Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: Львівські інтернет-магазини
Serg Selev
Дійсний член
***



Повідомлень: 172
Зареєстрований: 20-9-2006
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 25-2-2009 у 01:02


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Sashko Nedoviziy
З огляду на те, що певний час тому ринок комп'ютерної техніки/комплектуючих був на мою думку (!) зруйнований студентськими фірмами, які і понижали націнку від звичних тоді 20-30% до 5-7% (що, доречі, складає мінімальні витрати великої фірми), плакати зараз про малі націнки сенсу нема.


Скоріше не студентськими фірмами, а студентами, які віддають "своїм" по гуртовій ціні, а за рахунок великих оборотів мають бонус. На той же Неосервіс вихід має багато людей.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Sashko Nedoviziy
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 302
Зареєстрований: 24-2-2009
Місто: Файне місто Львів
Нема на форумі

Настрій: ...ergo sum

[*] написано 26-2-2009 у 10:10


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Serg Selev
Скоріше не студентськими фірмами, а студентами, які віддають "своїм" по гуртовій ціні, а за рахунок великих оборотів мають бонус. На той же Неосервіс вихід має багато людей.


Дозволю собі уточнити, що надворі був 2002-2003 рік і наполягти на словах "студентські фірми" - причому ряд з них я знав особисто і жодна на сьогоднішній день не існує.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Віталій Іванов
Новак
*



Повідомлень: 2
Зареєстрований: 4-5-2009
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 4-5-2009 у 13:50


Купував дитині іграшки у цьому магазині http://motanka.lviv.ua/ Цікавий асортимент екологічних деревяних і вязаних іграшок. Доставили нахаляву в кінці дня! (приємно здивований :) більше треба таких магазинів.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Oksana Turko
Новак
*



Повідомлень: 3
Зареєстрований: 31-5-2009
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 31-5-2009 у 11:16


Привіт! Хочу підказати, що нещодавно відкрився інтернет-магазин в Львові http://a1market.com.ua/. Про цей магазин дізналась випадково. Великий асортимент товарів, помірні ціни та ще й доставка додому безкоштовна! Раджу всім звертатись! :)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Микола Бочка
Заблокований




Повідомлень: 2
Зареєстрований: 13-8-2010
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 15-8-2010 у 23:43


Бачу багато відгуків про інтернет магазини з побутовою технікою та електронікою. Недавно стикнувся з таким магазином сантехніки ( http://www.santeam.com.ua ). Купив сантехніку та зекономив близько10-15%. І обслуговуванням залишився задоволеним. Тепер буду купляти товари в інтернет магазинах. А цей раджу своїм друзям.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Пащенко
Новак
*



Повідомлень: 25
Зареєстрований: 16-5-2010
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 16-8-2010 у 00:58


Так, кумедно. Останні три дописи заходять люди і рекламують свої сайти прикидуючися клієнтом, який скористався послугами інтернет магазину.
Я теж хочу звернути увагу на Львівський інтернет-магазин електроінструментів, щасливим клієнтом не буду прикидатися, підкреслю, що магазин півтора року працює і вже має своїх постійних та задоволених клієнтів.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 7044
Реклама: