Форум Рідного Міста

Кого б Ви вибрали мером Львова?-2 (трохи змінені)

Тарас Задорожний - 13-12-2005 у 17:00

Знову за старе... пропоную знову обговорити кандидатів у мери славного Львова. Я вже пробував добитись якихось відповідей, але ситуація трохи змінилась...
Додались одні, віднялись інші...
Спробуймо ше раз вибрати собі віртуального бургомістра.

Ярема П. - 13-12-2005 у 17:35

За Куйбіду!

freewill - 13-12-2005 у 18:25

А кого б ви порадили? :)

Тарас Задорожний - 13-12-2005 у 18:53

Цитата:
Оригінальне повідомлення від freewill
А кого б ви порадили? :)

Для Киян, freewill? не знаю...
А для Львів"ян, ні за кого не агітую... Сам вже давно визначився

freewill - 14-12-2005 у 10:17

Я прописаний у Львові, отже мушу голосувати тут (якщо, звичайно, не ліньки буде їхати спеціально на вибори...)

Користувач Олесь - 14-12-2005 у 11:53

А де варіант "Буняк"? :baddevil:

Юрій Сєров - 14-12-2005 у 13:53

З одного боку голосувати нема за кого. З іншого "проти всіх" - не варіант, оскільки за когось таки треба... Якби голосував нині то : Стецьків

freewill - 14-12-2005 у 14:07

Я багато чув про Садового - "Самопоміч" і таке інше. Тут є цікава інформація http://www.maidanua.org/static/mai/1134465350.html
59,52% Львів"ян кажуть, що Садовий розуміється на проблемах міста. Що про нього можете сказати?

Tempika - 14-12-2005 у 14:09

...особисте спілкування не було приємним :-) шустрий кар*єрист, не
здатний реально вирішувати проблеми.

Олександр Чорнобиль - 14-12-2005 у 14:23

Між іншим, коли зняли Буняка, в львівських ЗМІ проходила інформація, що Садовому пропонують крісло начальника управління житлово-комунального господарства, щоб не на словах, а на ділі проявити менеджерські здібності. Чи не знає хтось наскільки серйозною була ця пропозиція? Бо причини з яких Садовий не йде на цю посаду (ще раз підкреслюю, якщо дійсно була реальна пропозиція) добре зрозумілі.

Тарас Задорожний - 14-12-2005 у 17:42

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Користувач Олесь
А де варіант "Буняк"? :baddevil:

Олесю, варіант Буняка на мою думку уже в абсолютному прольоті...

Тарас Задорожний - 14-12-2005 у 17:45

Цитата:
Оригінальне повідомлення від freewill
Я багато чув про Садового - "Самопоміч" і таке інше. Тут є цікава інформація http://www.maidanua.org/static/mai/1134465350.html
59,52% Львів"ян кажуть, що Садовий розуміється на проблемах міста. Що про нього можете сказати?

"Шустрий кар"єрист" (як каже Темпіка) і до того ж ше і неприємний тип. А до того ж сам себе гробить цією Садопоміччю...

Тарас Задорожний - 14-12-2005 у 17:47

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олександр Чорнобиль
Між іншим, коли зняли Буняка, в львівських ЗМІ проходила інформація, що Садовому пропонують крісло начальника управління житлово-комунального господарства, щоб не на словах, а на ділі проявити менеджерські здібності. Чи не знає хтось наскільки серйозною була ця пропозиція? Бо причини з яких Садовий не йде на цю посаду (ще раз підкреслюю, якщо дійсно була реальна пропозиція) добре зрозумілі.


"Виявити мудрість у чужих справах набагато легше, ніж у своїх власних." - (Франсуа де Ларошфуко) Між іншим, соррі шо Вашу цитату свиснув :)

ось тому і не пішов Садовий... А таки пропонували

Андрій Пелещишин - 14-12-2005 у 20:06

Не знайшов у списку достойних.

freewill - 15-12-2005 у 08:30

А може проблеми міста Львова не в мері, га?

Тарас Задорожний - 15-12-2005 у 09:46

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Не знайшов у списку достойних.


Список залежить не від мене... Я міг, звичайно, включити в нього і Влада Якушева, але, в мене таке вражіння, шо в нього шансу зібрати 1000 голосів навіть нема...
Просто намагався методом аналізу преси вибрати тих, хто матиме хоч якісь шанси... Те, шо нема тут, на думку багатьох, достатньо достойних людей свідчить про те, шо нашому місту нічого особливо позитивного не світить :(

Тарас Задорожний - 15-12-2005 у 10:11

Цитата:
Оригінальне повідомлення від freewill
А може проблеми міста Львова не в мері, га?

Може... Але, було б непогано, якшо б хтось понамагався окреслити їх корінь... може Ви?

Андрій Пелещишин - 15-12-2005 у 10:57

Мені здається, що одним з джерел проблеми є надмірне співставлення Львівянами загальнонаціональної політики та місцевих проблем. Що виливається наприклад в незаслужену перевагу на місцевому рівні місцевих представників "правильних" політичних сил.
Поясню на прикладі. Я, наприклад, ніколи не голосуватиму в виборах на загальнонаціональному рівні за представників (чи тепер список) партій типу "СДПУ(о)" чи "Регіони". Проте, на місцевому львівському рівні на мою думку ці партії нічим не гірші за популярні НСНУ, Батьківщина (та їх попередників типу Руху).
Проте більшість Львівян голосують за місцевих виборах, за тих самих, ща кого на національних. Наприклад, поки була мажоритарка, могли голосувати за людину, яка не має жодних плюсів, крім того, що вона "за Ющенка". Знаю випадки, коли на місцевих виборах у Львові отримували високі результати преставники "правильних" рухів, практично ні разу не зявившись на території округу.
Хоча я особисто не бачу жодного звязку між тим же Ющенком та якимось дрібним місцевим політиком з його блоку

Власне, саме тому виникає досить сильна перевага, яка мяко кажучи, не забезпечує того рівня політичної конкуренції на місцевому рівні, який би забезпечував належне ставлення політиків та управлінців до своїх обовязків.

freewill - 15-12-2005 у 11:32

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Задорожний
Цитата:
Оригінальне повідомлення від freewill
А може проблеми міста Львова не в мері, га?

Може... Але, було б непогано, якшо б хтось понамагався окреслити їх корінь... може Ви?


Може і я. Але хто ж мені дасть?...

Тарас Задорожний - 15-12-2005 у 11:52

Цитата:
Оригінальне повідомлення від freewill
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Задорожний
Може... Але, було б непогано, якшо б хтось понамагався окреслити їх корінь... може Ви?


Може і я. Але хто ж мені дасть?...

я б дуже просив... мені особисто буде цікаво

freewill - 15-12-2005 у 13:05

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Задорожний
я б дуже просив... мені особисто буде цікаво


З чого почати?

Тарас Задорожний - 15-12-2005 у 14:24

Цитата:
Оригінальне повідомлення від freewill
З чого почати?

З чого хочете. Але пильнуйтесь... Ми можемо ненароком порушити правило про недопустимість особистої переписки на форумі :lol:

Тарас Задорожний - 15-12-2005 у 14:28

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Мені здається, що одним з джерел проблеми є надмірне співставлення Львівянами загальнонаціональної політики та місцевих проблем. Що виливається наприклад в незаслужену перевагу на місцевому рівні місцевих представників "правильних" політичних сил.
Поясню на прикладі. Я, наприклад, ніколи не голосуватиму в виборах на загальнонаціональному рівні за представників (чи тепер список) партій типу "СДПУ(о)" чи "Регіони". Проте, на місцевому львівському рівні на мою думку ці партії нічим не гірші за популярні НСНУ, Батьківщина (та їх попередників типу Руху).


Саме Галичина народила такі прекрасні креатури як Голуб, Мартинюк, Шурма, Чорновіл (джуніор), Герман-Стеців... Позитиву в цьому я не бачу.

Тарас Гулка - 15-12-2005 у 23:10

Я точно визначився, що проти Садового, а от за кого голосувати - тут ???


