Форум Рідного Міста

Сервер ЦВК

Ігор+ - 17-12-2004 у 23:05

Я кілька раз читав як ЦВК збирається забезпечити доступ до свого серверу новими паролями, програмами, тощо і ніде не було натяку на те яким саме способом вони збираються забезпечити комунікацію між сервером ЦВК і територіальними дільницями.
Я особисто писав програму років 6-7 назад яка виконувала роль посередника у комунікації між двома модемами.
Я не знаю як саме відбувається комунікація (технічні подробиці), але мені чомусь здається, що через модемний звязок. Навіть якщо це tcp/ip, то всерівно існує можливість побудувати man-in-the-middle сервіс з входом і виходом, якому буде абсолютно всерівно які паролі чи кодування використовуються обома частинами комунікації.

Члени ЦВК говорять про аномалії у роботі системи передачі даних. Це може говорити про те, що якраз такий сервіс і був використаний при першому (в основному для сбору інформації) і в другому випадку (для підтасовки) і може бути застосований 26 грудня.

Є у когось деталі як саме ЦВК збирає дані?

Андрій Пелещишин - 18-12-2004 у 00:34

На жаль я таких даних ніде не зустрічав. Хоча загальна архітектура системи могла і мала би бути публічно доступною. Все-рівно, кому треба, той знає.
До речі, крім комп'ютерного звязку ЦВК на цей раз планує застувати і традиційну альтернативу - телетайп.