Форум Рідного Міста

Діяльність Президента України Володимира Зеленського

Андрій Пелещишин - 20-5-2019 у 21:34

Від сьогодні в Україні новий Президент. Володимир Зеленський.

Сподіваємося на краще, очікуємо - як завжди.

Гілка для його обговорення як Президента.

Тарас Сокальський - 23-5-2019 у 20:40

Дурбецалко знесло з сайту всю інформацію про діяльність справжнього Президента:mad:

Тарас Сокальський - 23-5-2019 у 20:46

Тим часом динаміка голосування під петицією свідчить про всенародну підтримку Гідранта з перших його кроків:lol:
https://petition.president.gov.ua/petition/53360
Цікаво, скільки народу встигне проголосувати, доки знесуть цю петицію? Треба якийсь скрипт зварґанити, щоби періодично архівував дані)))

Андрій Пелещишин - 23-5-2019 у 21:13

Ну насправді зібрати 50 тисяч голосів на сьогодні це не проблема, соціальні мережі такі теми люблять розганяти.

Але перші враження погані. Нема чіткості, заяви плутані. Але що найгірше, що з першого дня починається карусель судів, судів, судів.
Він мав би розуміти критичну важливість високої динаміки, а це сірий потік невнятних новин. Навіщо підставлятися з проблемними кадрами на видних місцях? Невже на першу чергу призначень не можна було би знайти справді свіжі обличчя? Раз Зеленський так апелює до нових технологій, запросив би як Порошенко колись менеджера Майкрософту.

Тарас Сокальський - 24-5-2019 у 06:19

Мета його діяльності -- створити в Країні керований хаос і довести до абсурду і карикатурності всі державні інституції. Питання лише в тому, чи він це хоч трохи усвідомлює, чи просто є тупим інструментом в чужих руках.

Тарас Сокальський - 24-5-2019 у 06:23

Голосувалка в петиції щось глючить, число на лічильнику на ~2000 відстає від нумерації у списку підписантів.

Тарас Сокальський - 24-5-2019 у 07:17

Взагалі, його "програмні тези" виглядають злизаними з мертвечуківських агіток 2013...


І, якщо цю вакханалію не зупинити, прийдемо до фе[s]дер[/s]одалізації за пропихуваним цією скотинкою сценарієм...


P.S. Тег [ s ] поламався, чи його тут не було?

Тарас Сокальський - 24-5-2019 у 14:18

Цитата: Початково розміщене учасником Андрій Пелещишин  
Ну насправді зібрати 50 тисяч голосів на сьогодні це не проблема, соціальні мережі такі теми люблять розганяти.

Сианом на 15:17
49251 голосів з 25000 необхідних )))
За нумерацією списку 50427

Тарас Сокальський - 25-5-2019 у 11:35

Щось голосування на підтримку прийняття Закону про імпічмент на сайті Ради гальмує. Не в останню чергу завдяки глюкавості голосувалки...
https://itd.rada.gov.ua/services/Petition/Index/5645

Тарас Сокальський - 25-5-2019 у 12:03

О, рекурсія почалася)))
https://petition.president.gov.ua/petition/54490
https://petition.president.gov.ua/petition/54500
https://petition.president.gov.ua/petition/54386
https://petition.president.gov.ua/petition/54392
https://petition.president.gov.ua/petition/54246

Андрій Пелещишин - 29-5-2019 у 10:03

Новопризначений секретар РНБО у своєму стилі спробував видати щось смажене про відсутність серверів зі секретною інформацією.

Шимків чітко поставив його на місце.

https://www.pravda.com.ua/news/2019/05/29/7216451/

Технічно грамотні і зрозмілі пояснення Шимківа на фоні цих заяв звичайно вигладають як зовсім інша ліга компетентності.

Щоправда оце "власним коштом" напрягло. Не повинні систем такого рівня робитися "власним коштом", надто багато потім ризиків.

Юрій Сєров - 5-6-2019 у 10:22

Бачив скрін повідомлення Шимківа у ФБ за 2014 чи 2015, де він розповідає, що все устаткування бралося з інших бюджетних структур, яким воно було не потрібно: Укртелекому, Ощадбанку, після Євро щось там лишилося.
Тому може і не зовсім "власним коштом".

Андрій Пелещишин - 9-7-2019 у 19:44

Ну маємо нарешті реальні заяви. Наразі це про російську мову в Донецьку. І то в стилі "нуашотакого".

Воно може би й нічого, але який це буде меседж для інших регіонів, де є сепаратистські течії? Одеса тепер скаже "давай російську, ми чим гірші". І все може посипатися.

Рост - 10-7-2019 у 08:39

Не про самого, а про його хазяїна: https://www.facebook.com/Dmitriy.Chekalkin/posts/...

Юрій Сєров - 12-7-2019 у 12:12

Послухав вчора інтерв'ю нового голови Львівської ОДА.
Перші враження досить приємні. На жаль, інтерв'ювер час не розрахував чи не підготовився, тому коли дійшли до цікавих питань, зокрема сміттєзвалища, то час вичерпався.
Хотілося б побільше інвестицій в область. Побачимо...

Андрій Пелещишин - 4-8-2019 у 15:00

Шум навколо Андрія Богдана уже виділив ключову проблему, яка з'їсть нинішнього Президента. Високу залежність від кадрів, вони компетентніші за нього, краще розбираються у ситуації та мають вищу політичну кваліфікацію. Ми будемо постійно слухати що думає Богдан, Разумков, Бакланов і тп, а Зеленський буде блазнювати далі. Поки вони ж його і не сплавлять.
До цього часу президенти були все-таки або крутіші за своїх помічників, або хоча би на рівні. Навіть Янукович мав великий політичний і адміністративний досвід і володів високим рівнем "матьоростості"

Андрій Пелещишин - 28-8-2019 у 15:28

Таке відчуття, що або в нас з'явився власний тефлоновий президент, або населення геть отупіло.
Рівень підтримки Зеленського шалено високий, хоча наплужив він вже достатньо. Одна вечірка Богдана з стриптизерками чого вартує

https://ua.korrespondent.net/ukraine/4133692-ukraintsi-otsinyly-100-...

Юрій Сєров - 30-9-2019 у 12:25

Виглядає, що події останніх днів - початок кінця для діючого президента. І мої підозри, що до кінця він не досидить, посилилися.
Він не є сильним політиком, тому оправитися від отриманих ударів на міжнародній арені йому буде дуже важко.
З тривожного: читав інсайд, що якщо в Крим не піде вода, то Росія на продовження агресії в 2020 році. Чи правда це чи ні, вони продовжуватимуть розхитувати ситуацію в нас, ну, і зважаючи на ситуацію на міжнародній арені, будуть намагатися загнати Україну в сценарій Білорусі.

Андрій Пелещишин - 1-10-2019 у 12:00


Цитата:

Він не є сильним політиком, тому оправитися від отриманих ударів на міжнародній арені йому буде дуже важко.


Я боюся, що він з того не париться.
Розумієте, в нього нема ще психології державного мужа чи хоча би крутого пацанчика.
Світогляд і психіка людини, яка заробляла на життя тим, що з нього сміялися, дуже специфічна, вона не передбачає гострого реагування на власні фейли.

Саме це найбільша проблема як Президента, не брак компетенцій, а чудернацька система цінностей. Зібрати найбільше лулзів і хайпу.

Рост - 9-11-2019 у 14:10

Уже друге відео Моніки Янелох за кермом автомобіля.

Прямо стовідсоткове втілення істинного таксиста, який завжди краще за інших знає, як керувати країною.

Можна як завгодно до Фройда відноситись, але мав десь хлопака рацію :)

А ще чудове почув: Убер-президент :lol:

Андрій Пелещишин - 10-11-2019 у 18:33

Був старий радянський фільм-нарізка, де Райкін-старший (Аркадій) таксістом нарізав по Москві, і казав по приколу банально-мудрі думки.
Строго цей самий формат. Треба погуглити

Здається що це "Люди і манекени"
Ну це нормально, що комік знає творчість великих попередників. ;-)

Рост - 10-11-2019 у 19:36

Міняємо неіснуюче на щось невизначене.

Новообраний голова партії «Слуга народу» Олександр Корнієнко заявив, що нинішня партійна ідеологія лібертаріанства буде змінена.

Цікаво, в чому він вбачав лібертаріанство у всіх їхніх популізмі, обмані нерозумного виборця і постійних змінах курсу. При повній відсутності хоч якоїсь стратегії руху держави.

«Це буде щось між ліберальними та соціалістичними поглядами», – сказав новий голова президентської партії.

