Форум Рідного Міста

Кінець мобілок від Siemens

Андрій Пелещишин - 7-6-2005 у 19:44

Siemens to Sell Mobile Phone Unit to BenQ - Yahoo! News

Сіменс продає свій підрозділ по виробництву мобілок тайванській корпорації BenQ

Тарас Гулка - 7-6-2005 у 21:16

Дуже шкода. :(

На сьогоднішній день на мою думку сіменси на рівні з нокіями одні з кращих.
Будем надіятись, що якість їх після цієї продажі не погіршиться (в чому я дуже сумніваюсь)

jaguara - 8-6-2005 у 00:26

Ужас :( котострофа прям... я їх фанатка і тут такий удар...

Євгеній Шаповал - 8-6-2005 у 03:18

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Гулка
Дуже шкода. :(

На сьогоднішній день на мою думку сіменси на рівні з нокіями одні з кращих.
Будем надіятись, що якість їх після цієї продажі не погіршиться (в чому я дуже сумніваюсь)


Сіменс, чи не єдина компанія, яка примушувала Нокіа просити за свої витвори більш-меньш адекватні гроші, особливо в нижньому ціновому сегменті.
А що до якості, то....... вже пару років Сіменси поділялись на Made in Germany та Made by Siemens :( різниця відчувалась.
Але з іншого боку БенК'ю теж не най відсталіша компанія так що побажання може бути лише одне, щоб в дизайні не скотився до рівня ЛЖ та Самсунгів :)

Captivitas - 10-11-2005 у 21:42

На початку жовтня BenQ розпочала управління телефонними підрозділами Siemens. Останніми розробками при "старій владі" стали Siemens AX72 та AP75, які й увійдуть до історії як останні Сіменси :(

Громов Сергій - 11-11-2005 у 11:58

А я встиг придбати "Сіменс А70" - теж остання розробка компанії.

Андрій Пелещишин - 15-1-2006 у 16:15

Помітив, що реклама телефонів Siemens тепер завершується надписом про "телефони німецького підрозділу BenQ".
Поступово готуються до зміни торгової марки

Тарас Ільчишин - 15-1-2006 у 20:33

не люблю сіменсів! для мене це взагалі не телефон. і крім того саме гілка мобільних телефонів в концерні сіменс була збитковою. можливо BenQ виправить ситуацію і нарешті буде робити нормальні телефони.

Demyan - 16-1-2006 у 10:21

Телофни надійні. Безперечно, найменше в сервіс на ремонт попадають сіменси та нокії.

Тарас Ільчишин - 16-1-2006 у 10:32

сіменси найменше в сервіс попадають? неправда -- от якраз напевно, що найбільше або люди ходять не звертаючи увагу на баги свого телефону. Як на мене найбільш надійними є Нокії і Соні-Еріксони.

Demyan - 16-1-2006 у 11:29

це я кажу зі слів людей які працюють в сервісі в менсі та Нтоні

Громов Сергій - 16-1-2006 у 11:37

Тут не варто порівнювати кількісні показники .... я от мислю, що Міцубісі чи Саджеми ще рідше в сервіс попадають, бо їх ЗНАЧНО МЕНШЕ за інші моделі, та й сервіс не візьме бо .... :P отак !

Роман Ромашка - 16-1-2006 у 14:36

Особисто юзаю S55-й.
Чесно кажучи задоволений на всі 100%.
Щодо надійності то назвати сіменс ненадійний ч-з те що колись був такий глюк як С62, то було б великою помилкою.
Щодо СЕ, то можливо воно так і є, але от чутливість приймача там ніяка. На рівні самсунга. Особисто перевірив на декількох моделя в порівнні з іншими. І тут Мотори, Сіменси, Саджеми рулять зі страшною силою.

Тарас Ільчишин - 16-1-2006 у 16:09

я не люблю простих телефонів. після того як я дорвався до смартфонів, я вже не хочу ніц іншого, а сіменсівський смартфон -- це щось страшне.

Роман Ромашка - 16-1-2006 у 16:16

Категорично не згоден.
Чим поганий SX1 для прикладу? От тільки не кажіть що Symbian відстає від Windows Mobile.

Тільке не треба робити доводи в плані музики і якості екрану. Я в курсі що СЕ і Самсунг тут неперевершені.

Тарас Ільчишин - 16-1-2006 у 16:53

відносно музики, то мені на наплювати. я в плані смартфонів довіряю тільки нокіям і соні-еріксонам -- там також симбіани стоять. SX1 дуже глючний смартфон. Клавіатура на ньому -- це просто жах. ті хто пробував на ній набрати номер зрозуміють. крім того коли ви зайдете в інтернет і подивитесь на кількість прошивок для SX1 і для якого любого смарфону від нокія, то результат буде видно зразу.

Роман Ромашка - 16-1-2006 у 17:44

Не дивився і особливо не цікавився. Сильно не юзав. У двох найомих є такий апарат.
Щодо клавіатури то вона не початок незручна (теж саме можна сказати про Nokia 3560). Але народ звик і особливо ненарікає. Щодо глючності то дуже залежить чия зборка. Якщо Китай, то не дивно що воно глючить. З Nokia Угорської зборки теж іноді проблем хватає.
Доречі в СЕ клавітуру теж зручною важко назвати. В свій час мав Т230, так мініютюрні клавіші просто морально вбивають. Натискуєш на 5 а до пари ще 1 або 7 зачіпаєш.

Тарас Ільчишин - 16-1-2006 у 19:52

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Роман Ромашка
Не дивився і особливо не цікавився. Сильно не юзав. У двох найомих є такий апарат.
Щодо клавіатури то вона не початок незручна (теж саме можна сказати про Nokia 3560). Але народ звик і особливо ненарікає. Щодо глючності то дуже залежить чия зборка. Якщо Китай, то не дивно що воно глючить. З Nokia Угорської зборки теж іноді проблем хватає.
Доречі в СЕ клавітуру теж зручною важко назвати. В свій час мав Т230, так мініютюрні клавіші просто морально вбивають. Натискуєш на 5 а до пари ще 1 або 7 зачіпаєш.



Т230 -- це простий телефон. В мене з СЕ були тільки телефони Р-серії, дуже балдів від тачскріну. супер.

зараз маю 6600, але і вона вже набридла, хоча телефон дуже хороший, навіть не зважаючи, що це модель 2002 року. маленьких телефонів не люблю, мені краще бандуру носити в кишені, ніж дратуватись через натискання клавіш мізінцем.

Роман Ромашка - 17-1-2006 у 16:37

Якщо чесно, я не признаю пантові телефони. Питається за що гроші платимо?
Mp3-плеєр, фотокамера чи потрібні вони? Абсулютно непотрібні.
А ще більше злить коли малжтки по пів години спілкують по Х безкоштовних секунд по пантофону самсунг Д600 протягом пів години. Стріляв би таких без суда і слідства! :baddevil:

Тарас Ільчишин - 17-1-2006 у 18:06

ви навіть не уявляєте, як мене дратує таке спілкування по Х секунд. особливо в маршрутках.

відносно понтових телефонів, то це вже від людини залежить. Я люблю смартфони. Знаєте як зручно відкрити на телефоні ворд чи ексель і в екстренній ситуації відредагувати текст, чи переглянути пдфку, яку тобі скинули на пошту, особливо коли знаєш, що доступу до нету нема. або небуде в ближчому часі доступу до компутера

Роман Ромашка - 17-1-2006 у 18:35

Неуявляю бо такої необхідності невиникало.
На роботі інтренет без кордонів (безлімітка 1 МБ/с). А в ворд чи інший мікрософтівський хлам невикористовую.
Вдома якщо припече, що сь терміново горить, то підключаю до ноута мобілку і вперед.
Як то кажуть, кожному своє.

Тарас Ільчишин - 17-1-2006 у 19:13

а коли їдеш десь далеко в поїзді чи знаходишся в горах і хочеш перевірити пошту, чи комусь шось відіслати. як не кажи але зручно.

Роман Ромашка - 17-1-2006 у 19:23

Якщо їду надовго то беру ноут з собою. 2,5 кг це не так багато.
Якщо їду в гори, то ніякої роботи тільки відпочиваю і насолоджую красою ;)

Тарас Ільчишин - 17-1-2006 у 20:23

я також розслабляюсь, але як прикольно, коли знайомим можеш переслати свою фотографію по пошті і отримати їх фотографії з-за кордону чи ще звідкись

Олександр Чорнобиль - 18-1-2006 у 11:09

А до чого тут мобілки від Siemens, хлопці? :lol::lol::lol::lol::lol:

Роман Ромашка - 18-1-2006 у 11:35

От і вийшов перший Siemens-BENQ
Судячи по всьому на Windows Mobile.
Враховуючи китайські руки, на щось нормальне наврд чи можна розразовувти.
Одним словом прощай ще одна хороша марка...

2 Тарас Ільчишин
Вспію отримати завжди. Враховуючи розцінки на інтренет (>5 гр. /МБ) не вважаю це за необхідним.

Роман Яремчук - 2-11-2007 у 17:14

Мій старенький СХ75 відслужив мені вірою і правдою 3 роки, і тільки раз в ремонті був - джойстик накрився. так що нема чого гнати на семенів, хороші телефони були, Сіменс - ціна-якість, земля йому пухом

Марян Скрига - 21-11-2007 у 09:18

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Роман Яремчук
Мій старенький СХ75 відслужив мені вірою і правдою 3 роки, і тільки раз в ремонті був - джойстик накрився. так що нема чого гнати на семенів, хороші телефони були, Сіменс - ціна-якість, земля йому пухом

Чому "земля-пухом", мій СХ75 по сьогоднішній день мені вірою і правдою служить. І міняти його я нехочу, або не бачу достойних аналогівв (Нокію не хочу, бо не люблю, Мотор має дуже замучене меню, Самсунг взагалі за телефони не признаю, СЕ - фуфло).
СІМЕНС- ФОРЕВЕР...;)

Анастасія Кулакова - 21-11-2007 у 09:57

Земля пухом тому, що підприємство перестало існувати як таке. Тепер телефони під таким брендом більше не випускатимуться, на жаль.
Я особисто користуюся виключно Сіменсами з 1999 року, і ДУЖЕ задоволена. Тепер матиму проблему, коли прийде час змінити трубу:)

Богдана Курилюк - 21-11-2007 у 12:15

Кажуть Nokia також не погані телефончики виготовляє. :)

Остап Шумин - 21-11-2007 у 15:48

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Богдана Курилюк
Кажуть Nokia також не погані телефончики виготовляє. :)

Не здивуюся якщо після ваших слів і Нокія припинить випускати телефони...
:D

Богдана Курилюк - 21-11-2007 у 16:11

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Остап Шумин
Не здивуюся якщо після ваших слів і Нокія припинить випускати телефони...
:D


Чому Ви так думаєте?
Я мала на увазі те що це хороші телефони. ;)

Остап Шумин - 21-11-2007 у 16:47

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Богдана Курилюк
Чому Ви так думаєте?
Я мала на увазі те що це хороші телефони. ;)


Жартую, Богдано ;)
Тема про Siemens, всі пишуть, що то були хороші мобілки, можна сказати "робочі конячки". А Ви тут, так, ніби між іншим "Nokia теж хороша мобілка", так і хочеться добавити "була" :P
Почнуться у Нікії проблеми, то ми вже будемо знати хто це "пороблЕно" наробив :)

До речі, всі мобілки, що в мене були теж Siemens-и, перша - славнозвісна С35, друга - М55 (користувався не довго - загубив), третя - S65 маю її вже років зо три, ніяк не можу вбити, щоб купити собі щось нове.

Богдана Курилюк - 21-11-2007 у 16:50

:)
все нормально.