Форум Рідного Міста

Чи потрібно ввести в паспорті графу національності?

Сергій Натальчук - 29-7-2009 у 00:33

Чи потрібно ввести в паспорті графу національності як це було при союзі?
Мені здається, що для деяких сторін і процесів у соціально-політичному стані України це б могло зіграти корисну роль. А можливо я помиляюся:rolleyes:
Хм...хоча мені чимось це здається трохи не демократичним і в чомусь дискримінаційним...
Хто відносно цього що думає?

vovka - 29-7-2009 у 01:16

вчора знімав гроші через систему СОФТ.. попросили заповнити графу "національність", я якось автоматично вписав "українець", а потім подумав як би це вони перевірили.. в паспорті ж не написано.. навіщо їм це ?

Andriy Hunko - 29-7-2009 у 06:57

За союзу може контролювалось скільки молдаван еміґрували в Брюховичі,але кому то зараз треба?!

Сергій Натальчук - 29-7-2009 у 13:45

Цитата:
Оригінальне повідомлення від vovka
вчора знімав гроші через систему СОФТ.. попросили заповнити графу "національність", я якось автоматично вписав "українець", а потім подумав як би це вони перевірили.. в паспорті ж не написано.. навіщо їм це ?
Ото ж, в паспорті не написано і ніхто нічого не доведе, а написати можна що хочеш. В цьому то й складність і не об*єктивність.

Андрій Пелещишин - 29-7-2009 у 14:01

Цитата:
Мені здається, що для деяких сторін і процесів у соціально-політичному стані України це б могло зіграти корисну роль.

Думаю, що ні. Повернення до суто етнічного визначення національності відкладе на багато років усвідомлення всіх громадян України як українців.

Сергій Натальчук - 29-7-2009 у 17:02

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Цитата:
Мені здається, що для деяких сторін і процесів у соціально-політичному стані України це б могло зіграти корисну роль.

Думаю, що ні. Повернення до суто етнічного визначення національності відкладе на багато років усвідомлення всіх громадян України як українців.
Думаю, що як раз навпаки це могло б лише виявити, хто себе таким вважає(українцем), та справа в тому, що кожен може назватися як йому вигідно(політично, наприклад) та від необізнаності про свою етнічність, тому це буде не об*єктивно і ніякої користі не принесе ні державі ні людям. А, може, й навпаки-негативне.
Хоча, деякі політики і експерти почали робити заяви про введення графи національності.