Форум Рідного Міста

Гей, хто тут з ДЖИНСами?

Олексій Мачехін - 5-10-2004 у 10:04

Чи намагався хтось на джинс відправити смс через електронку?
Вчора 5 листів відправив через sms.umc.com.ua і ніц не дійшло :(
Може якийсь інший сервер? а може смс через інтернет вже не ходить?:(

Тарас Сокальський - 8-10-2004 у 22:40

Щойно пробував на свій UMC -- глухо...(ххххххх@sms.umc.com.ua)

Лучишин Роман - 12-10-2004 у 12:38

Я відправляв з gmail-а на свій номер(в мене UMC-святковий) 5 разів і всі 5 дійшли.
На джинс треба відправляти на 38066хххххх@sms.jeans.net.ua

Олександр Чорнобиль - 12-10-2004 у 13:00

Спробуйте відправляти на Джинс з їх офіційного сайту - http://www.jeans.net.ua
Поки що проблем не було.

Громов Сергій - 22-10-2004 у 13:12

Ну й в мене з СМСсами проблем немає, щоденно відправляю милом десятки (з власного домену) повідомлень милом - проблеми тільки з КС !

jaguara - 22-10-2004 у 14:30

а це просто знову все наладилося -- дійсно був період, коли смс з інету не йшли ні на ЮМС ні на Штани

Юрій Сєров - 5-3-2005 у 11:47

Джинс проводить акцію. З 04.03.05 до 20. 03. 05 при поповненні рахунку докидають 10 грн. і продовжують термін дії на 50 днів. Але підозрюю, що все це одноразово. Чи може ні?

Юрій Сєров - 6-12-2005 у 00:30

Наближається Новий Рік і знову Джинс активно зайнявся рекламою і акціями. Але нажаль усі вони спрямовані на зулучення нових користувачів, а не на стимулювання нових.
Пропонується 2 акції - новий новорічний тариф (15коп/хв)
І друг - за 0 коп. Плата за з'єднання присутня звичайно :(...
От я і думаю, що мені робити з своїм Фаном. Переходити чи залишатися і юзати блискітки? Смси ж дешевші у фані.

Роман Ромашка - 7-12-2005 у 17:30

2 Юрій Сєров
невже ви думаєте ще можна якось набрати декілька десятків мільйонів абонентів.
Інколи я навіть не розумію людей які користуються Джинсом. Хочу у Львові ще терпіти можна.

Тарас Ільчишин - 15-1-2006 у 20:27

я ввів собі за допомогою блискавок ці 15 коп. дуже зручно, оскільки я люблю повисіти на телефоні

Юрій Сєров - 16-1-2006 у 13:36

Новини від Джинс:

З новим КОДОМ! Великому ком’юніті – великий простір! Відтепер в ДЖИНСі, крім існуючого коду 066, з’явився новий код мережі – 095! Ще більше номерів, ще більше спілкування! Зверни увагу – код 095 використовується також абонентами SIM-SIM (тарифи відрізняються)! Але ти легко впізнаєш ДЖИНСера за першими особливими цифрами: 8 095 7хххххх 8 095 9хххххх Якщо хочеш перевірити, якому оператору належить номер, що тебе цікавить, відправ безкоштовно SMS будь-якого змісту на 10240 і отримай відповідь. Дзвони, спілкуйся, відривайся!

Поверни свою SIM-карту до життя! Якщо ти втратив SIM-карту, не турбуйся. Відтепер її можна замінити на нову! Крім того, зберігається все – номер телефону, гроші на рахунку та накопичені бонуси! Для заміни SIM-карти зателефонуй 8 800 508 2222 (безкоштовно з номерів ДЖИНС, SIM-SIM та міських телефонів в Україні) або 222 (безкоштовно з номерів ДЖИНС і SIM-SIM) та надай представнику Центру Обслуговування Абонентів таку інформацію: - номер твого телефону - прізвище, ім’я та по батькові - паспортні дані - контактний телефон Для ідентифікації власника номера підготуй таку інформацію: - назва твоєї тарифної моделі - дата та сума останнього поповнення рахунку - 5 набраних телефонних номерів - кількість грошей на рахунку Після реєстрації замовлення представник ЦОА повідомить тобі найближчу адресу магазину, де ти зможеш замінити SIM-карту. Вартість послуги – 20 грн. Добра новина! Ти можеш замінити SIM-карту за бонусні бали – 20 000 блискавок. Гроші або бонуси будуть автоматично списані з твого рахунку.

Остання новина не може не тішити!

Роман Ромашка - 16-1-2006 у 13:51

2 Юрій Сєров
З відновленням картки є два нездорові моменти:
1. треба назвати 5 останні набрані номери
2. назвати суму яка була на рахунку

Юрій Сєров - 16-1-2006 у 14:26

Я думаю це набір питань і необов'язково знати відповідь на кожне з них з 100% точністю. Якщо назвати правильно не 5, а 3 номери і гроші з точністю до 5 грн., то вони відновлять.

Роман Ромашка - 16-1-2006 у 14:39

Навіть якщо й так.
Представти що у вас вкрали телефон а перед тим злодій скористався ним.
І все ніодин з цих пунктів невиконується.
Щодо 3 чи 5 то ще уточню.

Юрій Сєров - 7-8-2006 у 18:25

Переказ грошей в JEANS
Відтепер усі абоненти JEANS можуть поповнювати мобільний рахунок інших абонентів JEANS, переказуючи їм гроші зі свого рахунку. Послуга не потребує активації. Починаючи з 20 липня 2006 року послуга «Переказ грошей» доступна усім абонентам JEANS. Вартість одного переказу – 0,10 грн. (з ПДВ).

Завдяки послузі «Переказ грошей» абоненти JEANS мають такі можливості:

* Поповнювати рахунок іншого абонента JEANS на суму від 5 до 500 грн.
* Поповнювати рахунок абонента, що перебуває в роумінгу.
Деталі тут: http://www.jeans.com.ua/news/1975

Юрій Сєров - 14-11-2006 у 15:23

Джинс продовжує влаштовувати акції від яких мене починає підтошнювати :)

Святкуй День Студента із JEANS!

JEANS вітає тебе із Днем Студента та закликає приєднатись до 8 мільйонів JEANS-ком’юніті!

Скористайся унікальною молодіжною пропозицією від JEANS спеціально до Дня Студента!

Тільки у салонах UMC та "Евросеть" з 10 до 20 листопада придбай стартовий пакет JEANS, покажи свій студентський і отримай картку поповнення на 20 гривень!

Крім того, у тебе є можливість отримати освіту в одному з восьми найпрестижніших навчальних закладів Європи!


Навіщо діючим абонентам така акція? Джинс продовжує займатись захопленням ринку, не думаючи про існуючих абонентів!

Інноваційна послуга «Передзвони мені»
Інколи ми потрапляємо в ситуацію, коли терміново потрібно подзвонити, але грошей на рахунку немає. Ситуація неприємна, але не безвихідна!

Нова інноваційна послуга від UMC допоможе тобі вийти із цього складного становища! Тобі достатньо набрати *104*8, код оператора, номер телефону, решітку і натиснути клавішу «виклик», наприклад: *104*80507654321#. Абонент, номер якого ти набрав, отримає SMS-повідомлення з твоїм запитом передзвонити, часом і датою відправлення цього запиту. Таким чином, ти залишатимешся на зв’язку навіть з нульовим рахунком.

Ти можеш користуватися послугою як в Україні, так і за її межами до семи разів на добу. Послуга доступна для абонентів UMC, SIM-SIM, JEANS.

Дізнайся більше за телефоном 111 (безкоштовно з мобільного UMC, цілодобово) або на сайті http://www.umc.ua

Ну ця ще так собі, але все таки краще завжди щось мати на рахунку.

Знову Новорічний JEANS!

Подовжіть термін дії свого тарифу Новорічний JEANS на цілий рік та отримайте в подарунок 200 хвилин на дзвінки абонентам JEANS у Новорічні свята!

200 хвилин надаються протягом грудня 2006 – січня 2007.

Для цього необхідно відправити SMS на номер 5010. Вартість SMS – 10 гривень.

Деталі, терміни та умови акції за телефоном 555 (дзвінки на номер 555 безкоштовні).


Сиджу на новорічному, тому чекав продовження, але не думав, що воно буде саме таким. :( Пройшов рік і не змінити тарифи? :mad:

Більше розмовляєш – більше маєш!

Багато спілкуєшся з друзями? Спілкуйся ще більше,

і JEANS поверне тобі на рахунок до 30% грошей, витрачених на SMS та дзвінки, здійснені в період с 10 листопада по 15 грудня.

А також у тебе з”явиться шанс отримати 1 из 5 путівок на двоих до Єгипту! Бонус буде нараховано одноразово, протягом 3-х днів після закінчення акції.

Деталі за номером 555 (безкоштовно з мобільного JEANS в Україні, цілодобово).

Тепер не треба чекати цілий рік, щоб отримати бонус!


Наскільки я знаю в Діджусів і Київстарів така програма лояльності триває постійно, а не місяць на рік. Крім того, кажуть тут потрібно подолати планку 60 грн.

JEANS скидає зайве! (оновлено)

JEANS скидає зайві цифри та збільшує гроші на рахунку!

З 7 жовтня до 14 листопада 2006 року встигни скористатися суперпропозицією від JEANS: придбай стартовий пакет JEANS всього за 25 грн. та отримай 100 грн.* на рахунок! А далі активуй Акційний JEANS та спілкуйся за вигідними тарифами в усіх напрямках!

* 10 грн. ти отримуєш на рахунок одразу, далі по 5 грн. за 8 наступних поповнень, після яких вже через 3 поповнення ти знову отримуватимеш по 5 грн. за кожне з 10 наступних поповнень.


Тут тарифи кращі, ніж в новорічному, але 6 грн./міс. абонплати...

Роман Ромашка - 15-11-2006 у 11:57

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Джинс продовжує влаштовувати акції від яких мене починає підтошнювати :)

Пожили б ви в Києві, реакція на шмотки була б у вас ще різкіша ;)

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Навіщо діючим абонентам така акція? Джинс продовжує займатись захопленням ринку, не думаючи про існуючих абонентів!

Стандартна ситуація. Тут бажання не втримати існуючих абонентів а показати ще один мільйон абонентів. Тим більше що ддинс і джус розраховані в першу чергу на малеєток.

Рост - 16-11-2006 у 01:49

Цитата:

Стандартна ситуація. Тут бажання не втримати існуючих абонентів а показати ще один мільйон абонентів. Тим більше що ддинс і джус розраховані в першу чергу на малеєток.

Ну, думати про старих заважає безнаказанність. Наприклад, куди я з джинсів вилізу, якщо мій номер в бізнесі уже два роки світиться? Це не Європа, де можна оператора змінити, залишивши старий номер.
А стосовно малолєток - на сьогодні джинс акційний досить таки вигідний, в мережі по 20 коп, на УМС - по 50, все решта по 75. І один безкоштовний номер. Тарифи УМС, де все по 50 може й кращі для мене, але номер не поміняю з вищенаведених причин.

Роман Ромашка - 16-11-2006 у 13:05

Для мене він не вигідний по двом причинам:
- незадовільна якість звязку;
- наявність ПЗ;

Щодо поєднання слів "бізнес" і "джинс" якось не вяжеться...

