Форум Рідного Міста

Аж сльозу прошибло

Олексій Мачехін - 17-6-2004 у 16:31

http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=6856369&...

Рост - 17-6-2004 у 16:40

Який хороший чоловік...

Василь Яворський - 17-6-2004 у 16:45

Господи, як ми не дооцінюємо нашого прем"єра... добре, що не всі такі погані як я і хтось в ньому бачить хорошого, а головне "патріота"

Олексій Мачехін - 17-6-2004 у 16:48

Це ж треба, за 6-гривневу надбавку до пенсії купити квиток до Києва і назад (десь 60-70 гривень якщо плацкарта) і привезти відерце полуниць (6-12 гривень на ринку кіло). Щедра луганська душа. Прямо як в дитинстві.

jaguara - 17-6-2004 у 16:54

Як каже одна моя знайома: "ой, це такий прикіл був, такий прикіл..." у мене істерика :lol: це як мене завжди вражало, яким чином люди примудряються писати купу пісень на тему "гдє же ви дівчонкі" -- то ж яку буйну фантазію треба мати, щоб із пальця їх висмоктувати -- так і тут вбиває насмерть думка, що то який же треба талантище мати, аби склепати листа від простої труженіци наших колгоспів, да так щиро, так за душу бере... я навіть якби напружилась і скликала консиліум не змогла б так.
і ще чомусь згадується історія про американську дівчинку Саманту Сміт...

Odarka - 17-6-2004 у 17:11

Може там написати, як він малолітніх дівчаток гвалтував і за це тепер старенькі бабці йому трускавки носять?

jaguara - 17-6-2004 у 17:14

(З марною надією) А може трускавки були отруєні ядохімікатами -- Луганщина все-таки ? І у неї насправді була благородна мета?

Круціфукс. - 17-6-2004 у 17:39

М-да, читаючи цей "лист", я щиро шкодував, що сайт http://www.ihlam.com.ru (присвячений турецькому знахареві Іхламу) вже не існує.

Веселка - 17-6-2004 у 18:21

Фото шикарні. Особливо це відерце у кабінеті.

Комусь добре заплатили і фотомоделі також.:)

Користувач Олесь - 17-6-2004 у 18:45

Цікаво, цей лист пенсіонерка факсом чи е-мейлом післала? :D

rost - 17-6-2004 у 19:00

Скоро пенсіонери, як ломануться хто з чим. З мішком бульби, бутлем самогону, шматом сала.

Остап_М. - 17-6-2004 у 20:46

Найкращим є теза про те, що "я і мої діти, і мої онуки та правнуки, як дасть Господь дочекатися, будемо вважати Вас найріднішою людиною"!!!
Ото ж скільки може людей "не відбутись", без найріднішого... Невже Татусько вже неактуальний??? :)

Nazar - 17-6-2004 у 20:53

Дійсно, Саманта вихідна:)
А як образно вписано Образ? пальчики оближеш.
З таким прем"єром хоч куди, навіть подальше в азію та тайгу можна інтегруватись.
От подбає він про всіх пенсіонерів - і до нас добереться... Коли і ми вимремо, хто ж йому тоді буде трускавки возити?

rost - 17-6-2004 у 20:56

Вже було колись "Сталин это Ленин сегодня".
А зараз "Янукович завтра это Кучма сегодня". Дуже хотів би, щоб Ганна Стеців, цей лозунг взяла на "озброєння". Від копірайту би навіть відмовився.
А заодно черговому пенсіонерові порадив би тягнути в кабінет курочку, козу тощо. Щоб оживляти PR в прямому смислі.

Лучишин Роман - 17-6-2004 у 21:39

Цікаво скільки таких листів буде осінню :D

Нормалайзер - 17-6-2004 у 21:41

Цитата:
Першим відправив користувач jaguara
(З марною надією) А може трускавки були отруєні ядохімікатами -- Луганщина все-таки ? І у неї насправді була благородна мета?


:lol::lol::lol:

Ріспект;) Я тут г-г-грибні місця знаю... Жодної рекламації. хто б відвіз?..

Наталка - 17-6-2004 у 22:18

"Мені люди кажуть: “Куди ти їдеш, глупа жінко, хто тебе там у Києві чекає!” (с)

От треба вірити людям - вони як у воду дивилися (що до глупоти!) :mad::baddevil::P

Nazar - 17-6-2004 у 22:23

А образ Хаму був просто непотрібний, він ж не молиться та й не вірує.
А жіночці мо і знадобиться.

Олексій Мачехін - 18-6-2004 у 11:00

Щойно збагнув чого конче бракує до повної картини: необхідно було заявити що відерце полуниць добрий вождь передав дітям.

ну і почати варто було з:

В Горках знал его любой.
Старики на сходку звали,
Дети - попросту, гурьбой,
Чуть завидят, обступали.

Был он болен. Выходил
На прогулку ежедневно.
С кем ни встретится, любил
Поздороваться душевно .

За версту - как шел пешком -
Мог его узнать бы каждый.
Только случай с печником
Вышел вот какой однажды.........

fish - 18-6-2004 у 11:17

та це вона януковича з якубовичем переплутала

Dmy - 18-6-2004 у 16:11

Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
Щойно збагнув чого конче бракує до повної картини: необхідно було заявити що відерце полуниць добрий вождь передав дітям.

ну і почати варто було з:

В Горках знал его любой...
Только случай с печником
Вышел вот какой однажды...

Офтоп (а може й..?)
В цьому віршику мені найбільше подобалося далі - коли печник щось лаявся і питав прізвище:

- Как фамілія! - крічіт.
- Лєнін, - просто отвєчаєт.
- Лєнін?!!
[вот] так і СЄЛ старік.

Уважно читаймо історичні документи :D

Сергій Бєляєв - 18-6-2004 у 17:07

Цитата:
Першим відправив користувач Odarka
Може там написати, як він малолітніх дівчаток гвалтував...

...

(З марною надією) А може трускавки були отруєні ядохімікатами -- Луганщина все-таки ? І у неї насправді була благородна мета?



Цитата:
Першим відправив користувач Odarka

Ріспект Я тут г-г-грибні місця знаю... Жодної рекламації. хто б відвіз?..



Мені трохи не байдужа доля цього форуму. Тому мушу зауважити, що подібні висловлювання потрапляють до сфери дії Кримінального кодексу України.

Цитата:
Першим відправив користувач Наталка
От треба вірити людям - вони як у воду дивилися (що до глупоти!)

Не погоджуватись з чиєюсь думкоює, звичайно, можна, але навіщо ж людину принижувати.

Odarka - 18-6-2004 у 17:15

2 Сергій Бєляєв
Щось мені від вас сарказмом пахне, а можливо здалося? :)

Сергій Бєляєв - 18-6-2004 у 17:22

Це не сарказм. Просто дружнє попередження.

Виступи під псевдонімом не страхують від кримінального переслідування. У адміністраторів форуму теж можуть проблеми виникнути.

