Форум Рідного Міста

В суботу, 18 вересня о 18.00 перед Оперою зберуться прихильники Віктора ...

Petro Nebajduzhyj - 17-9-2004 у 15:48

Ющенко проводить телеміст зі всіма обласними центрами і великими містами і просить прийти і висловити підтримку. Участь в телемості візьмуть Тарас Петриненко, Оксана Білозір, група "Тартак" та інші українські патріоти.
У той же час львівський штаб Януковича проводитиме концерт в іншому місці. На оголошеннях, що ними заліплено львівські стовпи, вони не вказали, що це - на підтримку Януковича (соромляться? хочуть заманити більше людей?), є лише їх синьо-білий логотип "2004 вибір". Так що будьте пильні.

Petro Nebajduzhyj - 17-9-2004 у 22:45

Доповнення: на підтримку Ющенка збираються виступити також "Плач Єремії" і, здається, "Танок на майдані Конго"

Petro Nebajduzhyj - 18-9-2004 у 12:55

http://www.gazeta.lviv.ua/2004/09/16/NewspaperArticle.2004-09-15.21... :
так, будуть, і "ВВ" також.

Petro Nebajduzhyj - 18-9-2004 у 12:58

І ще до теми:
http://www.gazeta.lviv.ua/2004/09/16/NewspaperArticle.2004-09-15.34...

Petro Nebajduzhyj - 18-9-2004 у 13:06

Останній лінк стосується політичної орієнтації українських зірок естради, тому не втратить актуальності і після 18 вересня.

Bullet - 18-9-2004 у 23:21

Я щойно повернулась з Європейської площі (Київ).
Жах. Мені було боляче дивитись на нашого майбутнього президента ( а може. я просто дурна і занадто довірлива..?)
У натовпі було достатньо обкурених підлітків, які лаяли Ющенка брудними словами, хоча і були обвішані помаранчевими хустинками...
"Плач Єремії" дійсно були. Супер. Але все ж я з жалем відмітила, що на площі зібралась не їх публіка, хоча і їх співали багато людей. А з виступу "Тартаку" пішла я.

Tempika - 19-9-2004 у 08:06

...чому боляче? я простояла під оперним з хвилин 20-25... як тільки стали в третій чи
четвертий раз крутити той самий ролік про Ющенка, пішла... дуже цікаво, як ж воно
твм було?...

Bullet - 19-9-2004 у 10:07

Як це "чому боляче":
він розмовляв, як після перенесення інсульту.... він не міг вимовити деіких слів, і взагалі виглядав так, неначе йому вкололи місцеву анстезію. ( існує ж версія про його отруєння).
Але самі побачите по ТБ або в інеті прочитаєте. Мені було б дуже цікаво прочитати тут ваше ставлення до цього виступу, бо багато хто припускає, що то все був черговий театр.
(Але я би не змогла так зіграти, їй богу...).
От власне, тому і боляче....

сумна - 19-9-2004 у 12:52

І боляче, і страшно...
Після прокручування роликів розпочалося віче за участю голови НРУ п.Тарасюка, львівських рухівців та представників виборчого штабу Ющенка. А о пів на восьму транслювався виступ Ющенка.
Коли він почав говорити, народ завмер. Це було справді страшно. Спочатку думалося, що то технічні недоліки трансляції, але ж ні. Це дійсно говорила людина після перенесеної тяжкої хвороби. І припущення про те, що то був черговий театр, - верх цинізму.
На площі перед Львівською оперою, на відміну від Європейської площі, ніхто не лаявся брудними словами на Ющенка (принаймні я не чула). Люди уважно слухали, не перемовляючись між собою, скандували і плескали. Були і старші люди, і молодь.

Petro Nebajduzhyj - 19-9-2004 у 17:15

Навіть на фото (http://www.razom.org.ua/album/147/ ) видно, що він постарів на 10 років.

Petro Nebajduzhyj - 19-9-2004 у 18:43

Цитата:
Першим відправив користувач Bullet
існує ж версія про його отруєння

Чому "версія"? А що Георгія Гонґадзе вбили, хіба це "версія"? Чи Вячеслава Чорновола? Чи Михайла Бойчишина? І багатьох, багатьох інших... Це не версія, це страшні реалії українського політикуму...

Олександра Бабяк - 19-9-2004 у 21:02

Влада вирішила усунути Ющенка, але це їй де вдасться. Вона запанікувала, бо побачила, що програє.
А Ющенко сильний і ми з ним!

Лучишин Роман - 20-9-2004 у 12:32

На рахунок обкурених малявок, це скоріш ще одна витівка шатабу янека. Інакшого поясненя я не знаходжу. Навіщо ж тоді одягати помаранчеві хустки?
Не знаю як в Києві, а у Львові я таких не замічав.
#Олександра Бабяк
А на рахунок того, що бандюки в Києві панікують, то зараз дуже добре видно. Переше підтвердженя, що не в силі тримати більшість.

freewill - 20-9-2004 у 15:26

Цитата:
Першим відправив користувач Bullet
У натовпі було достатньо обкурених підлітків, які лаяли Ющенка брудними словами, хоча і були обвішані помаранчевими хустинками...


Ми теж там були, але нічого такого не помітили.

сумна - 20-9-2004 у 18:28

Вчора провладні телевізійні канали давали такі коментарі, що хотілося від безсилля чимось метнути в телевізор. Журналісти і нардепи патякали про те, що мовляв, владі отруювати Ющенка невигідно, що це вигідно хіба самому Ющенкові, щоб привернути до себе увагу (!), просто трошки не розрахував; що гострий панкреатит буває наслідком насамперед алкогольного отруєння + переїдання масного, що міг наїстися суші (наголошувалося, що він його часто їсть; мовляв бачите, земляки, як він жирує), що міг поїсти баштанних зі стихійного ринку, що таку хворобу будь-який фельдшер може вилікувати промиванням і клізмочкою і т.п. Ненав’язливо навели прейскурант цін на послуги в австрійській клініці і співставили з його зарплатою, мовляв, на зарплату він би собі того не позволив, ну могли ще друзі допомогти (хоча це протизаконно), ну там дружина Кетрін Клер (!) підкинула грошенят... і ще купу подібної мури.
Коротше, отакий він у вас (себто у нас) недолугий. Слабеньким оказався. Ну який з нього президент, коли в нього понос?!
А зате його опонент – оце сила! Пенсії підняв, і ще обіцявся підняти. Можна ще доповнити біг-борди темою “тому що - квітучий вид, міцне здоров’я”.

Tempika - 20-9-2004 у 19:12

...ех, як воно усе противно :-((
хоча мене особисто вже не вражають ті, хто продає свої тіло і душу на очах
мільйонів телеглядачів... а ось зате кузьма зі скрябіна мене розчарував :-(((
обуржуазився хлоп по повній... :-((

Ігор Луцький - 21-9-2004 у 10:46

Віктор Ющенко-це патріот,якому не байдйжа доля України.А мафія та олігархи на чолі з Януковичем та Азаровим і Тигипко хочуть його знищити.Не можна їм цьго дозволити.

Олексій Мачехін - 21-9-2004 у 10:58

Цитата:
Першим відправив користувач Ігор Луцький
Віктор Ющенко-це патріот,якому не байдйжа доля України.А мафія та олігархи на чолі з Януковичем та Азаровим і Тигипко хочуть його знищити.Не можна їм цьго дозволити.


УРА, таваріщі!!! :lol:

Вам трибуну підставити, чи краще броневичок?

Наталка - 21-9-2004 у 20:10

Я щось останню репліку не зрозуміла... Може, я теж з панцерника? :(