Форум Рідного Міста

Побажання до новин

Ігор+ - 18-12-2002 у 00:39

Не треба забивати форум новинами з інших компютерних серверів. У більшості випадків повідомлення залишиться без дискусії. Якщо вже писати про кожну дрібницю, так в одній темі: "Компютерні новини". Можна розділити то по місяцях.

Андрій Пелещишин - 18-12-2002 у 23:42

Вони нікому не заважають - локалізовані на окремому форумі. А ті новини які визивають бажання подискутувати - потім переміщаються в інші розділи.
Але для шановного Agent86 Ви можете звичайно висловити побажання по тематиці та стилю подання.
Я наприклад думаю що забагато новин про "залізо" і може замало про деякі новітні технології
Робота яку він робить є все таки корисною та дещо непростою, тому прошу йому помогти або ділом або порадою. Але вважаю що такий розділ новин себе виправдовує.

Agent86 - 21-12-2002 у 04:08

Цитата:
Першим відправив користувач Ігор+
Не треба забивати форум новинами з інших компютерних серверів. У більшості випадків повідомлення залишиться без дискусії. Якщо вже писати про кожну дрібницю, так в одній темі: "Компютерні новини". Можна розділити то по місяцях.


Я вас добре розумію. Одна із причин це те що я плачу за інтернет помегабайтно, тому кожен раз завантажувати новини мені ой як не хочеться.... І так зручніше, ви зразу прочитали тему новини і вирішуєте читати її чи ні.

Андрій Пелещишин - 21-12-2002 у 13:23

Так, окремо зручніше. Тоді назви новин ідуть як headline. Багато що можна взнати не заглядаючи в саму новину.

Андрій Пелещишин - 25-12-2002 у 21:03

Можливо, варто зробити окремі підфоруми для кожного з типів новин? Типу "Апаратне забезпечення", "Ігри", "Інтернет" ?

Agent86 - 26-12-2002 у 01:01

Цитата:
Першим відправив користувач Андрій Пелещишин
Можливо, варто зробити окремі підфоруми для кожного з типів новин? Типу "Апаратне забезпечення", "Ігри", "Інтернет" ?

Може і варто було б робити якби я публікував більше новин, а то вийде що деякі підтеми будуть пустувати...
І ще я не горю бажанням сортувати новини по підгрупах. Мені ще реферат робити, а не сортувати :(

marco - 13-10-2003 у 23:26

Хочу підтримати пост Ігоря+ на початку цього треду.
Маю сумніви стосовно доцільності подачі Новини ІТ у такому вигляді як зараз:
- перше: більшість новин, вже далеко не новини, бо я їх читав за останні 2 дні по декілька раз.
- на практиці виходить, що новини охоплюють часовий період від тижня до двох, може тоді краще їх давати у формі дайджесту.
- популярність (читабельність) новин не є високою

Пропоную:
- звести новини до форми дайджесту: за один раз - один пост зі всіма новинами. Як на мене простіше раз завантажити сторінку зі всіма новинами, ніж завантажувати декілька (по об'єму вони доречі практично не відрізняються), а кількість тем без обговорення (переважна кількість новин не обговорюються, якось це не цілком годиться з суттю форуму) зменшиться.
- давати їх в форум новими, а не "бородатими".

Думаю, якщо б запропонувати учасникам форуму підписатися на розсилку таких новин по емайл (технічні можливості для того здається є), знайшлося б небагато бажаючих.

ІМХО.

Agent86 - 15-5-2008 у 19:57

Пройшло вже багато часу, багато що змінилось і я повернувся :)

Прошу висловлювати свої побажання, пропозиції, поради, подяки до новин тут.

Надія Баловсяк - 15-5-2008 у 22:37

чи то форум, чи то стрічка техноновин... не ясно.
ще й не нових техноновин

я думала, що на форумі спілкуються, а не новини читають

Андрій Пелещишин - 20-5-2008 у 08:03

Мої пропозиції наступні.

Якщо шановний автор новин планує систематично здійснювати діяльність, то:
1. Публікувати не в розділ "Новини ІТ" - він себе віджив, а тематично, по комп'ютерних (і не тільки розділах). Наприклад, новина про колайдер мала би бути розміщена в розділі "Наука та освіта"
2. Слідкувати за мовою та стилем письма
3.Усе-таки дивитися, чи справді всі новини такі вже цікаві.

Юрій Сєров - 20-5-2008 у 10:34

Можливо, справді, важливіша не кількість, а якість. 2-3 новини в день достатньо, імхо.

Agent86 - 20-5-2008 у 23:29

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Можливо, справді, важливіша не кількість, а якість. 2-3 новини в день достатньо, імхо.

При виборі новин я дивлюсь, щоб вони були більш менш цікаві відвідувачам сайту та мені. Я багато того, що мені цікаво не "публікую". Фактично я сконцентрувався навколо інформаційних технологій, чи варто щось подавати із суспільного життя або викреслити якісь окремі теми ?
Можливо варто подавати новини в огляді на мові оригіналу? (приклад в новити ІТ) це можливо вирішить декілька питань:

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
2. Слідкувати за мовою та стилем письма
3.Усе-таки дивитися, чи справді всі новини такі вже цікаві.