Odarka - 18-6-2004 у 17:37

Цитата:
Першим відправив користувач Сергій Бєляєв
Це не сарказм. Просто дружнє попередження.

Виступи під псевдонімом не страхують від кримінального переслідування. У адміністраторів форуму теж можуть проблеми виникнути.


Я можу це під своїм прізвищем написати....
Якщо постійно боятися, що виникнуть проблеми тоді навіщо взагалі правду говорити?

Андрій Пелещишин - 18-6-2004 у 17:45

У будь якому разі, Одарко, бажати комусь смерті - гріх. А публічно - то фактично злочин.

Odarka - 18-6-2004 у 17:53

Цитата:
Першим відправив користувач Андрій Пелещишин
У будь якому разі, Одарко, бажати комусь смерті - гріх. А публічно - то фактично злочин.


Де ви бачили, щоб я йому смерті бажала????:o

Сергій Бєляєв - 18-6-2004 у 18:04

Цитата:
Першим відправив користувач Odarka
Цитата:
Першим відправив користувач Сергій Бєляєв
Це не сарказм. Просто дружнє попередження.

Виступи під псевдонімом не страхують від кримінального переслідування. У адміністраторів форуму теж можуть проблеми виникнути.


Я можу це під своїм прізвищем написати....
Якщо постійно боятися, що виникнуть проблеми тоді навіщо взагалі правду говорити?


Правда і істина різні речі. Юрити мають за мету встановити останнє.

Сергій Бєляєв - 18-6-2004 у 18:05

Цитата:
Першим відправив користувач Odarka
Цитата:
Першим відправив користувач Андрій Пелещишин
У будь якому разі, Одарко, бажати комусь смерті - гріх. А публічно - то фактично злочин.


Де ви бачили, щоб я йому смерті бажала????:o


Пані Odarka дивіться вище. Я для Вас спеціально зробив вибірку.

Dmy - 18-6-2004 у 19:12

Класний лист! Таким знайомим і незабутнім повіяло – ностальжи! Це навіть не «Львівська» з онуками «лейтенанта Януковича».
Нагадує «пасіба товарішу Сталіну за наше щасліває дєтства!» (сподіваюсь, усі анекдот знають?), а також «Чілавєка с ружжом»: «Я Лєніна відєл!».
Тобто прем’єр–нєбажитєль спустився до простої примітивної цьотки – яке щастя: «Ви погодилися мене прийняти. І не погордили моїм скромним подарунком». А ми, дурні, вважали це обов’язком чиновника (я, звісно, про «прийняти», ане про подарунок – цим вони не «гордять»).

Доречі, про «не погордили». Гадаю пан прем’єр не дарма запросив «старшу бідну жінку» до себе (чи куди?) Трускавку, певно, він запропонував потрускати удвох, але першою – вона. А ви кажете: «ядохімікати» :(

Підтвердженням тези про неземне походження пана прем’єра є таке: «… я і мої … правнуки … будемо вважати Вас найріднішою людиною», – ну, ясно же, Боги живуть вічно – і правнуків переживуть.

От лише не зрозумів, а де: «З моїх слів записано вірно» і підпіс на кожній сторінці проток… м-м-м, тобто … листа подяки?

ЗІ. О! Блін!! Ледь не пропустив!!! Востаннє перечитав листа і побачив ... Хтось подумає, жи то описка, але ж все – від Бога, інакше кажучи: «Ето ж-ж-ж-и – нєспроста». Цитата (виділення моє): «Дай Вам, Боже, здоров’ячка, Вікторе Федоровичу, Вам і всій Вашій родині, і ВСІМ ЛЮДЯМ НАШИХ, за яких Ви так заступаєтеся»
«Коментарів не маю» (Редрік Шухарт)

Наталка - 18-6-2004 у 19:27

Цитата:
Першим відправив користувач Сергій Бєляєв

Цитата:
Першим відправив користувач Наталка
От треба вірити людям - вони як у воду дивилися (що до глупоти!)

Не погоджуватись з чиєюсь думкоює, звичайно, можна, але навіщо ж людину принижувати.


А на те, пане Сергію, що особисто мене лакузи вже дістали! І я вас дуже прошу, спеціально для нас треба уважніше читати і уважніше вибірку робити, щоби не плутати, хто що сказав і не приписувати, скажімо Одарці, слова, яких вона не писала. Мабуть, це - порушення авторських прав!:baddevil:
А якщо Мудра пані, що написала цей лист, відчує себе ображеною - нехай подасть до суду, знайти мене легко, і нехай юристи доведуть, що фраза "От треба вірити людям - вони як у воду дивилися (що до глупоти!)" - кримінальний злочин. :mad:

Dmy - 18-6-2004 у 19:42

Цитата:
Першим відправив користувач Сергій Бєляєв
Правда і істина різні речі. Юрити мають за мету встановити останнє

Я щиро втішений! Нарешті!
Виявляється (на думку пана Беляєва, звісно, але, позаяк він є САМИМ ДЕРЖАВНИМ СЛУЖБОВЦЕМ, ця думка - щось наближене до Абсолюту),

Істину встановлюють. ЮРИСТИ!

А ми-то дурні думали, начитавшись грубих книжок :(
Якщо так, то питань нема. Суду вшьо ясно.

rost - 18-6-2004 у 19:51

Цитата:
Першим відправив користувач Сергій Бєляєв
Цитата:
Першим відправив користувач Наталка
От треба вірити людям - вони як у воду дивилися (що до глупоти!)

Не погоджуватись з чиєюсь думкоює, звичайно, можна, але навіщо ж людину принижувати.

А нащо принижувати український народ, нав"язуючи йому в президенти кримінальника, який опускається до таких дебілуватих РR спектаклів?

Чи може ви п.Сергій справді вірите, що людина, сповна розуму, сяде на поїзд з відром полуниць і поїде до прем"єра на прийом?

Нормалайзер - 19-6-2004 у 00:39

ееееееееее :)
ану цитату мені вернути!

шо ж за шо? всіх порядних людей зара зачнуть шєрпати, а я шо, збоку сидітиму? :)

як сякий-такий юриста - певні шо не можу ніц казати, де є правда, а де - ні (прошу пана - тіко суд то каже, а не юристи, то вельми істотна різниця).

а от як сякий-такий хімік (перепрошую, ну так сі стало, їдної дипльоми було замало) так во вам скажу: ядохімікати - не завше смертельна трутка. в помірних дозах - то як реґулакс, лікарство таке для послаблення... то я до того кажу, шо в словах панни Яґуари дуууууууууже важко зубачити умисел і бажання смерті. Більше того. Якшо виходити з того, шо пані Рєзцова з Луганщини вельми замилувана паном ЯВФ - вона б продозувала ті ядохімікати в гомеопатичній дозі (бо всяка трутка, коли не дуже жадібно її споживати, - дуже помічне лікарство). То - щодо того, чи казала панна Яґуари про то, жеби пан ЯВФ чувсі аж занадто зле...
А з грибочками - ше простіше. Силу вони мужеську дають. Чесно-чесно :) Я місця знаю :) Діток здорових маю:) Чого й панови ЯВФ бажаю. Ще і ще. Бо, на мою скромну опінію недолугого юристи і нездалого хіміка, най би Україна мала ше їдного багатодітного тата, аніж такого кандидата...

А про смерть певно першим казав пан модератор Андрій. Але - сугубо в дидактичних цілях, пальцьом кивав ;)

Так шо ловцем чорної кішки в темній кімнаті є Ви, пане Бєляєв:) Бажаю успіху :)

Нє, ну чесне слово: як в віці: "... А ви шо імєлі в віду таваріщ Берія?"...

З великою повагою,
недоюрист і недохімік - Нормалайзер.

ПіСі. Десь там хтось там в якихось темах рік про те, шо Академія при Пр випускає спеців і навіть мене туда пустять? ;) Я рішив. Не піду :) Ше змусять чорних кицьок, як ніби практика, лапати :)

ПіПіСі. А видите, пане Бєляєв, шо сі забагато вчити - зле? :) Ліпче би Ви вміли цитати вірно робити... Ану ж, будете при ЯВФ мером Львова і зацитуєте йго, а скажете, шо то знов панна Одарка? Та то ж кіно буде:) І зовсім, прошу пана, не на німо :)

jaguara - 19-6-2004 у 15:10

2 Нормалайзер: дякую, бо я вже зібралася виправдовуватися за своє цинічне почуття гумору.

Подивіться у мої наївні очі -- хіба я можу комусь зла бажати? тіко розслабитися від гомеопатїї :)

Андрій Пелещишин - 19-6-2004 у 16:18

Давайте, закриємо цю тему і пам'ятатимемо про те, що людей треба поважати і в своїх жартах треба також знати міру. Я нікого не захищаю, але не хочу щоби Форум скочувався в бульварщину типу "грибочків для тещі".
Одарко, якщо я помилився - вибач.
Ягуаро, не знаю, як ти хотіла пожартувати, але на мій смак, жарт не получився. Спробу отруїти когось важко назвати "благородною метою". НЕ ДАЙ БОГ на собі відчути такого "благородства". Чи ти впевнена, що ти чи дорогі тобі люди нікому в цьому житті не завинили?
Хоча ще раз повторюся - Януковича не захищаю і жодних симпатій двічі засуджений за чистий кримінал на посту премєра у мене не викликає.

Щодо героя даного треду. Чи не здається вам, що він пропав з екранів ТВ? Принаймні я став набагато рідше чути про нього. Вчора в головних новинах на УТ-1 його здається взагалі не згадали. На відміну від Ющенка, якого згадали (в негативному правда контексті, але озвученого Базівим, що на мою думку можна розглядати як "мінус на мінус";) і навіть процитували!

jaguara - 19-6-2004 у 18:05

я більше так не буду... (тут засоромлений колобок, якого я тут не знайшла)

dr.Trollin - 19-6-2004 у 19:02

2jaguara
(дивлячись у її наївні очі) ні! така зла особі бажати не може. - тільки по заслугам.
(задумливо) а заслуг там - років на ... строгого режиму.

(приоказійно)
от цікавить мене 2 суттєві моменти.
(можливо Юридично і банальні, але ж я - не юрист)

-1-


* Побажати (нехай і передати) комусь відерце заядохімікатненої ягоди (або грибів там)
-- то є, фактично, цілеспрямованою дією по погіршенню якості життя (ну відкачають же таки. то ж не цикути кухоль)
і є то -- кримінально-карний чин.

* провести комплекс заходів, у результаті котрого якість життя знижується, і то Далеко не у однієї людини
-- то є що? (я тут не кажу про Випадкове недоопрацювання, але про цілеспрямовану акцію)

Статті "за расхищение соц.собственности" - таки ж нема,
-за диверсійні дії - теж, якби ні...
"58а" - теж нема...
то може таки дії, що привели до зниження якості життя (часами несумісного з самим життям.
смерть від голоду там...
або затруття квалівікованого інженера вигребаними на смітнику покидьками...)

є теж -- кримінально-карний чин?

-2-
Закон для Народу
чи
Народ для Закону


PS.
нє, я так... без прямих натяків на конкретні особи...
просто от, приміром, якби хто Павлову
(було таке **** ще за Союзу)
відрубав таки руки,
принародно закладені ним на те, що знецінення не буде
- то був би карний поступок??
- цебто чи Хоч Якийсь суддя Ризикнув би присудити щось тому рукорубові??
особливо враховуючи, що вироки то були "іменем народу"...
а процентів багато з того народу би ще і помогли.
камінь там точильний для сокирки покрутити...)

PPS.
(мрійливо) а якби відрубав таки -- як би Разюче змінились передвиборні кампанії...

Odarka - 19-6-2004 у 21:23

Жаль, що тему закривають:( Але...
п. Андрію Пелещишин я на вас ніскілечки не ображаюся:))
Просто тішуся, що народ наш все ж таки має голову на плечах не вірити усіляких піар-ходам...
І принаймі я переконалася, що всі знають, що Янукович був колись зеком, а раніше сзасуджений (навіть один раз) не може стати президентом України! Я так думаю!

Юрій Марків - 19-6-2004 у 21:42

2Сергій Бєляєв: посадять одного, другого, третього... - але не всіх.

Андрій Пелещишин - 19-6-2004 у 22:50

Ви що тут рух опору зібралися чинити? Ну то треба спочатку сформулювати гідно претензії а не блазнювати на рахунок грибочків. До речі, якби на ваших очах померла сім'я з чотирьох чоловік від поганого гриба (мені таке довелося побачити) то може ви б перестали так жартувати.
А тупої і примітивної реклами і в Ющенка вистачає. Хоч мені Янукович не симпатичний, я не можу зрозуміти, чим він аж так провинився.
До речі, а що ви скажете, якщо завтра наприклад, Янукович домовиться з Ющенком (теоретично можлива ситуація - Кучма позбавляє його підтримки, він домовляється з Ющенком за посаду в уряді при президентові Ющенку) - ви також будете пропонувати його отруїти?

Прочитавши деякі повідомлення я несподівано відчув деяку солідарність і бажання захистити від хамства Януковича. Це нормальна реакція. Напевно завдяки їй і в Ющенка ще зберігається популярність. То ж не будемо піднімати популярність ВФЯ (якщо звісно не хочемо).

Ефесе, якщо хочете "сісти" за боротьбу проти режиму - Вам це не складно (як Киянину) зробити.
Я не хочу. І іншим не раджу. І врешті-решт, люди, навчіться поважати владу. Хочете щоб поважали вас - поважайте інших. Я не кажу ЛЮБИТИ, я не кажу ПІДТРИМУВАТИ, я не кажу ТЕРПІТИ, я кажу - ПОВАЖАТИ. Якщо ви позиціонуєте себе проти когось то не личить не поважати опонента.

Андрій Пелещишин - 19-6-2004 у 22:56

Саме цікаве, що такі люди (як та бабуся) дійсно в природі існують. Саме сьогодні зустрів сусідку по сходовій клітці - старшу пенсійну пані. Так вона просто з іраціональною любовю ставиться до Буняка і на повному серйозі збиралася до нього на прийом щоби подякувати як той керує містом. І не виключено, що трускавки би зі собою прихопила. Інша справа - що писати про таке змісту нема.

jaguara - 19-6-2004 у 23:12

П. Андрію, насправді тут ніхто нікого не пропонував труїти... Принаймні за себе я відповідаю. Зміст моєї репліки, через яку заварилася каша, полягав у тому, а чи не хотіла авторка того сльозливого листа тим чи іншим чином усунути недостойну кандидатуру на пост Президента. І що насправді, незалежно від наших бажань, доки він дружить з Президентом, ми матимемо приємність бачити його на місці. тож чого Ви так вчепилися в оту ідею загибелі прем'єра -- не розумію.
а Янукович провинився всього-навсього неповагою до кримінального кодексу... ну і ще мені не подобається, що моїх друзів гребуть у каталажку через їхню висловлену вголос (чемно!) опозиційність до ВФЯ.
з приводу ж якщо раптом він приєднається до Ющенка -- це не змінить його минулого, а відтак і ставлення до нього. і думаю, не лише мого. Ну не можу я поважати гвалтівників! Вибачте, якщо правильні дівчатка так не поводяться.

jaguara - 19-6-2004 у 23:16

Ага, ще -- перечитала той лист ще раз. Вразилася, якою гарною мовою говорить пересічна пані з Луганська...

Нормалайзер - 19-6-2004 у 23:58

дивно... дуже дивно...

адміністрація Форуму в особі п.Андрія робить зауваження всім, окрім пана Бєляєва, хоча власне він звів тему до офтопік.

адміністрація не визнає, що власне вона першою перегнула патичку...

адміністрація каже, шо тему тре закрити у стані, коли на виказані зауваження нема відповіді.

то, звісно, - право адміністрації.

адміністрація, звичайно, вправі ставати на чийсь бік. але просто, як комусь з адмінів то справді треба - замисліться, чи треба то робити так явно.

ніби - зрозуміло все...

я не вважаю за потрібне формулювати ніякі претензії: я просто не вправі цього робити. до сесього моменту я мислив, шо форум - для того, щоб спілкуватись. є моїм правом (було ж - принаймі) - кпинити з когось чи - ні, робити шось так чи інакше, якшо я не порушую правил. я думав, шо правила стосуються всіх. і це вже колись пояснював одному з модерів форуму...

форум - ваш. звичайно, ви вирішуєте, як тут вести себе всім і кожному зокрема. я сам завше стою на позиції, шо якшо в чиїйсь хаті тобі не подобається - треба забиратися гайту. що я зара і роблю.

непевен, чи буду проглядати цей форум.
коментувати - точно не буду.



бай всім.
дуже довго мені тут було добре і комфортно.
пішов...

Андрій Пелещишин - 20-6-2004 у 00:36

Чесно кажучи я мало що зрозумів. Зразу скажу - нікого образити не хотів. Просто мені не подобається, коли на Форумі "благородним" називають труєння політичного опонента, який при тому представляє (хочу я цього чи ні) Державу. І коли такі речі йдуть на "хи-хи" мені теж не подобається. Жодної сторони в дискусії я не займав, і не розумію, до чого тут це. До речі з паном Бєляєвим особисто не знайомий, і його існування для мене факт лише по Форуму.
За зауваження, що я висловив Одарці я вибачився. Там я помилився автором. Сплутав з Ягуарою. З другого боку сама Ягуара ніби визнала мою правоту.
Моя репліка щодо Ефеса звичайно залишається в силі, але вона була сказана не як зауваження адміністратора, а просто в дискусії.
Моя фраза щодо закриття теми навряд чи була вдалою. Я мав на увазі припинення офтопу щодо задекларованої теми та повернення в основне русло розмови, яка велася в перших повідомленнях (до обговорення повідомлення Ягуари).

Щодо прощання Нормалайзера. Не хочу коментувати чи просити залишитися. Кожен вільний поступати як вважає за потрібне. Але я справді щиро вдячний Нормалайзеру за
1. велику кількість цікавих дописів, які він написав на Форумі
2. публічне повідомлення про свій відхід. Часто на деяких форумах доводиться спостерігати "зникнення" авторитетних учасників, яких потім заледве в розшук подають. Бо людині просто забракло такту попрощатися, коли вона вирішила піти. Для прикладу, був навіть випадок на одному фаховому російському форумі (де я інколи дещо пишу), коли чоловік написав, що йому бандити погрожують (там якийсь житловий конфлікт виник) а потім перестав писати. Люди були дуже стурбовані. Таки його знайшли. Виявилося що все гаразд, просто йому набридло. Тому ще раз вдячний за повідомлення, хоча не можу сказати, що воно мене обрадувало.

Андрій Пелещишин - 20-6-2004 у 00:57

До речі, що би не було ілюзій, бо щось мені здалося що натяк був у Нормалайзеровому повідомленні (вибачте, якщо помиляюсь, але суті це не міняє) мушу сказати наступне (і, якщо треба, заприсягнутися) :

Я ніколи нікому не давав зобов'язань щодо політичної орієнтації Форуму. І не маю жодного наміру брати такі зобов'язання в майбутньому.

jaguara - 20-6-2004 у 01:05

Цитата:
Першим відправив користувач Андрій Пелещишин
Просто мені не подобається, коли на Форумі "благородним" називають труєння політичного опонента,
З другого боку сама Ягуара ніби визнала мою правоту.


Сер, не плутайте мету -- усунути когось подібного від влади -- із засобами, які при цьому використовуються.
і ще раз хотіла би попросити, аби мені не приписували побажання, аби хтось комусь якусь гадість підсунув -- я цього не казала. і досить вже про це, ОК?

dr.Trollin - 20-6-2004 у 11:57

**
офф-топічне, але щире.
Шкода Нормалайзер-ового звалювання з Форуму.
Моїм переконаним імхом є те, що таки треба переконувати (навіть і модераторів), або (у критичних випадках) навіть флейм піднімати. А розбігання - то не вихід. Особливо враховуючи певну самоцінність цього проекту....

**
Щодо jaguara.
Видається мені, що ота добродійка мала право у Образливій формі розмірковувати про владу,
оскільки влада Першою в Образливій формі розмірковувала про розумові здібності добродійки jaguara-и
(виставляючи до її уваги отой топічний рекламний ролик)

**
Щодо поважання влади.
Її, звісно, поважати варт. Як є за що. А як ні-то ні.

Вибачте, що нагадую прописні істини,
але ж Вони (влада) є нашими (Народу) найманими працівниками.
Це, звісно, тривіально.

Але не менш тривіальним є твердження - чого я маю поважати свого найманного працівника, якщо він - злодій і нероба???

