Форум Рідного Міста

А в Україні політики хоч колись закінчують кар'єру?

Андрій Пелещишин - 5-11-2008 у 14:27

Це вже просто містика якась.
Мені не вдається згадати жодного прізвища відомого політика з і після середини 90-х, який би відійшов з політичної арени нашого цирку після своїх поразок.
Мабуть, першою приклад виживання показала Тимошенко. З такого багна видряпалася в лідери нації!
Але і інші не відстають. Янукович - ще один лідер. Кучма поступуво повертається. Кравчук і тп.
Вже знову починають звучати прізвища Тигіпка і тп. Всякі Клюєви з Ківаловими знову нагорі.
Навіть такий оригінальний чоловік, що казав "Ющенко, Ваша дружина американка" по ТВ (забув його прізвище) десь на високих чинах в якомусь міністерстві.
Таке враження, що з політики назавжди пішли лише жертви автокатастроф та невмілого користання зброєю.

P.S. Навіяно ось цим
http://pravda.com.ua/news/2008/11/5/83994.htm
P.P.S. Цікаво згадати, а чи справді є українські політики, які були при реальних впливах, а зараз їх повністю втратили?

Юрій Сєров - 5-11-2008 у 14:49

Таких справді мало.
Можу згадати хіба спікера, який був перед Морозом, прізвище не пам'ятаю
А визначні всі тут, всі з нами.
Нажаль, не всі люблять полювання...

Юрій Сєров - 5-11-2008 у 14:59

Підказали. Ткаченко.

Горват Корнелія - 5-11-2008 у 15:47

Так і хочеться сказати:"Так вип"ємо за тих, хто любить полювання?"

Катерина Слобода - 21-2-2010 у 21:39

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Таке враження, що з політики назавжди пішли лише жертви автокатастроф та невмілого користання зброєю.

З політики, напевно, просто по-іншому піти неможливо...


Юрій Сєров - 10-5-2012 у 22:32

Думав я, що Медведчук уже усьо, аж ні - двогодинний етер на ЗІКу. Камбек чи шо? Правда підупав він шось. А на фоні Марченко - взагалі....

Юрій Сєров - 16-4-2013 у 14:06

Легендарний дисидент Левко Лук'яненко завершив політичну кар'єру
Знаменитий український дисидент часів СРСР, один із засновників Української Гельсінської групи Левко Лук'яненко склав із себе повноваження голови Української республіканської партії (УРП) і передав справи "прихильникам оновлення УРП".

"На засіданні керівного органу - центральної ради - я склав із себе повноваження голови партії, оскільки вважаю, що я вже не в тому віці, щоб очолювати партію і продовжувати розвивати її", - повідомив 84-річний Лук'яненко виданню "Коммерсант-Украина".

За його словами, він залишиться у статусі почесного голови УРП, а новим лідером партії до проведення з'їзду був обраний голова громадської організації "Громадська ліга Україна-НАТО" Сергій Джердж.

http://dt.ua/POLITICS/legendarniy-disident-levko-luk-yanenko-zavers...

Петро Гонсалес - 17-4-2013 у 00:27

А от 71-річний Ярослав Кендзьор, здається, завершив свою політичну кар’єру.
Цитата:
Як тепер минає ваш день?
— Як і раніше, прокидаюся о шостій. Одягаю спортивний костюм і біжу на стадіон. Там зустрічаюся з викладачем Василем із торгової академії, знайомим суддею. Говоримо про суди, скандали навколо Юлії Володимирівни. Повертаюся до хати, миюся, снідаю, п'ю каву.
Щодня виринають якісь справи. Хтось передзвонив — зустрілися. Після обіду ввімкну комп'ютер, пройдуся по сайтах. Увечері дивлюся інформаційну програму на IСTV, ТСН, "Підсумки дня" на "5 каналі".
Якщо пленарний день — зранку вмикаю телевізор. Ще маю такий потяг.
Смієтеся чи плачете, коли дивитеся засідання?

Схоже, маємо яскравий приклад українського «політичного пенсіонера»: решту забезпеченого віку відпочиватиме від трудів минулих праведних, проводитиме час з онуками, їздитиме на джипі на риболовлю, вряди-годи подасться на закордони…

Андрій Пелещишин - 21-4-2013 у 19:49

Я можу помилятися, але здається, "яд" тут не зовсім по адресу. Особисто Кендзьора не знаю (хоча перетинався рази зо два), але це точно не нинішнє покоління політиків у плані меркантильності і зіпсутості.