Форум Рідного Міста

Новий магазин комп'ютерної техніки

Sashko - 12-2-2005 у 01:38

До усіх дописувачів форуму рідного міста!

Вже сьогодні, 12 лютого о 12.00 год. за адресою вул.Городоцька 21 буде урочисто відкрито новий магазин комп'ютерної техніки під назвою "БРЕІН" (прямо праворуч від "Всесвіту" ;) )

В асортименті буде представлена цифрова фототехніка, дзеркальна фототехніка, фотоаксесуари, флеш-карточки, ноутбуки, монітори, принтери, клавіатури, мишки, модеми, факси, радіотелефони, акустичні системи Creative, біноклі!, телескопи!, мобільні телефони та аксесуари до них...

Тільки у день відкриття при купівлі буде надаватися суттева знижка ;)

Запрошуєм усіх!

Тарас Сокальський - 12-2-2005 у 19:21

До уваги Сашка!
Апостроф набирається через alt-39:)

Роман Голощук - 12-2-2005 у 23:41

Я вже мав нагоду побувати у цьому нововідкритому магазині. Асортимент досить великий і що головне - дуже "свіжий" ;) Ціни помірні. Так що "Фокстрот" і "Комп'ютерний всесвіт" отримали достойного конкурента.
Ще б для дописувачів "Форуму" якісь знижки ввели, то йому взагалі б ціни не було ;)

dr.Trollin - 13-2-2005 у 14:42

щоб ввели -- тре "форумні карточки" ввести або хоча би м' значків понавипускати би ото.

:-)

Sashko - 13-2-2005 у 23:28

Тарас Сокальський

Д'якую за увагу! ;)

Роман Голощук
Ще б для дописувачів "Форуму" якісь знижки ввели, то йому взагалі б ціни не було
dr.Trollin
щоб ввели -- тре "форумні карточки" ввести або хоча би м' значків понавипускати би ото.

Обов'язково розгляну усі пропозиції, на разі можу через Романа передати візитні карточки магазину
для мисливців за знижками ;) ... якщо Роман не проти ...

Може-то треба буде замовити на основі нашої візитки "картку постійного клієнта"... :rolleyes:

Ігор+ - 14-2-2005 у 20:12

Онлайн магазин є?

Sashko - 16-2-2005 у 23:01

Ігор+

Магазин є онлайн з 10 до 20, у суботу до 17... ;)
Наразі цього вистарчає :saint:

Якщо хтось бажає замовити певну річ - звертайтеся у u2u :)

Hanor Narasson - 17-2-2005 у 21:34

А як з культурою обслуговування? Я навпроти щомісяця купую навпроти Чіп і Мір Связі + всякі дрібниці на немалу суму. Зараз стало питання купівлі палма або ноутбука (або і одгого і другого). Так от, продавці консультанти не змогли мене переконати, що це треба купити саме в них. Особисто я таких зі свого магазину "увольняю бєз виходного пособія" Та і раніше там навпроти були проблеми. Сидить такий молодик за столом, лазить в І-неті. Я щось дійсно хотів купити. Він відповідав так, "на відчіпного". Остаточно я роззлостився, сказав: "Ну, можете сідати і продовжувати", і остаточно купив у іншому місці.

Tempika - 17-2-2005 у 21:54

...ех, той Компутерний Всесвіт :-) дійсно, там дуже ненав*язливий сервіс... з
недавнього: купувала там я собі UPSююю ну і поскільки я ж чайник, то
спитала, як його підключати... мені пояснили, але я все ще не розуміла...
кажу, покажіть на компі, спокійно так... у продавця почалася істерика :-)))
ну добре... принесла я ту штуку додому, перед тим прочитала інструкці...
дечого не доперла, і подумала, що зрозумію у процесі... підключила,
значить, а воно ніфіга... горить червона лямпка, я в істериці, і все таке...
прийшла колєжанка... каже, давай подзвонимо в магазин... добре я візитку
там узяла... дзвоню, а вони кажуть, там, мовляв, є така щовта стрічка, її
тре відірвати, а там щось відсунути і підключити акумулятор... блін, кажу,
я не знаю, як, і взагалі, ви що, не могли мені цього розказати-показати в
магазині, та ще перевірити, чи взагалі та штука справна?... ну ми зараз
вам це кажемо, говорить... ну то ваще, слів у мене нема... кажу *дякую*
саркастично так, а вони відповідають *та нема за що*, а я кажу
*власне!* і кидаю трубку... ви б бачили, як дві кобіти підключали той
акумулятор :-)))) як підривники з провідками у бойовику :-)) жах... люди,
не ходіть туди більше :-) я мабуть не піду ніколи.