Рост - 16-11-2006 у 22:15

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Роман Ромашка
Для мене він не вигідний по двом причинам:
- незадовільна якість звязку;
- наявність ПЗ;

Щодо поєднання слів "бізнес" і "джинс" якось не вяжеться...

А яка проблема зі зв`язком? Не спостерігаю.
ПЗ - це програмне забезпечення?

Стосовно поєднання, яке не в`яжеться - а чому? Чось зв`язок не вловлюю...

Роумінг в Польші

Павло Жежнич - 17-11-2006 у 12:22

В Польші Д Ежинс працює через оператора ЕРА. Особливих проблем нема. Але тарифи на вихідні смс великі - 3грн. Вхідні безкоштовні.
Дзвонити після того навіть не пробував.:o

Юрій Сєров - 17-11-2006 у 14:04

Цитата:
Для мене він не вигідний по двом причинам:
- незадовільна якість звязку;
- наявність ПЗ;

Абсолютно нормальна якість зв'язку, якщо не рахувати гірські райони, і то глухі.
ПЗ - плата за з'єднання? А її нема тільки в лайфі і білайні, в яких покриття набагато гірше.
Відносно поєднання з бізнесом - не знаю, не розумію чим контракт UMC чи Kyivstar кращі. Тим, що присилають рахунки додому і кожен може витягнути його з поштової скрині?

Роман Ромашка - 17-11-2006 у 14:14

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
А яка проблема зі зв`язком? Не спостерігаю.

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
Стосовно поєднання, яке не в`яжеться - а чому? Чось зв`язок не вловлюю...

У Львові таких проблем тотальних нема. У Києві картина зовсім інша. Там по повсюду хрю-хря.
Те що УМЗ використовує здвоєні таймслоти в більшості, теж щось говорить. З впевненістю можу сказати, що у Києві це самий найгірший оператор. А джинс, то взагалі все порізано вздовж і поперек.

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
ПЗ - це програмне забезпечення?

Плата за зєднання.

Роман Ромашка - 17-11-2006 у 14:29

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
ПЗ - плата за з'єднання? А її нема тільки в лайфі і білайні, в яких покриття набагато гірше.

По Львову у них покриття доволі непогане.
А щодо всяких задрипанок, то на крайняк можна передрасацією скоритсатись. Для мене дешевше. У всяких Задрипанках буваю рідко. Якщо вже дуже треба, то користуюся переадресаціюєю. Але тим не менше 250 і 150 гр. думаю різниця є. За що платити 100 гр? За хрюки і обриви?
У Львові УМЗ дійсно доволі непогано працює в порівнняні з КС.
Щодо покриття трасс, то можу зі 100% впевненістю сказати що у Лайф трасу Київ-Житорир-Рівне-Львів покриває краще ніж УМЗ. Ососто перевервіряв. Дуже багато місць де сканиться тільки УА-06 і УА-КС. Де виграж УМЗ по кокриттю це Крим. Для більшості львівян це не актуально.

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Відносно поєднання з бізнесом - не знаю, не розумію чим контракт UMC чи Kyivstar кращі. Тим, що присилають рахунки додому і кожен може витягнути його з поштової скрині?

Трафік ходить простішими шляхами, оминаючи багато припейдних залізяк. В резульаті чого імовіність різних глюків менша.
Потім наскільки мені відомо, запити від контрактних і припейдних абонентів обробляють різні центри. Знаю тоно про УРС і КС. В результаті чого можу знову з таки зі 100% впевненістю сказати що приорітет обслуговування контранктого абонента набагато вищий.
Особисто замічав ситцуацію на новий рік, що припейдщик сидить як в танку, а в мене двінки якось з горем пополам йдуть. Особливо на УМЗ таке часто буває.
Ну є такеий плюс, що на котракті можна в мінуса влазити.
В тому і плюс контракту. Якщо ви кажете що на джинсі хорошая якість, то цікаво що ви скажете про CDMA ? ;)

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Павло Жежнич
Вхідні безкоштовні.

Відколи це?? :o
Мені щось нагадало один прикол. Коли знайому була в Єгипті і активно переписувалась смс-ками. А поті коли повернулась, то виявилось що на рахунку -350 гр.

Скоріш за все це глюк білінга. Вхідні дзвінки у роумінгу не безкоштовні.

Рост - 18-11-2006 у 00:50

Цитата:

Потім наскільки мені відомо, запити від контрактних і припейдних абонентів обробляють різні центри. Знаю тоно про УРС і КС. В результаті чого можу знову з таки зі 100% впевненістю сказати що приорітет обслуговування контранктого абонента набагато вищий.

Під час помаранчевої революції в Києві зі мною були друзі з контрактами УМС і КС. Так от, в мене звязок був в рази кращий. Часто видзвонювали одну і ту ж людину, я додзвонювався з 5-7 разу, вони з горем пополам з 15-20-го... Так що я не бачу переваг контракту, в тому числі і по тарифах.
Стосовно хрюкання - тут і в самому апараті може бути справа. Я раніше користувався Еріксоном, тепер Трео - нічого не хрюкає. А от різні лижі, самсунги - таки проблеми такі трапляються.

Андрій Пелещишин - 18-11-2006 у 07:35

Цитата:
Скоріш за все це глюк білінга. Вхідні дзвінки у роумінгу не безкоштовні.

Вхідні СМС безкоштовні

Тарас Гулка - 18-11-2006 у 21:48

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
Це не Європа, де можна оператора змінити, залишивши старий номер.


Чув, що у ВР зареєстровано законопроект згідно якого абоненти зможуть залишати незмінним номер мобільного при переході від одного оператора до іншого.
Цікаво як-то буде виглядати реально (правда, якщо депутати приймуть його), адже кожен оператор має свій код.

