 09:11


Цитата: Початково розміщене учасником Андрій Пелещишин  

На Оптима водій завжди відзвонює сам

Тут трохи інше. Якщо замовляти через телефон, то спершу ти говориш з оператором, потім він шукає вільну машину, і якщо таку знаходить, передає замовлення. Аж тоді водій може відзвонити, здебільшого, коли уже під'їхав.
А тут ти ввів адреси, натиснув кнопку, і тобі одразу відзвонює водій, який прийняв це замовлення. З диспетчерською ти взагалі не спілкуєшся.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 14-3-2017 у 11:51


Уклон вже давненько запустився, але ще жодного разу ним не користувався.
Uber - наразі враження позитивні. За промоціями два рази їздив безкоштовно, але навіть у безкоштовних поїздках номінальні ціни були дуже привабливими, машини акуратними. Думаю, з часом ціни мали б вирости.
Щодо часу Пік, то там справді треба бути уважним, щоб не поїхати за піковою ціною, але як дуже треба, то краще дорого поїхати, ніж дешево пропустити потяг/літак.
З плюсів - ти бачиш, що водій взяв замовлення і їде до тебе.
З традиційних таксі - користувався Браво, Економ і Оптима, і останнім часом підводили часто. Не приїжджали, або через значний інтервал часу дзвонили, що машини нема, пошарпані жигулі приймали виклики, одного разу автівка глохла постійно, думав не доїдемо. :)
Про Отаксі - не чув, треба спробувати.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 14-3-2017 у 20:40


Я чого запитав, чи Отаксі та Оптима одне і те саме. Останній раз після того, як я скористався Оптима, я буквально через десять хвилин смс з пропозицією встановити аплікацію Отаксі на телефон. Якщо то різні контори, то значить, хтось з операторів зливає інформацію про клієнтів.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 1-4-2017 у 20:01


Львівські таксисти спробували протестувати про Убера. У принципі це зрозуміло, так чи інакше, на ринок зайшов новий великий учасник, місця стане усім менше.
Коли страйкують лондонські таксисти на Роллс-Ройсах, то можна зрозуміти їхні претензії. Вони забезпечують фірмовий рівень та легальність, навзаєм вимагаючи певні гарантії. А тут вчора зранку бачив на зупинці "копійку" таксувальну. Взагалі я не сноб, але є питання ціни, за таке авто ціна мала би бути копійчана також.
А увечері їхав Убером. Перший раз у житті у мене в таксі некругла сума "закруглилася" в менший бік. Водій дав двадцятку здачі, я йому залишився винен 1 гривню :)

А взагалі цікавим був би повністю біржовий сервіс. Наприклад, клієнт виставляє максимальну допустиму для себе ціну поїздки, якщо хтось хоче підвезти, протягом якогось короткого періоду бере замовлення на себе (з відповідальністю звісно). Якщо час проходить, клієнт або підвищує, або знімає запит.
Цікаво, яка би реально була планка ціни перевезень.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 3-4-2017 у 08:43


А я от не розумію. Він же не з автопарком зайшов, кому місця стане менше, таксистам?
У нас же нема таксопарків, принаймні масштабних. Всі таксі - приватники. Від заходу убера кількість автомобілів ні разу не збільшиться. Ціни убер нижче ринкових не ставить.
Конкурентом він є лише операторам і за рахунок якості мервісу.
Протестували певно "копійчані" таксисти, яких убер залишає за бортом, бо в нього, бач, вимога - автомобіль не старше 7 років.
Чи ті, що на вокзалі тусують "таксітаксітаксікомутаксі", і ціни загинають вдвічі вищі?
З яндексом зрозуміло, але протест не в тому місці, це ж їхні колеги сервісом користуються, так проведіть з ними бесіду профілактичну. Не буде машин, не буде сервісу.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 3-4-2017 у 15:36


Спілкувався з одним з керівників одного таксосервісу. Він в принципі не захотів визнати, причину, з якої вони протестували. Все звелося до риторики: убер-російський сервіс, а наші хлопці гинуть. Аргументи, що це сервіс американський не діяли.
Насправді мені оці протести нагадали сервіс в колись нашому Криму: мінімум комфорту за максимум ціни. Таксист буде стояти в аеропорту/на возкалі тощо і таки знайде за день 2-3 лохів які заплатять 100-300 грн. за поїздку, яка коштує 50, ніж поїде 10 разів по 50. Вже мовчу про "убиті" авта, шансон і куріння в салоні, без шашечок, лічильників і податків.
Загалом, цікаво спостерігати за такими ситуаціями, коли сучасні технології заходять в "стару" царину і роблять революцію: для наших таксистів виявилося шоком можливість залишити відгук, що в нього буде рейтинг, за який треба дбати, що не вийде просто так накидати 10 грн, бо є валіза чи мати забитий барахлом багажник.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 4-4-2017 у 13:40


Цитата:
А я от не розумію. Він же не з автопарком зайшов, кому місця стане менше, таксистам?
У нас же нема таксопарків, принаймні масштабних. Всі таксі - приватники. Від заходу убера кількість автомобілів ні разу не збільшиться. Ціни убер нижче ринкових не ставить.


Погоджуюся, суттєво вирости кількість машин не мала би.

Щодо російськості.. Формально Яндекс здається кіпрська компанія :) І Яндекс і Убер - акціонерні товариства. Та й не зовсім ясно яку загрозу може нести таксопарк для державної безпеки.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 4-4-2017 у 14:51


Цитата:

Та й не зовсім ясно яку загрозу може нести таксопарк для державної безпеки.

На фоні залежності від російського газу, нафти, твелів інших товарів, то це справді смішно...




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 9-4-2017 у 11:12


Прямо перед будівлею головного залізничного вокзалу оспіваного в піснях і легендах міста Лева стоїть, я б сказав, візитівка нашого міста - ланцюжок білих авеоланосів, страшних, як ранок понеділка, наскрізь іржавих. А поруч в'ються просто взірцеві водії цих лімузинів, чіпляючись до усіх підряд: "таксі ннада?".
Протестувальники, ті, кому онлайн-сервіс 21 століття дуже заважає тягнути усіх назад у 19-е.
Потратити годину, щоб хоч шкуркою здерти ту іржу і замалювати її пензликом з фарбою зі супермаркету - ні, навіщо? Для чого старатися? Простіше шини під обласну раду занести.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 9-4-2017 у 15:24


У мене виникла проблема.. Я не зміг нормально зареєструватися на Убер :(

Коли поставив програму, увів мій емайл і телефон, мені замість активації логіна прийшло повідомлення, що я нагадую свій пароль. Я цим скористався і ввійшов в мій акаунт. Який виявився мертвим акаунтом якогось московського (мабуть) таксиста. Чому там був мій емайл - не знаю, взламів пошти не пригадую. Певно чоловік просто помилився, і воно зависло ні туди ні сюди.
Мене чуже таджицьке прізвище дратувало, я звернувся в підтримку про видалення цього акаунта. Як виявилося, такої процедури в Убер насправді нема, вони чогось просто поміняли в налаштуваннях пошту і телефон.
Після цього я чомусь успішно заходжу в акаунт з брєдовими телефонами та мейлом.
Пробую створити нормальний - не виходить, пише що мій телефон вже заюзаний в системі (де, ким? Напевно, десь лежить в архівах, як такий що вже задіяний). Змінити теж не можна.
Як тепер користатися Убером? Підозрюю, що ніяк :(




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 9-4-2017 у 18:09


Виправдовуйся, виправдовуйся.
Підробітком займався? Таксував небось поночах в Москві під таджицьким прізвищем? :lol:

Дивно. Реєстрація прив'язана до номера телефону, на який приходить код активації, після введення якого реєстрація продовжується.
Ну але то таке.
Програма в тебе запускається?
Там в меню можна редагувати дані профілю, ім'я, телефон, емейл. Викликаєш меню, тапаєш по прізвищу і міняєш. Чи тобі саме тут не дає це зробити?




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 9-4-2017 у 23:15


Ім'я не пускає редагувати, тепер і телефон теж. Якби можна було імя змінити, я би не парився.
Телефон можна змінити на лівий, але на мій власний не вдається, система пише, що такий телефон вже є в системі.
Або я не знаю, може я якоюсь не ту програму поставив... Ніби брав з Маркета..
А ще ціну мені в рублях пхає, і нема способу змінити.

Якщо чесно, сервіс з вартістю в річний бюджет України міг би трохи допиляти свої продукти.
Сподіваюся, що якось розберуся і таки зможу особисто викликати Убер-таксі! (той раз, що я писав, то його мені колега викликав).




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 10-4-2017 у 09:26


В розділі "допомога" є пункти, які дозволяють замовити зміни в профіль. Може спробувати надіслати запит звідти?
Взагалі додаток мені не подобається. Наприклад, як замовити поїздку з проміжними зупинками? Не знайшов такої можливості. Замовити поїздку на конкретний час теж. В допомозі розписано, як це робити, але нема в додатку такої піктограми, по якій треба жмакати.
В отаксі на голову кращий софт.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Rock Androll
Новак
*



Повідомлень: 1
Зареєстрований: 17-8-2017
Нема на форумі


[*] написано 19-9-2017 у 11:38


Якщо ви вже згадали про ціни, то на днях у Львові знову таксисти підняли розцінки за проїзд - от які тепер тарифи на таксі у Львові - https://tsina.lviv.ua/taksi-lviv/ Підняли як по кілометражу на 1-2 грн, так і то відбилося на мінімалці, в багатьох вже не 2 км безкоштовно, а 1. Та й бачу Убер також підняв, хоч ще як бачите трохи дешевше ніж в інших, але вже не так як було раніше. Кажуть то через газ, бо більшість на ньому їздить. І то ше не всьо, на зиму знову будуть піднімати. Так що чекаєм...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 3-10-2017 у 22:01


Поки нарід тішився з появи Убера і усунення Яндекс.Таксі, вони в деяких країнах СНГ (в першу чергу в Росії) об'єднали свій бізнес. Україну це ніби не зачепило, але проте це тенденція..



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 9926
Реклама: