Форум Рідного Міста

зарядка від сонячних батарей

Tempika - 4-10-2009 у 00:04

Якось недавно побачила у супермаркеті *фокстрота* такі штукенції - сонячні батареї для зарядки різних пристроїв.. Але супермаркет той у ВАМі демонтували, до іншихмагазинів я так і не добралася.. Та й щоб подивитися в інтернеті, що воно таке, тре знати назву.. Хочеться знати, чи хтось з форумчан користується такими зарядками, і якщо так, - які враження, нюанси, недоліки.. Де купувати, наприклад?

Андрій Пелещишин - 7-10-2009 у 22:50

Не зовсім в тему, але ....
Так сталося, що минулого тижня був на заходах в рамках Львівського економічного тижня. Там була окрема секція, присвячена інтеграції бізнесу та науки.
Серед інших учасників там був представник однієї авторитетної групи вчених з Львівської політехніки, який представляв діючу розробку гнучких сонячних батарей. Основна ідея - можливість нашивання (наклеювання?) таких батарей на поверхні складної конфігурації. Так от у нього в якості працюючого зразку була звичайна сумка з наклеєними сонячними батареями. Каже, що такої "батарейки" вистачає на зарядку практично любого мобільного пристрою, зараз прицілюються на зарядку до ноутбуків.
Шукають інвесторів, але окремі екземпляри я так зрозумів, можуть під замовлення виготовити. Якщо дуже сильно просити :)

Demyan - 8-10-2009 у 08:12

Непотрібна річ.
Поперше економії майже не буде - адже споживання блоків зарядних є мізерним.
Подруге, як правило тим же фотоапаратом або телефоном людина користуєтсья вдень, зарядки ставляться наніч - коли немає сонця.

Плюсом буде вважатися якщо наприклад їдете десь в похід подалі від цивілазації і берете з собою ноутбук, камери тощо - тоді така штука може знадобитися, але для мене це є мінус бо пояняття - якщо я хочу відпочити від цивілізації і тягнути з собою всю електроніку - це не є відпочинок від неї.

Андрій Пелещишин - 8-10-2009 у 09:51

Ну промислове використання там інше передбачається, сумочка - це просто ілюстрація. З другого боку, наскільки я зрозумів, ринок мобільних зарядок від сонця таки існує, і навіть топове повідомлення це підтверджує.

Ярема П. - 8-10-2009 у 10:57

Цікавий відгук про цей магазин http://green-energy.at.ua/blog/2008-07-28-4:
Цитата:
З такою ціною конкурувати нашим буде важкувато. Проте подальше дослідження виявило, що це стосується всієї продукції Квазара – вона дорога і не дуже сучасна.

І на експорт іде не кінцева продукція, а самі лише модулі.


Юрій Сєров - 8-10-2009 у 12:17

Сенс в таких зярядках однозначно є. Гори, дача, море. Та й просто можна банально забути поставити телефон на зарядку, а так маєш завжди під рукою.

Tempika - 13-10-2009 у 09:26

Китайські аналоги коштують 100-200 грн.! написано в http://green-energy.at.ua/blog/2008-07-28-4:

А де таке можна придбати? Хтось знаэ принаймны назви моделі?

Demyan - 13-10-2009 у 10:41

Який саме китайський цікавить? якщо підходить такий комплект:
1 x Solar Charger
1 x USB Charger Cable
5 x Charger Connectors for Nokia, SonyEricsson,Samsung,Motorola,mini USB .
1 x DC male to female plug cable
1 x AC Adaptor(US/UK/AU/EUR)
1 x English Manual

Тех характеристики
Solar board: 95x 43 x 12mm
High solar energy convert effciency: over than 15%
Solar energy board:5.5V/(60-80mA)
High capacity build in polymer battery: 1350mAH
Output Voltage:5.5V
Output current: 100mA-500mA

За гривень 150 можу дістати.

Tempika - 13-10-2009 у 16:26

ніц не зрозуміла :-) мені щоб ноут працював.

Demyan - 14-10-2009 у 09:17

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
ніц не зрозуміла :-) мені щоб ноут працював.

я дав характеристики а який ноут я ж не знаю. Вирішуйте вже самі треба чи ні.
Ну і щоб працював ноут - то це не зарядка а блок живлення від якого йде зарядка вашого ноута - це дві різні речі.
Зарядка - вставили акумулятор і він заряжається.
Блок живелення - втикнули в прилад і працюєте (під час роботи акумулятори можуть заряжатися).

Tempika - 14-10-2009 у 16:20

тоді це блок живлення, мабуть.

Andrij - 23-8-2010 у 15:18

Тут можна переглянути огляд туристичної Квазарівської системи на 10Вт
http://forum.greenhome.com.ua/viewtopic.php?t=387

Ще був огляд китайської зарядки для мобільного, якраз за 200грн. на форумі Еко-клубу, але його(форуму) вже немає нажаль... В двох словах, китайська зарядка не заряджає.

Тарас Сокальський - 25-8-2010 у 10:08

Цитата: Початково розміщене учасником Tempika  
ніц не зрозуміла :-) мені щоб ноут працював.
Ну то дивимось для початку на потужність ноута (робота+зарядка). Орієнтири -- 60 Вт 0.5 кв.м 200$. І це в ясний день опівдні. Рахуємо, думаємо, чи вартує стільки платити, а тоді щось далі шукаємо.