Форум Рідного Міста

З яким офісним пакетом Ви найбільше маєте справу?

Павло Жежнич - 16-1-2003 у 23:58

Чи є хто такий, що не працює з документами за допомогою MS Office?:(

Користувач Олесь - 8-2-2003 у 19:09

Тут, видно, монополія повна (чи майже повна). А що зробиш, я зустрічав вимоги державних установ до формату електронних документів: MS Word, версія така-то, розмір шрифта той-то. І то в різних країнах. Так що, на жаль, фактично державні стандарти невеликих країн диктуються вуйком Біллом :)

Андрій Пелещишин - 8-2-2003 у 19:30

Цитата:
що зробиш, я зустрічав вимоги державних установ до формату електронних документів: MS Word, версія така-то

ВАК України, наприклад, так вимагає автореферат дисертаціі (правда в вимогах сказано (MS Word98 під MS Windows97 - що це за диво я не знаю). Хоча якраз там логічніше були б PDF або PS

Користувач Олесь - 8-2-2003 у 19:52

За моїми неперевіреними інформаційними джерелами ;) Євросоюз має прийняти за стандарт формат XML, який буде дефолтним форматом документів нової версії MS Word'у.

Павло Жежнич - 28-2-2003 у 18:03

XML вже є дефолтним форматом документів у StarOffice. А для MS Office - це всього лиш справа часу.

Dмитрик - 4-4-2003 у 22:02

Чим Вам власне не подобаэться MS Office? На мою думку, досить зручно!

Павло Жежнич - 7-4-2003 у 17:15

Сам MS Office в загальному мені подобається. Але повинна бути альтернатива, бо залежати від таких людей як Білл Ґейтс я не хочу.
Поки-що більшість українців користується MS Office-ом і Windows-ами безплатно. Але питання ліцензійності постійно піднімається. Тому хочеться знати, який пакет є альтернативою для MS Office.

Руслан Кравець - 18-11-2003 у 00:37

Цитата:
Першим відправив користувач Андрій Пелещишин
ВАК України, наприклад, так вимагає автореферат дисертаціі


І не тільки ВАК - купа редакцій наукових збірників, у яких публікуються статті з науковими результатами.

Цитата:
Першим відправив користувач Андрій Пелещишин
Хоча якраз там логічніше були б PDF або PS


...так як заведено на Заході.

Sergi Adamchuk - 18-11-2003 у 08:10

У нас на роботі вже натякають на перехід на OpenOffice

Дмитро Тарасов - 26-11-2003 у 23:21

На Виставці пропонують StarOffice 6 . StarOffice реальна альтернатива для MS Office, особливо для "середньостатистичного" користувача. Вартість ліцензії 280 грн. Ліцензія одночасно на StarOffice під Windows, Linux, Solaris. Всі три версії та документація входять у один дистрибутив.

Цікава пропозиція від Sun для навчальних закладів. За вартість однієї ліцензії (280 грн.) - можна використовувати StarOffice практично по всьому навчальному закладу (у т.ч. в навчальних та адміністративних цілях).

Юрій Марків - 15-1-2004 у 15:46

Цитата:
Першим відправив користувач Ігор Паславський
Вже вийшла українська версія OpenOffice 1.0.2 ftp://mylinux.com.ua/OpenOffice/1.0.2


Там лише рпм-ки, а хотілося би і для фрібсд пекеджі...
До речі, лінк невірний. Правильно буде ftp://mylinux.com.ua/pub/OpenOffice/1.0.2

freak - 21-2-2004 у 19:24

Office XP покищо,але збираюсь спробувати щось інше!
Дякою за лінк ви полекшели мені пошук!!!

RedHead - 28-2-2004 у 01:39

Office Xp, пробував OpenOffice - несподобався.