Hanor Narasson - 17-2-2005 у 22:45

2 Tempika

А чек у вас зберігся? Якщо так, то подивіться уважно, як називається юридична особа. Звісно, для старих львів'ян то не буде несподіванкою, але все одно сміятися будете довго.

І я б туди не ходив, але їх єдина перевага - працюють в неділю, а в робочі дні до Львова не завжди вдається вирватися.

Tempika - 18-2-2005 у 18:57

...чек десь мав бути, але далеко шукати :-) не мучте, скажіть, як та
юридична особа називається :-))

Hanor Narasson - 18-2-2005 у 21:37

ТЗоВ "Головні убори" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ТдБ викупила банкрутуюче ТЗоВ "на корені", але виявилося, що змінити назву - жахливий "менінгіт".:baddevil::baddevil::baddevil:

Роман Голощук - 18-2-2005 у 22:12

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Hanor Narasson
ТЗоВ "Головні убори" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Якщо у них така назва - то може їм варто займатися продажем різних капелюхів і кепочок? :) Може це у них краще виходитиме? ;)

Hanor Narasson - 18-2-2005 у 22:18

Заради справедливості - в "Комп'ютерному Всесвіті" в супермаркеті біля "Південного" продають цілком пристойно.

Tempika - 18-2-2005 у 23:02

....Я придумала їм слоган: Головний біль від головних уборів :-)))

Sashko - 20-2-2005 у 00:36

До речі, я раніше теж час від часу забігав до них купляти різні речі, ціна яких не суттєво різнилася від їхньої офісної ціни,
але десь півроку назад, коли для знайомих купив в тих "головних уборах" юсб-флешку СанДиск по рекомендації продавця,
за пару тижнів з нею "виникла" проблема - знайомі зауважили шо флешка дуууууууже повільно записує,
тобто папка з 200-та файлами і загальним обсягом десь 2 (два!!!) з гаком мегабайти писалася від одної до двох хвилин.
Узявши флешку до себе на перевірку і випробувавши на різних компах, як домашньому з ЮСБ 2.0 так і інших з роботи,
та при спробах запису великих файлів виходило, що швидкість запису не перевищувала швидкості ЮСБ 1.1,
а інколи навіть хотілося вхопитися за дискету :wow: хоча на коробці та флешці стоять значки ЮСБ ХайСпід.
Добре, беру флешку, іду у магазин, пояснюю що сталося, прошу - перевірте, поясніть що не так - беруть, перевіряють,
засікаємо час, ділимо обсяг на час, швидкість на максимумі ЮСБ 1.1... вище ніяк :rolleyes:
Питаю: "що можна зробити?", у відповідь: "нічого, флешка записує? записує... зчитує? зчитує..." далі мовчок і розведені руки продавця...
Про позначки ХайСпід вже язик не повернувся навіть натякнути.
Прикро :(


Сподіваюся, що в нашому магазині ми спробуємо зробити усе, аби уникнути "створення" подібніх ситуацій. :saint:

Ігор+ - 20-2-2005 у 18:31

HighSpeed ще не означає 2.0, стара напевно вже, тоді 1.1 був хайспід

Tempika - 20-2-2005 у 18:33

мені якраз радили ту саму флешку :-) пронесло :-))
може у них політика така – підсовувати клієнту те, що вот вот стане
зовсім застарілим?...

Hanor Narasson - 20-2-2005 у 21:22

Заходив... Не пройняло... Палмів немає. Ноутбук тільки один (не беруся судити за ціну - не було часу ходити ще куди-небудь і порівнювати)

Жаль тільки, що поспішив купити в Комп.Всесвіті флешку. Зараз подивився - дійсно 1.1 :( , а ціна була як за 9.9 :) - от я матолок! Флешки в "Мізках" таки дешевші і більші. Мається на увазі об'єм пам'яті, а не "советские микрокалькуляторы - cамые большие микрокалькуляторы в мире"
:lol::lol::lol::lol:

Sashko - 21-2-2005 у 23:36

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор+
HighSpeed ще не означає 2.0, стара напевно вже, тоді 1.1 був хайспід


Власне означає що так, почитати детальніше можна, наприклад, ось тут
Хочу ще уточнити, проблеми з тою флешкою власне були із швидкістю запису на неї, швидкість читання була нормальною... більше для протоколу 1.1...

Ігор+ - 22-2-2005 у 18:49

"High Speed" - є buzz words, або просто маркетинговий трюк. Завжди треба дивитись на специфікацію. Сказано 1.1, значить 2.0 там не пахне.
Для флешок до 256 мегабайт, швидкість по-моєму не є критичною.

Sashko - 23-2-2005 у 11:55

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор+
"High Speed" - є buzz words, або просто маркетинговий трюк. Завжди треба дивитись на специфікацію. Сказано 1.1, значить 2.0 там не пахне.
Для флешок до 256 мегабайт, швидкість по-моєму не є критичною.


