Форум Рідного Міста

Коаліціада, вибори спікера і прем'єр-міністра

Юрій Сєров - 28-11-2007 у 21:07

Розумію, що більшості вже набридло :), але якщо комусь не набридло, то поспілкуємося.
Вже котрий день питання створення коаліції, виборів спікера і прем'єра є топовими новинами в Україні.
Ще вчора було 7 "непідписантів", які клялися, що ніколи не підпишуть угоду про коаліцію.
Сьогодні Ющенко переговорив з ними і всі підписали.
Виникло в мене питання: чи це була вистава, щоб підняти Вітю в очах Юлі, чи Ющенко направду хоче цю коаліцію, чи може він пообіцяв "непідписантам", що Кириленко спікером не буде?
Чи може план складніший?

Тарас Задорожний - 29-11-2007 у 09:27

Кириленко спікером не буде. Бо, якщо буде, - то це не найкраще відіб"ється на роботі Ради. Маю надію, що буде Яценюк.

А план напрвду складніший. Багато хто певно бачить тяжіння в сторону ПР, хоча я інакше ніж як "створення лідера" це назвати не можу. От лише подумайте, вся фракція їм промивала мозги, а вони не зламались, а от Вітьок взяв і за годинку все порішав

Тарас Задорожний - 29-11-2007 у 09:31

Депутат від БЮТ Юрій Крук відкликав свою заяву про входження до демократичної коаліції між БЮТ та блоком "НУ-НС".

Про це "Українські правді" повідомили в Апараті Верховної Ради.

"Заява Крука про відкликання свого підпису офіційно зареєстрована в загальному відділі апарату Верховної Ради", - сказав співрозмовник "Української правди".

За його словами, очікується, що у четвер може бути оголошено про відкликання ще кількох підписів депутатів від БЮТ.

Українська Правда

Тарас Задорожний - 29-11-2007 у 09:33

А от що собою являє БЮТ і вірна фракція "справжньої лідерки" ми ще не мали нагоди побачити. Проблєм, людоньки, в тім, що нема в них партійної ідеї, нема патріотизму... Скільки ми чули про спроби ПР купити чесних БЮТівців, які не продаються, навіть Янукович заборонив своїм когось купувати, а тут взявся один... І пишуть, що напевно не останній...

Тарас Задорожний - 29-11-2007 у 09:39

Для довідки: Юрій Крук, 1941 р.н., став дірєхтором рибзаводу в 31 років, колись член НДП... Ото її вичищені списки.......

Максим Стюфляєв - 29-11-2007 у 10:34

Насправді проблема Ющенка у тому, що він не хоче коаліції ані з БЮТ, ані з Регіонами, бо і Янукович, і Юля- його прямі конкуренти на президентських виборах. Ющенко боїться Юлі, але прямо проти неї виступити не може, бо це знищить залишки його рейтингу. Можливо, він сам ще не вирішив, яка йому потрібна коаліція. Кириленко спікером точно не буде (на жаль), бо надто багатьох не влаштовує. У Яценюка більше шансів- він компромісніший. А взагалі партія, яка виступає проти свого формального лідера (Кириленка)- це круто:lol: Нагадало як на минулих виборах спікера "Регіони" не дали за Азарова жодного голосу.:lol: На мою думку, "Нашій Україні" раніше чи пізніше не уникнути розколу.

Тарас Задорожний - 29-11-2007 у 10:52

Ну, наче звершилось, коаліція з 228 депутатів створена. Будем мати надію, що вона попрацює хоч трохи...

Максим Стюфляєв - 29-11-2007 у 11:23

Минулого року 22 червня вони теж коаліцію створили. І чим це скінчилося? У мене песимістичні передчуття...

Тарас Задорожний - 29-11-2007 у 12:05

Секретар РНБО Іван Плющ не підписав коаліційну угоду між БЮТ і НУ-НС.

Про це він сказав "Українській правді".

Водночас він не став коментувати свою позицію.

Українська Правда

Юрій Сєров - 29-11-2007 у 12:35

Не думаю, що Плющ прийняв таке рішення самостійно.
Коаліція є. Може хоч якийсь рух вперед почнеться.

