Форум Рідного Міста

Не мала баба клопоту або купив я собі D-Link 2600U

Юрій Сєров - 9-11-2008 у 23:58

Захотілося мені мати дома ще WiFi, тому вирішив купити ADSL модем(раутер) з WiFi модулем.
Особливого вибору не було, фірма D-Link видалася досить пристойною, тому й взяв модем її виробництва, 2600U.
Інтернет налаштував без проблем, а от з WiFi - ніяк. Всі варіанти перепробував - відкрита точка, з різними видами захисту,... - безрезультатно.
Спробував почитати мануал - ПДФка вилітає :o :mad:
Почав шукати в неті - на різних форумах суцільні матюки про цю модель. Люди перепрошивають, вертають стару прошивку назад, і кажуть, що далі глючить. (в абонентів УкрТелекому).
Аж нарешті серед матюків натрапив на лінк на програму, яка налаштовує це чудо техніки. ftp://ftp.dlink.ru/pub/ADSL/DSL-2600U_BRU_C/Software/DCC/DCC_DSL-2...

Допомогло. За 5 хв вже користувався WiFi ;), правда це вже була майже третя година ночі.

Тож якщо хтось надумає купувати цей модем, то двічі подумайте. А якщо таки купите, то раджу зразу цією програмою налаштовувати.

Ярема П. - 10-11-2008 у 00:47

Модеми класні вони роблять, а от з налаштовуванням геморой... Я так само налаштовував wake-on-lan, рутер глушив сигнал, не пропускав його в підмережу. Вирішити я то це вирішив, відкатом прошивки на якусь старішу і через зміну маски підмережі з 255.255.255.255 на 255.255.255.128. Крім того, помітив, що в часом в локальній мережі дивно пропадає зв’язок на кілька секунд між сусідніми компами з статичними адресами. Біс знає, в інтернеті багато про це пишеться, але мені вже лінь експериментувати, бо це мені несуттєво. Я маю Dlink DI-624 Rev.D Europe (є різниця між американськими і тими що йдуть на Європу).

Якщо чесно, то для себе я хочу якийсь модем на Лінуксі з можливістю підключення принтера (щоб всі мали в локальній мережі до нього доступ). Модель ще не підібрав, мо’ хтось що порадить?

Тарас Гулка - 10-11-2008 у 08:58

Може проблема була таки не в роутері, а в масці 255.255.255.255
Такою маскою ви вказуєте, що у вас в мережі тільки один! комп'ютер.

Ярема П. - 10-11-2008 у 12:07

Наскільки знаю, 255.255.255.255 - це будь-яка мережа, і не тільки одна.

freewill - 10-11-2008 у 15:07

Купив таку саму модель, налаштував за півгодини, не маючи попереднього досвіду. Але частенько залипає, доводиться його перевантажувати час від часу.

Tempika - 10-11-2008 у 18:54

Dlink DI-624 працює ніби, але локалку я так і не *осіліла* зробити :-)

Dlink DI-524 ніби має мати прінт-сервер.

Тарас Гулка - 10-11-2008 у 19:08

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ярема П.
Наскільки знаю, 255.255.255.255 - це будь-яка мережа, і не тільки одна.


Я думаю ви трохи напутали поняття. Є поняття найстаршого адресу в мережі (Broadcast address), який вказує на те, що потрібно відправити дані всім. Але це ІР -адрес, а не маска. І це віртуальний адрес і його не можна призначати жодному пристрою.

А і з самого поняття і визначення маски підмережі випливає, що 255.255.255.255 вказує на мережу з одного ПК (самого себе), ну і знову ж таки - це службове значення і його не можна присвоювати нікому.

приклад доки http://en.wikipedia.org/wiki/Subnetwork

Ярема П. - 10-11-2008 у 21:09

І так і ні. 255.255.255.255 - це адрес IP broadcast (біс знає як перекласти), суть така - якщо на нього щось послати (пакет наприклад), то той пакет пройде всю сітку. В випадку з Dlink DI-624 та зараза не пропускала magic packet, висланий з поза локальної мережі, на цей адрес. Після копання на форумах власне і знайшлося отаке рішення, як я описав вище.
Підкреслюю, це тільки в Dlink, наприклад в інших модемах, що мені попадалися, спокійно стояло Broadcast address 255.255.255.255 і wake-on-lan преспокійно працювало здаля (а не тільки в локальній мережі).

Юрій Ришковець - 13-1-2010 у 11:17

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Аж нарешті серед матюків натрапив на лінк на програму, яка налаштовує це чудо техніки. ftp://ftp.dlink.ru/pub/ADSL/DSL-2600U_BRU_C/Software/DCC/DCC_DSL-2...

Допомогло. За 5 хв вже користувався WiFi ;), правда це вже була майже третя година ночі.

Тож якщо хтось надумає купувати цей модем, то двічі подумайте. А якщо таки купите, то раджу зразу цією програмою налаштовувати.

Взяв собі аналогічний, програма, лінк на яку ти виклав, йде у комплекті на CD-диску. Але на мій погляд простіше налаштовувати через веб-інтерфейс.
До речі, мій модем мав прошивку RU_1.01 і при правильних налаштуваннях працював близько 10 хв і розривав з'єднання з Інтернетом, допомагало лише перевантаження модема. Вирішив перешити. На якомусь спеціалізованому форумі прочитав, що шити слід через Internet Explorer і тоді не буде жодних проблем. Перешив нову робочу версію RU_1.22, ввів старі налаштування і все ОК.
Нема чого ображати техніку, треба правильно нею користуватись і все буде добре.

Ярема П. - 13-1-2010 у 12:32

А що за різниця через що заливати прошивку? Інтернет екплорер досить глючна штука...

Онук Юрій - 19-1-2010 у 19:21

Заливаю все житя по telnet і налаштування роблю! Проблема не браузера чи софта, а рук, знань та часу. Якщо цікавить варіант підключив фізичні зєднання і запустив ярлик і все працює то раджу ZyXEL та про все подумали вже так пару років тому!