Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2  3
Автор: Тема: Вибори Президента України 2019
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 1-4-2019 у 11:52


Аукнулися Мальдіви і премії Коболєвим і ще багато всього Петру Олексійовичу...



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 1-4-2019 у 12:16


І ще цікавий момент. Всі обурювалися, що ж це за головнокомандуючий буде такий, а військові може не більшістю, але серйозно підтримали Зеленського.



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 1-4-2019 у 14:22


Я зрозумів, де я бачив обличчя майбутнього Президента.




І здається, я знаю, хто буде міністром освіти. Чи охорони здоров'я?
Напевно обох відразу

index.jpg - 6kB






Untitled.jpg - 33kB Untitled.jpg - 33kB




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 2-4-2019 у 12:25


Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
І ще цікавий момент. Всі обурювалися, що ж це за головнокомандуючий буде такий, а військові може не більшістю, але серйозно підтримали Зеленського.


Логічно, у нас далеко не всі військові хочуть воювати, а тут є шанс, що новий президент буде миролюбним.

У вас що, нема таких знайомих військових? У мене є. Вони готові в штабах сидіти, навіть на полігон пару разів в рік виїхати, але думка про АТО викликає паніку.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 3-4-2019 у 14:18


Цитата: Початково розміщене учасником Андрій Пелещишин  
Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
І ще цікавий момент. Всі обурювалися, що ж це за головнокомандуючий буде такий, а військові може не більшістю, але серйозно підтримали Зеленського.


Логічно, у нас далеко не всі військові хочуть воювати, а тут є шанс, що новий президент буде миролюбним.

У вас що, нема таких знайомих військових? У мене є. Вони готові в штабах сидіти, навіть на полігон пару разів в рік виїхати, але думка про АТО викликає паніку.


Реальності армії: https://gorky-look.livejournal.com/287329.html

Сарказм ситуації. Найкращі воюють і помирають, щоб захистити демократію, а потім приходить бидло і за демократичними принципами руйнує все. Бо бидлу потрібна лише повна кормушка і пастух теж зі своїх.
Аналогічно, кого вибере мером закарпаття, яке в більшій своїй масі живе з контрабанди? Лише того, хто не буде з контрабандою боротись.
Які ідеї, який розвиток, про що ви?!




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 3-4-2019 у 18:51


Зе зараз готує для себе дуже велику проблему, яка з'їсть його за місяці. Ці очікування, які він породжує у своїх виборцях, настільки далекі від реалій, що навряд чи в нього буде шанс добути на посаді до наступних виборів.
Порошенко на цьому, власне, теж погорів. Дуже вже хотів бути однотуровим. Зараз оці "ато за години" і "долар по десять" дуже відбиваються.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 4-4-2019 у 19:12


Якщо вчора Зе зіграв красиво, то відповідь Порошенка не забарилася і вийшла не менш ефектною.

Сьогодні ж Зе дав в штангу. До чого тут Юля, кому вона цікава? Полякову вже б запросив чи що...

Або план "злив", який я описував, набирає обертів... Побачимо.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 5-4-2019 у 14:37


Ще один момент, про який подумалося...
Якщо станеться диво, злив, фантастичний спурт (це можна буде називати по-різному) Порошенка - як сприйме і як довго терпітиме країна президента з підтримкою < 10 %?




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 6-4-2019 у 10:33


Мирослав Франкович Маринович — український правозахисник, публіцист, релігієзнавець, член-засновник Української Гельсінської групи, організатор амністерського руху в Україні, віце-ректор Українського Католицького Університету у Львові
Цитата:

...в цьому і полягає російська технологія – каналізувати обурення людей в одному напрямку і зробити ворога Путіна ворогом українців №1. Це величезний талант – таке зробити, і люди на це купилися.
...
...давайте пригадаємо момент, коли після втечі Януковича в Україні був вакуум влади і Росія моментально цим скористалася, пішла в атаку, А тепер уявіть на хвилинку, що переможе Зеленський. Упродовж півроку він буде президентом, але матиме парламент, який не його, – буде параліч влади. І в умовах цього паралічу влади, звичайно, Росія може почати нові атаки. Потім будемо собі лікті кусати, казати, ми не думали, не знали, не припускали і т. д. Так що ця небезпека є дуже серйозна. Візьміть іншу небезпеку – якщо Україна вибере Зеленського, у канадських медіа вже поставили питання: чи не повинні західні держави задуматися, чи продовжувати підтримувати Україну. Наша гра, щоб показати Порошенкові дулю, може обернутися тим, що покажемо дулю самим собі.
...
...ми можемо домагатися чесного керівництва, лише зберігши державу. Якщо ми втратимо нашу державу, то будемо боротися за права людини в ГУЛАГу – так, як боролися колись. Щоб не починати нове коло дуже тяжких страждань, отяммося. Так, це означає, що я закликаю голосувати за менше зло. Я не боюся цього слова. Але в цьому випадку воно виправдане тим, що нам потрібно зберегти державу.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 6-4-2019 у 18:12


Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
Якщо вчора Зе зіграв красиво, то відповідь Порошенка не забарилася і вийшла не менш ефектною.

Сьогодні ж Зе дав в штангу. До чого тут Юля, кому вона цікава? Полякову вже б запросив чи що...

Або план "злив", який я описував, набирає обертів... Побачимо.


"Зливу" не буде. Проблема в тому, що аудиторія Зеленського зараз після першого туру знаходиться в специфічному стані ейфорії. Вони зараз просто глухі, реально глухі. І шансів продавити цю глухоту за два тижні немає. А зібрати під своїми прапорами націоналістів Кошулинського та русофілів Вілкула в Порошенка шансів об'єктивно немає.

А публіці, яка голосувала за ЗЕ реально щось зайшло. Вони просто блокують любі канали постачання інформації, які не відповідають їхньому баченню. Їх зараз не переконати.

Але це не нове, наша проблема в тому, що раніше ми це ігнорували, або вважали не проблемою, а фішкою.
Ми вважали нормальним, коли одного Президента держави публічно принижували за огріхи, а з його дружини ліпили ідіотку, ми принижували іншого Президента за те, що в нього були якісь інтелектуальні хобі, а ще попереднього безпідставно звинувачували в алкоголізмі... Уся наша політична дискусія останні двадцять років (після 2-х виборів Президента) базувала на взаємному паплюженні особистостей, а не на дискусії щодо цінностей чи ідей. Це неминуче призводить до вироблення специфічного бачення світу, коли ми міфологізуємо свого обранця і потім нічого не хочемо про нього чути поганого взагалі.
Тому я думаю, що Зе має великі шанси, майже стовідсоткові. Як на перемогу, так і на те, що його розіпнують його ж прихильники за рік-два. Цього в Україні вистачає для спадання ейфорії.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 10-4-2019 у 16:02


Цитата:

Проблема в тому, що аудиторія Зеленського зараз після першого туру знаходиться в специфічному стані ейфорії. Вони зараз просто глухі, реально глухі. І шансів продавити цю глухоту за два тижні немає

Єдиною надією для Порошенка можуть стати дебати, але хто-зна як воно вийде. Свого часу прогнозувалося, що Ющенко на дебатах "порве" Януковича, а в нього не вийшло.
Окрім того, команда Порошенка, як на мене, вже трохи збилася на сумбур. Одного дня щось стверджується, наступного за це вибачаються, на третій - знову це повторюють. Можливо, з безвиході, але маємо те, що маємо. Погоджуся, що за 2 тижні щось важко відіграти.
Окрім того, тривожні для Порошенка сигнали почали сипатися з усіх сторін: то голова Одеської обл. відмовляється підпорядкуватися, сьогодні Сироїд вкинула інформацію, що Луценко продався.
Цитата:

Тому я думаю, що Зе має великі шанси, майже стовідсоткові.

На жаль, але думаю, що ти правий.

Але, це не найгірше, імхо. Зважаючи на всі економічні труднощі, які нам світять в найближчій перспективі і можливі колапси, думаю, що хто не стане президентом, не досидить до кінця терміну і, боюся, попереду дуже тривожні часи.
Єдиним, що нас може врятувати є дуже сильна підтримка Заходу (цього важко очікувати) або усунення з посади ворогів в Кремлі (щоб їм певний час було не до нас).






Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 11-4-2019 у 11:06


Оприлюднили соцопитування: 70/30 на користь Зеленського.



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 11-4-2019 у 22:09


Мене вражають ті політичні "лідери", які не вийшли в друге коло.
Ну ж за ними йшли люди, вони для своїх виборців авторитет номер один. Як вони хотіли брати на себе керівництво державою, якщо зараз всі вони не хочуть чітко висловити свою позицію і ніби не хочуть нічого радити своєму виборцю. Вони ж самі на вибори підуть? От нехай би поділилися думкою з послідовниками.

А то всі по кущах...
Я розумію, що кожен з варіантів може особисто не влаштовувати пані Т чи пана Г, але .. Якщо вони планували ставати президентами, як вони себе бачили на цій посаді? Адже "бінарні" рішення часто є такими, що не можна уникнути, незважаючи на їхню складність. Наприклад: оголошувати війну чи не оголошувати? Яка їхня модель поведінки? Громадяни, рішайте самі, хто хоче воює, хто хоче здається? Щось таке...




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 12-4-2019 у 10:09


Якісний аналіз можливих розкладів після виборів
https://ua.korrespondent.net/ukraine/4085431-plan-b-rozklady-na-parl...

За автором - у виграші Гройсман і Тимошенко.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 12-4-2019 у 18:13


Підртимати когось з кандидатів в даний момент - зіграти проти себе на парламентських виборах, тому й морозяться, хоча Гриценко ніби підтримав Зе, на жаль.
Окрім того вони впевнені, зо Зе буде слабким президентом і можна через парламент набути серйозного впливу. При Порошенкові їм таке не світить. Другий сценарій - до нового року Зеленського взагалі змітають і можна буде виловити рибку в мутній воді.
Той факт, що за час його правління все може накритися мідним тазом, чомусь до уваги не береться...




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 14-4-2019 у 21:45


Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  

Той факт, що за час його правління все може накритися мідним тазом, чомусь до уваги не береться...


Ага, нема в них інстинкту самозбереження.. Якщо пропаде держава, всі так чи інакше знайдуть собі заняття крім політиків... Їх доля сама безрадісна в такому разі...




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 16-4-2019 у 08:54


Завжди буде якась держава, до якої можна присмоктатися. Можеш це вважати парадоксом політиків.
Безрадісна доля чекає пенсіонерів, потім бізнесменів, а ще військових, тому що їх благополуччя залежить від фінансового благополуччя держави.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 16-4-2019 у 16:00


З'явилася нова соціологія.
Серед тих, хто збирається голосувати і визначився зі своїм вибором:
72,2% проголосували б за В. Зеленського;
25,4% – за П. Порошенка;
2,4% – зіпсували б бюлетень.
https://kiis.com.ua/?lang=ukr&cat=reports&id=851&page=1




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 16-4-2019 у 22:44


Не пам'ятаю такої переваги в другому турі...

Ці вибори напевно залишаться для мене загадкою.
Але вони безсумнівно етапні. Нарешті ми відкрито визнаємо те, що десь підсвідомо розуміли. Ми нація телеглядачів і тролів. Ми завжди мріяли про таке, і нарешті матимемо президента своєї мрії...




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 17-4-2019 у 22:29


Оприлюднили якісь цікаві опитування, що вже 40/60. Може, план "Злив" ще має шанс на життя.
Я так собі думаю, якби навіть Петрові підмалювали 5-10%, то ніхто б протестувати не вийшов...




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 18-4-2019 у 22:47


Дуже вчасно з'явилося судове рішення по Приватбанку. Запуск апокаліптичного сценарію і всяке таке



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 19-4-2019 у 15:36


Думаєш, Петро підмутив?



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 19-4-2019 у 16:56


Важко сказати, але я не знаю, що могло бути сильнішим подразником. Зачіпає усіх




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 21-4-2019 у 18:02


Вже були екзіт-поли.
Як і прогнозувалося, 70 до 30. Це так згрубша.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 21-4-2019 у 18:44


Я думаю, що за абсолютним числом тих, хто проголосував за "ЗЕ", ці вибори поставили рекорд підтримки одного з кандидатів, хіба що вибори 91-го року можуть зрівнятися з ними, але які тоді були вибори в той час...
Ну значить, що Зеленський і є втіленням "української мрії".




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2  3

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 10129
Реклама: