Форум Рідного Міста

Моржування у Львові. Прошу поділитися досвідом!

Саша Матис - 22-6-2015 у 23:02

Всім вітання!
Вже декілька років я задумуюся над загартуванням способом купання в холодній водоймі. І в цьому році я "дозрів" для цього діла:) Часті простуди замучали зовсім, при тому що лікарі називають мене практично здоровим по всім напрямкам (інколи незначні проблеми зі шлунком).
Прошу поділитися інформацією-досвідом, де у нас у Львові збираються моржі. Знайшов відео :) з джерела на Високому Замку, там вони збираються, та як і коли-невідомо. Мені було б добре район центру або ближнього центру, та і інші райони теж підійдуть, головне щоб туди можна було нормально добратися (на маршрутці...).
А якщо ще хтось зробить добру справу:)-введе мене в "курс справи", то взагалі буде супер.
Інформацію з інтернету вивчаю. Думаю, пора починати, тим більше що літо (наше... не зовсім тепле...), хоча, читав, багато починають і взимку.
Чекаю на ваші коментарі!

Саша Матис - 23-6-2015 у 22:52

Ніхто не відповідає... Можливо, хтось хоча б порадить, де можна почитати про моржів зі Львова?

Юрій Сєров - 24-6-2015 у 20:57

На згадуваному Вами джерелі біля Високого замку бачив моржувальницьку активність.
В центрі міста це б дивно трохи виглядало. Хіба у фонтані біля Оперного :)

Саша Матис - 27-6-2015 у 18:27

Дякую! В який час бачили активність?:)
Коли говорив про центр міста-не мав на увазі Проспект Свободи чи Шевченка:)

Маша Петрова - 11-3-2016 у 21:43

Я купаюсь кожен рік на Хрещення. Потім не хворієш, та й настрій файний :))

Андрій Полевський - 13-5-2016 у 07:03

Купаємось регулярно кожну неділю в купальні в лісі біля Лисиничів, хочете приєднуйтесь :)