Ви на посилання уважно дивилися чи з англійською важко? :rolleyes:
Навшидкоруч перекладу-поясню про що ідеться у питанні "What are USB Hi-Speed and USB Basic Speed logos? ":
позначкою маркуються сертифіковані USB 2.0 продукти,
а позначкою просто "класичні" USB 1.1 продукти.

Троха нижче тих лого у посиланні іде мова про те, що продукти мусять пройти тестування на відповідність аби мати можливість використовувати ці лого на своїх продуктах.

Тому, де ви побачили у позначці "High Speed" маркетинговий трюк, я просто не розумію. :rolleyes:

Що до швидкості, я вже давав пояснення - для мене була критичною швидкість, особливо запису...

Sashko - 3-4-2005 у 23:07

У магазині минулого тижня відбулося поповнення новинками, а саме:

Canon A510 (3.2 Мп)
Canon A520 (4.0 Мп)
Canon G6 (7.1 Мп)
Sony DSC-T33 (5.1 Мп)
Sony DCS-M1 (5.1 Мп)
Creative ZEN micro ("маленький" ;) МР3 плеєр на 5 Гб)
Transcend USB Flash від 512 Мб до 2 Гб

Прошу заходити на оглядини :cool:

Tempika - 4-4-2005 у 01:59

...прошу вказати ціни :-)
бо чи варто йти, якщо воно дорого....

Sashko - 4-4-2005 у 10:17

Оглядини - безкоштовні ;) тому йти варто :)

"дорого" чи "недорого" - поняття відносні для кожного,
але для дописувачів форуму можна за допомогою знижки
переробити з "дорого" на "недорого" ;)

Nazar - 4-4-2005 у 13:06

Коли там з'явиться Олімпус С-55?

Але хай не переживають - ще поки ні в кого нема.
Але коли буде, може хайсигнал дадауть.

Sashko - 4-4-2005 у 23:29

За Олімпус С-55 подам сигнал коли він стане наявний в нас на складі,
наразі можу навести орієнтовну ціну - 365 американських тугриків :)

p.s. зранку передзвонив до поставщиків - С-55 пообіцяв приїхати завтра-післязавтра ;)

Sashko - 11-4-2005 у 12:22

2 Nazar

Даю сигнал :wow:

З'явився Олімпус С-55 , заходь на оглядини, сподобається, зробимо знижку,
якщо принисеш роздрук цієї сторінки ще крім знижки -10 у.о. ;)

Tempika - 11-4-2005 у 13:08

...а можна принести на диску скріншот в джипегу? :-)))
прінтера нема... мені б здалася знижка на флешку.

Андрій Пелещишин - 11-4-2005 у 15:33

Ви можете і по у2у сконтактувати.

А взагалі дану ідею (знижок для форумців) ми будемо пробувати найближчим часом просувати.

Sashko - 11-4-2005 у 15:33

2 Tempika

За флешкою приходьте так, коли спитаєте за ціну, нагадайте що я у форумі пообіцяв знижку, мені цього буде достатньо :)

Nazar - 11-4-2005 у 17:26

Дякую.
Але моя нетерплячість зробила мене для вас не цікавим, бо вже придбав цього апарата...
Лише без рос. інструкції...
дав 1760 грн.

Sashko - 12-4-2005 у 09:27

2 Nazar

Вітаю з придбанням ;)

Російську інструкцію можете не шукати, бо вона є тільки у спрощеному варіанті і складається з 30 сторінок,
повний варіант можливо скоріше з"явиться ось тут

А до нас всерівно заходьте - за більшою карткою xD ;)

Sashko - 13-5-2005 у 23:21

Усім шанувальникам фірми ОЛІМПУС!

До нашого магазину "заїхав" майже повний модельний ряд цифрових фотокамер цієї фірми,
починаючи від найпростішої моделі С-170 до найновішої дзеркальної камери Е-300!
Декілька моделей "доїдуть" наступного тижня...

Для дописувачів форуму - при купівлі згадаєте про тред - буде знижка 5 відсотків! ;)

.

Роман Голощук - 18-5-2005 у 21:40

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Sashko
Усім шанувальникам фірми ОЛІМПУС!

До нашого магазину "заїхав" майже повний модельний ряд цифрових фотокамер цієї фірми,
починаючи від найпростішої моделі С-170 до найновішої дзеркальної камери Е-300!
Декілька моделей "доїдуть" наступного тижня...

Для дописувачів форуму - при купівлі згадаєте про тред - буде знижка 5 відсотків! ;)

.


Форумці - налітай :)
Поповнимо наш форум цікавими світлинами - не одному ж Росту "викладатися" ;)