Доречі, а чому ви повністю викидаєте варіант сьогоднішнього в.о. міського голови Зеновія Сірика.
На мій погляд він при бажані має певні шанси війти у число лідерів. Він має вдосталь часу, щоб встигнути розв'язати якусь дрібну, але піарну пробле міста. А люди в нас пам'ятають в основному, що було вчора.
Зрештою можна нічого не робити, а просто трохи попозувати перед камерами, перед якимось обєктами, що зараз робляться і покричати що це його заслуга.

Андрій Пелещишин - 15-12-2005 у 23:45

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Задорожний

Саме Галичина народила такі прекрасні креатури як Голуб, Мартинюк, Шурма, Чорновіл (джуніор), Герман-Стеців... Позитиву в цьому я не бачу.

Ну і що? Це ж не місцеві політики. І я казав - за них в ВРУ не голосуватиму.
Ви подивіться що робиться в ЛМР. Якщо ви наведете приклади за останній рік, коли "правильні" партії були ближчі інтересам львівян, ніж представники партій, непопулярних серед наших громадян, буду вдячний.
Політична монополія - дуже небезпечна річ.
А я боюся, що на наступних виборах ми отримаємо монополію в ЛМР однієї сили з відповідними наслідками: безконтрольним витрачанням коштів, некритичним підбором кадрів і тп.

Тарас Задорожний - 16-12-2005 у 12:38

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Ви подивіться що робиться в ЛМР. Якщо ви наведете приклади за останній рік, коли "правильні" партії були ближчі інтересам львівян, ніж представники партій, непопулярних серед наших громадян, буду вдячний.
Політична монополія - дуже небезпечна річ.
А я боюся, що на наступних виборах ми отримаємо монополію в ЛМР однієї сили з відповідними наслідками: безконтрольним витрачанням коштів, некритичним підбором кадрів і тп.


Ми, очевидно, говоримо про трошки різні речі... Я згоден, що повине бути певний баланс сил. Опозиція повинна бути, адже це здорове явище при демократії. Але ця опозиція повинна бути совістю влади в той час, коли вона своєю "не користується". Але у Львові склалась така ситуація, що ні "свої", ні "чужі" особливо не перепрацьовуються. Але я вважаю, шо це пов'язано, в першу чергу, з нашою ментальністю. У галичан на першому місці завжди стояла політика, і то, навіть, не політика, а політиканство. Економіка, культура, господарство - це вторинне. Головне політика...
Хай мене вибачать ті, серед них і депутати ЛМР, яких це не стосується.
А щодо "монополії" на владу, то у Німеччині є містечка, де при владі знаходиться виключно одна партія - CSU. Це не заважає їм жити добре. Хоча, наголошую, - це містечка, а не великі, як Львів, міста.
Скажімо так, баланс сил повинен бути, але підстав для переживань нема. Хтось-десь затешеться і між т.зв. "своїх".
Хоча, звчажаючи на те, шо НСНУ досить різношерстна сила, то є велика імовірність того, шо представники різних колись партій утворять певні "групи за інтересами" і можуть досить таки жваво дискутувати та опозиціонуватися одні до одних...

Олександр Чорнобиль - 29-12-2005 у 15:29

Не секрет, що один із найвирогідніших кандидатів на посаду міського голови Львова вже давно використовує для розкрутки таку серйозну фішку як Самопоміч. При цьому всі пов"язані з цим кандидатом чи з Самопоміччю категорично заперечують зв"язок між політичною кампанією і допомогою людям, якою займається Самопоміч. Але...
Але вже "підійшов час" і починає "вилазити". Сьогодні у Львові побачив купу маленьких листівочок такого змісту:
Нехай собі говорять...
Ми працюємо
САМОПОМІЧ
В єдності - сила!
Все би було добре, але виникає питання - якщо вже вас не турбує те, що говорять, то ЯКОГО БІСА ВИ ПЕРЕВЕЛИ КУПУ ПАПЕРУ, ФАРБИ, СКОТЧУ І ЛЮДИНОГОДИН! :mad: Не вже ці гроші не можна було використати якось раціональніше?! Щось мені підказує, що в такій організації, де щодня сотні звернень від громадян були й інші шляхи використання коштів. :mad:

Тарас Задорожний - 29-12-2005 у 21:01

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олександр Чорнобиль
Але вже "підійшов час" і починає "вилазити". Сьогодні у Львові побачив купу маленьких листівочок такого змісту:
Нехай собі говорять...
Ми працюємо
САМОПОМІЧ
В єдності - сила!
Все би було добре, але виникає питання - якщо вже вас не турбує те, що говорять, то ЯКОГО БІСА ВИ ПЕРЕВЕЛИ КУПУ ПАПЕРУ, ФАРБИ, СКОТЧУ І ЛЮДИНОГОДИН! :mad:

Так... проходив нині мимо Сліпого, 7 (генштаб Садопомочі)... Так, от... Шановні пані і панове з цієї служби вивантажували з авта казан плову для корпоративної пиятики. Смачного їм нового року! :P

Ігор Баранік - 16-1-2006 у 12:58

Нажаль я мало кого знаю з перечислених кандидатів, тому проголосував навмання, і попав у яблучко.:P Народ підтримує Андрія Садового.

Роман Голощук - 16-1-2006 у 16:51

Кулуарно зазначають, що НСНУ визначилася з кандидатурою Андрія Садового ;)

Юрій Сєров - 16-1-2006 у 17:08

Якщо це не дай Боже правда, то треба ставити такі смайлики... :(:(:(:(:(:(
Невже в лавах НСНУ не знайдеться нікого достойного???

Роман Голощук - 16-1-2006 у 17:20

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Якщо це не дай Боже правда, то треба ставити такі смайлики... :(:(:(:(:(:(
Невже в лавах НСНУ не знайдеться нікого достойного???


Ну хіба би поета Василька Куйбіду :) (як дуже хоче Кендзьор)

Тарас Задорожний - 16-1-2006 у 19:02

Краще хай буде Куйбіда... Але Безсмертний відхрестився від визначення Києвом кандидатури мера... Типу, розберіться самі.

Nazar - 16-1-2006 у 19:27

Розкажіть щось погане про Сірика - бо щось він мені подобатись почав, а сам я переконаний, що таких людей не буває. :)

Юрій Сєров - 16-1-2006 у 21:22

Куйбіда-ні , краще Сірика...
Думаю якийсь реальний кандидат ще засвітиться.

Сергій Бєляєв - 17-1-2006 у 10:24

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Nazar
Розкажіть щось погане про Сірика - бо щось він мені подобатись почав, а сам я переконаний, що таких людей не буває. :)

Погане тут можна розказати про всіх, але не хочеться займатися "чорним PR-ом". Залишимо це для організаторів виборчих кампаній.

Nazar - 17-1-2006 у 11:06

Може адміністратор якимись чутками подільться, а то я в повному розгубленні...

Навіть Садопоміч щось невпевнено його чорнить. Невже справді гідний чоловік мого голосу?

Андрій Пелещишин - 17-1-2006 у 13:53

Скажем так.... Чоловік тримає певну планку і досить обережний та акуратний, що вже є плюсом. Чи то тимчасове явище (до виборів) чи постійним - важко сказати.

