Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Азовська криза, військовий стан...
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 27-11-2018 у 21:04
Азовська криза, військовий стан...


Якось різко загострилася проблема з Азовом і Керченською протокою.

Україна вперше в своїй історії має військовий стан на значній частині території. Ну що ж, і така сторінка має бути певно в історії кожної країни...
Багато хто вважає це все піаром Порошенка, але навіть якщо так, проблема поступового віджимання Азову, а там і Маріуполя дуже і дуже реальна. Україна зрештою змогла актуалізувати кримське питання.

З негативу - психоз у суспільстві, падіння гривні і всі традиційні для таких ситуацій штуки...




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 28-11-2018 у 16:34


Напевно, пояснити цей безглуздий напад на кораблі в нейтральних водах можна лише одним - вони мали намір спровокувати наших на стрільбу, щоб використати це як підставу для якихось своїх запланованих дій. Але щось пішло не так.

Інше пояснення - кремлядський гопник підняв ставки.

На даний момент карлик назвав це прикордонним інцидентом, не більше і озвучив - вгадайте-вгадайте - цю ж ідею, що це "піар Порошенка".

Ну і от стосовно "піару Порошенка" - ну, треба змиритись, що чимала частина населення не дуже розумні лю... електорат. Так є у всьому світі. А ще частина - відверті вороги.
І все ще багато совка настальгірующого за простим і понятним життям.

Але як відноситись до людей, які слово в слова повтопяють слова Путіна, заклятого ворога України? Тільки, як до ворогів. Якими б мотивами вони не керувались.

А ще так, Порошенко не правий в тому, що просто показує результат, не проводячи пояснювальну роботу. На цьому він може погоріти, брюсь.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 29-11-2018 у 12:24


Якщо це піар Порошенка, то він украй невдалий, бо більшість людей заходи не підтримали. Думаю, що, водночас, якщо би він не відреагував, то ті самі люди закопали би його за нерішучість і зраду. І були би фрази "Іловайськ нічого не навчив". Насправді я не зрозумів, у чому проблема? Бояться мобілізації? Так он, сім хвиль мобілізації було без жодного військового стану.. Військовим трохи напряг звичайно, але то їхня робота, та й без огоголошення військового стану у них бувають свої внутрнішні розпорядження про стан підвищеної боєготовності і тп.
Так, десь перенесуть місцеві вибори, але я не розумію, чому в нас досі нема єдиного "дня виборів", як в багатьох країнах. Це цікаво, яка би там явка була? При нинішніх настроях в суспільстві щодо місцевої влади може взагалі ніхто би не прийшов на них.
А так, формально, є підстави до залучення військових до патрулювання, охорони цивільних об'єктів. ІМХО, тішитися треба, що може чуть збільшиться безпека. Чесно кажучи, після вибухів складів в мільярди доларів вже би треба було елементи такого стану в окремих територіях запроваджувати.



Взагалі цікаво, що там за економічне тло конфлікту. Насправді, воно може значити не менше, ніж те, що ми бачимо.

Метал, пшениця..

Ніби того року українська пшениця дуже велику роль відіграє на міжнародних ринках, бо в Канаді поганий урожай. Проблема з затокою відразу розхитує ринки.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 29-11-2018 у 15:03


https://enigma.ua/articles/taran_okkupantami_nashikh_korabley



Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 2-12-2018 у 22:59


Так, і що наші прищемили, якого хвоста, що так "братішкі" почали плакатись за "тьощу в Полтавє" і цвєти на могілкі родічям? В смислі, я про заборону в'їзду в Україну мишебратьям від 16 до 60.
Так виглядає, що хороші чоботи, треба продовжити це рочків на надцять, га?




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 3-12-2018 у 20:48


А я до речі не зрозумів російського психозу з цього приводу. Навіть самі "помірковані" і "опозиційні" блогери справді аж зайшлися прокльонами на адресу фашистів і тп. Чудеса! Не подумав би що аж так російським чоловікам розходиться на поїздках в 404-ту, як вони нас називають. Чого сюди їздити? Нас же нема, на карті не існує, а до Криму можна потрапити по мосту...



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 26-12-2018 у 20:14


Військовий стан минув, не мені судити, чи він від чогось нас застеріг. Але точно, що психоз у суспільстві виявився надмірним



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 26-12-2018 у 21:48


А психоз був? Тобто, психоз журналісток, соцмереж ми бачили.
Але соцмережі постійно психують з найрізноманітніших приводів. Якась група провокує, тисячі поширять, ось і весь психоз, який за пару днів минає.
Не впевнений, що соцмережі є точним показником стану суспільства.
Чи я не правий? Я просто в громадському транспорті давно не їздив, можна сказати, геть від суспільства відірвався.

Стосовно, навіщо був війсьуовий стан? Думаю, чимало відпрацювали. Кажуть, виявили багато неточностей зі сховищами і інших подібних речей. Це як мінімум.
Під військовий стан точно гарно прикрили приїзд москалям чоловічої статі.

Але головне - об'єднавчий Собор. Думаю, під нього точно диверсії ворожі планувались, а тут військовий стан і все таке. Ти ж розумієш, що така неймовірно важлива подія пройшла тихоспокійно, як по маслу.
Я спостерігаю, як Порошенко і Ко гру ведуть стратегічну, і тішуся тихенько. Бо коли все до купи звести, дуже вже грандіозно все продумано і реалізовано.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 27-12-2018 у 11:14


В одній з товариських компаній, де я інколи провожу свій час (спорт) психоз був. Притому власне що психоз. З криками, матами, плачами по долару.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 27-12-2018 у 14:00


Цікаво, чи це навчить чогось людей.

А в мене був не психоз, а мила несподзянка. Іду пару днів назад мимо обмінника, весь в турботах, і гуп по голові - 26,7. Аж очі протер. Ні, не здалося.

Андрію, мусиш проводити просвітницьку діяльність. Типу, люди, перше ніж психувати, зробіть паузу, хай емоційна хвиля вляжеться, будьте людьми розумними. Якось так.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 28-12-2018 у 15:08


Справді якось дивно вийшло з тим військовим станом.
З позитивів: відбулися якісь навчання, трохи знову згадали, що у нас війна.
З негативів: вже є прецедент, що військовий стан був і не відомо, чи справді були на нього причини, нічого страшного не відбулося, тобто він вже не буде мати такого мобілізуючого ефекту.
Долар - окрема тема і чому ці коливання відбуваються взагалі важко зрозуміти.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 31-12-2018 у 11:50


Взагалі кажучи, фотографії величезного скупчення техніки поряд з Україною були, так що так чи інакше, ми не можемо вважати, що причин не було.
От що мені не сподобалося, то це поведінка Верховної ради і взагалі паперова возня. Зразу видно, що якщо щось буде серйозне, влада не готова до консолідованих дій




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 10121
Реклама:
новости запорожья шишка ; http://bella-cosmetik.ru/vnehniy_vid/mujsk ; onlionline.top