Форум Рідного Міста

Ділянка для ФК "Карпати" в мальовничому місці Львова

Андрій Пелещишин - 24-1-2020 у 20:14

Карпати внаслідок очевидно слабкого менеджменту або хитрого плану практично стали лузерами.
Тепер власник Карпат вимагає 7г території біля стадіону Україна, на жаль запущений, але потенційно дуже мальовничий парк. І він був таким мальовничим ще сорок років тому...
Мер наполягає на передачі землі.
Цікава логіка. Коли Димінський купляв Карпати, все було ОК, не треба було землі.
Тепер шантаж.
А потім за десять років знову буде та ж пісня? Треба 30 гектарів, бо ми на останньому місці..
Мені особисто як жителю Львова вже байдуже, скільки купить бразильців і як вони гратимуть.
А от зелені зони, відносно вільні від комерції і новобудов я хочу мати.

Андрій Пелещишин - 24-1-2020 у 20:17

І ще. Хай би Садовий перше ніж розказувати про реорганізацію стадіону, пояснив би, чому було прийнято очевидно програшне рішення будувати новий стадіон на висілках, а не зробити по-людськи Україну.

Юрій Сєров - 28-1-2020 у 11:17

Це вже не вперше Карпати щось хочуть на шару від міста, причому абсолютно не зрозуміло, чому вони це мають отримати і чому саме вони це мають отримати.
Якщо йдеться про підтримку спорту, то з таким же успіхом щось можуть захотіти ФК Львів, Рух Винники, ГК Галичанка, БК Політехніка-Галичина, ватерпольна команда, ще плюс є пару дитячих футбольних шкіл, які направду варто було б підтримати.

Віддати просто так парк бізнесмену, який переховується від покарання за вбивство? :rolleyes:


А Садовий в кращих традиціях - і вашим і нашим, скоро вибори, боїться, щоб уболівальники Карпат за нього проголосували. Міг би не перейматися, там на матчі зараз в межах тисячі людей ходить.

Андрій Пелещишин - 28-1-2020 у 16:02

А взагалі кажучи, Львів знамените шахове місто. На відміну ФК, яке мало єдиний успіх більше ніж півстоліття тому, шахісти світили значно довше і яскравіше. Одні прізвища Іванчука, Бєлявського і Романишина чого варті. Це ж по аналогії з футболістами претенденти на Золотий м'яч.
То я до того, що я пропоную віддати обласній шаховій федерації 2 гектари Проспекту Свободи, там де діди шпіляють шахи на лавочках. На славу львівським шахам.

:lol:

Андрій Пелещишин - 19-2-2020 у 22:16

Велика стаття по темі
https://24tv.ua/sport/narodna_komanda_karpat_mifi_ta_realnist_n12838...
Мутно все..