Тарас Задорожний - 17-1-2006 у 15:25

Останні тижні ми можемо спостерігати певне затишшя у перегонах за крісло на Площі Ринок. Це пов"язане, у першу чергу, з тим, що кожен з основних кандидатів намагається бути висуванцем НСНУ. Ми колись сперечалися у котрійсь з інших тем форуму рідного міста на тему голосування у Львові за висуванців НСНУ. Це не є таємницею, що, напевно, переможе той, кого таки висуне Наша Україна. На це почесне звання претендують, як мінімум, троє осіб: Андрій Садовий, Василь Куйбіда та Зіновій Сірик.
Коли, я складав опитування, та починав цю тему, Сірика майже ніхто не позиціонував як кандидата у мери. Ситуація трохи змінилась, і Сірик зрозумів, що має певні шанси. Вчора на сайті ProUA з"явилась інформація, що Київські НСНУшники кандидата у мери не висуватимуть. Детальніше можна прочитати тут: http://lviv.proua.com/news/2006/01/16/141318.html
Отож Садовий, Куйбіда та Сірик повинні чекати рішення місцевого керівництва НСНУ, яке не дуже спішить з визначенням свого "помазаника". Тобто, цій трійці прийдеться переконати лідерів Львівщини у своїй здатності виконувати поставлені завдання. Не останню скрипку у прийнятті рішення гратиме губернатор. Петро Михайлович, очевидно вибере собі людину, з якою йому співпрацювати буде легше.
Чи НСНУ взагалі визначиться з кандидатами?.. Дехто, як-от Кендзьор, давно підтримує Куйбіду. Як там у Сірика та Садового, не знає ніхто.
Думки, висловлені вище, є суб"єктивними, і можуть бути абсолютно неправильними. Це просто спроба аналізу ситуації. Я ж не політолог, друзі :D

Ярема П. - 17-1-2006 у 17:43

Чому Куйбіду всі знають як поета? Це ще не визначаюче, він ще і людина з освітою, і непоганою освітою, і досвідом.

Тарас Задорожний - 17-1-2006 у 17:51

Василь Степанович досить толковий чоловік. Та й поет не поганий. Це не мінус. Одного "госпподарника" (читай хлопа з-під трактора) ми вжемали. Той точно писати не вмів, не лише віршів...

Tempika - 17-1-2006 у 18:03

...ну чесне слово... мені байдуже, хто там кого підтримує, адже голосуватимуть громадяни, яким вже весь цей покер з партіями і рухами в печінках... особисто я собі пообіцяла на найближчих виборах повикреслювати усіх і уся... :-)

Тарас Задорожний - 17-1-2006 у 18:10

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
особисто я собі пообіцяла на найближчих виборах повикреслювати усіх і уся... :-)

головне правильно "викреслити", а то шкода псувати бюлетень, який надрукований за нами сплачені податки ;)

Юрій Сєров - 18-1-2006 у 14:15

Куйбіда був вже 2 рази мером, нічим особливим не запам'ятався... Води не дав, балкони падали.Годі вже. Думаю, це буде крок назад. Потрібні свіжі люди!

Тарас Задорожний - 18-1-2006 у 14:29

Свіжі? Садовий вже теж не першої свіжості... Скілька раз пробував?
А води нам крім Бога ніякий мер не дасть... Тут потрібна купа грошей. Її в жоден бюджет не закласти. А якшо, Юрку, буде такий мер, зя якого не реставровані по 75 років балкони перестануть падати, то я йому за життя особисто пам"ятник поставлю...

Обіцяти можна все, але в бюджеті на це грошей нема!
Я не кажу, шо Куйбіда найкращий. Але кращий від решти

Юрій Сєров - 18-1-2006 у 15:30

Цитата:

Але кращий від решти

Чим загалом? Сам крав і іншим давав?
Чим конкретно від
Сірика
Стецьківа
того ж Садового
Влада Якушева
Якщо можна - розгорнуто.
От за кого точно не проголосую, так це за Куйбіду.

Ярема П. - 18-1-2006 у 17:25

До Юрій Сєров: Ось порівняння http://portal.lviv.ua/election/2005/11/12/152713.html
А звинувачення в крадіжці безпідставні. Можливо, пан Сєров факти наведе, перш ніж розкидатися загальними фразами вуличної баби "крав, іншим давав"?

Ярема П. - 18-1-2006 у 18:04

Ось "крихти" :
http://www.vgolos.lviv.ua/lviv/articles/2862.html
http://www.vgolos.com.ua/articles/2172.html

Юрій Сєров - 19-1-2006 у 14:56

2 Ярема П.
ОК. Забираю свої слова. В Куйбіда - дуже чесна і працьовита людина. За час його 8-річного перебування на посту мера наше місто розквітло і переворилося в туристичну мекку.
Високо оцінивши ці здобутки громада міста на третій термін його не вибрала, віддавши перевагу Любомиру Буняку.
"Всьо што нажито нєпасільним трудом" - http://postup.brama.com/010714/107_1_1.html

І ще трохи обсерацій: http://postup.brama.com/020411/53_10_1.html
Мабуть не найоб'єктивніше, але...

Тарас Задорожний - 19-1-2006 у 15:35

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Цитата:

Але кращий від решти

Чим загалом? Сам крав і іншим давав?
Чим конкретно від
...
Влада Якушева
Якщо можна - розгорнуто.
От за кого точно не проголосую, так це за Куйбіду.


Мушу написати, шо при всій моїй повазі до Володимира Семеновича, при тому, шо мої друзі завжди позитивно відгукувались про Влада, я особисто вважаю його жертвою Садового. "Аргумент Газета" / "Аргумент Влада" - як відомо - є частиною "інформаційного холдингу" Садового, і, коли журналіста цих видань, до речі, ненайгіршого, а одного з кращих, - висувають посміховиськом на вибори, то це вже трагедія... Шкода мені його... Принаймні, матиме чоловік, шо написати по закінченню виборів. Але це явно не-полюдськи...

Тарас Задорожний - 19-1-2006 у 15:50

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
І ще трохи обсерацій: http://postup.brama.com/020411/53_10_1.html
Мабуть не найоб'єктивніше, але...

Пан Винничук, він же Юзьо Обсерватор, наїждає на всіх, на кого лише може... В свій час під обстріл попадали і Кучма і Ющенко, і Куйбіда і Буняк... І ви потрапите, Юрку, якшо підете в політику ;)

Ярема П. - 19-1-2006 у 19:09

2 Юрій Сєров: Поступ дуууже адекватно висвітлив факти і сам здивувався як так може бути:sing: І не треба забувати, що Куйбіда був першим мером, за якого в місті почали запроваджуватися реформи і хоч щось робити по самоврядуванню. Само собою, ні один мер не є ідеальним, але, принаймні, Куйбіда як не як 8 років був. І що найбільш ймовірно, помилки свої він ще раз допускати не буде.

Андрій Пелещишин - 19-1-2006 у 20:40

Цитата:
Пан Винничук, він же Юзьо Обсерватор, наїждає на всіх, на кого лише може...

Ну чому ж.. Критики Садового я не пригадаю.

Юрій Сєров - 19-1-2006 у 21:15

Цитата:
Ну чому ж.. Критики Садового я не пригадаю.
:D

2 Ярема П.
Ви ж наводите як аргумент ресурс Вголос, який, якщо уважніше придивитися, є абсолютно прокуйбідівський. Так само як Поступ просадовий-ський.
Але думаю поляки не дуже помилилися, коли зарахували Куйбіду до олігархів. Мабуть змогли підрахувати "зарплату" мера.
Цитата:
Само собою, ні один мер не є ідеальним, але, принаймні, Куйбіда як не як 8 років був. І що найбільш ймовірно, помилки свої він ще раз допускати не буде.

А це є не що інше як "загальні фрази вуличної баби" (с) Ярема П. і з такою логікою пропоную підтримати Буняка. Цей так точно на холодне дмухати буде :) :D. Правда Сірику доведеться еміґрувати. :)
А загалом не збираюся Вас ні в чому переконувати. За Куйбіду голосувати не буду точно. А за кого буду, ще не визначився. Можливо за Стецьківа, а можливо з'явиться хтось цікавіший.
Ну якщо вже зовсім не буде за кого, то проголосую за Якушева.

Тарас Задорожний - 20-1-2006 у 14:40

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Ну чому ж.. Критики Садового я не пригадаю.

А у чиїй власності був і, здається є, "Поступ"? Покритикував би і міг без роботи лишитись... :) Доля журналіста...

Тарас Задорожний - 20-1-2006 у 14:43

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Ну якщо вже зовсім не буде за кого, то проголосую за Якушева.