Ми зараз повернемо, це буде щось між лівим і правим поворотом. Але на всяк випадок увімкнемо обидва поворотники.
Біда в тому, що одночасно увімкнуті обидва сигнали повороту називаються сигналом аварійної зупинки.

Андрій Пелещишин - 10-11-2019 у 19:44

Це шедевр. Щось "середнє".
Але це слова, головне - це дії. Відкривають приватизацію землі. Цілком може бути, що це була надзадача нинішній владі від спонсорів.

А сьогодні день шедеврів. Дубілет, який виглядав більш-менш адекватний, вже встиг вирішити відмовитися від урядового кабельного захищеного зв'язку. На користь якогось "додатка".
І то, що цю фігню мобільну можна загасити за 5 хвилин, навіть не думається. Засоби РЕБ, взломи маршрутизаторів чи телефонів... Нє, не чули
Я розумію, що влада взагалі вже не розглядає варіантів чинення опору якимось зовнішнім агресорам.

Юрій Сєров - 12-11-2019 у 13:53

В гілці про вибори я прогнозував, що жоден з двох фіналістів не досидить до кінця строку. Схоже, Зеленський наближається до цього навіть швидше, ніж мені здавалося.
По слухам, Кабмін до Нового року. Тому, Дубілет вже подумує як би то красиво втекти з посади.

Рост - 13-11-2019 у 00:26

До речі! Як виявилось, колишні слова про те, що ворог не в кремлі, ворог на Банковій, виявляється, були не про тодішню реальність, а пророцтвом. Ворог тепер дійсно і на Банковій.

Рост - 13-11-2019 у 00:43

Шизофренія, як вона є: https://www.facebook.com/sergei.stetsenko/posts/2680675332026730

Вороги vs хворі корисні ідіоти. Ліберал-соціалісти. Такий хитрий задум, щоб від цього оксиморону у думаючих людей закипіли і вибухнули мізки.

Воно може б і хотілось вважати їх хворими, чи ідіотами, але все, що робиться, надто ідеально вкладається в канву ворогів.

Андрій Пелещишин - 13-11-2019 у 13:08

На жаль, в мене відчуття, що "цей дощ надовго".
Зеленський хто в політичному полі? Ніхто.
Відповідно вибрана стратегія ним і його власниками - мас-медійний популізм.
Він просто даватиме картинку, яку піпл хаває. Соціологічне опитування, потім картинка.
Хотів нарід миру - на мир, на здоров'я. Захоче війну - нарисують війну.
Хочуть війну з корупцією, нема проблем. Навіть не треба старих шукати корупціонерів. Є свіжі, щойно набрані, що паляться на 150 тисячах доларів за посади в Нафтогазі. Нормально так, щойно на роботу, і вже такий апетит. Питання, хто ту жіночку взяв на роботу, не виникає чомусь.
Бачать люди, що в ВРУ балаган? Голова парламенту офіційно обіцяє, що парламент точно не допрацює до кінця. І не допрацює! Людям стане вже бридко від того, і герой Зеленський мужньо розжене парламент. А потім і уряд. Скільки тих проблем, новий балаган набрати. І партій можна двадцять зробити. Соціал-ліберальних :D
Люди вважають, що кошти не економляться? Нема проблем. Поріжемо урядовий зв'язок, відмінимо надбавки в вищій школі.
Люди вважають, що айтішники трохи зажралися? Нема проблем.

Пряма демократія майже. Стародавні Афіни.

На цій фігні і відповідній підтримці мас-медіа можна плавати ще купу років. Аж до початку голодних бунтів аля Аргентина років десять тому. Але то не дай Бог...

Єдине, що не вписується в модель - приватизація земель, народ же ж різко проти. Тому підозра, що саме це ставилося як завдання спонсорами проекту.

Андрій Пелещишин - 20-11-2019 у 11:38

О, свіжа ілюстрація моєї думки. Якщо серіал плужить, то треба міняти акторів
https://ua.korrespondent.net/ukraine/4162472-zelenskyi-ditiam-pro-ra...


Цитата:

Президент Володимир Зеленський, говорячи про Верховну Раду IX скликання на дитячому ранку, заявив, що "вже пора міняти і цих".

Андрій Пелещишин - 20-11-2019 у 14:53

Ще одне спостереження.
Зеленський часто вживає типу англійські словечка чи фрази. Ось в цій же ж новині він вжив "фреш старт". Я бачу це часто в своїх знайомих, які десь трохи підтягують англійську мову і десь трохи вже претендують на навіть B1 і дуже з того горді, думають що спіймали Бога за бороду. Скажемо так, сорому в тому не має.. Але...
Все таки, я зустрічав чи знаю людей які мають або керують бізнесами в сфері створення чи поширення інформаційної продукції (яким є безсумнівно КВ95 теж). Усі вони вже давно досконало і вільно володіють англійською. В принципі це аж така проблема не є - вивчити англійську маючи гроші. Короче, Володя не на висоті і тут, на жаль, хоча імідж сучасного і просунутого створював.
Короче, це не характеризує його з кращого боку.

Щодо англійської то Трамп в стенограмі першої розмови відзначив, що вона слабенька в Зеленського.

Нагадаю що барига і людина з минулого Порошенко вільно володіє англійською.

Юрій Сєров - 26-11-2019 у 18:56

Ну, сьогодні знатно потролили Зеленського. Це я про велосипед. Доведеться їздити тепер чи що :)
Думаю, йому товсто натякнули, що він говорив одне, а робить інше. Але на такому рівні все одно, мабуть, ніхто не сподівався.

Рост - 26-11-2019 у 20:43

Реально сміявсь :)
Прибалти великі молодці.

Андрій Пелещишин - 26-11-2019 у 23:28

Чомусь 95-й Квартал я так розумію, що ще не обіграв тему Президент і Велосипед.
Чи я помиляюся?

Юрій Сєров - 27-11-2019 у 17:45

Насправді жарт Президентки Естонії, мені здається, недопустимий згідно міжнародних протоколів. Всі дуже сміються з Зе, але насправді разом з ним принизили і інститут Президента, відповідно і всю країну.
По відношенню до Трампа ніхто нічого подібного собі не дозволяє.
І це ще раз причина задуматися, чому до нас так ставляться, як підтримуватимуть надалі в протистоянні з Росією, і чи підтримували достатньо, особливо останнім часом.
З таким ставленням щоразу більша буде підтримка в нас фрази, яку сказав нещодавно Коломойський: Що заспівають наші західні сусіди, коли танки Путіна будуть стояти в них на кордоні...

Андрій Пелещишин - 28-11-2019 у 00:41

Я не думаю, що аж таке порушення протоколів. Зеленський лідер політичної сили, де логотипом є людина на велосипеді з булавою.
То що тепер і булаву не можна дарувати?
В принципі це чудовий європейський подарунок, дуже симпатичний елекровелосипед. Туркмени он би коня подарували, араби - верблюда. Зеленський сам себе підставляє. А те що нашого лідера не поважають.. Після історій з "примиренням", віддачею ключового свідка по Боїнгу, мстивого переслідування колишнього Президента імідж в нього не ахти.
Неповага - один з інструментів впливу на владу. Ми ж вважали нормально, коли з Путіним не хотіли за одним столом сидіти.

Короче кажучи. Бачили очі кого вибирали.

Рост - 28-11-2019 у 00:55

Який ти, Андрію, толерантний :)

Але то не лише наша біда. То який юпітер в якомусь домі, Земля налетіла на небесну вісь, спалахи на сонці... Коротше, от:


в наших друзів американців теж біда



Андрій Пелещишин - 29-11-2019 у 00:29

Керівництво Литви подарувало електричний рояль. Це розцінили теж як тролінг, щось пов'язане з творчістю Зеленського. Я не в курсі, ніколи не бачив його передач, мені судити важко

Андрій Пелещишин - 4-12-2019 у 17:18

Над Трампом також сміються. І не по доброму, як прибалти над нашим
https://m.lenta.ru/news/2019/12/04/trump_got_fooled/

Рост - 17-12-2019 у 19:35

Ну що, мразото. Ображаєте чесного бубочку, гади?!

Татусь нашого бубочки зеленосяйного інтерв'ю дав страні.уа. Все, що він про нас думає.

Основні перли можна тут прочитати: https://ibigdan.livejournal.com/24493864.html
Повний текст https://strana.ua/articles/interview/239721-otets-zelenskoho-skoro-s...

Андрій Пелещишин - 17-12-2019 у 19:38

Краще би мовчав..

Юрій Сєров - 18-12-2019 у 18:59

Щось не чув про рояль, це було б вже точно за межею :)

Про Путіна не пам'ятаю, а Кучму садили за французьким алфавітом, щоб не біля Клінтона чи Буша.

