Форум Рідного Міста

Вето міського голови подолано

Ростислав Пелещишин - 18-3-2004 у 17:14

Сьогодні 63-ма голосами депутатів Львівської міської ради було подолано вето міського голови, таким чином рішення міськвиконкому про підняття тарифів скасовано.
За проголосували всі, або майже всі присутні у залі депутати.
Це стало логічним завершенням так званого питання тарифів, яке майже місяць було на вустах львів"ян.

Odarka - 18-3-2004 у 17:31

Ви серйозно? Це супер новина:)))))))

Олексій Мачехін - 18-3-2004 у 17:39

Це супер рада я б сказав.
Спробували б у нас Сан Санича притиснути.

Нормалайзер - 18-3-2004 у 20:20

зате як цю ситуацію відразу ж обсмоктала нами вибрана міська голова: вона, бачте, знімає з себе відповідальність за передвиборчу обіцянку дами містові воду круглодобово...

Пам"ятаєте, як він тьохкав перед виборами? "...скоротити апарат міської ради; побороти корупцію в її стінах; заборонити святкувати на робочому місці будь-які урочистості; дозволити вхід відвідувачів до мерії з 9-ї ранку, а не з 14-ї години; не підвищувати ціна на пільговий проїзд для студентів у громадському транспорті..." - взято звідси

Вода - це просто остання з невиконаних обіцянок...

Нас дурять. Нам брешуть. Нас мають за ніщо. Набридло...

кецо - 19-3-2004 у 13:30

Меру таке рішення в деякій мірі вигідне.
18 квітня минає два роки, а отже і термін обіцяний для впровадження цілодобового водопостачання. 19 квітня всі справедливо запитають "де вода?", а мер їм "мені не дають нормально керувати, впроваджувати нові технології...." і таке подібне. Коротко кажучи буде нова хороша "відмаска".

Олексій Мачехін - 19-3-2004 у 13:38

Попри всі відмазки вдруге він мером не стане.

Odarka - 19-3-2004 у 13:51

Я за Буняка не голосувала...і тим горджуся:)))
Але.......
Треба якогось нам затятого господаря-фаната і щоб був інтелегентною вихованою людиною і зрозумів. що Львів треба зробити туристичним містом з водою цілодобово і освітленими вулицями...також привезти до ЛЬвова корону Данила Галицького:)) Ну і ще багато чого..тут місця не вистарчить:)

кецо - 19-3-2004 у 14:06

Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
Попри всі відмазки вдруге він мером не стане.


Це навіть не викликає сумнівів, більше того я думаю люди будуть складати анекдоти про п.Буняка.

Такий високий рейтинг до виборів, і такий низький після них - таке буває не часто.

Андрій Пелещишин - 24-3-2004 у 18:47

Здається, керівник ЛьвівВодоканалу пан Склярський покинув свою посаду. Я таке почув з неофіціного джерела

Василь Склярський йде на підвищення

Роман Голощук - 24-3-2004 у 23:52

Цитата:
Першим відправив користувач Андрій Пелещишин
Здається, керівник ЛьвівВодоканалу пан Склярський покинув свою посаду. Я таке почув з неофіціного джерела


Василь Склярський змінив місце праці. Як повідомляє радіо Люкс, вчора міський голова Львова підписав розпорядження, згідно з яким пана Склярського призначено заступником міського голови з питань інженерного господарства – ця посада донедавна була вакантною і її суміщав на громадських засадах перший заступник міського голови Василь Кравців. Натомість директором “Львівводоканалу” став перший заступник Василя Склярського Михайло Винявський.

Олексій Мачехін - 25-3-2004 у 11:39

Мабуть добре попрацював, що підвисили....

Grabchuk - 25-3-2004 у 12:40

Декілька ремарок людини не з львівської тусовки:
1) Проблема з водопостачанням Львова є досить складною,
2) Її не можливо вирішити помахом чарівної палочки,
3) Для вирішення проблеми необхідно додатково задіяти значну кількість людських і матеріальних ресурсів,
Отже,
4) На все це, а також на освітлення вулиць, прибирання міста, корону Данила Галицького і т.п. потрібні гроші ! .