Згадується Швейк і фраза: "У конторі процвітало кумівство"... ;)
Можливо, він шось би і зміг змінити...

vovka - 20-1-2006 у 16:11

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Задорожний
Згадується Швейк і фраза: "У конторі процвітало кумівство"... ;)

Згадується Ющенко: "не чіпайте моїх хлопців" :lol:

Тарас Задорожний - 20-1-2006 у 16:17

Цитата:
Оригінальне повідомлення від vovka
Згадується Ющенко: "не чіпайте моїх хлопців" :lol:

Тут трішки інша ситуація... Хоча, так може бути теж... Хто-зна де і чиї хлопці. Це на рівні інстинкту, кожен гребе під себе :lol:

Олександр Чорнобиль - 21-1-2006 у 10:19

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Ви ж наводите як аргумент ресурс Вголос, який, якщо уважніше придивитися, є абсолютно прокуйбідівський.


Вчора поспілкувався з колегою (львів"янином), який по роду діяльності займається аналізом політичної ситуації, зокрема в місті (і знаю, що професійно). Він побачив у мене на столі роздруківки тих двох статей. Виявилось, що він їх вже читав. Я запитав у нього, наскільки то відповідає дійсності. Він (ніколи не був заангажований Куйбідою чи його командою) відповів, що відповідає то все дійсності десь так на 99,99%. Тому мова, можливо не про приналежність ресурсу, а про людину все-таки.

Юрій Сєров - 25-1-2006 у 14:07

Продовження перегонів: Наша Україна не може визначитися з єдиним кандидатом: http://www.zik.com.ua/index.php?news_id=33741

Тарас Задорожний - 25-1-2006 у 16:30

Це логічно, але КУН, НРУ, Собор - за Куйбіду.... Як решта, дасться чути. Обласна конференція ніби 4го лютого, от тоді і стане ясно... Хоча... Точно вже відомо, шо один з двох - Садовий чи Куйбіда...

Тарас Задорожний - 26-1-2006 у 14:36

Політрада „Нашої України” у Києві рекомендувала Куйбіду на посаду мера Львова
26 сiчня 2006 14:15

Політрада виборчого блоку «Наша Україна» у Києві під час сьогоднішнього засідання вирішила, що єдиною узгодженою кандидатурою від блоку на посаду міського голови Львова буде колишній міський голова Василь Куйбіда. Про це повідомило джерело у політраді «Нашої України» в Києві.

Політрада блоку рекомендувала місцевим структурам виборчого блоку «Наша Україна» у Львові підтримати Василя Куйбіду як єдиного узгодженого кандидата на посаду міського голови Львова від «Нашої України», повідомляє ЗІК.

передрук повідомлення з http://lviv.proua.com/news/2006/01/26/141501.html

Невже звершилось і вони надумались?.. :o

Тарас Задорожний - 26-1-2006 у 15:15

Петро Олійник, керівник політичної ради блоку „Наша Україна” у Львівській області: „Рішення рекомендувати кандидатом від „Нашої України” Куйбіду – неправда”
26 сiчня 2006 15:08

„Рішення рекомендувати єдиним узгодженим кандидатом від „Нашої України” Василя Куйбіду – неправда. Я закликаю кандидатів на посаду міського голови Львова від блоку „Наша Україна” утриматись від непотрібних PR -ходів, для того, щоб не вносити сум ’ятицю в уми львів’ян.

Прийде час і рішення буде прийняте. Обидва кандидати є достойні. Легітимне рішення буде проголосоване на конференції і після цього визначений єдиний кандидат від блоку.

Все це є PR -ходи кандидатів. Як керівник політичної ради блоку „Наша Україна” у Львівській області я закликаю утриматись від непотрібного нагнітання ситуації. Я перебуваю у Києві. Ярослав Кендзьор не може цього знати. Я єдина особа, яка несе повну відповідальність за стан справ в блоці „Наша Україна” у Львівській області, і я вам говорю – рішення рекомендувати єдиним узгодженим кандидатом від „Нашої України” Василя Куйбіду не існує. Такого документа не існує в природі, такого рішення політичної ради не існує. Все це від лукавого. Я прошу всіх кандидатів утриматись від коментування.

Все одно виграє вибори кандидат від „Нашої України”. Хто буде цим кандидатом – визначить міська міжпартійна конференція блоку, а оберуть чи не оберуть – це виключна прерогатива мешканців Львова”.

передрук з http://lviv.proua.com/comments/2006/01/26/150846.html

Оце у хлопців явні проблеми... Або права рука не знає, шо робить ліва, або просто бардак у лавах НСНУ...

Тарас Задорожний - 6-2-2006 у 17:43

Згадуваний раніше бардак скінчився... Нарешті НСНУ вибрали єдиного кандидата... Його головний опонент абсолютно з цим не згоден... Шо змінилось?
Дивіться в наступних джерелах і думайте:
http://ura.lviv.ua/archive/?/2006/02/06/~/2136
http://ura.lviv.ua/archive/?/2006/02/06/~/2151
http://ura.lviv.ua/archive/?/2006/02/06/~/2145

Ярема П. - 6-2-2006 у 22:25

Ґуд!!! Тепер вартує подивитися на зливу грязюки на голову Василя Степановича.

Юрій Сєров - 7-2-2006 у 00:10

Цікаву нині рекламу чув по радіо: пес гавкає, індик булькає... :)
Такий сценарій вже проходив, минулого разу. Можливий і цього разу, тільки, думаю, третім буде не той що тоді і не той що в рекламі...

Ярема П. - 7-2-2006 у 08:58

Дасться чутися...

Микола Кудлик - 10-2-2006 у 12:59

Панове! а як вам така реклама (почув сьогодні в таксі по радіо). Уявіть собі милий задній фон на якому чути гавкіт пса та крики гусака (ніби б"ються :lol: ) за секунди 3 - 4 такого галасу мужній голос глаголить - "Поки Василь та Андрій чубляться --- переможе Олекса Гудима". От придумують.............., тому тепер Олексу можна вважати представником сільських частин Львова, де є пси гуски, та інша живність в межах одного помешкання..........

Бачу що про це вже писали...

Микола Кудлик - 10-2-2006 у 13:03

І до речі виключіть Стецьківа зі спискук, бо позавчора хлоп з того збився........ ну не любить його Марек Іващишин і та вся контора.

Олександр Чорнобиль - 10-2-2006 у 13:46

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Микола Кудлик
І до речі виключіть Стецьківа зі спискук, бо позавчора хлоп з того збився........


О! Це ж вчора, здається був кінець реєстрації! Чи відомо скільки кандидатів є і по персоналіям?

Адріан Баран - 10-2-2006 у 16:17

Шкода, що Сірик не йде . Я б його вибрав.
І має готовий брендово-народний лозунг - "За Зеника !" :-) .

http://www.muzon.com/anekdot.php?preset=349

Nazar - 10-2-2006 у 20:24

Я б також за Сірика голосував би.
ЗА Зеника! :lol::lol::lol:

Микола Кудлик - 11-2-2006 у 15:13

На рахунок Сірика згідний --- шкода.... А щоб йому не дуже образливо було, його поставили першим у списку НУ до міської ради.......... Нарід, ну чому місцеві "політики" такі, ніби їх в дитинстві порожнім мішком по голові били??? Дивіться, як у вересні відправили на вакацію Буняка, Зеновій тихо мирно працював на благо Львова, може не все вдавалося, але не було такого цирку та пустослів"я, як це було за Любка та Василька. Логінчим було би бачити його кандидатом №1 на посаду мера від НУ. Так ні, є великий доктор, фізик за освітою Василько Куйбіда, котрий намагається другий раз увійти в ту річку, звідки його випхали........ І народний хлопчик Помагай --- Садовий, (за якого я мабуть таки б проголосував, але.....). На мою думку на цих виборах, НЕМАЄ за кого голосувати!!!!!!!!!!

Микола Кудлик - 11-2-2006 у 15:19

як список кандидатів буде одразу сюди кину!!!!!!!

Юрій Сєров - 11-2-2006 у 18:53

Назаре, ти хотів почути щось погане про Сірика - дивися четверговий Поступ.

