Форум Рідного Міста

Гібридне безумство

Рост - 14-7-2018 у 13:33

Хто б мені пояснив зміст тотального переходу усіх виробників на використання гібридних слотів для сім-карт в смартфонах? Тобто, коли в телефон можна встановити або 2 сім-карти, або одну сімку і, замість другої, карту пам'яті.
Стимулювання використання хмарних сервісів? Так на разі швидкість і доступність комунікаційних каналів ще не доросли до повноцінної заміни карти пам'яті, та і воно ніколи повністю і не буде альтернативою.
Ще можу зрозуміти таке рішення для апаратів з об'ємом внутрішньої пам'яті 64 ГБ, ну, зі скрипом, 32. Але при 16?
Чи це просто примітивний, але економічно обгрунтований розрахунок на механічну ненадійність таких рішень?

Андрій Пелещишин - 14-7-2018 у 19:57

Думаю, що просування власних хмарних сервісів і прив'язування користувачів до них. А представники нижньої ліги навзірець Дуді Номі тощо просто мусять повторяти.
Мені цей тренд геть не подобається. Абсолютно неприємна річ. І кришки незнімні теж
Встиг щойно дітям чуть "застарілі" моделі Мотороли купити з повноцінними трьома слотами (2+1)

Андрій Пелещишин - 15-7-2018 у 14:51

З свіжих тенденцій також не розумію бажання прибрати fm-радіо з телефону.

Рост - 15-7-2018 у 17:17

Ото і я пожертвував nfc, але щоб були нормальні слоти - взяв moto g5.
До речі, про мото - цікаво, чи в серію G підходить акумулятор від Е. Хотілось би мати 4 Агод, замість 2,8. Вроді однакові за розмірами на фото, але чіткої інформації не можу знайти.

Андрій Пелещишин - 16-7-2018 у 12:30

Знайти когось з таким телефоном і попросити попробувати батарею :D


Рост - 17-7-2018 у 09:19

Так ото ж :)

Рост - 17-7-2018 у 13:32

Знайшов знайомого з moto E.
Не підходить.
Він (акумулятор) в півтора рази товстіший.