Таки Я маю його спочатку почати поважати, а тоді Він почне виконувати свої обов'язки,
чи таки навпаки???

Андрію, - мені все ж здається, що у твоєму твердженні
І врешті-решт, люди, навчіться поважати владу.
Хочете щоб поважали вас - поважайте інших.

друга його частина - вірна безсумнівно,
а от перша - може бути реалізована Лише після того, як ота влада почне поважати Нас, Народ.

І Ніяк Інакше.

Найманим працівникам (ака "слуги народу";)
треба сперш заслужити повагу
(особливо після того, як вони прокралися вельми поважно
і, ще й, були на цьому не один раз спіймані)

Кредит довіри/поваги вони давно вичерпали :(

Сергій Бєляєв - 20-6-2004 у 13:51

1. Перепрошую за неточності у визначенні авторів цитат (технічна помилка, не той текст скопіював).

2. То rost: маючи час від часу можливість знайомитись із зверненнями деяких громадян, мушу зауважити, що ще й не таке буває. З Львівської області до різних адресатів в центральних органах влади надходять набагато сентиментальніші листи. Це нормальна ситуація для посттоталітарних суспільств. Люди потребують вождя (доброго царя, батька нації тощо). Саме цим пояснюється асоціювання політичних сил з конкретними особами:
Регіони - Янукович;
Наша Україна - Ющенко;
БЮТ - навіть коментаря не треба, з назви випливає;
...
список можна продовжувати.
Також саме тому виникають ідеї створення однієї центристської партії влади (у Росії такий варінт вже реалізували).

Пройде час, зміняться люди, зміниться і форма спілкування громадян із владою. А поки що ситуація, яка стала предметом обговорення є скоріше типовою, ніж унікальною.

3. Для інформації: обидві кримінальні справи стосовно Віктора Януковича припинено у 1979 році за відсутністю складу злочину.

jaguara - 20-6-2004 у 14:45

Цитата:
Першим відправив користувач Сергій Бєляєв

3. Для інформації: обидві кримінальні справи стосовно Віктора Януковича припинено у 1979 році за відсутністю складу злочину.

ШО, ПРАВДА?!!:o НЕ МОЖЕ БУТИ! так він виявляється хароший і чистий, а ми такі недобрі люди все повигадували і ні за що наїжджаємо. :( Ганьба нам!

dr.Trollin - 20-6-2004 у 15:44

2jaguara ну припинили... може по ділу, може за хабар. Не знаю того. І паче того - то є загалом - несуттєво.
Загалом-то що було - то було.

Моїм приватним імхо-м є те, що оцінювати по роботі треба.
(або, вірніше, по співвідношенню "користь/шкода";)
а з цим...

jaguara - 20-6-2004 у 16:05

2 dr.Trollin: що було те було, я ж не сперечаюся. так, не люблю просто коли мені для загального культурного рівня нагадують, що вода мокра...

rost - 20-6-2004 у 16:44

Цитата:
Першим відправив користувач Сергій Бєляєв
2. То rost: маючи час від часу можливість знайомитись із зверненнями деяких громадян, мушу зауважити, що ще й не таке буває. З Львівської області до різних адресатів в центральних органах влади надходять набагато сентиментальніші листи.

Згідний з вами. Більше того в треді, про досвід спілкування з чиновниками я сам писав "Серед вівідувачів різних закладів процент психічно нездорових є значно вищим ніж просто в юрбі перехожих." Дивує, не сам факт, доставки відра полуниць, навіть, якщо він був, а рівень прем"єра і його оточення, що вирішили це використи в своїй PR кампанії.
Цитата:
Першим відправив користувач Сергій Бєляєв
3. Для інформації: обидві кримінальні справи стосовно Віктора Януковича припинено у 1979 році за відсутністю складу злочину.

Знамо, знамо. Космонавт Береговий літав високо і все бачив, а судді ні. Тому і помилилися раз, а потім ще раз.

З старого анекдота:
Суддя: - Свидетель Гогия, расскажите суду, как пострадавший получил свои ранения.
Свидетель Гогия: - Мой нож лежал себе на дороге. Пастрадавший, прaхaдил мимо, пaскользнулся на арбузний шкурка и упал на нож. И так шест раз...

Сергій Бєляєв - 21-6-2004 у 13:48

Не маючи жодних документальних фактів, я б на Вашому місці не ставив під сумнів рішення щодо припинення кримінальної справи за відсутністю складу злочину.

jaguara - 21-6-2004 у 14:03

П. Бєляєв, якщо Ви уважно читатимете і трохи згадаєте про відсутню у юриспунденції іронію, то зрозумієте, що присутні тут ЗНАЮТЬ і НЕ СУМНІВАЮТЬСЯ у ПРИПИНЕННІ кримінальної справи за відсутністю складу злочину.
але ж закриття справи не завжди означає, що злочину не було, правда? така собі судова помилка, чом би й ні? чи їх в Рад. Союзі не було як і сексу?

Сергій Бєляєв - 21-6-2004 у 17:47

Виходячи з Вашої логіки, так само можна вважати помилкою порушення справи.

jaguara - 21-6-2004 у 17:54

Можна, звичайно! Якщо вона заводиться на невинну людину. Чи я помиляюся? Про всяк випадок зазначаю, що питання носить загально-теоретичний характер і конкретних судових процесів не стосується

rost - 22-6-2004 у 08:17

Ну ще можна допустити, що другому засудженню могло посприяти наявність першого. Був такий грішок в радянських судів. Але відомо, однак, що радянська судова система дуже неохоче йшла на перше засудження неповнолітніх. Щоб перший раз "загудіти" в колонію, та ще й за бійку, неповнолітній мав мати проблеми законом ще й до того, або як мінімум стояти на обліку в міліції.
Але після другої "ходки на зону" в біографії нашого героя взагалі починаються чудеса.
Хлопця з хвостом двох судимостей приймають в політех і дають його закінчити. А потім взагалі неймовірна річ: 1976 рік, ще за два роки до втручання космонавта (тобто судимості все ще висять на Януковичі), його призначають на матеріально-відповідальну керівну посаду директора автобази. Чи хтось, хоч маломальськи знайомий з радянською дійсністю зможе собі таке уявити? Ні, якщо тільки тов. Янукович не став активним стукачем. Це єдине, що може пояснити і інститут, і поїздку в "капстрану" і скасування судимостей заднім числом. Для кагебешників було легко як зіпсувати житя чесній людині, так і всіляко просувати "по життю" своїх сeкcoтiв.

Василь Яворський - 22-6-2004 у 09:06

Сьогоднішній номер газети "Деловая столица", перша сторінка: великий заголовок "Деньги все-таки нашлись", далі фото (одне з тих, що оформили лист пенсіонерки де вона так ся тіше за столиком і усміхнений дідусь Янукович у задумливій позі) під фото підпис: "Благодарные "ходоки" сразу же понесли премьеру дары своих огородов". На другій сторінці є дві статті одна Петра Колесника "Привратности народной любви" повністю присвячена винуватиці цього треду з Волині. Написано досить весело.

