Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Реклама львівського пива
Каунтер
Новак
*



Повідомлень: 7
Зареєстрований: 21-1-2003
Нема на форумі

Настрій: файний

[*] написано 30-4-2003 у 14:31
Реклама львівського пива


На початку пр.В.Чорновола (за Оперним Театром) недавно розмістили велетенський рекламний щит Львівської пивоварні – продовження рекламної компанії в якій використовується вислів “... і ніщо не могло зупинити князя в дорозі...). Нічого здавалосяб дивного. Але у 1715 році у Львові вже не було українських князів. У ті роки Львів був то під Польською то під Австрійською владою. А “чистої”, або хоча б на половину “чистої” української знаті вже не було.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 7-5-2003 у 09:23


Нема вже львівського пива. Прибили остаточно...
Тепер воно мало не на рівень славутича опустилось.
Єдине, що ще портер у них іноді виходить більш-менш, але портер - це під настрій і погоду. А ще як лікувальний засіб - краще за вино з корицею...
І залишилось в Україні єдине пристойне пиво - ужгородське. Це Бровар Груп, Зіп, Берегівське бархатне. Але його у Львові не знайти :( А все тому, що культури споживання нема. Пиву у нас - це як окислювач до ракетного палива. Щоб догнатись після горілки. А доганятись можна і кока-колою, якщо б там було достатньо коки... Ех...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 4-7-2003 у 01:42


Ну чому 1715 - мені подобається, та й інші нічого



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 4-7-2003 у 08:08


цікаво, що за рекламна компанія "з висловом..." - у нас такого не показують...



карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 4-7-2003 у 10:07


2 fish: О, то така реклама, що моя юна колежанка втратила сон і спокій через очі князя ;) (до речі, я його відразу сприйняла, як поляка) Каже мені - ти спілкуєшся з львів’янами, дізнайся, хто знімався в цій рекламі. Я обіцяла спробувати. :)
Що ж до якості пива... за ужгородське не скажу, не куштувала, але Львівське порівняно з тим, що розливає нині "Оболонь" - це як нектар поруч з пепсі-колою. Я нині вживаю тільки "Львівське". Претензій до якості того пива, що продається під цією маркою в Києві не маю жодних. :)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 4-7-2003 у 10:29


та нє, смак і якість - то я все одно не зрозумію (бо не вживаю пива) - мені саме ідея реклами чи там сюжет цікаво було взнати.
У нас львівське пиво реклямують через ролик з монахом, який діжку везе.




карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 4-7-2003 у 11:07


То є ролик, де монах везе діжку і зустрічає князя, який дуже нервується від того, що йому заважають їхати :) і навіть за шаблю хапається. Ченець терміново наливає князю кухоль пива, той, звісно, відходить душею, а потім - то мій улюблений момент - показують монаха, який бенкетує за княжим столом, а на пальці у нього виблискує князівський перстень. Дуже класна реклама, як на мене :)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 4-7-2003 у 11:59


о, а у нас, видко, цензура - монах є, князя нема :)



карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 4-7-2003 у 12:19


Та ні, то не цензура, то просто другий ролик, де монах пиво везе і сам його п’є. Перший ролик був дуже зворушливим, у ньому я пам’ятаю двох чарівних наречених у білих сукнях, що кудись телефонували, хлопчика, що сидить на підвіконні мансарди, двох стареньких, що розкланюються при зустрічі, і смішливих дітлахів; другий - це той, що ви бачили, і третій - з князем, який, судячи з усього, таки поляк. І дуууже привабливий :)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Реплікант10322195
Дійсний член
***



Повідомлень: 104
Зареєстрований: 22-1-2003
Місто: Газова школа-виставка
Нема на форумі

Настрій: Божественний

[*] написано 4-7-2003 у 13:45


Мені привезли на спробу пару пляшок пива з Ріги.
Їхнє "чорне" не рівня нашому портеру - немає неприємного гіркого присмаку. Взагалі-то словами важко описати смак, але після споживання думка про наше вітчизняне пиво в мене кардинально змінилася.





Я любив вас усіх, та найбільше любив Україну,
Певно, в цьому і є та найважча провина моя. (c) С.Галябарда
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 998
Реклама: