Форум Рідного Міста

Де підробити студенту

Марія Вибранівська - 25-6-2009 у 12:53

Може хтось може запропонувати або порадити, де можна студенту зо 2 місяці попрацювати. було б добре десь фізично, на свіжому повітрі.

romano - 25-6-2009 у 13:57

Коли я був студентом (на початку 90-х), то я пару разів влітку їздив в археологічні експедиції від інституту суспільних наук. То було саме те - фізична праця (лопатою) на повітрі і в доброму товаристві, принаймні поки туди не почали насильно студентів-істориків на практику посилати, бо в них відношення було, як до тяжкого обов'язку. І цікаво було, черепки всякі, навіть криницю 1000 літньої давності викопали.
Правда то не було задля заробітку - гроші там невеликі платили.

Demyan - 25-6-2009 у 14:21

реклами роздавати, зараз я бачив двері біля базарів ставлять і там тре тулити..є телефони.
Курєром спробувати.

Андрій Пелещишин - 25-6-2009 у 19:57

Цитата:
Оригінальне повідомлення від romano
Коли я був студентом (на початку 90-х), то я пару разів влітку їздив в археологічні експедиції від інституту суспільних наук. То було саме те - фізична праця (лопатою) на повітрі і в доброму товаристві, принаймні поки туди не почали насильно студентів-істориків на практику посилати, бо в них відношення було, як до тяжкого обов'язку. І цікаво було, черепки всякі, навіть криницю 1000 літньої давності викопали.
Правда то не було задля заробітку - гроші там невеликі платили.

Зараз в Політесі такі оголошення висять - запрошують на розкопки.

Катерина Слобода - 18-7-2009 у 14:59

Цікава стаття для тих, хто хоче знайти роботу в міжнародній компанії і не тільки...:) http://habrahabr.ru/blogs/arbeit/64782/

Ольга Дука - 18-12-2009 у 17:31

Гарною можливістю для студентів і не тільки є мережевий маркетинг. Якщо є кілька вільних годин і бажання не тільки заробити гроші а й отримати додаткові знання, досвід роботи та можливість самореалізації, запрошую приєднатися до моєї команди. Гарантую підтримку в роботі та навчання. 0992028923