Лучишин Роман - 23-6-2004 у 11:41

Ох вже ця народна любов. Це щось дуже нагадує 40-ві роки.
Як писав В.Суворов "Народ так любил Жукова, что Сталин решил что принимать парад будет Жуков".
Не впевнений що точното так було сказано, але зміст той же.

freewill - 23-6-2004 у 17:34

Цитата:
Першим відправив користувач Сергій Бєляєв
Не маючи жодних документальних фактів, я б на Вашому місці не ставив під сумнів рішення щодо припинення кримінальної справи за відсутністю складу злочину.



А я б на вашому місці не вчив би людей - що ставити під сумнів, а що ні. Чи ви справді вважаєте, що в Україні всі сліпі? Чи глухі? Чи ще якась холєра вчепилася 48 млн. громадян, що вони ні холєри не бачать і не чують, що відбувається в них під носом? Навіщо ви маєте всіх за дурнів? Навіщо ви залякуєте людей? Хто ви, пан Бєляєв? Га? Мо, варто пошукати собі роботу на інших форумах? :mad: Я ненавиджу, коли хтось когось має за дурня!
:mad:

Андрій Пелещишин - 23-6-2004 у 18:00

Freewill, не треба стільки шуму, будьте стриманішими. Беляєв сказав, що хотів і нікого не залякував.

Bullet - 23-6-2004 у 18:39

Бог ти мій.. яка гидота.. і навіщо ж таке виставляють? Невже ж і взаправду хтось такенного листа міг написати?.. смішно, але ж і боляче... Ненавиджу таке. фу.

rost - 23-6-2004 у 22:25

Цитата:
Першим відправив користувач Андрій Пелещишин
Freewill, не треба стільки шуму, будьте стриманішими. Беляєв сказав, що хотів і нікого не залякував.

О, звичайно:
Цитата:
Першим відправив користувач Сергій Бєляєв
Мені трохи не байдужа доля цього форуму. Тому мушу зауважити, що подібні висловлювання потрапляють до сфери дії Кримінального кодексу України.
....
Виступи під псевдонімом не страхують від кримінального переслідування. У адміністраторів форуму теж можуть проблеми виникнути.

"сказав, що хотів і нікого не залякував".

Андрій Пелещишин - 23-6-2004 у 22:38

Я це сприймаю як попередження. Цілком логічне до речі.

freewill - 24-6-2004 у 11:03

Цитата:
Першим відправив користувач Андрій Пелещишин
Я це сприймаю як попередження. Цілком логічне до речі.


Краще б ви закрили цю тему. Ви модератор - вам видніше, але якщо в людини погляд на речі однобокий (як наприклад у теперішньої української влади), то це просто дратує (як мінімум). Інтернет - вільне середовище, і кожен може висловлювати свої навіть найзбоченські думки вільно. Навіть відносно держави, державних чиновників і таке інше. Щодо хімікатів і грибів - то це була явна іронія і ніяким кримінальним підтекстом там і не пахло. Ви підіть почитайте наприклад форум української правди - от там пану Бєляєву роботи знайдеться, раз він такий поборник законності. Це був офтоп, а тепер по темі :) - від таких статей, як на сайту КМУ хочеться просто блювати, це ж совок! Див тему: "Заява з приводу листа до Прем'єр-міністра України В.Ф. Януковича від львівської молоді"

Андрій Пелещишин - 24-6-2004 у 17:15

Freewill, якщо справді хочете обговорити тему "Свобода слова в Інтернеті", то краще почніть топік у розділі "СІТ/Аналітика". Може вийти цікаве обговорення. Бо насправді твердження що "нтернет - вільне середовище, і кожен може висловлювати свої навіть найзбоченські думки вільно" щонайменше суперчливе і, як на мене, дещо застаріле - відображає реалії початку-середини 90-х років (ну для України з відповідним зісувом на пару років).

Dmy - 24-6-2004 у 17:58

Скромное обаяние Бур…ократії (або сльозу прошибло – вдруге)
Цитата:
Першим відправив користувач Сергій Бєляєв
Для інформації: обидві кримінальні справи стосовно Віктора Януковича припинено у 1979 році за відсутністю складу злочину… Не маючи жодних документальних фактів, я б на Вашому місці не ставив під сумнів рішення щодо припинення кримінальної справи за відсутністю складу злочину…
Правда і істина різні речі. Юрити мають за мету встановити останнє

От згадалася наша недавня історія. Приблизно одночасно з чинним прем’єром, земля йому пухом, коли відпочити надумає (не подумайте чого, пане Адміністратор із паном Бюрократом, – мав на увазі, наприклад, поспати чи шо), так ось – «сиділи» в той час такі «бандюки» як Стус, Литвин, Тихий, Чорновіл, Лук’яненко, Марченко, Руденко, Бердник… (власне, довго можна перелічувати). Не знайшлося на них свого Берегового (він лишень «порядних» пацанів боронив). Та що там 70-80-ті. Досі не реабілітовано багатьох вояків УПА. Відтак, оскільки істину У ВАС встановлюють юристи – ці всі хлопці були злочинцями (а дехто лишається і посьогодні).
Залізна логіка імені пана Беляєва (уроки якої він нам тут, трохи вище в треді викладав).

“Як можуть люди, які вчаться (чи – закінчили вже) Академію держуправління при Президенті України виступати проти Президента України?” (Нормалайзер)
Цитата:
Додам від себе, як від одного із співорганізаторів…А де Ви побачили виступи проти Президента України?

Та чи хто сподівався? Просто, спитали… Не лякайтеся так, пане Сергію! Вас в опозиційності чинній владі ніхто і в страшному сні не запідозрить. З чого це ви взяли? Тим паче, жи
Цитата:
…мушу зауважити, що подібні висловлювання потрапляють до сфери дії Кримінального кодексу України

Так отож. Як казав герой, прощаючись: «Будьтє так благонадьожни»

Сергій Бєляєв - 24-6-2004 у 18:52

Цитата:
Першим відправив користувач freewill
Хто ви, пан Бєляєв?

Якщо це питання Вас дуже цікавить, я Вам біографічну довідку надішлю :) . Хоч у деяких темах про окремі складові моєї біографії і так можна дізнатись.

Цитата:
Першим відправив користувач freewill
Мо, варто пошукати собі роботу на інших форумах?

Якщо володієте know-how щодо заробітку на форумах поділіться.

Цитата:
Першим відправив користувач freewill
якщо в людини погляд на речі однобокий

Однобокий характер носило обговорення цієї теми, до мого першого зауваження. Зараз воно теж є однобоким, бо, переважно, зводиться не до дискусії навколо явища пощуку вождя (ідола, батька, царя тощо) у посттоталітарних державах, а до обговорення мого зауваження.

Цитата:
Першим відправив користувач Dmy
Не лякайтеся так, пане Сергію!

А чому Ви вважаєте, що я можу чогось злякатися. Я зростав у часи перебудови. Боятися просто не вмію. Не навчився. Не було чого (і немає). Виступаю на форумі під своїм іменем, і тому намагаюсь спиратись на факти. Згаданий Вами коментар до репліки Нормалайзера є констатацію факту, бо у темі, де вона з'явилася дійсно не було виступів проти Президента.

На завершення. Моя позиція є моєю позицією і не дуже залежить від зміни президентів, урядів тощо. Я є реальною людиною, з якою можна зустрітись і обговорити ті самі теми, що обговорюються на форумі. Декого з відвідувачів форуму знаю особисто. На жаль, імен двох моїх найактивніших опонентів, які нічого не бояться :) , я, напевно, ніколи не дізнаюсь. Тому мені важко сприймати їх зауваження серйозно (може їх взагалі одна й та сама людина пише :) ).

rost - 24-6-2004 у 20:00

Цитата:
Першим відправив користувач Сергій Бєляєв
Однобокий характер носило обговорення цієї теми, до мого першого зауваження. Зараз воно теж є однобоким, бо, переважно, зводиться не до дискусії навколо явища пощуку вождя (ідола, батька, царя тощо) у посттоталітарних державах, а до обговорення мого зауваження

В темі, йшло обговорення, мяко кажучи, дебілуватої РR акції одного з кандидатів в президенти. Кандидата з багатим кримінальним минулим, минулим в якому є і завжди буде більше запитань ніж відповідей. Відбувалося обговорення з гумором. Ви п. Сергій, абсолютно безпідставно, втрутилися з своїми посиланнями на кримінальний кодекс України. Так, Україна не дуже демократична держава, особливо поки тут керують ті, що вже сиділи і ті, що ще сядуть. Але, з часів сталінщини, в нас не було випадків кримінального переслідування за гумор, навіть політичний. Так, кагебешна сволота по нашіптуванню своїх сексотів, одним з яких ІМГО був наш кримінальний герой, могла поламати людині кар"єру і зіпсувати життя. Однак навіть кагебісти не тягнули за гумор і теревені до криміналу. Тому, якщо вже ви беретеся кваліфікувати, деякі висловлювання, як такі, що "потрапляють до сфери дії Кримінального кодексу України", то аргументуйте. Бо інакше, це сприймається, як перехід до погроз (можете навіть називати ці погрози попередженнями) за відсутністю аргументів.

Що до ніків, то виступ під вланим іменем чи ніком, це справа особистих преференцій, а не акт грамадянської мужності. Я не знаю, кого ви відносите до св"оїх найактивніших опонентів, які нічого не бояться". Але мене звати Ростислав, як зрештою, легко було здогадатися. Якісь, ще деталі цікавлять, пишіть в U2U.

Дмитро Тарасов - 24-6-2004 у 21:49

Свободу слова, етичність жартів пропоную обговорювати у відповідних дискусіях.
Якщо офтоп (відхилення від основної теми дискусії) буде тривати, то ця дискусія буде закрита.
Бажаючим обговорювати Сергія Бєляєва та його відношення до президента, "влади", ... пропоную відкрити відповідну тему у потрібному розділі Форуму.

Dmy - 25-6-2004 у 18:04

Цитата:
Першим відправив користувач Сергій Бєляєв
Виступаю на форумі під своїм іменем... Я є реальною людиною, з якою можна зустрітись і обговорити ті самі теми, що обговорюються на форумі. На жаль, імен двох моїх найактивніших опонентів, які нічого не бояться :) , я, напевно, ніколи не дізнаюсь. Тому мені важко сприймати їх зауваження серйозно (може їх взагалі одна й та сама людина пише :) ).

Пане Беляєв, Ви знову прорахувалися! (навіть не зважаю на то, що це була провокація - вже добряче ознайомившись із купою Ваших дописів - не вірю).

Стосовно "однієї особи під двома ніками", то тут Ви лукавите, перепрошую за відвертість. Якщо Ви уважно читали ФоРуМ, то могли побачити, що навіть у нас із Рост'ом (як не смішно) в окремих темах виникали (сташно сказати) різні погляди на проблему. Хоча це, звичайно, може бути і шизофренія. Принаймні, можна було написати приват Адміністратору (який до Вас не рівно дихає, хоч, на його зізнання, не має честі бути знайомим особисто), і він би Вам радо повідомив, жи у "однієї особи" чомусь IP не збігаються, до того ж конкретно, тобто географічно.
(Власне, мені то не вперше. Колись всіма шановний Круціфукс обізвав мене альтерегом Ефеса (чи його моїм - не пригадую). Я ще хотів "двійничку" вітаннячко надіслати, але полінувався)
Канкрєтна.
Rost Вам уже освідчився.
Як Вам потрібний такий дрібний чинник, жиби почати серйозно ставитися до "ЇХ" зауважень, то зарубіть собі на носі (чи занотуйте в записничку).
Мене звати Соколовський Дмитро Борисович.
Я працюю в Інституті економіки промисловості НАН України (м. Донецьк)
Хотіли поспілкуватися? Шоза проблеми? Приїздіть - поговоримо. Хоча, як Ви могли здогадатися, "дипломатії" не обіцяю. Більше того - обіцяю протилежне. Єдине, що можу гарантувати - писок чистити не буду - все тільки на словах. Принципово.

Юрій Марків - 27-6-2004 у 14:26

Цитата:
Першим відправив користувач Андрій Пелещишин
Ефесе, якщо хочете "сісти" за боротьбу проти режиму - Вам це не складно (як Киянину) зробити.
Я не хочу. І іншим не раджу.


Не киянин я, а львів'янин, в Києві лише працюю ( aka "так ся стало" ) ;) А навчаючись в політеху, я доволі чітко бачив провладну позицію політехівської адміністрації... Будь-який сторож, гордо начепивши бейджик з написом "Охорона", забороняє на території політеху (і навіть за брамою перед головним корпусом) висловлювати громадянам свою громадську позицію.

2all: А про "посодьоть вас" - хостинг закордонний, ім'я не в зоні .UA, то які ж важелі впливу влади на дописувачів та на адміністрацію форуму Ви всі бачите?

2Андрій Пелещишин окремо - висловлюю Вам велике "ФУ" за (ІМГО!) переляканість.

2Сергій Бєляєв: нема слів. Мо' поживеш у Львові довше, поспілкуєшся з правильними людьми (і не тільки про *нікс), то може надія ще є, хоча...

Услід за Dmy (не буду відставати, мене ж назвали його альтер-егом!) називаю своє ім'я - Марків Юрій Тарасович, працюю в Правекс-банку.

Андрій Пелещишин - 27-6-2004 у 16:45

Цитата:
Першим відправив користувач Efes
Цитата:
Першим відправив користувач Андрій Пелещишин
Ефесе, якщо хочете "сісти" за боротьбу проти режиму - Вам це не складно (як Киянину) зробити.
Я не хочу. І іншим не раджу.

2Андрій Пелещишин окремо - висловлюю Вам велике "ФУ" за (ІМГО!) переляканість.


Ваше "Фу" не надто мене схвилювало. Бо Ви не є тою людиною, яка може оцінювати мої людські якості. І виправдовуватися перед Вами чи радити уважніше читати мною написане в мене немає ні найменшого бажання та і потреби. Ваші якості оцювати не беруся. І на майбутнє дуже не раджу оцінювати (тим паче публічно) людей подібним чином. Чи запас добрих манер у Вас скінчився на співбесіді в банку?
Проте бажання спілкуватися з Вами у мене пропало остаточно і напевно безповоротно. Звичайно, банити Вас не буду, але по людськи Ви зробите мені приємність, якщо не будете більше з'являтися на моєму Форумі . Згодіться це логічно, враховуючи Ваше ставлення до автора, власника та адміністратора проекту.

dr.Trollin - 27-6-2004 у 18:16

2Efes
-1-

які ж важелі впливу влади на дописувачів та на адміністрацію форуму Ви всі бачите?
хм... :-(
на Адміністрацію тутейшу - важелі провладні ("чіста" провладні).
Позаяк - вони (Адміністрація) люди Стисло Офіційні,
а "Влада" не занадто фахова (занадто не),
щоб замість Проводити Дискусії в підтримку власної позиції
Практикувати/Займатися "фізичним"/технологічним придушенням опонента.

-2-
запальність твоя у настирливому обговоренні правил модерування
поза сумнівами привела би до виставлення б тобі плюса (ака настирливого попередження про забанення) на довільному стисло модерованому форумі.
Але вона вибАчлива - належною молоді деякою запальністю, викликаною нерозсудливістю.

Але ота пряма образа модератора :-(
Радій, що тут мережа, а не ФІДО.
могли б там за таке і на довший строк в read-only загнати спокійно!
А у реалі і з хати випроводити... Що, власне і сталося.

Сперечатись з господарем (тут нАрід- б/м внятний) - прошу дуже!
(враховуючи те, що у нього можуть таки бути зумовленими зовнішніи чиннииками свої проблеми з утриманням цього народно/національно-вартістного проекту)
А ображати...
(правда Я би на місці Андрія таки же стримався б, але, зрештою, не мене таки образили легковажною зневагою...)

-3-
(у бік, задумливо) а я було думав у Правекс з Авалю переходити...
але лишусь-но я зАким у конкуренції таки. Вихованість - то капітал теж.



2Сергій Бєляєв
якщо Ви наведете переконливе твердження
у тім, що моє твердження "2Efes-1-"
помилкове
-- щиро матиму за Велику приємність Принародно
вибачитися перед Вами та (умовно кажучи) Владою
за необгрунтованість підозр щодо.

Юрій Марків - 28-6-2004 у 15:24

Що ж, справедливо. Створювати ще нік не буду, читати не логуючись теж не приваблює. Про написане не шкодую, в реалі сказав би те саме. Прощавайте.

Олександр Ганущин - 28-6-2004 у 18:24

Цитата:
Бачу, товариство, що я вже добряче таки пропустив... З того, що твориться на ФоРуМі. Отже:
1-ий висновок
Цитата:
Першим відправив користувач Сергій Бєляєв
Однобокий характер носило обговорення цієї теми, до мого першого зауваження. Зараз воно теж є однобоким, бо, переважно, зводиться не до дискусії навколо явища пощуку вождя (ідола, батька, царя тощо) у посттоталітарних державах, а до обговорення мого зауваження

В темі, йшло обговорення, мяко кажучи, дебілуватої РR акції одного з кандидатів в президенти. Кандидата з багатим кримінальним минулим, минулим в якому є і завжди буде більше запитань ніж відповідей. Відбувалося обговорення з гумором. Ви п. Сергій, абсолютно безпідставно, втрутилися з своїми посиланнями на кримінальний кодекс України. Так, Україна не дуже демократична держава, особливо поки тут керують ті, що вже сиділи і ті, що ще сядуть. Але, з часів сталінщини, в нас не було випадків кримінального переслідування за гумор, навіть політичний. Так, кагебешна сволота по нашіптуванню своїх сексотів, одним з яких ІМГО був наш кримінальний герой, могла поламати людині кар"єру і зіпсувати життя. Однак навіть кагебісти не тягнули за гумор і теревені до криміналу. Тому, якщо вже ви беретеся кваліфікувати, деякі висловлювання, як такі, що "потрапляють до сфери дії Кримінального кодексу України", то аргументуйте. Бо інакше, це сприймається, як перехід до погроз (можете навіть називати ці погрози попередженнями) за відсутністю аргументів.

Цілком правильне тільке у першій частині. С.Беляєва знаю як людину, з поглядами на ЛдК та ВФЯ якого збінаються з частиною найгостріших тверджень цього треду. Але, щось цього разу ФоРуМці не знайшли спільну мову.

Так безумовно це дурний піар захід, але вона (технологія) зуміла посварити кількох активних відвідувачів. Заробляє/віробляє/краде гроші хто як уміє.

Підтримую Беляєва у тому, що доля ФоРуМу йому небайдужа. Скептикам - кожен з цього приводу турбується по свому.

2. А чи не варто (зустрітися таки важко, а "милі";) найбільш "затятим" з'ясувати свої відносини і вийти на рівень стосунків (нехай віртуальний) той, що був до цього часу. Як інколи мені дівчина моя каже "Може мир ???"

3. Щодо Академії ДУ. Все там у нас нормально. Якщо кого і заставляють робити вигляд що він там за ЛДК чи ВФЯ то роблять це всі неохоче, тримаючи в кишені велику дулю. Як і більшість працівників різних гілок влади. Дехто з них і на ФоРуМі пише не зовсім таки "правильні" речі. Ну то вже як виходить. Кого ця тема З НАДУ більше цікавить - відкриєм нову тему.

А так - до початку "Аж сльозу прошибло" (єй - єй думав матеріал по 7 млрд, що таки знайшлися) - на двієчку. Для тих хто Інтернет горта не годиться....


P.S А мо хлопці таки заспокоються і повернуться....

Юрій Марків - 5-2-2005 у 16:24

2 Андрій Пелещишин: Прошу вибачення за свої слова. Керує мною не бажання отримати вхідний квиток, але переосмислення і жаль з приводу написаного. Навіть якщо сказане мною було у Вашому серці якусь мить і тут же забулося як негідне щоби пам'ятати. Пишу в форумі, а не приватно, бо й образив публічно.

Андрій Пелещишин - 5-2-2005 у 16:59

Вибачення прийнято.

Олексій Мачехін - 24-3-2005 у 20:36

Цікаво, переглянув знову статтю, а там вирізані шматки тексту :cool:

Dmy - 24-3-2005 у 20:57

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олексій
Цікаво, переглянув знову статтю, а там вирізані шматки тексту :cool:

Ех! А скопіювати для історії ніхто не здогадався :(