Максим Стюфляєв - 29-11-2007 у 12:49

Ви ще вірите в якийсь рух уперед?!:o Та коаліція одразу розвалиться! "Нашу Україну" роздирають глибокі внутрішні суперечності. Інакше чого їм оголошувати перерву до вівторка? Голосували б сьогодні! Спочатку висунули Кириленка, тепер- Яценюка... А Тарасюк сьогодні запропонував Балозі подати у відставку. І це- команда однодумців?!:lol::mad:

Тарас Задорожний - 29-11-2007 у 13:27

В дискусії і лише за суворої конкуренції, з НСНУ можуть вирости люди... Тому такого роду протистояння не є трагедією. А проголосувати за Яценюка спочатку на фракції є нормоюю. яка дасть певні гарантії його прохідності чи ні. Зрештою, не варто на того ж Яценюка давити. Треба і йому подумати, чи хоче, а колегам - чи може.

Максим Стюфляєв - 4-12-2007 у 13:19

Сьогодні спікера обирають. Пропоную робити прогнози!;) Мій прогноз- Яценюк пройде, але помаранчевих голосів не вистачить. Допоможуть "регіони".

Юрій Сєров - 4-12-2007 у 14:19

Також думаю що пройде.
Цікавіше буде з прем'єром :)

Максим Стюфляєв - 4-12-2007 у 14:43

Пройде завдяки коаліції чи "регіони" допоможуть?

Юрій Сєров - 4-12-2007 у 21:13

Пройшов. Без Регіонів. ІМХО, це накраще.

Максим Стюфляєв - 4-12-2007 у 21:23

А офіційне оголошення у раді вже було? Бо я так зрозумів, що то лише попередня інформація.

Максим Стюфляєв - 4-12-2007 у 21:31

Щойно оголосили. Яценюк набрав 227 голосів, тобто голосувала тільки коаліція. Опоненти взагалі не брали участі. Вітаю Яценюка з обранням на високу посаду!:)

tysovska - 5-12-2007 у 10:17

Опозиція вирішила довести, що у них теж існує партійна дисципліна! :) От тільки з Плющем вони пролетіли.

Максим Стюфляєв - 6-12-2007 у 13:28

Юлю подали просто блискавично. Однак, схоже, це навіть для неї несподдіванка. Чи не пробує Президент її таким чином завалити? Голосів коаліції може не вистачити- не уявляю, як за Юлю голосуватиме, скажімо, Довгий (особиста ворожнеча). Тому їй потрібна підтримка зі сторони, наприклад, від олігарха Хмельницького, який контролює половину депутатів блоку Литвина. Для переговорів потрібен час. А Ющенко Юлі цього часу не залишив...

Тарас Задорожний - 6-12-2007 у 13:33

Бідна Юля :D Обійдеться... Думаю, що її таки поставлять ще сьогодні на голосування

Dmy - 6-12-2007 у 13:45

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
Юлю подали просто блискавично. Однак, схоже, це навіть для неї несподдіванка. Чи не пробує Президент її таким чином завалити?
"Вас Фролових не поймьош": не подає - погано, значить не хоче, подав - погано, він її завалити хоче, а вона навіть колготки не встигла випрасувати.
Цитата:
Для переговорів потрібен час. А Ющенко Юлі цього часу не залишив
Та у неї, блін, 2 місяці з гаком на переговори було, інших кандидатів на прем'єра начебто не висували. За цей час можна було би порозумітися навіть із білими ведмедями!

Максим Стюфляєв - 6-12-2007 у 13:54

А Ющенко Юлю і не хоче бачити прем'єром. Питання в тому, чи вирішив Він під тиском обставин тимчасово погодитись з її кандидатурою?

Тарас Задорожний - 6-12-2007 у 15:20

Я теж не хочу її прем"єром бачити, але в даній ситуації краще вже вона...
Не думаю, що під тиском обставин, особливо, зважаючи на її заяви про можливість висунення одного кандидата на президентські вибори від демкоаліції, чи як її тепер іменувати.

Максим Стюфляєв - 6-12-2007 у 15:28

Обіцянка- цяцянка (це про єдиного кандидата)... Робимо прогнози: проголосують за Юлю? Якщо так то чи з першої спроби і чи сьогодні? І чи вистачить голосів коаліції?

Юрій Сєров - 6-12-2007 у 17:29

Ющенко в патовій ситуації: щоб він не зробив, він буде розкручувати своїх конкурентів на майбутніх виборах.
З Юлею, в нього, можливо, лишаються шанси ще раз стати президентом. В неї знову може піти "не так", Янукович тим часом може вже відійти з провідних позицій в ПР.
За Юлю будуть голосувати у вівторок. Тепер подивимося чи не захворіють на момент всі нашоукраїнці, друзі Балоги :)

Максим Стюфляєв - 6-12-2007 у 18:04

У вівторок? Не завтра?

Тарас Задорожний - 7-12-2007 у 19:13

Вже тепер точно не раніше вівторка

Юрій Сєров - 10-12-2007 у 20:49

Завтра у пані Тимошенко час X.
Проголосують/не проголосують? Які прогнози.

Я думаю, що проголосують.

Максим Стюфляєв - 10-12-2007 у 21:16

Я ще у п'ятницю сумнівався, але зараз теж думаю, що проголосують. Хоча не певен, що її підтримають усі нащоукраїнці. Допоможе частина литвинівців і, можливо, навіть деякі регіонали. Однак тему пропоную на цьому не закривати, через кілька місяців вона знову буде актуальна!:lol:

Тарас Гулка - 11-12-2007 у 13:57

Перша спроба виявилась не дуже вдалою: 225 - за, 227-проти, проте у 2 депутатів (1 від БЮТ, 1 від НУНС) не спрацювали карточки, а переголосувати регіонали не дали (забрали карточкуу Яценюка). Так що прогнози про підтримку інших фракцій не справдились

Максим Стюфляєв - 11-12-2007 у 13:58

Поки не проходить Юля. Побачимо, що буде далі...

Катерина Задорожна - 11-12-2007 у 14:05

Кажуть, що через технічні причини. Будуть голосувати 3-й раз за півгодини...

Тарас Задорожний - 11-12-2007 у 14:10

Та прокатили її і все...

Максим Стюфляєв - 11-12-2007 у 14:21

Але як пояснити, що і один бютівець не проголосував? Адже її команда мала бути зацікавлена у приході Юлі до влади.

Катерина Задорожна - 11-12-2007 у 14:29

БЮТівці кажуть, що голосували всі, тобто усі усіх контролювали, оскільки сидять поруч. Зараз посилаються на проблеми з картками для голосування, які ніби не спрацювали... але коментаря винуватця провалу поки ніде нема.

Юрій Сєров - 13-12-2007 у 18:54

Я так розумію, що кожен день затягування не на руку пані Тимошенко.
227 людей не можуть бути довгий час в повній мобілізації.
До речі бюджет на наступний рік хтось планує робити.
Хоч би вже її вибрали, бо може бути клінч, вихід з якого буде не відомо який.

tysovska - 14-12-2007 у 10:19

Але ПР трохи перелякалася!

Катерина Задорожна - 14-12-2007 у 10:31

Глянем, чим то сьогодні закінчиться... Може й виберуть?

Максим Стюфляєв - 14-12-2007 у 11:40

Гадаю, скоріше так, ніж ні. Хоча порівняно з вівторком шанси погіршилися.

Юрій Сєров - 14-12-2007 у 13:43

Перенесли на вівторок. А це значить, що шанси Юлі продовжують зменшуватися.
Хоча не думаю, що вона надто від цього страждає, бо в дальшій перспективі це їй тільки допоможе. А чекати вона вміє.

Ярема П. - 14-12-2007 у 14:25

Мене цікавить одне-коли всім то надоїсть? В Польщі минулий уряд мирно віддав свої позиції і пішов, в нас - вічно якийсь незрозумілий бардак.

Yuriy Mandzyak - 14-12-2007 у 14:36

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ярема П.
Мене цікавить одне-коли всім то надоїсть? В Польщі минулий уряд мирно віддав свої позиції і пішов, в нас - вічно якийсь незрозумілий бардак.


Як то кажуть не ту країну назвали Гондурасом:D:lol::D

Максим Стюфляєв - 14-12-2007 у 15:27

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Перенесли на вівторок. А це значить, що шанси Юлі продовжують зменшуватися.
Так, але процедура голосування, яку сьогодні затвердили, підвищує її шанси. Адже прямо сказати у мікрофон "Я голосую проти" наважиться не кожен!

Юрій Сєров - 14-12-2007 у 23:03

Ні, але хтось може "захворіти", "поїхати у відрядження", "зникнути безвісти" і т.д.

Лєна Дадукевич - 16-12-2007 у 15:11

А чому її так ненавидять? Мені вона, на приклад, подобається. Невже Янукович кращий?:)

Юрій Сєров - 16-12-2007 у 15:55

Вона конкурент і дуже реальний претендент на наступні президентські вибори, тому її не любить Вітя№1
Коли вона була при владі, то прищемляла бізнес-інтереси Рінату, тому її не любить Вітя№2
Багатьом подбається, тому й має таку підтримку в населення і велику фракцію в Раді.

Лєна Дадукевич - 16-12-2007 у 23:06

І слава Богу, що вона реальний претендент на наступні президентські вибори. Треба дати їй шанс. Чому ні?

Катерина Задорожна - 17-12-2007 у 11:51

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Лєна Дадукевич
І слава Богу, що вона реальний претендент на наступні президентські вибори. Треба дати їй шанс. Чому ні?

:o За країну страшно.

Лєна Дадукевич - 17-12-2007 у 16:57

а раніше страшно не було?:o

Катерина Задорожна - 18-12-2007 у 11:48

Вибрали.

Цитата:
Процедура голосування завершена. Тимошенко обрана прем`єр-міністром України. "За" - 226 народних депутатів.

УНІАН

Максим Стюфляєв - 18-12-2007 у 11:55

Офіційні результати голосування ще не оголошено, але не важко порахувати, що за Тимошенко проголосувало 226 депутатів. Маємо нового прем'єра! Плющ утримався. Щодо Сподаренка, то, гадаю, не варто чекати підступу з його боку. Людина справді тяжко захворіла і не могла приїхати. Цікаво, що сама Юля не була впевнена у своєму проходженні. Про це свідчить її виступ у Раді.

Юрій Сєров - 18-12-2007 у 12:00

Маємо нового-старого прем'єра. Навіть не знаю чи треба тішитися...

Yuriy Mandzyak - 18-12-2007 у 12:04

Будемо сподіватися, що все буде гаразд...

Катерина Задорожна - 18-12-2007 у 12:06

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Маємо нового-старого прем'єра. Навіть не знаю чи треба тішитися...


Теж не знаю. Час покаже...

Анастасія Кулакова - 18-12-2007 у 12:14

Вона вже була прем'єром і президент її вже знімав.
Невже хтось ще сподівається, що за час її НЕ-прем'єрства вона набула якихось таких нових, особливих можливостей, знань?:)
Але це непоганий заробіток для букмекерів: скільки цього разу вона протримається?

Катерина Задорожна - 18-12-2007 у 12:26

Нові знання чи якісь навички - то таке питання... Йдеться про важелі впливу на неї.

Лєна Дадукевич - 18-12-2007 у 12:54

Анастасія Кулакова, так вони всі там вже купу раз були (я маю на увазі не лише одне прем"єрське крісло)і їх теж знімали. А ніхто не пам"ятає хто почав тоді проти Тимошенко бурну діяльність ? Наш славний Мороз...

Рост - 18-12-2007 у 13:53

А мені стало трохи спокійніше за наш бізнес. Буду надіятись, що я не помиляюсь.

Лєна Дадукевич - 19-12-2007 у 11:12

Ну от, тягомотина знову продовжується в Раді. Не Рада, а цирк якийсь. Коли вони почнуть показувати конструктивний приклад країні?:mad:

Юрій Сєров - 12-9-2008 у 19:08

Якщо в понеділок коаліція розвалиться "де юре" чи має пані Тимошенко подати у відставку? Бо судячи по її спокою - ні.

Юрій Сєров - 13-9-2008 у 19:43

Сьогодні в рамках імітації відновлення коаліції БЮТ в центрі проводив акцію-концерт на підтримку коаліції. Виступали, в основному ті хто "був під рукою", які співали пісень відоміших виконавців.


Не зовсім розумію чому коаліцію пробують відновити у Львові на майдані, а не в Києві в кабінетах. Але формально, буде право сказати, ми зробили ВСЕ (концерт), що могли! :)