і без підняття тарифів ситуацію покращити буде дуже складно. Зробити це виключно тільки за рахунок кращого менеджменту в водоканалі практично не реально.

І ще. Якщо на наступних виборах львівяни проголосують за кандидата, який пообіцяє зробити ВСЕ і НАХАЛЯВУ (без підвищення оплати за кращу якість послуг) , то будете мати ще одного Буняка.


В базарній економіці за все тре платити. І це нормально.

Олексій Мачехін - 25-3-2004 у 12:57

Як казала одна розумна людина, якщо вам пообіцяли щось зробити швидко якісно і недорого, то вас тричі обдурили.

Я думаю, ніхто б і не пручався підвищенню тарифів аби було бодай сподівання на покращення стану. Тобто якщо Буняк прийшовши до влади сказав - "я підвищую тарифи аби за два роки відновити водоканал", всі б мовчали, думаю.

Odarka - 25-3-2004 у 13:45

Цитата:
Першим відправив користувач Grabchuk
Декілька ремарок людини не з львівської тусовки:
1) Проблема з водопостачанням Львова є досить складною,
2) Її не можливо вирішити помахом чарівної палочки,
3) Для вирішення проблеми необхідно додатково задіяти значну кількість людських і матеріальних ресурсів,
Отже,
4) На все це, а також на освітлення вулиць, прибирання міста, корону Данила Галицького і т.п. потрібні гроші ! .

і без підняття тарифів ситуацію покращити буде дуже складно. Зробити це виключно тільки за рахунок кращого менеджменту в водоканалі практично не реально.

Я розумію, що на це все потрібні гроші. але чому за кошт мешканців. які і так ледь-ледь "вігрібають" з цими нещасними зарплатами, чому не позабирати троха грошей в чиновників? Скинтеся будь-ласка на благо львівської води:)))

Наталка - 25-3-2004 у 15:37

Я згодна з Олесем. Якби тарифі підвищили, і за якийсь певний період ситуація з водопостачанням нормалізувалася, то люди не були б проти. Про чарівну паличку не йдеться, але гроші кудись зникають... течуть... Підвищені чи ні, але тарифи існують, куди ж діваються кошти? Ситуація з водою у Львові просто жахлива, а віз й донині там... :o

Андрій Пелещишин - 25-3-2004 у 17:42

Реальна історія, але майже анекдот - стався буквально вчора. Недалеко від мого житла люди знайшли джерело. Таке собі джерельце з під землі вибиває. Джерела у Львові (хто не знає) не рідкість, і вода там буває деколи просто чарівна. Два роки дивилися люди на джерело, а потім задумали його привести в порядок, обгородити, облагородити, зробити витік/стік і тп. І вже мріяли, на Паску готувати страви на чистенькій джерельній воді.
Але знайшовся один чоловік, який ту воду здав на аналіз у відповідні структури. І що думаєте? Виявилося, що це вода з труби (холодне водопостачання), яка йде до найближчого будинку.... От вам і джерело.. Кілька років уже струменить..

Відьмочка - 26-3-2004 у 12:10

Ну і що що подолали вето? Він на кожне ваше вето підпише інше рішення виконкому.
І можете відкликати та вимагати звільнити всіх членів виконкому. Буняк усіх вас має десь. Чи не так?

Odarka - 26-3-2004 у 13:06

Цитата:
Першим відправив користувач Відьмочка
Ну і що що подолали вето? Він на кожне ваше вето підпише інше рішення виконкому.
І можете відкликати та вимагати звільнити всіх членів виконкому. Буняк усіх вас має десь. Чи не так?


Зваичайно:D
Люди, які балатуються у президенти у депутати, міські голови т.д. і т.п. завжди мають десь народ і думають лишень про своє збагачення..мене ще ніхто не переконав в протилежному. але можете починати:D

Наталка - 26-3-2004 у 14:43

Цитата:
Першим відправив користувач Відьмочка
Ну і що що подолали вето?


Та нічого. Як-то мовиться, дрібничка, а приємно. :baddevil: