Форум Рідного Міста

Їх уже не вилікувати.

Рост - 9-12-2019 у 23:30

Час від часу в рекомендовані ютюбіка мені заносить дивне.
Чоткі русскіе пасанчікі на американських комп'ютерах, в американських програмах наваяли прекрасне відео для завантаження в американський інтернєт: Штати тіряют міллліарди, пітаясь создать аналог ракети Саюз.
Я з бідою витримав пару хвилин споглядання. Там про "тєхніческоє отставаніє США от расісі в касмичєскай сфєрє". Зокрема, Space-X.
Це не пропаганда 1970-х років, воно завантажене 19 листопада 2019.
Творцями і глядачами подібного можуть бути лише повні ідіоти, або закінчені шизофреніки. Населення расіі - розумово відсталі і хворі на голову люде... істоти.
І яким цинізмом мають бути отруєні західні "лідери", які тягнуть західну цивілізацію в обійми цих дикунів. Заради грошей. Ні, заради понтів. Тому що особисті наддоходи не виводять життя на якийсь якісно вищий щабель. Лише на якісно вищий щабель понтів.

Хоча, там своїх дикунів вистачає.
От що це, тупість, чи цинізм?
https://maxim-nm.livejournal.com/552630.html

Ілон Маск не правий. Або він добре все розуміє, і скоро весь світовий порядок сильно зміниться.
Я про нейролінк і штучний інтелект. Не проблема в швидкості інтерфейсу. Навіть при сучасних швидкостях людство володіє усім необхідним для розвитку мислення і свідомості. Але роблять це одиниці.

Андрій Пелещишин - 10-12-2019 у 20:43

Ну точка технічної сингулярності здається на середину 30х років призначена..

Рост - 11-12-2019 у 19:09

Та зупиніть же їх хтось! Ааааа-А-А-А!

Росіські ЗМІ назвали Мілявську росіською Монікою Белуччі :lol:
Санітари!