Форум Рідного Міста

Державні іспити: хелп))))

Ірина Назарова - 17-6-2009 у 10:48

Ось здаю державні іспити, і трясуся, як заєць)))) Хто мені підкаже з досвідчених, чи можуть мене завалити, якщо я планую мати червоний диплом? Ну, може, вказівки якісь дають, щоб таких студентів валити, чи як? Бо ходять чутки, що валити таких студентів не мають права, але я боюся...

Юрій Сєров - 17-6-2009 у 12:20

Сумніваюся, що хтось буде валити. Радше навпаки, викладачам приємно, коли вони виховали успішних студентів.

Dmy - 17-6-2009 у 12:28

У деяких ВНЗ навпаки дають команду тягнути за вуха

Андрій Пелещишин - 17-6-2009 у 12:50

Добре, що труситеся :), це не завадить.

Чи є якісь вказівки для ДЕКу? Усе мабуть залежить від вузу. Там де я голова ДЕКу, ніхто нікому вказівок не давав.
Припускаю, що в деяких ВНЗ можуть бути вказівки щодо цільової підтримки окремих студентів або певних категорій студентів.
З другого боку, зважаючи на ріст уваги МОН до надміру добрих оцінок. можливо десь, де бояться за те, що в них забагато червонодипломників, можуть і критично до них віднестися.
Але на загал, держіспит це просто ще один іспит.

Ірина Назарова - 17-6-2009 у 13:45

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Сумніваюся, що хтось буде валити. Радше навпаки, викладачам приємно, коли вони виховали успішних студентів.


Але ж викладачі такі, що нас перший раз на очі побачили, і ми їх також((((((

А в групі нас багато таких, от і боюся. Нас є 10, з них як мінімум п"ятеро дипломи червоні хочуть... А з паралельної групи у студентів, з тією самою комісією і на тому ж самому іспиті, поставили одну 5 на групу і аллєс((((((


Цитата:

Добре, що труситеся , це не завадить.


Та добре Вам казати)))) ви вже маєте диплом))))
От чоловік мій каже, що коли він здавав державні, то приніс із собою кульк книжок (чорний такий, "Босс"), і витягував потрібну книжку, і писав те, що треба було)))))) я думала, що і в нас таке буде))

Ірина Назарова - 17-6-2009 у 13:51

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
З другого боку, зважаючи на ріст уваги МОН до надміру добрих оцінок. можливо десь, де бояться за те, що в них забагато червонодипломників, можуть і критично до них віднестися.


От-от! Дивлячись на те, скільки претендентів є у нашій групі, можуть позрізати чи ні?


А ще ходить така чутка, що їм не вигідно таке робити, бо не наберуть потрібної кількості студентів, щоб відкрити (чи ліцензувати, чи як воно там називається) при нашій кафедрі магістерку. Бо ми поки що в такому підвішеному стані, жах один. Вже другий рік відкривають((((

Demyan - 17-6-2009 у 15:46

А толку з того червного диплому?
Зараз головне голова щоб була на місці. Знайома закінчила взимку ВУЗ, магістри там всякі червоні дипломи...зараз шукає роботу ще досі не знайшла, бо хоче суто по спеціальності. Навряд щось можна у Львові таке знайти.
Як на мене зараз є можливості заробляти гроші і знайти те що по душі - треба викинути з голови те що я маю червоний диплом і хочу працювати по спеціальності.
Тому я б взагалі не переживав за це. Диплом він звісно потрібен якщо хочете йти у велику розкручену компанію з карєрним ростом...але знову ж таки знайомий мав два типломи і штатівський і наш. Парцював в Києві на телебаченні, був в "шоколаді" зараз криза скоротили...вернувся...з відповідними наслідками. Роботу знайти важко, а грубо кажучи носити цеглу він не буде..бо має червоні і всякі там дипломи...

Ірина Назарова - 17-6-2009 у 17:45

А я спочтку навіть і не думала, що буду пертендувати на червоний диплом. Просто доводилося виживати, стипендія потрібна була, і не проста, а підвищена, бо її більше))) А тепер шкода буде, якщо державні на 4 поздаю(((

А улюблена справа в мене вже є. Тому за спеціальністю працювати не горю особливим бажанням, хоча рекламістом бути цікаво. Але розумію - щоб туди пропхатися, треба мати або шалені гроші, або шалене бажання там бути, і починати штурмувати цю галузь. А вчителювати - ні за які гроші! (хіба жити не буде на що)...

Марія Павлюх - 17-6-2009 у 17:53

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
А толку з того червного диплому?

Як на мене зараз є можливості заробляти гроші і знайти те що по душі - треба викинути з голови те що я маю червоний диплом і хочу працювати по спеціальності.
Тому я б взагалі не переживав за це.


Абсолютно погоджуюся із Demyan. Головне здати держіспит. Бажаю успіхів!

Ірина Назарова - 17-6-2009 у 19:05

Дякую!

Андрій Пелещишин - 17-6-2009 у 21:51

Якщо є можливість - краще прагнути більшого.
До речі, один плюс червоного диплому - іколи при оформленні на роботу не потрібно давати виписку з диплому. Достатньо вказати, що диплом з відзнакою.

Цитата:
А вчителювати - ні за які гроші! (хіба жити не буде на що)...

Не зарікайтеся. Я на 5-му курсі казав - "ніколи в житті не піду працювати викладачем".
Цитата:
А ще ходить така чутка, що їм не вигідно таке робити, бо не наберуть потрібної кількості студентів, щоб відкрити (чи ліцензувати, чи як воно там називається) при нашій кафедрі магістерку.

Хм.. То щось з різних оперет, повірте. Процедура ліцензування полягає зовсім в іншому.

Катерина Слобода - 17-6-2009 у 21:58

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин

Цитата:
А вчителювати - ні за які гроші! (хіба жити не буде на що)...

Не зарікайтеся. Я на 5-му курсі казав - "ніколи в житті не піду працювати викладачем".


А мені слово "ніколи" взагалі не можна говорити.:) Як тільки скажу - так складаються обставини -ну ніяк не можу зробити інакше, як сказала, що ніколи робити не буду...
Як то кажуть:"Ніколи не кажи ніколи"...

Sashko Nedoviziy - 18-6-2009 у 11:52

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ірина Назарова
От чоловік мій каже, що коли він здавав державні, то приніс із собою кульк книжок (чорний такий, "Босс"), і витягував потрібну книжку, і писав те, що треба було)))))) я думала, що і в нас таке буде))


Нуууу бл....., як казали в одному анекдоті.. а потім ці "червонодипломники" не мають поняття про елементарні речі своїх спеціальностей. Попереджуючи хвилі в мій бік дозволю собі додати, що мав досвід наймати на роботу людей та проводити інтерв'ю, відтоді кожного другого "че де" лякаюсь гірше, ніж стихійного лиха.

Загалом, погоджусь, Дем'ян все чітко описав. Згоден повністю.

Ірина Назарова - 18-6-2009 у 12:10

Та чоловік мій на чд і не претендував, він просто хотів мені дати уявлення, що таке державні іспити. Хоча він і вчився в основному на четвірки та трояки, але в енергетиці шарить добре. Навіть незважаючи на те, що за спеціальністю майже не працює. І працювати не хоче)))))))

Demyan - 18-6-2009 у 12:28

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Sashko Nedoviziy Попереджуючи хвилі в мій бік дозволю собі додати, що мав досвід наймати на роботу людей та проводити інтерв'ю, відтоді кожного другого "че де" лякаюсь гірше, ніж стихійного лиха.


О - це точно. Теж мав колись справу з тим я прийшов висновку - просто коли люди які мають ЧД - ходили по бібілотекам - зубрили матеріали, діставали білети, питання все визубрювали щоб отримати 5...
ті хто не мають того ЧД в той час сиділи і практично освоювали матеріали, ходили в ті ж бібліотеки але копалися значно глибше, намагалися десь щось взнати інше, десь піти на роботу, тратили час на незамінні практичні речі...в той же час їх не хвилювали питання в білетах от і отримували трояки - бо не знали вдосконало формулу :).
А коли приходять двоє на роботу - один розбере автомат калашнікова за одну хвилину бо мав його в руках і практикував...а ЧД - почне згадувати картинки як розібрати автомат, не згадає одну картинку, в голові все перепутається почне хвилюватися і завалиться при співбесіді ;) - моє ІМХО,

Ірина Назарова - 18-6-2009 у 19:54

Людоньки! Звідки у вас такі стереотипи? Чи то тепер покоління наше інакше якесь? Чи вам в житті самі заучки попадались? Та я в житті й разу в бібліотеці не сиділа, і п"ятірки не випрошувала і не платила, книжку відкривала тоді, коли вже в Неті нічого не могла знайти, і не
Цитата:

визубрювали щоб отримати 5..


та тепер таких, що ходять в бібліотеку, майже нема))))



То я не хвалюся, просто тут склалася якась масова зазомбованість, хочу трохи розвіяти той дурман))))))):lol:

Юрій Сєров - 18-6-2009 у 21:15

До Дем'яна
І знову узагальнення... :)

Цитата:
ті хто не мають того ЧД в той час сиділи і практично освоювали матеріали, ходили в ті ж бібліотеки але копалися значно глибше, намагалися десь щось взнати інше, десь піти на роботу, тратили час на незамінні практичні речі.


А у мене був однокласник, який не мав золотої медалі, не знаю, в що заглиблювавася, але став наркоманом. Усі хто не має золотої медалі - наркомани. :baddevil:

А якщо серйозно - у мене є купа знайомих, які мали червоні дипломи, і зараз є успішними фахівцями. Тому Ваші логічні висновки, як мінімум, безпідставні. :)

Sashko Nedoviziy - 18-6-2009 у 21:19

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ірина Назарова
То я не хвалюся, просто тут склалася якась масова зазомбованість, хочу трохи розвіяти той дурман))))))):lol:


Інакшими словами: зазомбованість - то фетиш під назвою червоний диплом. Ще раз читайте мою фразу про "хвилі" ;)

Ірина Назарова - 18-6-2009 у 21:27

Ойой! Так я не кажу, що з пеленок про нього мріяла (в нас в групі є такі унікуми, у яких чд - ціль життя))! Просто так склалася ситуація, що в мене нема четвірок... То якщо можна отримати чд, то чого ні? Вперше в житті боюся...

Юрій Сєров - 18-6-2009 у 21:32

У навчальному закладі треба здобувати знання. А якщо вони підкріплені червоним шматком пластику, а не синього - то що ж тут поганого??? Тим більше я не чув, щоб хтось собі зараз купував ЧД... Сенсу нема...

Катерина Слобода - 18-6-2009 у 21:39

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Sashko Nedoviziy
а потім ці "червонодипломники" не мають поняття про елементарні речі своїх спеціальностей. Попереджуючи хвилі в мій бік дозволю собі додати, що мав досвід наймати на роботу людей та проводити інтерв'ю, відтоді кожного другого "че де" лякаюсь гірше, ніж стихійного лиха.

То, напевно, так просто співпало. :rolleyes:
Але думаю,що в кожному окремому випадку все залежить від людини. Не варто через негативний досвід всіх ділити по шаблону і чіпляти ярлики- "Як маєш червоний диплом, то практично робити точно нічого не вмієш, все життя зубрив, і єдиним місцем, де тебе можна було знайти протягом всіх років навчання була бібліотека.:lol:"

Sashko Nedoviziy - 19-6-2009 у 08:23

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Катерина Слобода
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Sashko Nedoviziy
а потім ці "червонодипломники" не мають поняття про елементарні речі своїх спеціальностей. Попереджуючи хвилі в мій бік дозволю собі додати, що мав досвід наймати на роботу людей та проводити інтерв'ю, відтоді кожного другого "че де" лякаюсь гірше, ніж стихійного лиха.

То, напевно, так просто співпало. :rolleyes:


Я теж так думав, але 7 з 11 респондентів-економістів не годні були назвати принципи формування ціни на товари. Погодьтесь, фіговеньке співпадіння.

Катерина Задорожна - 19-6-2009 у 22:36

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Sashko Nedoviziy
Я теж так думав, але 7 з 11 респондентів-економістів не годні були назвати принципи формування ціни на товари. Погодьтесь, фіговеньке співпадіння.

А шо, червонодипломники не назвали, а синьодипломники назвали, чи як? Даю 100%, що від кольору диплома це зовсім не залежить. Коли дають червоний, то чого не взяти. І підтримую Ірину - в бібліотеці зараз мало хто сидить, а деколи було б варто і туда зайти ;)

Катерина Слобода - 22-6-2009 у 16:57

Нарешті звершилось! :D Три державні іспити в один день! Але тепер і я вже з ЧД! :cool:

Ірина Назарова - 22-6-2009 у 20:07

Катерино, вітаю Вас!!!!!!!!! А як то так - в один день? І як Вам вдалося все зразу вивчити? Вам пам"ятник поставити треба!!!

А я вже 2 здала... Останній в середу, а потім... МОРЕ!!!!!!!!!!!

Катерина Слобода - 22-6-2009 у 20:16

Дякую! Не все зразу, а протягом кількох років, ну і ще кілька тижнів інтенсивної праці :)

Юрій Сєров - 23-6-2009 у 11:38

Приєднуюся до привітань! Правда Дем'ян Вас на роботу вже не візьме... :)

Ірина Назарова - 24-6-2009 у 22:44

І мене привітайте! ну будь ласка))))))) Я сьогодні здала теж останній іспит))))))) МОРЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Юрій Сєров - 25-6-2009 у 00:10

Вітаємо! :)