Форум Рідного Міста

Несподіване перевтілення Трускавця

Рост - 23-7-2021 у 08:42

Як давно ви були в Трускавці?
Я десь років 3-4 назад. Не те, щоб спеціально, але підвернулась просто нагода занедорого пожити днів п'ять в хорошому готелі. Бо за повну вартість їхати в цей заповідник совка людина зі здоровим глуздом не буде, є значно привабливіші місця.
Тоді це місто, нагадаю, років 3-4 назад, все ще було "всєсаюзнай здравніцей", правда, за винятком великої кількості, чомусь, саме поляків. Спроби щось поправити були, але такі, локальні.
Зараз, лікуючись трохи в Моршині, я об'їздив тут в околицях "до 80 км" все, що можна, а вчора добрався до Трускавця. Поїхав виключно, щоб побачитись з родичами, бо сам по собі курорт не манив.
І що ж? Сказати, що я був вражений - не сказати нічого. За ці декілька років Трускавець, його центр маю на увазі, перетворився в класичне, будь-яке, цивілізоване європейське містечко. Старі розвалюхи знесено, ті будинки, що мають архітектурну цінність відреставровано, тротуари, плиточка, бруківочка, клумби, зелень...
Я тепер точно захочу поїхати в Трускавець хоча б на пару днів, побути в цій атмосфері!
Всі, хто вважає, що міняти життя на краще - це дооовго, з'їздіть в Трускавець, надихніться прикладом.

Юрій Сєров - 23-7-2021 у 15:17

Хто там мер? Нам би такого, замість нашого війта...

Юрій Марків - 25-7-2021 у 22:11

Трішечки далі є Східниця. Якщо суто з точки зору води, то там є все що потрібно, тільки джерела різного типу розкидані по селищу (на відміну від). А з точки зору відпочинку, селище з пагорбами однозначно виграє у порівнянні з кам'яними джунглями міста. Їздили в Трускавець вперше два роки тому, суто аби поглянути що то таке (тобто порівняти з ним же колишнім нема змоги), потрапили в непогану спеку, яка підсилювалася нагрітою бруківкою і не надто великою кількістю затінку від дерев.