Форум Рідного Міста

Як оформити ремонт будинку в рахунок квартплати?

Юрій Сєров - 28-10-2009 у 15:26

Можливо доведеться зробити ремонт у будинку (даху).
Знаю, що є можливість оформити ремонт в рахунок майбутньої оплати за квартиру. Хто з таким стикався? Як це правильно оформити? Чи можливо це оформити на мешканців декількох квартир?

Катерина Слобода - 28-10-2009 у 19:41

Я знаю як робили щось подібне років 8 тому... Спочатку сусіди між собою обговорили що збираються робити, поговорили з майстрами, порахували скільки то приблизно буде коштувати, тоді пішли в ЖЕК і кажуть- в нас протікає дах, просимо поремонтувати. Там кажуть- в нас нема грошей. Ви зробіть і напишіть заяву з доданими чеками про оплату- і ми на тій підставі погасимо в майбутньому борг за квартплату. Здається їм то вдалося.
А як тепер- не знаю...

Ярема П. - 28-10-2009 у 21:42

Ов, навіть не думав що таке в нас можливо!

Vlad sirotenko - 18-10-2010 у 11:03

Мій син здуру купив жилу прибудову до триповерхівки по вулиці Водяній. Попередні хазяї зробили "ремонт з переплануванням", навіть дозволи всі передали. А коли він схотів перебілити стіни, виявилось, що гіпсокартон приставлений до зруйнованих протіканням покрівлі несучих стін, які тільки підштукатурили й підфарбували, а нічого з вказаного в докуменгтах на перебудову не зробили. Пішов до ЖЕКу, там, як завжди, сказали, що це не їх справа, "Бачили очі, що викупали, то ж самі й виправляйте". Що ж зробив капітальний ремонт. Під час ремонту вкрали мішки з цементом та керозітом, вибивши двері, які ледь тримались на зруйнованій стінці. Переніс їх в інший бік стіни, де вона була не зруйнована 50-річним протіканням покрівлі. Вирішив поставити сигналізацію. Звернувся до міліції. Там сказали, що треба спочатку провести телефон. Пішов в Укртелеком. Там сказали, що не можна, бо розподільна коробка поламана і нема вільної лінії. Сусіди ж кажуть, що вони ще позаминулого року заплатили за ремонт тієї розподільної коробки і там є одна вільна лінія. То ж чиновникі Телекому не то некомпетентні, не то -хабарники. Зараз нова халепа - прийшли з ЖЕКУ якісь бовдури і заявили, що повинен привести перебудову у попередній вигляд, бо дозвіл на перебудову дано не на його ім'я, а на ім'я попереднього власника. Тоб-то, мало того, що ЖЕК нічого не робить, що пововинен, так він ще й заважає робити! Хто знає ефективні методи боротьби з ЖЕКами?