Павло Жежнич - 19-11-2006 у 11:40

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Роман Ромашка
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Павло Жежнич
Вхідні безкоштовні.

Відколи це?? :o
Мені щось нагадало один прикол. Коли знайому була в Єгипті і активно переписувалась смс-ками. А поті коли повернулась, то виявилось що на рахунку -350 гр.

Скоріш за все це глюк білінга. Вхідні дзвінки у роумінгу не безкоштовні.

Власне я був впевнений, що вхідні смс в роумінгу платні, і не розраховував, що вихідні смс можуть коштувати 3грн. А виявив випадково, коли попросив не давати відповіді на моє повідмлення. В результаті з мене зняли грошей відповідно до кількості лише вихідних смс.
Враховуючи той факт, що на наступний день я мав доступ до нету, то обмін повідомленнями для мене був безкоштовним.

Андрій Пелещишин - 19-11-2006 у 13:53

Повертаючись до нового тарифу Джинса.
Вони вже ДІСТАЛИ своїми смс, що з вашого рахунку знято 20коп. Ідіотизм щодня це писати!

Рост - 19-11-2006 у 13:55

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Повертаючись до нового тарифу Джинса.
Вони вже ДІСТАЛИ своїми смс, що з вашого рахунку знято 20коп. Ідіотизм щодня це писати!

О! А в мене тільки перший тиждень писали, далі перестали...

Юрій Сєров - 19-11-2006 у 17:11

В акції про повернення до 30% витрачених коштів на розмови витратити треба 100 грн, і як я зрозумів, повернуть лише 15 грн. Могли б не позоритися і придумати достойніший маркетинговий хід.

Роман Ромашка - 20-11-2006 у 17:06

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
Під час помаранчевої революції в Києві зі мною були друзі з контрактами УМС і КС. Так от, в мене звязок був в рази кращий. Часто видзвонювали одну і ту ж людину, я додзвонювався з 5-7 разу, вони з горем пополам з 15-20-го... Так що я не бачу переваг контракту, в тому числі і по тарифах.

Щось мало віриться що припейдщик, тим більше джинс може швидше додзвонитись. Це не те що я придумав, це взнав у інженерів (колись УМЗ, Астеліт а зараз УРС).
Якщо тарифи, то в УМЗ є перевага в тарифах в тому, що в межах пакетних хвилин нема ПЗ. Не знаю як на сім-сім, а на контракті є коференц звязок і переадресація. Звичайно не всім підряд, але інколи буває потрібно.
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
Стосовно хрюкання - тут і в самому апараті може бути
справа. Я раніше користувався Еріксоном, тепер Трео - нічого не хрюкає. А от різні лижі, самсунги - таки проблеми такі трапляються.

Перевірено і доказано що проблема мережі.
До того ж апарат (Моторола С380) проблем з прийомом не має. Щодо лиж і самтисунгів, то це мусор а не техніка.
Був один момент, коли треба було конферец звязок на УМЗ на 4-х чоловік зробити, так після УРС, дуже відчувається що таке якісний звязок. Немає тої чіткості на УМЗ. КС та сама каша. Тільки різниця в місті. В Києві краще КС, у Львові УМЗ.
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Вхідні СМС безкоштовні

Смс-ки так, але здвінки ні.
Щодо 3-х гривень, то це дороговато. У нас часто народ їздить в Ізраїль у відрядженя, так при поїздці видають сімку місцевого Оранж.

Рост - 21-11-2006 у 11:50

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Роман Ромашка
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
Під час помаранчевої революції в Києві зі мною були друзі з контрактами УМС і КС. Так от, в мене звязок був в рази кращий. Часто видзвонювали одну і ту ж людину, я додзвонювався з 5-7 разу, вони з горем пополам з 15-20-го... Так що я не бачу переваг контракту, в тому числі і по тарифах.

Щось мало віриться що припейдщик, тим більше джинс може швидше додзвонитись. Це не те що я придумав, це взнав у інженерів (колись УМЗ, Астеліт а зараз УРС).
Якщо тарифи, то в УМЗ є перевага в тарифах в тому, що в межах пакетних хвилин нема ПЗ. Не знаю як на сім-сім, а на контракті є коференц звязок і переадресація. Звичайно не всім підряд, але інколи буває потрібно.

Віриться - не віриться, але факт. Мені то навіщо оператора чи послугу розкручувати?
Стосовно відсутності ПЗ на контракті в межах пакетних хвилин, так я у вересні свідомо порівнював тарифи, бо пропонували перейти на халяву на контракт. Акційний Джинс мені вигідніший. Виговорюю в місяць 100-200 грн. Все по 50 коп було б ще вигідніше, але я вже про це писав.

Юрій Сєров - 4-12-2006 у 15:46

В новому Новорічному джинсі скасовується плата за з'єднання і щодня 3 халявних хвилини всередині мережі. Це вже більше подобається. :)

Рост - 4-12-2006 у 18:07

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
В новому Новорічному джинсі скасовується плата за з'єднання і щодня 3 халявних хвилини всередині мережі. Це вже більше подобається. :)


Ти, Юра, неуважно читаєш.
Цитата:

С 1 декабря до 31 декабря 2006 года купи стартовый пакет JEANS Новогодний и получай бесплатно 3 минуты без платы за соединение каждый день до конца 2007 года!

...а усі решта хвилини з платою за з`єднання.

Роман Ромашка - 4-12-2006 у 18:26

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
В новому Новорічному джинсі скасовується плата за з'єднання і щодня 3 халявних хвилини всередині мережі. Це вже більше подобається. :)

Як писав один знайомий, УМЗ скоріше побудує мережу на Марсі ніж відмінить ПЗЗ. ;)

Ігор Баранік - 4-12-2006 у 19:13

А послуга Джинс друг зберігається?

Роман Ромашка - 4-12-2006 у 23:02

Є така річ, тільки нерозумію як треба було накуритись, щоб обмежити тривалість розмови в 10хв.

Юрій Сєров - 5-12-2006 у 00:01

Хм...:rolleyes: справді.
Це було занадто добре, щоб бути правдою :(
А я вже був надумав Білайнівську сімку викинути... :)

Роман Ромашка - 5-12-2006 у 14:02

Краще вже викидайте тряпочну сімку ;)

Ігор Баранік - 5-12-2006 у 21:15

Що в тому Джинсі взагалі хорошого? Особисто мало ним користувався і нічого.:D

Ярема П. - 6-12-2006 у 11:54

А от цікава стаття про тарифи УМЗ - я б назвав її "З Новим Роком, Україно, Вас вітає УМЗ". Втім, автор назвав її інакше " UMC: безкоштовний сир буває лише в мишоловці" . А взагалі, то дуже багато скарг почалося після купівлі УМЗ російською МТС.

Роман Ромашка - 6-12-2006 у 13:58

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Дзвін
Що в тому Джинсі взагалі хорошого? Особисто мало ним користувався і нічого.:D

Нічого хорошого там нема. Не раз брав на шару сімки джинса. Виговорив і в стаканчик ;) У Києві УМЗ впевнено тримає пальму "найякіснішого" оператора. Реклама неа бидловозах якраз підходить :D

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ярема П.
А от цікава стаття про тарифи УМЗ - я б назвав її "З Новим Роком, Україно, Вас вітає УМЗ". Втім, автор назвав її інакше " UMC: безкоштовний сир буває лише в мишоловці" . А взагалі, то дуже багато скарг почалося після купівлі УМЗ російською МТС.

І саме цікаво що на цей сир ведуться!
Як казала одна дівчинка "безплатний сир лише в мишоловці, і то для другої миші.". І ці всі нулі це чистої води розвод навкруги пальця. Саме тому оператор з ПЗ для мене не існує. Щодо обмеження в 30 хв. то не тільки в УМЗ воно є. Помоєму у всіх крім ГТ. Для контрактних абонентів це обмемеження складає 2 години. А от за винахід в 10 хв, стріляти треба без суда і слідства! :baddevil:

Юрій Сєров - 6-12-2006 у 14:26

ЮМС ніколи не відрізнялося особливою лояльністю до існуючих абонентів. Абоненти почнуть реагувати. Але лише тоді, коли повноцінно розвинутся конкуренти: Лайф та Білайн.

Роман Ромашка - 6-12-2006 у 16:53

Абонети вже реагують. За останній квартал відтік становив майже 10%
Як вам цифіря?

Ярема П. - 7-12-2006 у 11:51

Я якраз один з тих. Було і УМЗ, і Кучмастар, зараз твердо на Білайні. Було б дуже добре, якби дозволяли затримувати номер, незалежно від оператора, як в Штатах.

Роман Ромашка - 7-12-2006 у 15:02

Так верховна зрада уже в першому читанні прийнла закон про це діло. Проголосувало 412 депутатів. Так що скоріш за все скоро і нас чекає. Ця послуга називається MNP.

Юрій Сєров - 11-12-2006 у 18:26

Думаю чи переходити на Новорічний Джинс з трьома халявними хвилинами. Хтось вже перейшов? Які враження?

Ігор Баранік - 11-12-2006 у 22:22

Я на Лайфі(Вільний Лайф). Тарифи кращі ніж на Джинс це точно.

Юрій Сєров - 11-12-2006 у 22:32

Цитата:
Я на Лайфі(Вільний Лайф). Тарифи кращі ніж на Джинс це точно.

Ну і до чого Ви це написали??? Дякую за конструктивну відповідь.
Отримуєте попередження за оффтоп!

Роман Ромашка - 12-12-2006 у 14:25

Помоєму вам варто порахувати самому наскільки це вигідно для вас. Перехід не безкоштовний. І дивіться за свяльки часу воно вилізе в плюси від цього переходу.

Юрій Сєров - 12-12-2006 у 16:26

Можна перейти за 10000 флешок, що в принципі те саме, що на халяву.

Роман Ромашка - 12-12-2006 у 16:39

А 10к флешок на що ще можна використати? Окрім переходу на новий т.п., звісно.

Юрій Сєров - 13-12-2006 у 11:27

Можна тимчасово переходити в інші тарифні плани. Але по великому рахунку ті флешки, можна порівняти з мильними бульбашками.

Роман Ромашка - 13-12-2006 у 16:48

Зрозуміло. УМЗ в свому стилі.
Доречі новий лохотрон від УМЗ. Упс, тарифний план. Офіційної інфи нема, але деякі джерела вказують, що це правда.
Цитата:

С 13.12.06 оператор Jeans представляет новую тарифную модель Jeans Community . Переход в эту тарифную модель невозможен. Она является предустановленной на новых стартовых пакетах Jeans Community. Стартовые пакеты будут продаваться в западных, центральных и северных областях Украины.

тарифы сделующие:
исходящие на Джинс Друг - 0 коп/мин
исходящие на Джинс Community - 0 коп/мин (макс. длительность звонка - 5 мин)
исходящие на остальные номера Джинс - 45 коп первые 3 мин в день, последующие - 15 коп/мин
исходящие на других операторов/городские - 75 коп/мин
СМС по Укарине (в т.ч. на Джинс) - 25 коп

Для этой тарифной модели выделяются спецаильные номерные емкости для того, чтобы можно было различать абонентов Jeans Community и остальных абонентов Джинс. Между абонентами в этой тарифной модели будет действовать сниженный тариф - 0 коп/мин (с макс. длительностью разговора - 5 минут).

Номерные емкости:
с 8 099 480-00-00 по 8 099 519-99-99
с 8 099 440-00-00 по 8 099 449-99-99

Что бы знать какие номера принадлежат к JEANS Community, необходимо отправить бесплатное СМС на номер 102010.

Скоро будемо дзвонити по 0 коп /хв але по 1-х хвилині! :baddevil:

Тарас Гулка - 13-12-2006 у 21:22

Це не ЮМС придумало. Київстар раніше це придумав і впровадив. Всі бачили рекламу про 7 коп/за хв. А тепер нюанс: тривалість розмови не більше 3 хв., не більше 200 хв. в місяць. Ну і плата за з'єднання.

Роман Ромашка - 13-12-2006 у 21:52

Знаю що регіональні тп кучмастар придумав.
Але 10 хв. це вже суто якіснозвязковий оператор придумав. А тепер ще й 5 хв. Це взагалі атас.

Роман Ромашка - 14-12-2006 у 15:37

Доречі, для тих хто збираеться перевдити джинц на новорічний! Спочатку подзвоніть до тоьоток і запиатйтися, чи це можливо!
УЖЕ Є ЖЕРВТИ КИДІАЛОВА ВІД УМЗ! Гроші з рахунку вправно знімають, а потім виявляють що на цей ТП перейти не можна!

Горват Корнелія - 14-12-2006 у 15:53

Може, не в тему, але мені здається привабливим різдвяний тариф UMS. Хочу перейти. Думка громади?

Роман Ромашка - 14-12-2006 у 16:36

Фігня ці всі святкові тарифи. Переваги мінімальні, перехід не безкоштовний, та ще й не постійні. Підводних каменів хватає. Особлисто для мене УМЗ і КС це минуле їхніми 29 коп. за зєднання.
Прийшов до висновку, щоб якщо є ПЗ то тарифи треба множити на 2. Можете погоджуватись, можете не погоджуватись, але до переходу на ВК, тратив на УМЗ-КС в ~2 рази більше.

Юрій Сєров - 5-2-2007 у 23:50

Джинс продовжує плодити тарифні плани, новий - JEANS Десятка!
Можна встановити 9 номерів безкоштовно + кожен наступний за 5 грн, з якими можна говорити по 10 коп/хв, тривалість розмови до 30 хв. А ще 10 халявних смс в тиждень на номери JEANS. Дзвінки на інших операторів, дорожчі ніж в Новорічному. ПЗ звісно присутня. Деталі - на сайті.
Не думаю, що буду переходити.

Іван Василюк - 25-4-2007 у 11:25

Вчора сиділи в "Челентано" на Личаківській, при розрахунку нам принесли акційний пакет Джинс:o Виявляеться, в них спільна акція. Дають на руки пакет при замовленні більше 33 гривень, з гривнею на рахунку. При поповненні на будь-яку суму ще плюс 5 гривень. І ще одна річ, при відправленні SMS на номер 5466 можна виграти поповнення ще на 40 гривень, ми зразу ту гривню спустили, нічого не виграли, вирішили поповнити, одним словом на восьмому клаці прийшло! Головне, що раніше ніколи про таке не чув...

Роман Ромашка - 25-4-2007 у 12:19

Блін, вже дістали ці шарові роздачі під кожним туалетом. :baddevil: У мене цілі колекція мертвих розданих сімок валяється.

Заодно уточність скільки смс на 5466 коштує. Виникають сумніви що стандартна ціна.

А взалі двилюсь що у слонів криза жанру вже. Так як кількість абонентів у умз збільшилась аж на 922 абонента, а в КС взагалі зменшилась. Лише бі і лайф мали приріст.

Бузко Ярина - 25-4-2007 у 13:20

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Іван Василюк
при відправленні SMS на номер 5466 можна виграти поповнення ще на 40 гривень, ми зразу ту гривню спустили, нічого не виграли, вирішили поповнити, одним словом на восьмому клаці прийшло! Головне, що раніше ніколи про таке не чув...

Щось подібне було... в «Картопляній хаті»..здається (На Чорновола) Десь, мабуть тижні 3 - 4 тому. Приятель виграв 40 грн на рахунок, тільки ми тоді десь штук 6 смс – ок відправили. І буває ж таке...?:)

Іван Василюк - 3-5-2007 у 11:23

СМСка коштує стандартно, 25 копійок. За роздачами ганятися не варто. Але якщо ти і так там буваєш, то чом би й ні? Можна принципі ті гроші потім собі зігнати на свій джинс...

Роман Ромашка - 3-5-2007 у 14:01

Не знаю як зараз, раніше джинс гарно загався інетом в мінуси. Були унікали які в -1000гр і більше заняли за ніч.

Іван Василюк - 4-5-2007 у 09:56

Тепер з цим трудно. У них раніше тарифікація була дуже повільною... Тепер прискорили, тому такі суми уже нереальні. Крім халявних акцій на Джинсі зараз нічо нема.
Хоча є унікуми, яким (за їхніми словами) вдається залізти в серйозний мінус... Не знаю, я дано не пробував...
Хіба шо портал Джинса обновили...купу всяких приколів подобавляли - якісь теги, аякси, супер блоги...

Роман Ромашка - 4-5-2007 у 18:00

Дуже гарно в роумінгу заганяється смс-ками. Знову ж таки, якщо не прикрили. Знаома так в -300гр загнала незнаючи. Донедавна кожен раз в поїздку брала джинс або сім-сім і безплатно слала смс-ки. Але вже більше року не їздить, то ж взнати як зараз нема в кого.

Іван Василюк - 7-5-2007 у 12:33

Цікаво. Треба спробувати. Хочу літом в Мадярію на води з'їздити візьму джинс з собою...:saint:

Роман Ромашка - 7-5-2007 у 17:06

Не забудьте спробувати поставити рекорд. Останній був -1200 ;)

Іван Василюк - 8-5-2007 у 11:22

спробую ;), головне, щоб пальці не відмовили...:lol:

_________________
I love jeans:D

Бузко Ярина - 8-5-2007 у 11:44

В неділю знов з друзями виграли.... Одну сімку:mad:, а наїли на дві.... абідна, панімаєш... Треба буде знов попробувати грошей на рахунок виграти, як рахунок поповню...(хоча навряд другий раз пощастить:rolleyes:)

Роман Ромашка - 8-5-2007 у 14:43

Помоєму там дають шмотки при першій попавшій можливості. Якщо не секрет, який код на шарових шмотках?

Іван Василюк - 11-5-2007 у 14:10

Мені попався 095...

Tempika - 11-5-2007 у 21:31

...мені попався 066... і що тепер з тим джинсом робити? :-)))

Юрій Сєров - 12-5-2007 у 09:05

Тримати. Може колись в гори поїдете або за кордон.

Іван Василюк - 15-5-2007 у 10:24

Тримай на здоров'я. Він же ж їсти не просить. А раптом, пригодиться колись.:rolleyes:

Роман Ромашка - 16-5-2007 у 01:19

Але врахуйте що УМЗ час від часу любить "чистити" ці пакети, недочекавшись закінчення терміну придатності.

Іван Василюк - 18-5-2007 у 11:31

Тоді просто зганяєш гроші з акційного на основний і кладеш акційну сімку в шухляду. Чекаєш рік, потім знову включаєш по якійсь акції... Ось, до речі! Бачили нову акцію для джинсерів? Активуєш старий пакет і отримуєш 30%-ну знижку на розмови іще там шось... При чому не тільки всередині мережі, а й назовні. :) Хто має - поцікавтесь :D

Роман Ромашка - 21-5-2007 у 18:04

Помоєму злити стартовий баланс неможна. Раніше так було. Як зараз не в курсі.

Юрій Сєров - 28-8-2007 у 12:20

Зайшов на сайт Київстара, так там значно цікавіші новини: виклик швидкої по смс, управління рахунком через інтернет, якщо порівняти з МТС чи Джинс (вікторина, ріалтони).
Так виглядає, що з приходом МТС Джинс почав серйозно загнивати. Він і раніше був не надто, а тепер ситуація ще гірша - розвитку немає :(

Юрій Сєров - 28-8-2007 у 19:45

Непогана стаття про війни на ринку мобільних операторів:
http://epravda.com.ua/news/2007/8/28/56489.htm

Роман Ромашка - 29-8-2007 у 00:41

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Так виглядає, що з приходом МТС Джинс почав серйозно загнивати. Він і раніше був не надто, а тепер ситуація ще гірша - розвитку немає :(
Джинс повився саме з приходом МТС. Щодо загниваться, то в мене складається що його збираються перефарбувати як це зробили в Росії. Але тоді неясно навіщо було ще екотел плодити...

Щодо статті. То туп забули таку річ що у Бі і Лайфа є такі т.п. як "популяний" і "леді-лайф" (останній асоцієються з тампаксами :lol:), фішка яких в тому що доплачують за вх. Завдяки цим т.п. вони таки н себе трохи перетягують ковдру, тобто інтерконект. Ще можу сказати що тп. 29 далеко не збитковий для Білайна хоча там друга звилина дешевше ставки інтерконекта.
Щодо коментаря, то пані Оксана Федорчук абсулютно правильно сказала що ринок припейду вбиває себе нулями. Другими словами сказати що безкоштовного нічого небуває, то десь тебе ошукають. Реально воно так і є. Просто самі подивіться що за циим нулями стоїть.

Юрій Сєров - 6-12-2007 у 00:40

Джинс і МТС об'єднали мережу.
Існуючі користувачі Джинсу можуть "об'єднатися" 2 шляхами: або перейти за 10 грн в Джинс святковий або дзвонити на номери тех підтримки і перейти на нього.
Я на старому новорічному-2007, перейти на новий новорічний можна щось там кудись відправивши (мені смс приходила). Тариф непоганий, але можна було б кращий :). Чи є сенс почекати ще трохи? Перед самим Новим Роком вони завжди щось краще пропонували...

Роман Ромашка - 6-12-2007 у 20:00

Як на слона, тарифи МТС рулять. Чи буде щось дуже краще, дуже сунівно. Хоча як показує практика через тижня два - місяць яйцеголові покращують або умови акції або тарифи. Як на цей раз буде можна гадати. Але сам факт що кількість абонів в МТС зменшується, тож може щось придумують.

Юрій Сєров - 6-12-2007 у 20:13

Вчора ще на їхніх форумах вичитав, що в кого Енер-джинс (так як в мене), то не можна перейти в новий Новорічний. Це дає пдістави сподіватися, що щось буде. Бо нафіга тоді ті флешки?.

Роман Ромашка - 6-12-2007 у 20:50

Судчи по всьому треба переходити в той ТП з якого можна перейти в Новорічний..
Навіщо, що 2 рази бабки збити.
Якщо чекати, то до 15го грудня. Дальше малоімовірно що покращать умови.
Щодо джинс-форума то інколи туди заходжу щоб посміятись з малюків. :lol:

Юрій Сєров - 6-12-2007 у 21:28

Наразі чекаю

Юрій Сєров - 15-12-2007 у 21:58

Здається дочекався. Але тепер переді мною стоїть вибір: переходити в Святковий (за 20 тис флешок) чи продовжити Новорічний-2006 (за одну гривню)?
В новорічному безкоштовні перші 3 хвилини без ПЗЗ і всередині мережі 15 коп./хв., в Святковому можна собі замовляти пакети хвилин і СМС.
Святковий виглядає мені вигіднішим. Чи я помиляюся?

Юрій Сєров - 19-12-2007 у 00:55

Думав, думав, перейшов на Святковий.
Замовив 100 хвилин без ПЗЗ (в мережі) - 7 грн і 20 смс (в мережі) - 2грн.
2-9 хвилини розмови халявні.
Не зрозумів чи після першої будуть йти пакетні (з тих 100) чи ні, треба буде поекспериментувати.
Вже 3 роки з Джинсом, їхня програма лояльності не вражає.

Катерина Лісова - 17-3-2008 у 10:09

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Роман Ромашка
Як на слона, тарифи МТС рулять. Чи буде щось дуже краще, дуже сунівно. Хоча як показує практика через тижня два - місяць яйцеголові покращують або умови акції або тарифи. Як на цей раз буде можна гадати. Але сам факт що кількість абонів в МТС зменшується, тож може щось придумують.

Цікаво чи принесе акція МТС, при якій новим абоненатм будуть за кожне поповнення на 10 грн. давати ще 10 грн, велику кількість абонентів? Звучить в принципі непогано, але шкода, що це тільки для нових абонентів.

Андрій Пелещишин - 10-1-2009 у 11:58

Я наразі перейшов на MTS Регіональний. Виглядає досить вигідно.

Андрій Пелещишин - 13-1-2009 у 22:33

До речі, а чому власне "Регіональний"? Чому він пропонується тільки жителям західних областей України?

Юрій Сєров - 22-1-2009 у 10:51

Та ні, чому ж :)
Сиджу на Джинсі вже 4-5 років. Назагал задоволений.

Та й родичам недавно придбав Регіональний :)

Тарас Ільчишин - 22-1-2009 у 13:50

в мене кум на джинсі, але вже все більше на білайн переходить. Свою картку давним давно викинув

Тарас Гулка - 4-11-2009 у 17:03

Ви часом в Київстарі не працюєте? :)
Бо занадто вжа ганите МТС і хвалите Київстар.
Маю великий досвід користування Джинсом, Білайном, трохи менше Київстаром. Чесно говорячи різниці не побачив. Хіба в цінах. Покриття - фактично однакове (в Білайна трохи менше). Кол-сентр - не знаю, за останніх кілька років не дзвонив. А чого дзвонити, все ж автоматично можна робити. Поповнення рахунків - ніколи проблем не було.

П.С. доречі про покриття. В мене бабуля живе на межі Волинської та Львівської області. Так от там МТС ловить прекрасно вже років 4, а Київстар до тепер тільки на "горбочках". От вам і якість

Юрій Сєров - 4-11-2009 у 17:41

Користуюся Джинсом якщо не помиляюся 5 років і погоджуся, що останнім часом якість послуг відчутно впала. І зв'язку і білінгу. Навесні втратив десь 20 грн. через глюки їхнього ПЗ коли замовляв собі пакетні хвилини. Восени ще 10. Дзвінок у колл-центр нічого не дав: пообіцяли, що заявка буде розглянута протягом 14 днів, але кошти так і не повернули... Більшість колег, друзів і родичів на МТС, а так би давно перейшов або на білайн або на київстар.

Юрій Сєров - 4-11-2009 у 18:59

і у мене гарний номер :)

Юрій Сєров - 4-11-2009 у 19:43

066-XYZYZYZ

Андрій Пелещишин - 4-11-2009 у 20:32

І яка користь з тих гарних номерів? Коли диктуєш, той хто записує, ще легше може заплутатися

Юрій Сєров - 4-11-2009 у 21:10

мовою форуму є українська...

Юрій Сєров - 3-5-2012 у 00:04

Я залишаюсь :)
Правда сімка нещодавно глюкнула і довелося змінити вже на МТС-івську, але пакет ще Джинсівський.
Якогось кращого для мене пакету, на який можна перейти без зміни номера, не знайшов.

Катерина Слобода - 26-5-2012 у 12:47

Цитата: Початково розміщене учасником Oleksiy Taraban  
на стрий джинс прийшло повідомлення безкоштовно перейти в супер МТС український. Хтось вже переходжив в цей тариф? справді вже там такі солодкі умови чи є якісь підводні камені?

він був досить добрий, але тепер мені прийшло повідомлення про зміну тарифів і умов, то треба вже дивитися для чого вам він треба...

Катерина Слобода - 26-5-2012 у 20:01

з першого червня плата за з"єднання при дзвінках закордон буде 1 грн., вартість хвилини дзвінка на номери інших операторів за межами домашнього регіону 1,20 грн., може ще щось, точно не пригадую...

Alex Taraban - 24-6-2015 у 06:37

З 15 липня 2015р. МТС закриває старі тарифи джинс і тариф буде змінено автоматично на "Просто Супер".
Те саме стосується і тарифів сім-сім.

Юрій Сєров - 15-1-2016 у 12:45

Від сьогодні вже на телефоні світиться Vodafone, а не МТС.
І синхронно Лайф став Lifecell.
Тепер можна повноцінно бойкотувати окупаційних операторів, турки з нами! :)

Андрій Пелещишин - 15-1-2016 у 17:03

До речі, мені десь місяць тому без попередження вирубався зв'язок через стару сім-карту Джинс. Довелося ходити в офіс. Після заміни карти все запрацювало.

Юрій Сєров - 16-1-2016 у 22:51

Може карта вийшла з ладу, в мене джинсівська давно вже заглючила.

Сизоненко Алла - 28-3-2016 у 14:52

А у мене картка досі Jeans :D