Андрій Пелещишин - 20-12-2019 у 13:56

Зеленський грає на роялі

https://www.youtube.com/watch?v=H5ANCC5CowU

Яскраве, самобутнє відео, яке важко видалити з пам'яті

Андрій Пелещишин - 1-1-2020 у 19:05

Новорічне звернення Президента....
Фейсбук (принаймні булька, в яку він мене помістив) розганяє зраду.
Хоча в принципі я аж такого кримінального нічого не помітив. Навіть цікаво що Зеленський не побоявся сказати контраверсійні речі, які є матеріалом для суспільних дискусій. Він міг би спокійно обмежитися певними шаблонними безпрограшними фразами та й усе.

Андрій Пелещишин - 3-1-2020 у 22:22

Дуже адекватні думки (особливо в частині аналізу) Артема Захарченка, якого я маю задоволення знати особисто :-)
https://www.pravda.com.ua/rus/columns/2020/01/3/7236453/
Справді, Зеленський ідеально вписався в емоційну фазу циклу, як і його попередник в раціональну

Рост - 4-1-2020 у 12:30


Рост - 4-1-2020 у 19:30

Якось, коли президент Порошенко раз на 5 років, в час затишшя, з'їздив за власний кошт на тиждень відпочити, кожна журнашлюха, увесь простий нарід вважав за потрібне висрати з цього приводу якусь гидоту.

Цими днями. Бубочка поїхала зустрічати новий рік в Карпати, в державну резиденцію, тобто, не за власні гроші. І, за інформацією ЗМІ, "Президент виїде з резиденції «Синьогора» 10, 11 або 12 січня". Два тижні втомлена бубочка буде відновлювати свої силоньки, бо тяжко стояти на колінах перед мацкалем, втомилося, біднятко.
Але от питання - чому жодна гнида з тих, що просто тонами своє гівно на Пороха виливала, не вважає за потрібне хоча б щось сказати з приводу теперішніх вакацій зизидента?

Ні, це все зрозуміло. Просто візьміть до уваги. Якщо щось українське обкладають гівнами в пресі, значить воно реально нам на користь. Тому що наші ЗМІ - не наші. Просто треба це пам'ятати.

Андрій Пелещишин - 5-1-2020 у 14:20

Найкраща стратегія сьогоднішні, для тих, кому не подобається сьогоднішня влада - чіткі паралелі з минулою або чіткі паралелі з обіцянками.

А те, що постити в ФБ дурацькі віршики, це точно не шлях переконати опонентів - це мало би бути зрозумілим..

Андрій Пелещишин - 5-1-2020 у 18:22

Яка синьогора.. Він вже в Омані, "за власний рахунок" на курорті :-D

Рост - 5-1-2020 у 23:07

А я власне думав, що ж він там робити буде стільки часу і невже ж на два тижні перекриють всі лижні траси, як в Одесі пляж. А це був фінт вухами.

Але ж... От ходить карма за бубочкою. Куди не стане, а все в якесь отово.
ОПА повідомляє, що "Під час поїздки до Оману президент Володимир Зеленський зустрівся з міністром, відповідальним за закордонні справи Султанату Оман, Юсуфом бін Аляві бін Абдаллою". І нічого, що той вчора став на бік Ірану в питанні ліквідації США іранського генерала.
Там реально одні телепні. Уже краще б взагалі нічого не казали, або признали, що поїхав відпочивати.


Рост - 6-1-2020 у 14:31

Вовочці довелось розвинути бурну оманливу діяльність. Чи це була запланована, але не афішована діяльність. Новина: "Зеленський обговорив з виконавчим президентом держрезерву Оману активізацію інвестиційної співпраці".

Нагадаю актуальний на сьогодні чорний список ЄС країн-офшорів, внесених туди за законодавство, що порушує принципи прозорості: Самоа, Беліз, Фіджи, Гуам, Оман, Трінідад і Тобаго, Віргінскі острови США і Вануату.

Такий народний-народний, простой офшорний презедент.

Андрій Пелещишин - 6-1-2020 у 20:43

Я зрозумів! Ви нічого не розумієте! Але я вам зараз поясню!!

Короче він перейшов на іншу орбіту. Серйозно.
Він же ж близький друг Трампа. Настільки близький, що Дональду сниться ночами, і той прокидається з криком "АААА"..
А Оман союзник Ірану. І зустрівся він з главою МЗС, а не мінекономіки.

Короче він розрулює ситуацію. Мирить Іран і Штати, бо лише він має космічний дар - подивитися в очі і зрозуміти, чи людина щира. Он міністр не хоче на нього дивитися, відвернувся, ич який. Напевно, щось за душею має....

Короче, в Україні вже лад і спокій, долар скоро буде по 8, НБУ заявив, що він безсилий стримати гривню.

То наш лідер відбув до гарячої точки. І лідери чекають. Як він скаже, так воно і буде!

Шкода тільки, що з Буковеля смикнули на той гадюшний недокурорт хорошого чоловіка

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Рост - 7-1-2020 у 00:31

От вам би лише хіхоньки та хахоньки, а людина навіть відпочити не може, на самісіньке Різдво з самих що не на є Карпат мусів до муслімів їхати. Ой, хоча він же юда, тьху, юдей... хоча одне іншому не заважає.

Рост - 7-1-2020 у 00:43

Ні, таки будемо реготати :lol:

Тривожні симптоми, спершу пацієнт запитує "хто я?", а потім його знаходять в Омані


Рост - 7-1-2020 у 14:59

Ідеальний фінансовий кур'єр

Цитата: преЗЕдент України використовується групою фінансистів для забезпечення фінансової евакуації своїх грошей на територію України , їх легалізацію і використання під виглядом іноземних інвестицій.

І сам аналіз ситуації: https://timeze2019.blogspot.com/p/blog-page_55.html

Андрій Пелещишин - 7-1-2020 у 22:58

Помпео вже задзвонив Зеленському і провів виховну годину

Андрій Пелещишин - 15-1-2020 у 23:45

Президент може не шарити в економіці, якщо прем'єр шарить.
Але якщо прем' єр не шарить теж...
Залишилося тільки почути зізнання міністра економіки :lol:

Рост - 20-1-2020 у 22:01

Бридке шоу на крові.

Варто прочитати висловлені воїном почуття: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2718411664941956&set=a.3...

Рост - 20-1-2020 у 22:05

Що ж. Хроніка сьогодення.

На фронті нескінчені обстріли. За 18 січня загунув один боєць і 10 отримали поранення в бою.
Січень "миротворця" Зеленського за бойовими втратами вже перекрив січень "яструба" Порошенка. Проте, бентежить інше: на честь цих воїнів не будуть знімати помпезних кліпів, вишукуватись колони урядових машин, вести трансляції по TV. Бо це не вписується в концепцію 95-го кварталу про "мирні досягнення одного з найбільш впливових політиків сучасності". Показуха та відосіки, відосіки та показуха - квінтесенція цієї влади.

В оновленій Конституції РФ хочуть зафіксувати приєднання України та Білорусі. Про це заявив лідер громадської організації "Українці Росії" Богдан Безпалько.

РНБО презентувала Зеленському нову стратегію безпеки України, яка передбачає "заходи зниження напруженості у відносинах з РФ".

В інтерв`ю The Times of Israel Зеленський заявив, що взаємини з його російським колегою Путіним "перебувають на початковому етапі", а боротьба з корупцією "займе багато часу."
Тобто, відступ від зайнятих позицій на Донбасі, повернення до формули Штайнмайєра, поновлення імпорту російської електроенергії та відкрите підняття голови вато-ригами - то тільки початковий етап? Боюсь подумати, що стане кінцевим. Та й боротьба з корупцією якось тихесенько відійшла на другий план - на перший вийшла боротьба з патріотами. Але ж головне відосік гарний "запилити", еге ж бо?

Конкурсна комісія ДБР не виявила у Олександра Бабікова, адвоката Віктора Януковича, конфлікту інтересів для призначення його заступником голови ДБР і не бачить застережень для не покладання на нього аудиту справ Майдану.
16 січня БПЛА СММ ОБСЕ середнього радіуса дії знову зафіксував щонайменше 650 протитанкових мін у полях на південь від залізничних шляхів, а також на схід і захід від автошляху Т1316 у межах ділянки розведення у районі н. п. Золоте, які розмістили російські окупаційні війська.

СБУ не знайшла причин не пускати в Україну російських артистів Марата Башарова, Сергія Колесникова та Ларису Удовиченко, які виступали в окупованому Криму. Але прикордонники їх не пустили, не в останню чергу завдяки осередку ДемСокира.Запоріжжя.

