Форум Рідного Міста

Зніму 2-кімнатну квартиру у Львові

freewill - 28-4-2005 у 13:54

Молода сім"я з дитиною (також є кішка). Наразі живемо в Києві.

Побажання:

На тривалий термін (більше 2-х років)
До 200$
В нормальному стані
Не Сихів, не Левандівка
Вода цілодобово, або бак
Не 1-й поверх
Тепло зимою
З телефоном
Без телевізора
Можна без холодильника
Мінімум меблів
Без хазяйських речей
Район, щоб було де погуляти з дитиною :)

Звичайно, що чим більше квартира відповідатиме моїм побажанням, тим дорожче за неї можна заплатити.

email: freewill@mail.ru
тел. 097 793 38 96

Буду радий будь-якій допомозі. Дякую.

Галина Лев - 12-12-2005 у 01:22

А тепер я шукаю по Городоцькій або якнайближче до неї. Бажано Привокзальна або початок Виговського.

Нормальний санвузол.
Трохи меблів.
Непрохідні кімнати(було б незле)
Цілодобово вода або бак.
Місце для стоянки.
Холодильник - 50/50.


Телефон непотрібний, але якщо є, то нехай буде.
Побутової техніки не треба.
120-150 у.о. максимум.

Домашньої живності (включно з чоловіком) нема. Тільки я і мій кузен.

Ярема П. - 12-12-2005 у 13:17

Чим вам Левандівка не підходить? Набагато спокійніший район ніж Сихів, і погуляти є де. Все життя там жив, і нічого особливого поганого сказати не можу.

І може винайму, а не зніму? Життя в рідній столиці дається взнаки...

Demyan - 12-12-2005 у 16:03

Ніхто мабуть ображати не хотів щодо Левандівки, але я корінний львівянин не жив би на Левандівці, сихові, Рясне, р-н Пасічна, Топольна. А в нових будинках взагалі важче - поперше в панельних дуже шумно (може як повезе, якщо всюди тихі сюсіди - то добре), а так чути і мат і подекуди і нічні святкування сусідів і просто сварки і просто розмови...Щодо центрального опалення - коли на вулиці ще тепло а вже включили - в квартирі гарячо, а коли дуже холодно - іноді не поможе (в залежності від поверха і т.д.). Набагато краще своє опалення (пічне, АГВ). А це краще в центрі виловити. Там і проблеми з водою менші будуть (гарячою - колонка).

Галина Лев - 13-12-2005 у 01:11

Ну то підкиньте, добрі люди, варіант. Я б від гніздечка в центрі не відмовилася, але ж ціни... А щодо Левандівки, то була там лише раз, і з першої години пригод мала поза вуха. Не мій район, однозначно. Хочу Привокзальну, і при тому сторону костелу, а не вокзалу.
Підійдуть також бічні вулиці Городоцької до Сахарова(Тургенєва, Антоновича, Єфремова, Огієнка, Лепкого, Менцинського, Рилєєва, Моршинська, Київська, Бандери) , а вже що вище від приміського, то краще по самій Городоцькій чи Виговського до Південного базару. Отакі-от в мене нездійсненні мрії.

freewill - 13-12-2005 у 18:32

Цитата:
І може винайму, а не зніму? Життя в рідній столиці дається взнаки...


Може і "винайму". Ви вчитель?

freewill - 13-12-2005 у 18:33

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Галина Лев
Я б від гніздечка в центрі не відмовилася, але ж ціни...


А до речі, які ціни зараз?

Demyan - 14-12-2005 у 09:06

в середньому 200, якщо така сума підходить треба шукати. Якщо немає знайомих тоді через хороших маклерів - агенства. Бо якщо шукати серед знайомих то наприклад одна моя здає за 100 2 кімнати на сихові, на В.Великого 3 кімнати за 150.

freewill - 14-12-2005 у 10:16

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
в середньому 200, якщо така сума підходить треба шукати. Якщо немає знайомих тоді через хороших маклерів - агенства. Бо якщо шукати серед знайомих то наприклад одна моя здає за 100 2 кімнати на сихові, на В.Великого 3 кімнати за 150.


Хороша знайома ;)

Demyan - 14-12-2005 у 10:32

ні на В.Великого то знайомому хлопець здає його знайомий....ще колега здавав до весни на новому львові правда 1 поверх знайомому взагалі за 70. Але це ж кажу треба просто шукати по знайомству і таких добрих.

Галина Лев - 15-12-2005 у 20:21

А ота, що на В.Великого, можна про неиъ точныше по у2у? Може вдвох з братом би потягли. Але далеко, паскудство.

Demyan - 16-12-2005 у 08:48

На жаль не можна, бо я кажу реальні ціни, які платать знайомі, тобто ці хати заняті і мабуть на довго. А я сам планую купувати нову квартиру або ж будувати за містом хату, тому маю деякий звязок з маклерами, так там сказали в середньому - 200 у.о. більшість оголошень всеодно виведе на маклерів, так що карще відразу звертатися до них. Ви нічого не втарчаєте кажете свої умвои та й все, чекаєте дзвінка. Це якщо нема знайомих у Львові які здають квартири. Можна і за 150 - наприклад район Любінської, Патона і т.д. Так що вибирайте, шукайте, та знаходьте :).