Форум Рідного Міста

Допоможіть думками

Вікторія Котлярова - 18-5-2009 у 17:18

Доброго дня!

Давно не заходила, проте зараз маю проблему, яку маю надію вирішити з вашою допомогою.

В мене через декілька місяців захист бакалаврської роботи на тему "ОУН у планах нацистської Німеччини, співробітництво чи боротьба?"

Як завжди затягнула процес і тепер, в темпі вальсу збираю інформацію. Але для мене завжди найскладніше зробити план роботи. Спочатку планувала писати з точки зору ОУНівців, а ось сьогодні знайомий зауважив, що тема звучить не від ОУН, а від Німеччини, отже потрібно писати, відштовхуючись від позиціїї німців.

В результаті в мене вийшов ось такий приблизний план самої роботи:

1. Вступ
2. Політика нацистської Німеччини стосовно організацій на територіях, які входили в план загарбання
3. Плани ОУН стосовно використання нацистів у їх боротьбі проти комуністичного режиму
4. Реальні відносини між ОУН і нацистськими військами у ході війни
5. Висновок

Звісно, це не остаточний варіант назв розділів, але суть передана.

Підкажіть будь ласка, можливо я щось не врахувала або неправильно склала план роботи? Що обов"язково треба згадати, на що поставити акценти?

Буду надзвичайно вдячна за коментарі.

Юрій Сєров - 18-5-2009 у 18:40

Цитата:
3. Плани ОУН стосовно використання нацистів у їх боротьбі проти комуністичного режиму

Можливо Ви мали на увазі "Плани нацистів стосовно використання ОУН у їх боротьбі проти комуністичного режиму"

Вікторія Котлярова - 18-5-2009 у 18:43

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Цитата:
3. Плани ОУН стосовно використання нацистів у їх боротьбі проти комуністичного режиму

Можливо Ви мали на увазі "Плани нацистів стосовно використання ОУН у їх боротьбі проти комуністичного режиму"


Дякую за поправку :) Так, мала на увазі писати про саме це

Андрій Пелещишин - 19-5-2009 у 08:46

А чому? ОУН не була лише об'єктом, вона була суб'єктом історії? ОУН могла собі також планувати якось використовувати третю силу в боротьбі про СССР.
З такої точки зору може би і цікавіше було би глянути на ситуацію.

сумна - 20-5-2009 у 01:51

Цікава з цієї точки зору праця Володимира Косика "Україна і Німеччина у Другій світовій війні". Наведена велика кількість документів - і УПА, і вермахту, від програмних документів і листівок до протоколів нарад, записів розмов, донесень про події. Праця об'ємна, як сказано у передмові, "панорамна".

Вікторія Котлярова - 20-5-2009 у 16:11

Цитата:
Оригінальне повідомлення від сумна
Цікава з цієї точки зору праця Володимира Косика "Україна і Німеччина у Другій світовій війні". Наведена велика кількість документів - і УПА, і вермахту, від програмних документів і листівок до протоколів нарад, записів розмов, донесень про події. Праця об'ємна, як сказано у передмові, "панорамна".


Дуже вдячна "за наводку", вже завантажила, буду увечері читати :) Можливо, ще хтось щось порадить?