Ярема П. - 11-2-2006 у 20:08

Говоріть, говоріть, той за того, той за сього. Чи хтось навів аргументи, чому він буде голосувати за чи проти конкретного кандидата? Замість того, щоб перетирати політичні пертурбації, сіли б і подумали, а чому б я голосував саме так. І при можливості видати їх на форум.
Мені просто цікаво стало, як формується думка дописувачів до цієї гілки форуму. На разі склалося враження, що вона сформована під впливом піару від Садового і кількома газетними статтями.
Та і взагалі, якого мера хотіли би Ви бачити?

Микола Кудлик - 13-2-2006 у 12:41

http://www.gazeta.lviv.ua/articles/2006/02/13/12986/

згідно цієї інфи остаточний список має бути до кінця тижня

Тарас Задорожний - 13-2-2006 у 15:00

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Микола Кудлик
І до речі виключіть Стецьківа зі спискук, бо позавчора хлоп з того збився........ ну не любить його Марек Іващишин і та вся контора.


Це опитування створювалось давно. Ще тоді, коли Стецьків сам не знав, чи хочу бути мером... А зміни в нього вносити не можна. За Стецбьківа таки хтось проголосував ;)

Тарас Задорожний - 14-2-2006 у 14:24

Список кандидатів:
"Тож участь у виборах міського голови Львова братиме 21 кандидат. З них наразі зареєстровано лише десятеро: Микола Порайко, Петро Писарчук, Світлана Куспись, Олександр Гудима, Андрій Садовий, Богдан Федоришин, Василь Лозинський, Мирослав Нагірний, Василь Куйбіда та Владислав Якушев. Решта кандидатів продовжують збирати підписи. Про це повідомили під час прес-конференції голови міської ТВК Олега Щербакова, передає "Гал-інфо"."
Це та інше можна подивитись на http://ura.lviv.ua/archive/?/2006/02/14/~/2704

Микола Кудлик - 15-2-2006 у 14:26

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Задорожний

Це опитування створювалось давно. Ще тоді, коли Стецьків сам не знав, чи хочу бути мером... А зміни в нього вносити не можна. За Стецьківа таки хтось проголосував ;)


Жаль що неможна!!!!!

Тому що :baddevil: з"явилося багацько нових кандидатів, наприклад Андрій!!!! Степанович Садовий!!!!!!, 1985 р.н. студент Політеху, який!!!!!!!!!!!!!!!!! 13 грудня (останній день реєстрації) о 20 30 приніс в ТВК свої документи, взяв підписні листи, і о 22 30 приніс їх туди заповненими!!!! а треба зібрати за себе, як кандидата в мери 800 підписів. думаю що в хлопа бланки з підписами вже були готові. І А. С. Садовий (а саме так буде в бюлетені) дві години часу десь мироно сидів і сьорбав каву/пиво/водку/ ваш варіант; після чого приніс вже заповнені листи з собою.

ще один момент -- підписні листи. це не є документи сурової звітності як бюлетені, тому цілком імовірно, що листи кандитат в мери дістав або від одного з виборчих штабів, або якимось макаром отримав їх з ТВК раніше (ДОСТАНЬО одного файлика ворду)

Веселить інше, невже хтось з кандидатів думає що цей прикол спрацює?? адже це вже така бородата технологія.....

Микола Кудлик - 15-2-2006 у 14:36

Тих хто цікавиться рейтингами прошу сюди:

http://ura.lviv.ua/archive/?/2006/02/15/~/2805

Тарас Задорожний - 15-2-2006 у 17:05

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Микола Кудлик
Веселить інше, невже хтось з кандидатів думає що цей прикол спрацює?? адже це вже така бородата технологія.....


Ще й як може спрацювати. У Андрія Садового (того, шо старший :D) досить специфічний електорат. Вистарчає там старших людей, які захоплені Самопоміччю і можуть просто недочитати у бюлетені, якого з Садових вони вибрали... Тому думаю, шо спрацює

Наталка - 20-2-2006 у 10:27

http://maidan.org.ua/static/news/1140297081.html

Львів’яни, це прикіл, "качка" чи справді є такий "обіцянт"? :saint:

Павло Жежнич - 20-2-2006 у 11:12

Пропоную поновити голосування і додати пункт "Проти всіх". В бюлетнях такий ніби має бути.

Андрій Пелещишин - 20-2-2006 у 11:17

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Наталка
http://maidan.org.ua/static/news/1140297081.html

Львів’яни, це прикіл, "качка" чи справді є такий "обіцянт"? :saint:

Є такий обіцянт. В смислі - в природі існує. Я його навіть особисто знаю.
Не думаю, що йому варто займати місце мера.

Павло Жежнич - 20-2-2006 у 13:42

Я його теж особисто знаю, але приколи про пиво чую вперше

Юрій Сєров - 20-2-2006 у 14:13

Правда, чув по радіво. За повідомлення про виявлення якоїсь аварії комунікацій (вода, каналізація і т.п.) будуть наливати 0.5 л. пива.
А що - непогана ідея! ;)

Тарас Задорожний - 20-2-2006 у 17:15

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Павло Жежнич
Пропоную поновити голосування і додати пункт "Проти всіх". В бюлетнях такий ніби має бути.

Проблема в тому, шо треба починати нову тему... А цього не варто... До виборів не так і багато...

Тарас Задорожний - 20-2-2006 у 17:20

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Правда, чув по радіво. За повідомлення про виявлення якоїсь аварії комунікацій (вода, каналізація і т.п.) будуть наливати 0.5 л. пива.
А що - непогана ідея! ;)


Чого так пізно почали... Я якраз на рік повністю зав"язав з алкоголем... Можна пиво на шось інше замінити???

Олександр Ганущин - 20-2-2006 у 19:00

Наскільки я зрозумів, Форумчани не особливо вітають з висуванням тих кандидатів, котрих власне зареєструвала міська ТВК. Однак інших не буде.
Рейтинги котрі зараз наявні свідчать про стійке домінування двох кандидатів і якщо не буде "Феномену Буняка" (а для цього часу вже просто нема), то... доведеться змиритись із цим і вибирати поміж двома. Утім вибір може бути і інший, і "проти всіх" але... Вплив вашого голосу буде, якщо при розгляді варіантів за кого віддати власний голос Ви зупинитесь на комусь із них двох.

Андрій Моравський - 21-2-2006 у 09:54

Та люди добрі...ви бачите в центрі махіну (будівлю укрсоцбанку) ??? за чиєї каденції?.. павильно ... Баняка....ага.. не Буняка а БАняка...(Куйбіди по іншому...).. не можна за нього... хоч він і з НСНУ...сьогодні вже друйгий свіжий плакат бачив на сихівському мості(Зелена) його заляпаний... вже вдруге... після того як малюнок освіжили...

Хто хоче ультра сучасний центр з Львів"ян?. думаю ніхто...радше хочуть романтичний.. то ж не можна бАняка допускати... це ІМХО...

Тарас Задорожний - 21-2-2006 у 14:02

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Моравський
Та люди добрі...ви бачите в центрі махіну (будівлю укрсоцбанку) ??? за чиєї каденції?.. павильно ... Баняка....ага.. не Буняка а БАняка...(Куйбіди по іншому...).. не можна за нього... хоч він і з НСНУ...сьогодні вже друйгий свіжий плакат бачив на сихівському мості(Зелена) його заляпаний... вже вдруге... після того як малюнок освіжили...

Наскільки я розумію, то Ви вважаєте, що провина за "супер-будівлю" Укрсоцбанку відповідальність повинен нести Куйбіда?

Олександр Чорнобиль - 21-2-2006 у 19:04

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Моравський
Хто хоче ультра сучасний центр з Львів"ян?. думаю ніхто...радше хочуть романтичний.. то ж не можна бАняка допускати... це ІМХО...


Хо-хо. Я так розумію, що ви впевнені, що голос, відданий за іншого кандидата, автоматично убезпечить вас від цього?!

Яндрух - 27-2-2006 у 16:27

Ото чим ближче до вибОрів, тим усе більше-й-більше з’являють у нас передвиборчих усяких агіток і різноманітних програм від кандидатів.

