Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Українізація популярної програми для велосипедистів Strava
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 25-4-2017 у 13:25
Українізація популярної програми для велосипедистів Strava


Шановні друзі,
Хочу трішки розповісти про мої "успіхи" в боротьбі за переклад Strava українською. По порядку. Десь більше ніж рік тому я написав повідомлення на форумі техпідтримки Strava про необхідність перекладу Strava, як не цілого веб-інтерфейсу, так хоча б аплікації для мобільних пристроїв і попросив на всіх можливих ресурсах проголосувати за цю пропозицію. Також відбулася дискусія з розробником Julien Silland, дивіться коментарі під статею http://labs.strava.com/blog/internationalizing-strava/ . Моє повідомлення зібрало 161 голос станом на березень 2017 року, а потім раптово зникло з форуму. Мало це чи багато, але моє повідомлення опинилося на другій сторінці по кількості голосів. Це вселяло надію, що врешті переклад Strava українською ввійде в плани розробників, бо ігнорувати майже 50 мільйонів українців це дико. Тому зникнення мене здивувало, і я вислав тікет про незрозумілу неетичну поведінку адміністратора форуму. За якийсь час зі мною зв'язалася менеджер спільноти Strava пані Elle Anderson, яка теж була здивована тим фактом і пообіцяла вияснити, що ж сталося з повідомленням. На разі вона відновила інше моє повідомлення, яке зараз міститься тут: https://goo.gl/Ix9xTP
Схоже, що знову потрібно починати епопею з голосуванням, і я знову прошу вас проголосувати за моє повідомлення тут https://goo.gl/Ix9xTP і по можливості написати кілька слів підтримки.
Дякую всім небайдужим!


Нижче декілька скрінів, зроблених перед зникненням:










Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 25-4-2017 у 21:19


Проголосував, хоч і не юзаю цю програму. Взагалі там можлива реєстрація через email... Що вказує на потенційну можливість накручування голосів...
А що, там відсутня можливість crowd-перекладання? Лише просити про це адміністрацію? Тю.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 25-4-2017 у 21:47


Ну ці всі можливості перекладу якраз обговорювалися в тій дискусії, яка безслідно зникла. Коротко, то немає в них механізму перекладу спільнотою, все робиться тільки через засекречених девелоперів. Я висловив припущення, що з самого початку створення платформи про переклад серйозно не замислювалися, а коли постало це питання, то вже було пізно - потрібно було переписувати з нуля весь код. Тому воно в них так туго йде. Детальніше про інтернаціоналізацію Strava можна подивитися в коментарях під статтею Julien Silland'а, про яку я написав вище.



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 9937
Реклама: