Форум Рідного Міста

Де у Львові продаються люльки?

Demyan - 5-5-2008 у 14:28

Цікавить питання де у Львові продаються люльки для куріння? Бажано професійні (можливо хтось бачив бренди Данхіл або інші).
На вернісажі є, знаю майстра зі Льова але цікавить взагалі питання де є і чи є магазини такі у Львові?

Юрій Сєров - 5-5-2008 у 14:48

В ЦУМі новому зразу при вході є кіоск з усякими сигарами, кальянами і т.п., можливо там є..

Марія Вибранівська - 8-5-2008 у 11:51

На вернісажі є один дядечко. Вибір є ще й можна порадитися. буває не кожен день.

Андрій Полевський - 27-8-2008 у 00:08

Я свої дві люльки на Вернісажі купляв. Одна з груші, а друга верескова. Там дядько з кейсом стоїть їх продає на люльках тавро Mr. Broc. Люльки, імхо, - супер!

Demyan - 27-8-2008 у 07:57

Того дядька я знаю це Зенон Палчевський, відомий майстер в Україні. В нього дійсно хороші люльки особливо верескові, верес дістає з італії. На верескових він ставить свій автограф з написом україна.
Мене цікавили б люльки типу данхіл і т.д....тобто фірмові.

Андрій Полевський - 4-9-2008 у 18:50

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Того дядька я знаю це Зенон Палчевський, відомий майстер в Україні. В нього дійсно хороші люльки особливо верескові, верес дістає з італії. На верескових він ставить свій автограф з написом україна.
Мене цікавили б люльки типу данхіл і т.д....тобто фірмові.

Завітай в магазин "Світ напоїв", що біля оперного. Там в глибині магазину тютюнове відділення і люльки там дорогі є. Може знайдеш, що шукаєш.