Юрист за освітою Гончарук подав заяву про відставку президентові, попри те, що тільки Рада має повноваження її задовільнити, а юрист за освітою Зеленський ту заяву прийняв.

В Укроборонпромі хочуть за рік удвічі скоротити... заборгованість по зарплатах.

В Україні різко виріс рівень безробіття. У грудні 2019 року зареєстровано 338,2 тис. безробітних, що на 17% вище, ніж минулого місяця. Це найвищий рівень, починаючи з березня 2019 року.

Міністерство цифрової трансформації України на своїй сторінці у Фейсбук заявило, що збираються збільшувати кількість інженерів з нлп(нейро-лінгвістичного програмування).

Рост - 20-1-2020 у 22:09

Президент - корупціонер.

https://www.facebook.com/yuri.biriukov/posts/2554517741483694

І одразу ж інтерв'ю нагадаємо:


Рост - 20-1-2020 у 22:17

Я телевізорів не дивлюся, тому про кіношку навіть і не знав.
А виявляється, кіношку-то знімали з розмахом. Ну, про те, як йому шкода людей, що загинули.
Це реально лютий зашквар.


Рост - 28-1-2020 у 11:18

Володимир Завгородній про сторінку зезидента.
https://www.facebook.com/100028920172983/posts/275684340072236/

Каєе, створюється враження, що на нас напав Волан-Де-Морт. Ми воюємо з ворогом, ім'я якого не можна вимовляти в голос.
Це дуже багато говорить про позицію Зеленського.


Рост - 28-1-2020 у 11:30

Черговий толковий розбір ситуації "Лінією оборони" на прикладі недавнього Давосу: https://gorlis-gorsky.livejournal.com/2926332.html

Рост - 28-1-2020 у 11:45

Політика Зеленського провокує активацію бойових дій з боку росії.
Кількість вбитих і поранених наших захисників в цьому році суттєво зросла, і в цьому пряма вина Зеленського.

https://patrioty.org.ua/politic/odnostoronniaia-voina-yly-kak-okkupa...

Андрій Пелещишин - 29-1-2020 у 21:45

https://ua.korrespondent.net/ukraine/4188053-zavhosp-bez-dosvidu-koh...
Держкіно керуватиме завгосп провінційного кінотеатру..

Рост - 30-1-2020 у 08:19

Повний провал Зеленського і його нікчемних служок на зовнішньо-політичній арені.

ПАРЄ проголосувала за повноваження РФ у повному обсязі

Вдогонку до Давосу, де найчисельніша делегація клоунів призвела до наймізернішого зі всіх результату.

НІКЧЕМА
Блазень, який отримав від Порошенка і його фахової команди усі козирі на руки, навіть не за рік, вибачте, нема іншого слова в цій ситуації, просрав усе.

Залишилось ще посваритися з британцями і американцями. Ви сумніваєтесь в їх талантах?
І наскільки треба бути ідіотом, що голосувати за оце.

Рост - 31-1-2020 у 10:20

Офіцера ЗСУ покарали за критику Зеленського у фейсбуку.
Особистості не бояться критики. Її бояться нікчеми.

https://patrioty.org.ua/politic/vin-vam-ne-baryha-poroshenko-u-shtab...

Рост - 2-2-2020 у 21:39

Цитата:

Майор, який у різкій формі розкритикував Вову ЗЕбіла, вирішив звернутися до суду.


Увесь текст: https://gorlis-gorsky.livejournal.com/2935524.html

Андрій Пелещишин - 4-2-2020 у 21:27

https://www.pravda.com.ua/news/2020/02/4/7239371/
В Зеленського дуже високий рівень довіри, низький - недовіри.
Якщо наша опозиція хоче позмагатися, то нового лідера треба вирощувати вже.
Дратує, що головне для українців - припинення вогню на сході.
Але це напевно соціологічна маніпуляція. Припинення як? Здача території? Переможний наступ? Купівля земельних ділянок? Хз. Кожен думає щось своє

Юрій Сєров - 7-2-2020 у 15:07

Цитата:

Дратує, що головне для українців - припинення вогню на сході.

Також це дивує, переважна більшість не воює і не допомагає армії.
Зараз, на відміну від 2014-15 рр., мобілізацій немає, більшість воює добровільно.
Економічні зв'язки з Росією не розривалися особливо, а тепер навіть відновлюються.
Знову "мульку" з мовою почали запускати - складно, мабуть, з фантазією.

Андрій Пелещишин - 12-2-2020 у 15:55

Зеленський вляпався в історію з Марією Звіробій. Вона жорстко тролить тепер його, що він злякався. Адже він так написав в позовній заяві. Тепер симпатична сексуальна жінка в військових шатунках і з гарною косметикою каже "Вова не сци", роблячи з Президента якогось слабака і руйнуючи імідж "рубахи-парня" та майже качка.
Не виключено, що це була наживка, яку він проковтнув, і тепер висітиме в когось на гачку.
Не щастить з жінками нашим президентам. В Порошенко була Савченко, в Януковича - Тимошенко.

Андрій Пелещишин - 14-2-2020 у 13:55

Потроху вилазить правда про візит Оман.
Зустріч з російським силовиком Патрушевим

https://ua.korrespondent.net/ukraine/politics/4193672-brekhnia-yerma...

https://www.pravda.com.ua/news/2020/02/13/7240431/

Андрій Пелещишин - 14-2-2020 у 21:46

Чувака заносить, на журналістів наїзжає. Видно це правда про Оман.
https://www.unian.ua/m/society/10875368-ua-pershiy-vidpoviv-zelensko...

Таке враження, що фірмовим номером президентів України є танець по граблях.
Вони що, ніби не розуміють в якій країні і на яку посаду обираються...

Андрій Пелещишин - 5-3-2020 у 16:16

Маємо новий уряд.
Молоді та зелені - здулися.
Тепер у хід пішли "консерви"
https://www.pravda.com.ua/articles/2020/03/4/7242421/

В кожному другому прізвищі зустрічається слово Ахметов

Чи то так є, чи заказуха - хз

Андрій Пелещишин - 5-3-2020 у 20:01

Цікаво, що новий прем'єр - львів'янин, але це не дуже суттєво. Сучасна українська історія повна таких львівських персонажів, які були просто ніякі. Цей же ж Андрій Богдан наприклад.
Цікаво, що вже команда немолода, старіша, ніж Гройсмана.
Освіту не поділили... Кремінь претендує, юний орел :-D , хоча деякі мої освітян-адміністратори згадують його, як найадекватнішого міністра освіти (у плані справжньої дебюрократизації)

Андрій Пелещишин - 5-3-2020 у 20:13

І ще одне... Зеленський привів у кабмін всяких лівих чуваків, а ідуть вони вже міністрами. І міністрами ображеними.
Тепер вони довго світитимуться в медіа, розказуватимуть що нинішні роблять не так, вигадуватимуть чому як швидко пішли. Олігархи, СБУ, Фсб, коломойський, масони.. І ні слова не буде хорошого про Зеленського, який це все спричинив. Отак рейтинги і падають.
Живий приклад - пані Совсун, яка бездарно керувала вищою освітою з дипломом бакалавра, а зараз світиться на медіа в якості експерта по реформуванню. Тьху..

Рост - 5-3-2020 у 22:08

Дуже показове фото.
Маленький нещасний чоловічок, який возомнив про себе казна-що, не усвідомлюючи усієї міри відповідальності.
Як кіт, який думав, що як тільки він навчиться сам відкривати котячі консерви, господар йому стане не потрібен. Звідки консерви з'являлись в квартирі він навіть не помишляв...


Рост - 6-3-2020 у 10:28

Новий кабмін.
Ще чорнила під призначенням не висохли, як новий прем'єр Шмигаль уже говорить про подачу воду в Крим, як "останній компроміс в контексті перемовин щодо Донбасу". Через дві години виправляється: "лише після деокупації". Напевно, почитав коментики у фейсбучку.

З цього можна зробити попередній висновок: Шмигаль - людина Зеленського, або просто несамостійний психологічно і вислужується перед ним, продовжуючи лінію усієї зеленої н... влади, скерованої на здачу інтересів України.

Андрій Пелещишин - 6-3-2020 у 11:20

Цікаве питання - хто в Україні здатен змінити думку прем'єра за дві години на протилежну.
Президент? Олігархи? Посол США? Світова закуліса на чолі з Соросом? Рептилоїди?

Юрій Сєров - 6-3-2020 у 17:30

Відносно води в Крим - думаю, просто зондують грунт для цього. Хоча, за нинішніх умов, це було б політичним самогубством і спровокувало ще більшу політичну кризу.
Можливо, Росія "підготує" кращі умови для цього, напр. відновить серйозніший конфлікт на Сході або навпаки обміняє вихід з Донбасу на воду в Крим.

Відносно зміни уряду - мій прогноз по Зеленському (що до кінця він не досидить), на жаль, продовжують справджуватися.
Слабкий уряд Гончарука, який протримався пів року замінили, на, імхо, ще слабший. І восени його, напевно, доведеться знову міняти.

А далі, мені чомусь проглядається аналогія з Ющенком - буде ще більша криза економічна і політична (а-ля 2008 рік), "уряд народної довіри" - коаліція і підсилення уряду кимось не з "Слуги народу". І ось тут критичним буде - з ким буде коаліція - БПП чи регіонали. Боюся, зважаючи на проросійськість Зеленського, з останніми.
Словом, зі сторони було б цікаво спостерігати, а зсередини якось тривожно і сумно...

Андрій Пелещишин - 6-3-2020 у 20:29

Зеленим не треба коаліції. В них конституційна більшість.
А ввп нам обіцяли не менше 4 відсотка в рік. А вже маємо спад. Короновірус, все таке..

Рост - 6-3-2020 у 22:36

Регочу. Полшестого :lol:
Не чув раніше.

Рост - 6-3-2020 у 22:40

Цитата: Початково розміщене учасником Андрій Пелещишин  
Зеленим не треба коаліції. В них конституційна більшість.


Та так виглядає, що сипеться та більшість.
Ну та побачимо.

Юрій Сєров - 6-3-2020 у 22:44

Разом з кризою наростатиме й розкол, там вже формуються групи під різних олігархів.
Коаліція, імхо, буде не стільки потрібна для голосування законів, а радше для поділу відповідальності і зняття напруги в суспільстві.
В іншому випадку - повторення 2013/14 року, можливо в страшнішому варіанті.

Рост - 7-3-2020 у 09:55

При владі вороги України.

Ні, не "він хоче як краще".

Іде повним ходом створення повного управлінського хаосу. Руками Зеленського в крісла топ-чиновників садяться клоуни.
Іде гра в дурників.
І жабу підсмажують на повільному вогні.
Розведення військ - спершу були масові протести "ні капітуляції", але розведення відбулося, стало очевидно, що воно одностороннє і працює проти нас, але не лише не було все відіграно назад (всупереч обіцянкам), але мова йде про подальше розведення. Таке саме одностороннє, по факту, здачу позицій ворогу.
Вода в Крим. Ворогу кров з носу треба вода. І почалася та ж гра із вкиданням цієї теми. Зараз новий пів прем'єра практично перші ж слова, які промовив, були про воду в Крим. І не просто вкинув, як уже робили вирвані з контексту арахноїди, а уже наводив аргументи. Є інформація, що уже пробували замовити проект з відновлення водопостачання. Думаю, скоро це вступить в процес реальної реалізації.

Не нова українська влада. Вороги України, які планомірно, крок за кроком, здають Україну її одвічному ворогу!

Рост - 8-3-2020 у 16:59

Просто залишу це тут. Для історії.

Цитата "слуги народу" Дубінського:

Цитата:

"Мені здається, що генеральний прокурор повинен бути такою людиною з яйцями, який готовий прийти, взяти і за законом, і абсолютно в рамках своїх повноважень займатися розслідуванням злочинів. Зараз, виходячи зі спілкування, яке у мене було з різними представниками нашої партії, близько прокурорськими чиновниками, то мені дуже подобається Андрій Портнов як генеральний прокурор. Але ми розуміємо, що це неможливо як політичне рішення", - сказав Дубінський.



Рост - 14-3-2020 у 16:35

Ну що, череду випадкових співпадінь продовжує нове.

Цитата:

Уляна Супрун: 11 березня у Києві урядом був оголошений карантин по всій території України, який викликав у багатьох людей здивування. 11 березня у Мінську відбулася зустріч тристоронньої контактної групи, на якій досягли “важливих” домовленостей і підписали протокол. Це не випадковий збіг. В Україні повним ходом проводиться інформаційна операція з метою максимального поширення паніки та зневіри. На жаль, політичне керівництво держави повністю дозволяє це робити. А його частина — особисто бере активну в цьому участь. Олігархічні ЗМІ включають в ефіри будь-кого заради поширення “ексклюзиву” і максимально нагнітають паніку. Регіонами і вайбер-чатами ширяться чутки і фейкові поради, на які ніяк не реагує МОЗ України. Від офіційних посадовців лунають суперечливі, помилкові чи навіть брехливі повідомлення, які ще більше підігрівають недовіру. І в цей момент ми дізнаємося про готовність Володимира Зеленського визнавати російський наратив про війну з Україною, надавати суб’єктність колаборантам і терористам, здійснювати наругу над пам’яттю загиблих на війні героїв. Коронавірус реальна і серйозна загроза, але рускій мір загроза значно більша. Лише за останні роки він забрав десятки тисяч життів і мільйони домівок від українців. В інтересах Кремля завжди будуть українці в паніці, які не довіряють одне одному і власній державі. Також в його інтересах українці, які мислять категоріями закритих систем, де не можна говорити людям правду, бо буде паніка, де не можна говорити правду, бо втратяться рейтинги, де не можна говорити людям правду, бо вони “ще не готові”. У найближчі тижні коронавірус продовжуватиме бути топ-темою, але лише для неефективних нарад, ефірів та імітації активної роботи. Реальні зусилля керівництва держави зосереджені на тому, щоби зухвало розвернути нас до Росії та середньовіччя. Миємо руки і чистимо кулемети. Будемо боротися з коронавірусом і рускім міром одночасно.


Все стало надто серйозно.

Тарас Сокальський - 16-3-2020 у 07:52

Цитата: Початково розміщене учасником Рост  
...череду випадкових співпадінь продовжує нове.

І знову мертвечук в ютубі з усіх шпар лізе. Раніше в таких випадках його зразу в коментах з гівном мішали, тепер там ціла армія знятих з консервації сраколизів з порожніми акаунтами...

Андрій Пелещишин - 16-3-2020 у 16:07

Портнов відміняє відзначення героїв УПА
https://espreso.tv/news/2020/03/12/oask_za_pozovom_portnova_skasuvav...

Вже ідуть вкиди, що його на генерального прокурора...

Тарас Сокальський - 17-3-2020 у 13:59

https://www.google.com/search?sxsrf=ALeKk03JFTcaNarGXAERxmQoBmfbnnZ6...

Так виглядає, що через вкиди намагаються переконати маси в чомусь, протилежному до дійсності...

Рост - 21-3-2020 у 10:37

В розрізі невротичного смикання псевдовлади клоунів з приводу страшного коронавірусу.

"Надзвичайний стан не зупинить коронавірус, але остаточно покладе економіку" - Порошенко.

Порошенко зазначив, що у президента Зеленського більш ніж достатньо повноважень, аби управляти державою в умовах кризи.

"Надзвичайний стан – це комендантська година, цензура, продовольчі картки – навряд чи вже зупинить вірус. А от економіку – покладе остаточно, доведе до стану клінічної смерті. І у нас врешті-решт забракне ресурсів на боротьбу з корона- та іншими вірусами, на зарплати, пенсії тощо.

"А влади у цього президента і так вдосталь – набагато більше, ніж у будь-кого з попередників", – нагадав Порошенко.

Він наголосив, що партія "Європейська Солідарність" виступає за мораторій на внутрішньополітичну боротьбу. Однак і влада має відмовитись від планів під прикриттям коронавірусу протягнути сумнівні і небезпечні для національних інтересів України рішення.

"Зустрічна вимога до влади – утримуватися від ухвалення сумнівних рішень, які викликають поляризацію та напругу у суспільстві, розколюють його. На кшталт ідеї підживити дніпровською водою російські військові бази в Криму. Або протоколу про легітимізацію російської окупаційної влади на Донбасі, остаточне підписання якого намічене на 25 березня", – застеріг Порошенко.

Елехторат. Ви починаєте нарешті розуміти, наскільки ваше життя було б краще, якби країною продовжував керувати справжній президент?

Рост - 21-3-2020 у 10:42

Новина вчорашня, але чудово лягає в канву політики зезидента.

Зеленський звільнив радника Лероса, який відкрито виступив проти братання Сивохи з колаборантами та плану Єрмака-Козака про легітимізацію "ЛДНР".

Рост - 21-3-2020 у 10:48

Про недавні збори зеленського з олігархами, коли він попросив профінансувати закупівлю систем ШВЛ. І знамениту фразу "тєпєрь будєш должен".

https://patrioty.org.ua/politic/diakuvaty-sluham-zelenskoho-za-pilhy...

"У нас вилучили мільярди на користь олігархів, а потім просять їх купити нам ШВЛ", - мери міст

Андрій Пелещишин - 23-3-2020 у 12:07

Таке відчуття, що для Авакова настає зоряний час. Питання, як він тим скористається. В принципі, він може претендувати на диктатора "португальського" типу, коли президенти змінювалися, а прем'єр залишався.
Останні заяви Авакова вже схожі на вказівки прем'єру і президенту.
Нарід би підтримав. Галичани би побурчали що він російськомовний, але здійснилася б їх мрія про сильну руку. Інтелектуали згадали б Скоропадського..

Рост - 23-3-2020 у 18:48

Думаю, Аваков по натурі темний кардинал, навряд чи він вийде на світло.

Рост - 23-3-2020 у 18:50


Меморандум дій від "кривавого пастора". Можна по різному відноситись до керівників часів президентства Порошенка, але вони усі добре дружили з власною головою.


Починаючи з січня поточного року, вищі посадові особи держави бадьоро рапортували щодо готовності України до епідемії, яка насувається.

Тим часом, під пусту балаканину, були продані складські запаси захисних засобів, залишились без масок і елементарних антисептиків навіть медичні заклади.
Не можна заперечувати необхідність запровадження у всіх регіонах нашої держави карантину, але відсутність елементарного моделювання ситуації, прогнозування наслідків обмежувальних заходів, що запроваджуються безсистемно та хаотично, може призвести до руйнівних результатів, набагато гірших за летальні втрати від коронавірусу.

У мене немає бажання обговорювати нескінченний перелік прорахунків. У країні зараз і без мене досить публічних експертів з критичного осмислення ситуації. В нинішніх умовах найбільш актуальними є питання - “що робити?”, а не “хто винен?”.

Час і так втрачено. Подальше зволікання щодо заміни управлінського хаосу на осмислену систему забезпечення захисту громадян і держави може призвести до трагічних наслідків. Безсистемність і некерованість не можна компенсувати посиленням заборонних заходів.

Спробую коротко викласти пріоритети, реалізація яких необхідна в умовах епідемії, війни та масштабної економічної кризи.

1. Створення штабної вертикалі.
В умовах необхідності оперативного ухвалення рішень в центрі і на місцях повинна бути створена жорстка штабна вертикаль, що включає в себе штаби центрального, обласного, міського (районного) рівня.
В регіонах, де фіксують наявність хворих на COVID-19, роблять заяви про створення штабів у складі десятків чиновників. Але цей піар не має нічого спільного із побудовою єдиної штабної вертикалі, яка охоплює всі регіони в рамках реалізації програм і задач, затверджених Центральним штабом. Потрібні чіткий алгоритм дій і підпорядкованість з визначенням повноважень і сегмента відповідальності, з конкретизацією завдань і необхідних для їх виконання ресурсів. Без такого управлінського стержня робота в центрі і на місцях буде розбалансованою і неефективною.

2. Розподіл пріоритетів і відповідальності центральної влади і органів місцевого самоврядування.
Необхідно виключити дублювання, відсутність координації, взаєморозуміння і взаємозв’язку органів місцевого самоврядування і центральної влади. Основне навантаження в ситуації, що склалася, ляже на місцеву владу, їх штаби і муніципалітети. Недопустимо в умовах фінансової кризи і обвалення бюджетних надходжень штучно скорочувати дохідну частину місцевих бюджетів. Втрати місцевих бюджетів від податкових пільг повинні бути компенсовані ресурсами держбюджету.

3. Терміновий секвестр бюджету, перерозподіл бюджетних пріоритетів на центральному і регіональних рівнях.
В умовах повністю розбалансованого бюджету і різкого скорочення його дохідної частини необхідне скорочення і перерозподіл бюджетних ресурсів з капітального будівництва (його доведеться обнулити в поточному році), з роздутого забезпечення держапарату, також з інших незахищених статей на медичні і соціальні програми, на підтримку суб’єктів економічної діяльності, які понесли колосальні втрати. Корекція бюджету не повинна послабити фінансування пріоритетів, пов’язаних з національною безпекою і обороною країни.

4. Забезпечення безперебійної роботи об’єктів критичної інфраструктури.
Список цих об’єктів, який і досі не затверджений Кабінетом Міністрів України, потрібно значно розширити. До нього необхідно включити всі об’єкти енергетичної інфраструктури, металургійні і хімічні підприємства з неперервним виробничим циклом, стратегічні підприємства, в тому числі підприємства оборонно-промислового комплексу, підприємства зв’язку та харчової промисловості, підприємства і служби, що забезпечують життєдіяльність і санітарний стан міської інфраструктури (нам тільки нових епідемій не вистачало), а також транспортну інфраструктуру, необхідну для обслуговування всіх цих об’єктів.
Даний неповний перелік охоплює більшу частину суб’єктів економічної діяльності, що превалюють в питомій вазі всіх податкових надходжень. В умовах епідемій, війн і катаклізмів завдання держави - не паралізувати роботу цих підприємств, а забезпечити безпечний режим їх функціонування (забезпечення засобами захисту і гігієни, медичний контроль тих, хто працює, знезараження виробничих приміщень і транспорту, санітарний контроль продуктів харчування тощо).
Зупинка окремих підприємств з наведеного вище переліку (ядерних електростанцій, хімічних виробництв тощо) може призвести не тільки до соціально-економічної катастрофи, але і до найстрашніших техногенних і екологічних наслідків.

5. Створення стратегічних резервів засобів захисту і гігієни, ліків і медичного обладнання, продуктів харчування.
Терміново необхідно сформувати державне замовлення для створення стратегічних резервів. Перепрофілювання і підтримка підприємств, що виробляють критично важливу продукцію, необхідну для захисту і забезпечення громадян. Встановлення жорсткого контролю за цінами на засоби захисту, медикаменти, продукти першої необхідності. Забезпечення цією продукцією малозабезпечених і постраждалих громадян.
Саме ці завдання керівництво країни повинно було реалізувати ще в січні поточного року, рапортуючи про готовність протистояти епідемії.

6. Забезпечення проведення весняно-польових робіт у повному обсязі.
Держава повинна забезпечити контроль за зниженням цін на паливо і добрива в умовах різкого падіння котирувань на енергоносії на світових ринках. Забезпечити аграріїв необхідними кредитами і засобами захисту.
Заборонні заходи, у тому числі обмеження на переміщення транспорту, не можуть стосуватися аграрної інфраструктури в умовах активного проведення сільськогосподарських робіт. Нерозуміння важливості цього питання може стати причиною гострого дефіциту продуктів харчування (голоду) вже восени поточного року.

7. Пріоритетне фінансування і матеріально-технічне забезпечення медичних закладів.
Окрім забезпечення у повному обсязі медичним устаткуванням, медикаментами, засобами підвищеного захисту, а також значного збільшення фонду оплату праці медперсоналу інфекційних відділень, необхідне запровадження гарантій повноцінних фінансових виплат медичним працівникам у випадку зараження, втрати працездатності та смерті при виконанні своїх професійних обов’язків.
Для недопущення зараження населення в медичних закладах необхідно створити мобільні групи з експрес-тестування поза приміщеннями лікарень і поліклінік, за місцем проживання і роботи громадян.

8. Відновлення обороноздатності, захист армії та силових структур від епідемії.
Забезпечення армії і силових структур, а також сімей військовослужбовців засобами захисту і гігієни.Розгортання мобільних військових госпіталів в умовах загострення епідеміологічної ситуації. Для зміцнення обороноздатності країни і забезпечення протиепідеміологічних заходів, в разі необхідності, - проведення мобілізації, в першу чергу, серед дорослого населення, що втратило роботу.

Припинити відвід військ вздовж лінії розмежування.

Закрити всі контрольно-пропускні пункти з окупованими РФ територіями до закінчення карантинних заходів.

Враховуючи військові провокації з боку РФ, які не припиняються, посилити потенціал і бойові спроможності підрозділів, що забезпечують реалізацію ООС.
Посилити контроль за державним кордоном для запобігання несанкціонованого проникнення на територію країни і незаконної міграції.

9. Забезпечити об’єктивне інформування громадян країни щодо дій влади з протидії соціально-економічній кризі і организації карантинних заходів без нагнітання паніки, відчаю та страху.
Більше оптимізму, віри і впевненості в перемозі.
Досить демонструвати на всіх каналах “європейські новини” у вигляді колон машин, що везуть померлих до крематорію.
Страх і депресія не тільки призводять до дестабілізації і хаосу, але і стрімко знижують імунітет людського організму, що неприпустимо в умовах епідеміологічної загрози.
Цей невеликий перелік пріоритетів повинен доповнюватися і деталізуватися, але його не можна підміняти пустим піаром і залякуванням.
Жорсткі, але детально пропрацьовані карантинні заходи повинні захистити громадян, не зруйнувавши при цьому економіку і обороноздатність країни, не позбавляючи Україну перспектив розвитку, а громадян - майбутнього.

О.Турчинов

Андрій Пелещишин - 24-3-2020 у 15:29

Все чітко і логічно..

Рост - 25-3-2020 у 11:04

Подумав, що це теж має бути тут.

Завдання для школярів на карантині:
"Президент за місяць продав за кордон 10 млн масок. Скільки всього масок продасть Володимир, якщо дати йому ще 100 днів?"

Рост - 25-3-2020 у 21:34

Гірка правда у вигляді жарту.

Зеленський виконав дві обіцянки:
1. Повернув заробітчан додому.
2. Держава існує лише у смартфоні.

Читаю новини і офігі... охріні... ваю від повномасштабної управлінської дурні, що твориться довкола.
Замість чіткої управлінської ієрархії від президента до обладміністрацій створюються якісь незрозумілі олігархічні штаби "порятунку".
Реально, ліва рука не знає, що робить права.
Крім розпродажу стратегічних запасів масок уже розпродають стратегічний запас зерна! Тобто, коли прийде осінь, і, якщо через загальне падіння економіки буде зірвано сільськогосподарський сезон, в країні навіть не буде запасів, настане реальний голод.
На ходу, в критичний момент оголошують про відставку щойноновопризначеного міністра охорони здоров'я.
Зупинили увесь транспорт, закривши в селах людей без можливості добратись навіть до лікарень. Ви пробували на селі викликати швидку? Я пробував за життя двічі. Двічі вона не приїхала. І це в час без усіляких епідемій.
Замість приймати терміново протиколомойський закон і отримувати кредит МВФ за уже до неможливості спрощеною схемою бабушка губами дубінського озвучує, що нарот не банківський закон чекає, а щось зовсім інше. Цитаую "кредит МВФ все рівно буде розкадено, а люди чекають не закону щодо приватбанку, а інших рішень". І піпл це хаває?
А ще, вишенька на торті, по лікарнях з адміністрації розіслали розпорядження про правила прийому на лікування ВІП-персон.
Напевно, викинути усіх на коридори, а палати виділити під цеє діло.

Тут місця не вистачить перерахувати всю ту дурню, що зараз коїться.

Повний колапс усіх клоунів.
Навибирав, простий наріт? Гірше, кажеш, не буде? Доярка може керувати країною?

А, ще є список, хто допомагає лікарням і т.д.
Від Порошенка до простих бізнесменів.
В списку нема кварталу, якщо ви очікували його там знайти.

Рост - 27-3-2020 у 18:43

А от і наслідки господарювання Зеленського: Хліб в Україні може подорожчати на 20% через зростання вартості пшениці.
Галузеві асоціації просять владу частково заборонити експорт збіжжя, аби стримати ціни.

Якщо вони провалять антиколомойські закони, буде гаплик.

Андрій Пелещишин - 29-3-2020 у 16:44

https://ua.korrespondent.net/ukraine/4210703-brat-yermaka-torhuie-de...
Чуваки паляться... Слів нема

Юрій Сєров - 31-3-2020 у 10:40

Ну що ж... Де-факто маємо нову коаліцію. Група Коломойського відокремилася від Слуг, а ЄС і Голос доєдналися.
Принаймні для голосування по ринку землі і банківському закону.
Економічна криза набиратиме обертів, чекаємо транші від МВФ, щоб хоч трохи стабілізувати ситуацію і, цікаво, чи буде нова коаліція оформлена де-юре.
До речі, Яценюка знову витягнули на люди. Новий прем'єр?

Рост - 31-3-2020 у 23:09

короновируса не бойтесь
сказал с экрана презедент
потом закашлялся, а люди
с надеждой слушали его

Рост - 11-4-2020 у 11:28

Контекст вирвали уже остаточно.

Рішення обласних комісій із питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо обмеження свободи пересування громадян мають суто рекомендаційний характер.

Про це повідомляє управління комунікації Національної поліції України, передає Цензор.НЕТ.

У відомстві нагадали, що постановою Кабінету Міністрів України і постановою головного державного санітарного лікаря України ухвалено низку карантинних заходів та рекомендацій для запобігання поширенню коронавірусної інфекції, а поліція і Нацгвардія насамперед проводять широку роз'яснювальну та профілактичну роботу серед громадян щодо необхідності їхнього дотримання.

Водночас, підкреслюють у пресслужбі, в низці регіонів місцеві комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ухвалили рішення про тимчасову заборону громадянам виходити з дому (з 13.00 11 квітня до 6.00 13 квітня).

"Проте це рішення комісії має суто рекомендаційний характер, адже комендантська година можлива лише за умови запровадження правового режиму надзвичайного стану", - йдеться в повідомленні.

Джерело: https://m.censor.net.ua/ua/news/3188357/obmejennya_svobody_peresuvan...

Коли при владі тупі гопники. Яких привела туди така ж 73-процентна монобільшість.

Рост - 24-4-2020 у 09:00

Вдогонку до зливу справи єрмаків (САП не побачило нічого корупційного і передало все в нацполіцію, де єрмаків перекваліфікують в потерпілих), дивіться скоро на усіх екранах країни: "Тупий та ще тупіший, або повернення неприкаянного карлсона".
Напевно саме це відчував професор Преображенський, спостерігаючи за метушнею швондерів з шаріковими.

Юрій Сєров - 29-4-2020 у 13:37

Схоже, вже мало хто хоче йти в команду Зеленського. Управлінська криза та анархія поглиблюватиметься.
Зважаючи на дефіцит бюджету і фінансову кризу, яка ще лише розкочегарюється, то перспективи дуже чорними виглядають...

Рост - 5-5-2020 у 10:25

Державна зрада Зеленського.

Зеленський продовжує пропихати капітуляцію.
Не дивлячись на реакцію суспільства, користуючись карантинними недолугими заходами, як ширмою прикриття, перша довірена людина Зеленського, Єрмак, виконуючи план кремля, продовжує нав'язувати ідею вступу в переговори з російськими терористами під виглядом "людей, які не брали участі в бойових діях".
Це як з обміном полоненими "всіх на всіх" від Зеленського. Коли Україна віддає всіх, а отримує купу негідників, сепаратистів, тоді як справжні воїни і патріоти залишаються в тюрмах москви.

Андрій Пелещишин - 6-5-2020 у 21:32

Єрмак оголосив набір в нову команду і все таке.
Цікаво, яка такса для претендентів і дилерські відсотки для брата.

Рост - 11-5-2020 у 08:25

Безвіз не мазався на хліб? Мажте безвиїзд.
Щоб виїхати з України до Великої Британії, громадяни України мають отримати дозвіл свого Міністерства закордонних справ. Про це посольство Великої Британії повідомляє на своїй сторінці у фейсбуці.
У зеленського в той же день відбрехались, що не ухвалювали рішення про заборону українцям виїжджати за кордон.
Більш брехливої і нікчемної влади в нашій державі ще не було. Навіть включаючи в цей перелік януковича.

https://m.censor.net.ua/ua/news/3194605/ukrayina_zaboronyaye_vyyizd_...

Андрій Пелещишин - 11-5-2020 у 22:59

Ну це насправді найбільша його помилка. Заробітчани то все його електорат був, і вони будуть розлючені.

Андрій Пелещишин - 18-5-2020 у 18:58

Опитування українців через рік після виборів.
Фактично нічого не змінилося
https://www.pravda.com.ua/news/2020/05/18/7252064/

Старі лідери ігнорують той факт, що вони непопулярні, а нових облич вони не пропонують, ревнують.

Юрій Сєров - 19-5-2020 у 10:09

Не вчить їх життя нічому... :(
Буде наступним президентом Бойко чи Шарій...

От в США зараз цікаво дивитися, як Обама включився в підтримку Байдена. У нас такого нема.

Цікаво, хто б від "помаранчевих" сил міг би зараз реально виграти? Хіба що Кличко, більше нікого навіть не видно.

Андрій Пелещишин - 19-5-2020 у 23:13

Не видно тому що ті самі. То в Штатах якщо програв то все. А в нас по життю будуть обиратися ті самі.
До речі, як лідер великої фракції чи навіть більшості Порошенко ОК. Але як президент - вже ніколи.
Люди в позитиві можуть розчаруватися, в негативі - ні.
Треба нові обличчя. Терміново.

Рост - 20-5-2020 у 09:14

Є два вови в новітній історії - вова х..ло і вова сц..ло.

На оголошену пресконференцію останнього під приводом анти-карантинних заходів в акредитації відмовили цілій низці журналістів та телеканалів:
Цитата:
В акредитації відмовили відомим журналістам Яніні Соколовій та Роману Скрипіну, журналісту програми "Схеми" Михайлу Ткачу, виданню "Дєло", білоруській редакції "Радіо Свобода", виданням "Бабель", "Букви", "Главком", "Тиждень". Не акредитували знімальні групи "5 каналу", "Настоящее время" та "Шустер Live". При цьому серед тих, хто отримав допуск - сайт антиукраїнського пропагандиста Анатолія Шарія.


https://patrioty.org.ua/politic/zate-shariiu-mozhna-ukrainskym-zhurn...

Рост - 20-5-2020 у 09:26

"Дивися мені в очі: ти не людина, ти свиня..." (перефразований анекдот.

Зомбування маленького українця продовжується.



Не "держслужбовці почали більше брати хабарі", а "українці, негідний народ, більше почав давати". Це раніше у всьому був винен Порох, а тепер винен не бубочка оманський, а народ.

Андрій Пелещишин - 20-5-2020 у 09:59

Так, ці соціологічні виверти вже достали.
Головним є "українці прагнуть миру".
А найвіжіший про "9 травня'

Юрій Сєров - 23-6-2020 у 20:19

Схоже, що Зеленський остаточно замкнувся в своїй інформаційній бульці або через падіння рейтингів він вирішив (йому порадили?) на негативні події не реагувати взагалі.
Досить дивно виглядає його нинішнє "вирішування" питання перегрузу фур, в той час як Прикарпаття поплило, а вчора в Києві вибухнув будинок - і на це реакції нуль.
У випадку загострення військових дій керівництво країни може "впасти в ступор"...

Андрій Пелещишин - 23-6-2020 у 22:30

Богдан звинувачував його в "теплій ванні"...

Юрій Сєров - 3-7-2020 у 17:29

Смолія "ушлі". Підготовка до друку гривні? Покарання за ревальвацію гривні в минулому році?

Юрій Сєров - 8-7-2020 у 17:47

Це в мене таке враження, чи це справді Зеленський докладає усіх зусиль, щоб тримати Порошенка в інформаційному полі?

Андрій Пелещишин - 8-7-2020 у 18:35

У мене така підозра також, хоча медіа говорять про інше

Рост - 22-7-2020 у 17:01

Операція "спасіння рядового рейтингу" завершена.
Кажуть, спочатку зеленський в відосіку мав закликати усіх дивитись "сватів", але все ж вирішили, що це занадто палевно, тому замінили на інший фільм про тваринок.
Які вони недолугі.

Юрій Сєров - 22-7-2020 у 18:27

Дуже дивно виглядала та "спецоперація".
І навіть не знаю, що гірше - чи якщо нам виставу показують чи якщо наші спецслужби такі непрофесійні.
З Зеленським - цікаве питання - чи то його ідея з виставою чи його дядько Арсена "в темну" поюзав.
Суб'єктивно - мінус до рейтингу дуже серйозний.

Рост - 8-8-2020 у 09:51

Передвиборча капітуляція.
У зеленого замученого чоловічка все дуже погано, і з рейтингами теж. Цікаво, що для нього тепер гірше - страх відповісти перед законом за те, що він злодюжка, чи все ще падіння рейтингу?
Рейтинг намагаються підняти, використовуючи псевдоперемир'я. Типу, він встановив мир, як і обіцяв. Спільна операція з москалем.
І це для кожної розумної людини сюр якийсь, але ... Головнокомандувач ЗСУ, дехто Хомчак, заявив, мовляв, не треба плутати поодинокі вистріли масковських бойовиків по ЗСУ з обстрілами. Це не вожак бойовиків таке сказав. Не москальська сумна коняка чи руді вуса. Це видав головнокомандувач ЗСУ! Нас не обстрілюють, по нас поодиноко стріляють, треба розуміти різницю! Ми бачимо в їх очах прагнення до миру!
А сам зелений чоловічок теж не мовчить, він уже прагне закріпити успіхи "перемир'я" в Мінську і рухатись далі.
І на фоні гротескних призначень старих КГБістських кротів нашими переговорниками це все однозначно демонструє надзвичайне педалювання максимально пришвидшеної капітуляції. У них виходу нема, або крах, або спроба йти ва-банк.
Настають гарячі часи.

Тарас Сокальський - 20-8-2020 у 14:32

https://www.facebook.com/butusov.yuriy/posts/4455945144445747

Цікаво, це РЕАЛЬНА ОПЕРАЦІЯ (!!!!!) і реальний зашквар нашої ідіократії, чи таким вкидом готують перетасовочки в оточенні Блазня?

Юрій Сєров - 25-8-2020 у 19:47

При всій повазі до наших збройних сил і спецслужб, щось не віриться.
Багато нестиковок.

Як вони збиралися наприклад, літак Мінськ - Стамбул (а це був би або Белавиа або Turkish Airlines) посадити в Україні? Пару років тому який був скандал, коли наші пробували повернути літак на Мінськ. Пілоти відмовилися, здається...

А якби "вагнерівці" взяли заручників і хтось би загинув?
Це б скандал був би на весь світ. Крім того, в там би мусіли бути задіяні, як мінімум, турецькі спецслужби. Чи вони зацікавлені в такому?

Окрім того вже були спростування від наших спецслужб.

Рост - 26-8-2020 у 08:14

Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
При всій повазі до наших збройних сил і спецслужб, щось не віриться.
Багато нестиковок.

Як вони збиралися наприклад, літак Мінськ - Стамбул (а це був би або Белавиа або Turkish Airlines) посадити в Україні? Пару років тому який був скандал, коли наші пробували повернути літак на Мінськ. Пілоти відмовилися, здається...

А якби "вагнерівці" взяли заручників і хтось би загинув?
Це б скандал був би на весь світ. Крім того, в там би мусіли бути задіяні, як мінімум, турецькі спецслужби. Чи вони зацікавлені в такому?

Окрім того вже були спростування від наших спецслужб.


https://m.censor.net.ua/ua/news/3215530/koordynator_vagnerivskoyi_sp...

Юрій Сєров - 8-9-2020 у 10:39

Ну, якщо це правда, то величезний їм респект!

Навіть, попри те, що не вдалося це здійснити, то за рівнем планування це дуже серйозна робота.

Рост - 11-9-2020 у 14:50

Знаєш, Юрку, я за роки президенства Пороха спочатку думав, дивлячись на колосальні міжнародні операції просування України, її інтересів, що це долучились американці і все робиться за їх сценарієм. Згодом почала закрадатись, а останні роки утвердилась думка, що таки це наші. І сам Порох великий політик і стратег, і круті фахівці відомств, які повиринали, як гриби під дощем.
Ми талановиті. Дуже. Просто уся ця чужерідна банда, яка ще з совка і досі окупувала всю верхівку влади, не дає тому таланту пробитись.
А Порох дав. Сприяв.
І теперішня ситуацію це підтверджує. Крутезна операція, яку злили зеленські-єрмаки-авакови. Їм треба забита, зачухана Україна, де вони царьки. Така ситуація.

Тарас Сокальський - 13-9-2020 у 02:34

Олександр Турчинов, Юрій Луценко: "Загрози національній безпеці України" - пресконференція
https://www.youtube.com/watch?v=NV-OxoVtQ_w

Юрій Сєров - 26-10-2020 у 10:55

Не знаю, що ставив собі за мету Зеленський, проводячи "опитування", але усім вже очевидно, що воно провалилося.
Провал на виборах також, імхо, буде сигналом, що король голий. Вибори офіційно закінчаться, і, думаю, почнуть розкачувати човен, щоб провести дострокові парламентські. Виглядає, що ОПЗЖ це зараз найвигідніше.

Рост - 31-10-2020 у 10:33

Зеленський затіяв державний переворот.
Повну узурпацію влади.

Каталізатором, скоріш за все, був програш на місцевих виборах.
Одіозне рішення конституційного суду, потім коломойські мавпочки під будівлею КС, парасюки з соболєвими, що вже насторожило, і вишенька: чергове порушення Конституції Зеленським - спроба розпуску конституційного суду, щоб призначити туди потім повністю своїх суддів.
Уже прочитав сьогодні придуману відмазку: та зеленський ні при чому, він просто чемний хлопчик, чемно виконує рішення РНБО.