Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Чи вигідний нам Білоруський "Майдан"
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9143
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 26-3-2017 у 19:57
Чи вигідний нам Білоруський "Майдан"


У Білорусі сталися заворушення, які певною мірою нагадують наші Майдани. І весь український ФБ переповнили лайки, репости і тп в підтримку цієї теми.
Але мене щось мучать сумніви. Білорусь не Україна. Чого нам хотіти їхнього Майдану?
Адже природа заворушень там усе-таки більше економічна (хоча податок на тунеядство - річ звісно ідіотська), а не політична. Опозиція там слабенька навіть у порівнянні з українською 2014 року. Можна собі уявити, що вона зробить з країною за півроку. Крім того, в опозиції там завжди були сильні проросійські настрої. Проєвропейцям, враховуючи стан справ в ЄС, НАТО та Україні взагалі нема що запропонувати..
Думаю, якщо Лукашенко спихнуть, то на його місце стане або авантюрист (і буде біда), або повністю російська маріонетка (або колективна маріонетка у формі парламентської республіки). Зрештою, у Білорусі і нема значної частини населення чи регіону з відчутно антиросійськими настроями.
У той же час "Майдан" чомусь замаячив тоді, коли Лукашенко почав чинити опір РФ у різних справах.
І що ми маємо? Новини про спроби громадської непокори які якимось дивом (а "дива" просто так не трапляються) день в день співпали з новиною про те, що в Білорусь зайшла перша партія Іранської нафти (80 тисяч тон!). І зайшла через Одесу! А тільки цього року має пройти 8 млн тон, які замінять російську нафту. http://ua.korrespondent.net/business/economics/3831873-iran-postavy...
Тобто перед нафтовими компаніями РФ (а вони і керують Росією) замаячила нова загроза втрати колосальних грошей, а перед Україною - гарна перспектива реально і заробити на транзиті і вставити пістон агресору (нафту можна і не тільки в Білорусь гнати, головне почати). Якщо зараз через якусь необережну активність України чи окремих громадян ми поховаємо цей проект, оце буде справді подарунок Росії.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 9930
Реклама: