Форум Рідного Міста

Припинення чергового проекту Google. Picasa, Reader, IGoogle ...

Андрій Пелещишин - 8-3-2013 у 12:55

http://ua.korrespondent.net/business/web/1517936-google-prijnyav-ri...
Цитата:
орпорація Google вирішила відмовитися від колись популярного сховища фото Picasa Web Albums. Замість звичайного інтерфейсу користувачів направляють в їхні профілі в соцмережі Google+.
Таким чином, Google почала перенаправлення відвідувачів сервісу Picasa Web Albums на соціальну мережу Google+. При спробі переглянути веб-альбоми сервісу, браузер переходить до профілю користувача в Google+, в якому виникають альбоми з Picasa Web Albums. Цю дію можна скасувати і повернутися до колишнього вигляду.
...
Picasa Web Albums незабаром стане черговою жертвою оптимізації, яка проводиться гендиректором Google Ларрі Пейджем, який зайняв свою посаду в квітні 2011. Відтоді корпорація закрила кілька десятків проектів, включаючи Google Buzz, Google Desktop, Google Labs, Knol та інші.

Про закриття іншого сервісу google є тут
http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=6769
Процитую сам себе
Цитата:
Щось Гугл починає хворіти гігантизмом. Купа проектів починаються, анонсуються, потім тихо вмирають, створюючи дискомфорт і недовіру в тих, хто мав необережність ними користати раніше. Як приклад - Google Wave, Orkut з незрозумілою перспективою на фоні Google Plus, зміна політики щодо Google Apps. Про дрібніші проекти уже і не згадаю.

Чи замінить соц мережа Google Plus сервіс альбомів? Можливо так, але можливо і ні, навпаки доб'є його, якщо не стане популярною. А чому відмовилися від десктопного клієнта - взагалі незрозуміло. Ну їм видніше. Або історикам, які описуватимуть "еру Google, її розквіт та занепад" :)

Dmy - 8-3-2013 у 17:15

Додам ще, що гугля анонсувала припинення з 1 листопада функціонування iGoogle, тобто своєї домашньої сторінки. Кажуть, з'явилася купа додатків, які успішно її замінюють. Щоправда, не сказали, яких саме.

Андрій Пелещишин - 8-3-2013 у 18:42

Я не знаю, чи я нетиповий користувач, чи яка біда, але саме ті проекти, що закриваються, мені були цікаві. Наприклад, я вже планував використовувати Wave, є активним користувачем Apps (можливо переведуть на платну основу), Пікаса і локальний пошук мені подобалися, активно користав. Igoogle мав налаштований під себе...
Таке враження, що "під роздачу" потрапляють саме ті проекти, які вимагають трохи більше ніж вміння включити планшетку. Що цілком вписується в концепцію "опуститися до рівня користувача". Зрештою, не вони перші на цьому шляху.
І що буде наступне? Google Groups? Їх також можна в Plus перекинути теоретично.

vovka - 14-3-2013 у 11:45

щойно отримав повідомлення при вході в Google reader мовляв не буде доступний після 1 липня :( кожен день ним користувався.

Юрій Сєров - 18-3-2013 у 14:20

Reader також "піде спати"
http://googlereader.blogspot.com/2013/03/powering-down-google-reade...

Андрій Пелещишин - 18-3-2013 у 15:53

Таки справді, закривають "розумніші" проекти... Може передбачається, що Plus має і Reader замінити? Але в них про це ні слова.

Андрій Пелещишин - 29-3-2013 у 11:38

Тепер запуск нових проектів google сприймають через призму їх неминучого вмирання, що знову ж напевно прискорить їх вмирання.
Мова йде про новий сервіс Keep
http://lenta.ru/articles/2013/03/23/keep/

Цитата:

Так уж совпало, что Google запустила новую службу 20 марта, а 13 марта объявила о скором закрытии Google Reader. Свои интернет-сервисы компания закрывала пачками и ранее (придумав для этой операции даже специальное название — «весенняя/осенняя уборка»), но к Google Reader, заработавшему в 2005 году, сформировалось особое отношение — для многих тысяч пользователей он стал эталоном RSS-агрегатора.
Мнение части интернетчиков о Keep можно выразить словами Ома Малика (Om Malik) из издания GigaOM. «Keep может быть хорош, — написал Малик. — Может быть, он даже лучше, чем Evernote. Но я не буду им пользоваться. Знаете почему? Google Reader. Я провел на этом сервисе семь лет своей онлайн-жизни. Я присылал им отзывы, использовал его для разметки информации, а они взяли и убили его, как мясник убивает цыпленка».

Лариса Молодіна - 30-3-2013 у 17:04

Цитата:
Цитата: Початково розміщене учасником Андрій Пелещишин  
Тепер запуск нових проектів google сприймають через призму їх неминучого вмирання, що знову ж напевно прискорить їх вмирання.

логічно. навіщо починати користуватися, звикати, якщо воно все одно звикне - думають собі люди.

Андрій Пелещишин - 7-5-2013 у 22:00

Не зовсім в тему, хоча хто зна... YouTube починає продавати платний контент. Принаймні про це вже говорять.

Андрій Пелещишин - 19-5-2013 у 19:57

Може не зовсім до теми, але .. Google припинив підтримку проекту Quickoffice. Не знаю, як зараз (андроідом не користаю), але здається пару років тому це був найкращий офісний пакет під андроїд.

Андрій Пелещишин - 9-10-2018 у 13:29

Google не дає цій темі заглохнути.

З'явилася інформація, що googlePlus Буде закрито найближчим часом.
Шкода. Мені особисто бракуватиме розуміння того, що в Facebook є адекватний по можливостях конкурент. Насправді з можливостями корпорації його таки могли серйозно розкрутити. Шкода, справді шкода. Зазначу, що попередник Google Plus - Orkut був здається першою класичною соціальною мережею.

Низька популярність? ну то таке.. Маючи adsense , могли би запровадити виплати авторам за цікаві пости, це би було стимулом.

Семен Арсауленко - 18-1-2019 у 10:37

Гугл взагалі знахабнів: може помічали, що коли "довгий" запит, гугл спершу видає контекстну рекламу (з сірими перекресленими словами, що є в початковому запиті), от навіщо воно мені? Приходиться зразу ігнорувати першу, а то і другу сторінку...

А Гугл+ таки все, Блоггер на черзі.