Найефективніше поповнення відбувається в неділю: після відправи проходжу повз хлопців-та-дівчат-розповсюджувачів агіток та програм і назбирую цілий стосик усякого передвиборного паперового добра, щоби ввечері з серйозним виглядом порозважати собі над мудрістю (яка аж ллється через край!..) окремих добровольців, що зважилися вскочити в казан з передвиборним варивом.
До всього цього передвиборного мотлоху щонайліпше пасує чужинський термін „sleazy Sunday sheet” – „бульварна недільна газетка”.
Та ще минулої неділі попало ми до рук одне типове таке видання: „нова неділя” називається.
(Щоб не здатися комусь упередженим щодо цієї „газетки”, розкладемо по поличках усі її складові).
Отже, число № 8(8) лютий 2006 року г. „Нова неділя”, засновник: регіональний благодійний фонд „Меценат”; редакційна колегія – порожньо; є примітка, що „відповідальність за достовірність викладених фактів несе автор публікації”. Адреса для листування: Львів-70, а/с 1278; звісно, реєстраційний номер ЛВ № 738 (але де - від якої дати?).

За попереднім числом можна було було зробити висновок: на Садового – „їдуть”, після того, як на Куйбіду „поставили” – стали й на нього „наїжджати”; опріч них обидвох, перепадало на горіхи всім, хто бере участь у передвиборних перегонах. Тож чия газетка, було задався питанням? Ну, певно, Т. Стецьківа. Бо про нього, здається, не згадувалося в жодному світлі... Але щось насторожило... Ну, так і є - ув останньому числі врешті допетрав: на першій шпальті – побили, значить, людей Писарчука; всередині так ненав’язливо вказано, що писарчук найчесніший із кандидатів, бо подав ніби-то правдиву інформації про річний дохід (понад 1 млн.!).

Але менше з тим: газетка заслуговує на те, щоб її переглянути (ну, мо’, перечитати – як кому...) від початку до кінця: написано в доволі гумористично-іронічному стилі, подекуди – із чорним-пречорним гумором.
Як і перше, два основних „супротивника”: Садовий і Куйбіда. Дається перцю й іншим. А от п.Писарчука подають лише в позитивному світлі... Є там і стаття опального львівського журналіста Миколи Савельєва (передрукована з г. „Ратуша”.) під одіозною назвою „Початок кінця Садового”. Є одна, на цілу шпальту(!), статейка „Who is Куйбіда”. Розділи з іронічними назвами: Василь Куйбіда - геній (наводиться до-о-овжелезний перелік його „титулів”...), Куйбіда – господарник, Куйбіда – політик, Оточення Куйбіди, Куйбіда – поет, Куйбіда – „бомж”; зрештою „Нова команда” Куйбіди і врешті Куйбіда – за права споживачів. З останнього і витяг.

„З 1990 по 1991 роки Василь Куйбіда був головою комітету народного контролю міста Львова, член комітету народного контролю Львівської області. А з 1991 по 1993 - голова Комітету контролю Львівської міської ради, член комітету при обласній раді. До чого це?
А насправді до того, що структура, очолювана Василем Степановичем, була попередником Комітету з питань захисту прав споживачів. Суть її роботи – перевірка підприємств на дотримання закону. Наприклад, щоби в кафе львів’янам не подавали котлет з папером чи розбавлених напоїв. Так от, коли структуру очолював Василь Куйбіда, всі правила і закони дотримувалися. Щоправда, в ті домовлені дні, в котрі в барах з’являлася перевірка „народного контролю”. Втім, подейкують, що механізм заробляння грошей був насправді не такий уже й „швейцарський” і трошки „хандрив”.
Одного разу „днєвной дазор” Василя Куйбіди переплутав дні графіку і попав не в ту кнайпу, про яку було домовлено заздалегідь. А там... Ну, ви самі розумієте: котлети з папером, сік – з водичкою... Скандал був чималий. Кажуть, Василь Куйбіда особисто „викликав на килим” своїх недолугих підопічних і „чихвостив” і в хвіст, і в гриву. З того часу все відбувалося згідно з установленого графіку і без особливих ексцесів.
От такий він – двічі міський голова Львова Василь Куйбіда” – так завершується статейка. А далі підпис: „Студентська ініціатива „Думай Сам” - мабуть, та сама, що красується на агітаційних чорно-білих (а віднедавна - і „світлофорних”...) наліпках.

Тепер, гадаю, зрозуміло, чиї наліпки на стовпах із назвою „Думай сам”?..

Тарас Задорожний - 27-2-2006 у 16:37

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Яндрух
Тепер, гадаю, зрозуміло, чиї наліпки на стовпах із назвою „Думай сам”?..


Мені не зрозуміло досі. Я думаю, що це міг зробити будь-хто. :) Але нашо комусь викидати гроші на таку непевну рекламу...

Яндрух - 27-2-2006 у 19:36

Та певнішої не може бути!
Однаковий почерк, стиль, оформлення!
Тільки от серце підказує, що Львів знов одержить якогось зайду...

(А от навіщо, подумайте, викидає гроші на "таку непевну" рекламу досі невідома загалові адвокат С. Куспись?)

Юрій Сєров - 27-2-2006 у 22:29

А Гудима?
Оті світлофорні - також підозріла річ. Особливо підозріло, що "Садопоміч" написано на зеленому кольорі. Можливо з точки зору психології це щось значить. А може й ні...
Ще зауважив рекламу на радіо ("ЛХ") де вибори мера розглядаються як протистояння Куйбіди ("поета, казкаря, байкаря") і Гудими ("енергетика, господарника і що щось там"). Така реклама також закладає в підсвідомість факт, що Садовий "не суперник". Можливо Олекса і Василько грають в одній команді? Чи це занадто фантастично?
Чим ближче до виборів - тим менше бажаня йти на них (зокрема на мерські). Чи то дійсно за Влада проголосуват??? :rolleyes:

Андрій Моравський - 28-2-2006 у 10:24

Я радше за Стецьківа голосуватиму... по тій простій причині що він представляє силу Пинзеника... принаймні в тій ідеології..

Правду сказати я в особистостях заплутався...

Тарас Задорожний - 28-2-2006 у 15:20

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Моравський
Я радше за Стецьківа голосуватиму... по тій простій причині що він представляє силу Пинзеника... принаймні в тій ідеології..
Правду сказати я в особистостях заплутався...

Це точно Андрію! Стецьків не є кандидатом у мери міста Львова. Коли складалося це опитування, то його таким потенційно можна було розглядати. Тут за нього Ви зможете ще проголосувати, а от в день виборів...

Тарас Задорожний - 28-2-2006 у 15:40

Повертаючись до "ДУМАЙ САМ"
Сьогодні роздавали нові їхні листівки в Політехніці. Текст гласить, що 23 лютого затримали групу осіб, які з офісу Студбратства на вул. Римлянина виносили антикуйбідівські агітки. Штаб кандидата вимагає покарати замовників. Це можна почитати на сайті http://www.kuybida.com.ua.
Окрім того, написано, що якийсь Олександр Антонов, який є головою ради СБЛ на прес-конференції заявляв, що тих кого затримали з листівками повинні відповідати самі. В кінці заклик "Думай сам!"
Напис на фотці з цими листівками: Студенти не винні - їх підставили! Замовників до відповідальності!

І кому вигідна така реклама??? Ця, очевидно, не Писарчукові, і не Садовому з Гудимою... Напевно "Дмай сам" - це креатура Василя Степановича. Адже це попередження (принаймні я так розумію між рядків) - "не розповсюджуй нічо проти мене, бо сядеш, а твої ж тебе зроблять крайнім. А замовників і так ніхто не знайде".

Крім цього цікаво прочитати ЦЕ

А чисто для того, шоб все стало абсолютно незрозумілим читайте ще ЦЕ та ЦЕ

Напевно "Думай сам" - це Куйбіда...

Яндрух - 2-3-2006 у 09:49

Цікаві агітки з'явилися з Гудимою. Поряд із його старими наліпками/плакатами наклеєно (вже скочем, і так здолу) свіжі зі специфічною передвиборчою рекламою.
Давніша агітка витримана в класичних канонах передвиборчого PR'у: на гарному синьо-жовтому тлі погруддя кандидата обіцяє, що Львів буде "теплим, світлим, чистим". На тій свіжій, що дещо відрізняється від попередньої кольоровою гамою, вже трохи із "чорнішим" змістом, зображено кандидата "по-тюремному": в анфас і в профіль, із пафосним слоганом щось на кшталт "він знає, як зробити Львів теплим, світлим..." і т.д. А ще нижче, вже до тієї другої, приклеєна ще одна, менша, наліпка, витримана в такому легкому, "повітряному" стилі: там дві таких смішних фігурки, що уособлюють двох основних кандидатів - В. Куйбіду і А. Садового - зчепилися одне з одним. А напис гласить: "в той час, коли Андрійко з Васильком чубляться, Гудима працює". Причому самого третього кандидата не зображено. А навіщо, коли він є і в анфас, і в профіль угорі...

То що, ця реклама - витвір рук знахабнілих конкурентів, чи пан-кандидат сам себе так, "по-чорному", припідносить людям?
Бо на минулих виборах, пам'ятаймо, був "буняк - негр"...

Тарас Задорожний - 2-3-2006 у 12:53

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Яндрух
То що, ця реклама - витвір рук знахабнілих конкурентів, чи пан-кандидат сам себе так, "по-чорному", припідносить людям?
Бо на минулих виборах, пам'ятаймо, був "буняк - негр"...


Всяке може бути... Кандидатські штиаби інколи таке вигадують, шо мало не здається. ;)

Натка Садловська - 2-3-2006 у 23:11

запевняю, що це робота штабістів Гудими, точно знаю, а шо погано хлопці працюють - то правда.

Яндрух - 3-3-2006 у 08:30

Та яке погано?!!
Якраз навпаки: працюють на совість! Так задумано: щоб привернути увагу виборців, всі способи згодяться - навіть якнайбрудніші!
От не так давно, як учора ввечері, на тій алейці вздовж "Полярону", бачив, як двоє хлопців "працювали", порушуючи вечірню тишу району (попри шум від транспорту) різким віддиранням скоча, приклеюючи ті агітки до дерев!
Що ближче до дня виборів, то цікавіше стає, нє?!..

("Розшукується кандидат на посаду міського голови" - ну, як вам таке?!! Wanted.)

Тарас Задорожний - 3-3-2006 у 18:21

Йолопи чи ні, це не так і важливо. Суть звелася до того, шо штаб Куйбіди звинуватив СБЛ у розповсюдженні антиагіток на нього.

Тарас Задорожний - 17-3-2006 у 16:10

Сьогодні зустрів новий анекдот. Аж серце радіє, коли бачиш, що фанатизм процвітає! Рекомендую прочитати тут

vovka - 18-3-2006 у 09:08

http://ua.proua.com/news/2006/03/17/223925.html

Дивно все це...

Tempika - 18-3-2006 у 10:03

...дуже дивно... після того, як був вбитий власник Еколану... щоб за такий короткий час такі дві персони...

vovka - 18-3-2006 у 11:04

Я думаю що це все таки бізнес. Хоча... Враховуючи гори компромату якими лякав Федоришин... Не все так однозначно..

Ярема П. - 18-3-2006 у 14:09

Схоже, Куйбіда потроху бореться з піаром Садового http://www.daily.lviv.ua/index.php?060317#news4

Юрій Сєров - 18-3-2006 у 23:00

Цитата:
Я думаю що це все таки бізнес

... це хворе серце! Думаю, бізнес тут ні до чого. Хоча хто його зна...
Не зовсім розумію, чому він з таким поганим станом здоров'я (можливо я помиляюся і він не був настільки хворий) хотів взяти на себе таку відповідальність як посаду мера...

Ярема П. - 19-3-2006 у 01:35

Щось в ЗМІ по різному пишуть про стан здоров'я Федоришина. Я думаю, в понеділок дізнаємося більше.

Юрій Сєров - 19-3-2006 у 21:51

Кандидат в мери Львова хуліганив на п'яну голову. Цікаво хто? http://www.korrespondent.net/main/148442/

А тут: http://www.leopolis.info/ - кілька неофіційних біографій. Хто замовник визначити не зміг. Але чи є потреба. Все більше схиляюся до варіанту "Не підтримую жодного...". Справді, ці вибори, зрештою як і попередні, є голосуванням "проти когось", а не "за".
Невже мати нормального мера Львів не достойний?

Тарас Задорожний - 20-3-2006 у 11:56

На жаль така проблема в українців виникає давно. Ще Остап Вишня писав, що з двох бід ми вибираєм православну. Так і тепер приходиться

Юрій Сєров - 21-3-2006 у 15:31

Західна інформаційна корпорація
СДПУ(О) підтримала Андрія Садового

ЛОО СДПУ(О) підтримала кандидатуру Андрія Садового на посаду міського голови Львова. Про це заявив сьогодні, 21 березня, народний депутат України, секретар ЛОО СДПУ(О) Ігор Шурма під час прес-конференції у Львові.

«Ми довго дебатували на засіданні бюро обласної партійної організації і вибирали з-поміж трьох кандидатів: Петра Писарчука, Василя Куйбіди, Андрія Садового. Я особисто наполягав на тому, щоб не підтримувати Петра Писарчука, оскільки у мене немає довіри до Писарчука як до політика. Він у скрутний для нашої партії час пішов від нас. Василь Куйбіда перебував уже двічі при владі у Львові. За його каденцій Львів переживав не найкращі часи. Тим паче, ми не можемо допустити, що за Куйбіди Львовом керуватимуть такі люди, як Кендзьор. Ми вирішили, що Львову потрібна свіжа кров. Ми зробимо усе для того, щоб до влади у Львові прийшов Андрій Садовий. Ми його підтримуватимемо на усіх рівнях. Ми визначилися на користь Садового, оскільки це нове, свіже», – наголосив І.Шурма.

За його словами, соціал-демократи об’єднані готові продовжити справу «Самопомочі», коли Андрій Садовий стане міським головою Львова.

Допомогли Садовому на всі 100! :lol::lol::lol:

Nazar - 21-3-2006 у 17:49

Таки визначився я - буду голосувати за Куйбіду.

vovka - 21-3-2006 у 18:07

Цікаво чи Садовому їхня підтримка сподобається ? :)

Я щось ще не визначився за кого голосувати.. За Куйбіду не буду. Хватить з нього. А інших то і нема.. Чого той Стецьків зняв свою кандидатуру - за нього б проголосував..

marco - 21-3-2006 у 20:01

І я б за Стецьківа голосував...
А так певно ні за кого не буду.
Що Куйбіда, що Садовий один другого вартий

Юрій Сєров - 21-3-2006 у 22:58

Цитата:
Таки визначився я - буду голосувати за Куйбіду.

"Якщо хочеш ти біду - голосуй за Куйбіду!" :lol:
Там ще інші рими були...
Треба Куйбіді подарувати диск Юлі Бодай (чи тепер вже Рай) з безсмертним хітом. ;)

Цитата:
Чого той Стецьків зняв свою кандидатуру - за нього б проголосував..

Я, мабуть, зробив би так само.

Цитата:
Антиреклама

Вже встигли відхреститися від такої підтримки.

Гудима нині по ТВ дебатував сам з собою ;) , бо відсутнім був опонент (здається Садовий). Наобіцяв, шо певно аж певно сам не повірив :). Згадував про (о) і Сад(о)вого, може і його рук справа. А може Шурма захотів насолити, а може то сам Сад(о) замовив. Словом, варіантів безліч.

Юрій Сєров - 21-3-2006 у 23:05

Йой, щойно зувидів! Кліп Садового. Музика і слова "Львове, я люблю тебе" Невже... Чубай?!?!?!

Андрій Пелещишин - 22-3-2006 у 00:00

Ну так, а чого ж ні?

Олександр Чорнобиль - 24-3-2006 у 15:44

А хтось десь (в Інтернеті) бачив програми кандидатів на посаду міського голови Львова?

Тарас Задорожний - 24-3-2006 у 16:31

Програма Куйбіди В.С.

Тарас Задорожний - 24-3-2006 у 16:44

Признаюся чесно, не знайшов решти програм у Інтернеті. У інших кандидатів немає офіційних сайтів... Навіть нема сайту у такої вічної організації як ГО Самопоміч... Шифруються всі вони

Dмитрик - 26-3-2006 у 06:36

Привіт!
Давненько я тут не був, а коли врешті, в розпачі зазирнув за порадою то німа нікого!
За 15хв зібрався виходити на дільниць, а в голові повна каша -- за кого?

vovka - 26-3-2006 у 08:55

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dмитрик
Привіт!
Давненько я тут не був, а коли врешті, в розпачі зазирнув за порадою то німа нікого!
За 15хв зібрався виходити на дільниць, а в голові повна каша -- за кого?

В мене теж повна каша :)
Вже пора йти голосувати, а з мером так і не визначився.
Може то за Садового проголосувати, але тато мені цього не простить :D І так попереднього разу на виборах мера невгадав. Голосував за Куйбіду - вибрали Буняка (а щоб йому) . Може хоч тепер вгадаю з цим Садовим - думаю гірше не буде :)
Доречі зря ніхто з кандидатів на тему доріг не попіарився.. Пообіцяв би Садовий або Куйбіда дороги у Львові зробити нормальні за пару років, які б трималися більше 1 сезону - виграв би тільки так вибори :)

Ярема П. - 30-3-2006 у 13:52

Щиро співчуваю львів'янам...

Яндрух - 30-3-2006 у 14:58

Хе, дякую!.. :baddevil:
Яка громада - такий і голова!.. :lol:

(Днями ото від екс-мера Буняка:saint: злетіло з уст, що, мовляв, львів'яни цілком заслуговують на такого мера...)

vovka - 30-3-2006 у 16:41

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ярема П.
Щиро співчуваю львів'янам...

Чесно кажучи дивлячись на фізіономію Черновецького - і киянам можна поспівчувати, і харків'янам дивлячись на есдека Добкіна. А як воно буде.. Може дійсно з тих мерів буде толк.. Пора би вже :)

Роман Ромашка - 30-3-2006 у 17:41

Якщо вибирати між Черновецьким і Омельком, то всетаки другий за останні 5 років показав що він вміє...

Тарас Задорожний - 30-3-2006 у 18:02

До теми Омельченка, Садового та шведської компанії ІКЕА.
Щоденна газета ДЕЛО написала доволі цікаву статтю.

Юрій Сєров - 30-3-2006 у 21:29

Цитата:
Чесно кажучи дивлячись на фізіономію Черновецького - і киянам можна поспівчувати

також бачив щойно в новинах, мітинг перед мерією, чорношкірий духовний наставник, скромний спосіб життя (це купуючи дружині машину за 1 млн.дол.), гречка і консерви в подарунок... Зовні клоун, а виглядає страшніше. Приєднуюся до співчуття киянам.

dr.Trollin - 30-3-2006 у 22:46

Цитата:
Оригінальне повідомлення від vovka
харків'янам дивлячись на есдека Добкіна.


wlodek Mar. 29th, 2006 01:11 am Рідне бидляче місто
http://wlodek.livejournal.com/136911.html
На роботі тільки й чув: „Це правда, Добкін – мер?!!” Від звичайних працівників до вищого менеджменту. Загальний шок.

Увечері подзвонив alexbard-ові, хотів запросити на пиво до ресторану „Старгород”...

Але Сашко в прострації й нікуди йти не хотів – у нашому прекрасному місті Хрякові мером став Міша Добкін. Тому пиво з горя пив я один.
Нехарків’янам, напевне, це ім’я нічого не говорить – і не дивно: Міша є політичним плацебо, порожнім місцем, за яким приховується харківський бандюк Кернес на прізвисько Ґєпа. На початку 1990-х Ґєпа звалив на історичну батьківщину, проте Ізраїль виявився для нього надто цивілізованою країною – і він повернувся до України. 2002 року Ґєпа вже обирався до міськради і навіть цілий місяць обіймав посаду секретаря міськради (заступника мера). Але увійшов у конфлікт з мером Шумілкіним і був знятий з посади. Ці вибори стали Ґєпиним реваншем. Він вчасно примкнув до донецьких пацанів із Партії Регіонів і розкрутив мало кому відомого Добкіна – 35-річну людину, яка невідомо, чим займалася після закінчення школи і аж до кінця 1990-х, коли він виринає як директор власної фірми – доволі дивна біографія...

Коротше, Ґєпа тепер буде знову секретар міськради. А ще Добкін пообіцяв плєбсу не піднімати плату за комунальні послуги. Ну-ну... Ми ще подивимося на ґєпиного Мішу, коли йому вже ні на що двірників буде наймати чи дахи на муніципальних будівлях латати...

Сьогодні один мій гарний замовник так мені й сказав: „Володю, як вони [харків’яни] могли?! Це завжди було місто з гонором! Так тупо лягати під донецьких!!! Це не місто тепер! Це бидло!” – „А я тобі ще кілька років тому сказав, як ми тільки познайомилися: мінімум дві третини цього надпрекрасного міста – це бидло собаче і кугутня. Ти тоді мене гудив за зневагу до співвітчизничків...”

Коли ми думаємо про прекрасне місто Харків, ми думаємо про митців Квітку-Основ’яненка, Гулака-Артемовського, Гурченко, Шульженко, Марію Бурмаку, Сергія Жадана, льотчиків Гризодубову, Кожедуба, вчених Йоффе, Барабашова, Менделєєва (так, так, того самого!), Потебню, Сковороду – і багато-багато інших славетних імен, що справедливо є гордістю Харкова... – і забуваємо, що мінімум дві третини Хрякова становить кугутня (городяни у першому-другому поколінні із своїх етівок), для якої Барабашов є чимось, пов’язаним з базаром, а не з астрономією...

Наволочі.
У цьому місті колись були такі мери, як історик зі світовим ім’ям Дмитро Багалій (1912 -1914), тепер цим містом керуватиме дрібний злодюжка Міша Добкін...
:-((((

Бидло, худоба засрана, а не бюргери.
:-((((
Гостро хочеться звідси уїхати.

Яндрух - 31-3-2006 у 08:34

Цитата:
Цитата Романа Ромашки:
Якщо вибирати між Черновецьким і Омельком, то все-таки другий за останні 5 років показав, що він вміє...

Ну, тоді Пастор, він же колишній банкір, має файну нагоду показати свої управлінські якості: все ж таки представник молодшого (за Омелька) покоління, не зашорений...
Так само як і може продемонструвати „шпана” (за висловлюванням екс-мера) на чолі з Садовим.

Той же попередник негативно висловився про нову команду: мовляв, немають взагалі досвіду будь-якого керування! Але їм, людям з минулого, „совкам”, як не крути, а таки не змінити спосіб думання.
Так що хай покажуть тепер усім нам, на що здатні „дрібні злодюжки” разом із „шпаною”...

Вважаю, трохи авантюрності в нинішніх реаліях нам не зашкодить... :lol:
Ахметов свого часу (за його висловлюванням, „за неформальної економіки”...) теж починав з тупого рекету, а нині вже, наживши хутко (за світовими мірками) чималих статків, вільно може вдаватися до умовних порівнянь наших міністрів із тим самим криміналом, приїжджаючи на прес-конференцію до журналістів узагалі без охорони й власного водія на авто, за кермом якого його приятель Колесніков, друга людина після нього в цьому регіоні... Журналістам щелепи повідпадали напевно!.. 5 балів Ахметову!
Сильні мужі світу сього простішают?..

Сергій Бєляєв - 31-3-2006 у 09:41

Вибори підтвердили банальну річ: голосуючи за партійну приналежність, а не за людину, можна дуже помилитись із вибором, незважаючи на те, якою власне є ця приналежність.

Ярема П. - 27-4-2006 у 17:43

Читав я статтю з "Вголос - про політику" і сміявся: http://www.vgolos.lviv.ua/nagolos/3588.html