Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Люди худнуть на очах! Унікальна технологія спалювання жиру!
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

biggrin.gif написано 24-5-2020 у 19:00
Люди худнуть на очах! Унікальна технологія спалювання жиру!


Коротше, я сьогодні зважився. Заходив до батьків, у них є вага, а востаннє я важився ще в листопаді минулого року, тоді стрілка серйозно стремилась до позначки 100.
Сьогодні, в одязі, тобто, це плюс пару кілограм, завмерла на 80.

Життя в стресі через хворобу близької людини, погане і нерегулярне харчування (нерегулярне - це могло бути раз в день пізно увечері і якась булочка вдень на бігу)... Як то кажуть, жиза.

Схуднути було мені дуже важливо ще й по причині хворого хребта, багато штанги в молодості і нехлюйське відношення до власного здоров'я протягом багатьох років тепер (з вагомої причини, так, але...) - спондилоартроз в поперековому відділі, зайва вага тут прямий протипоказ.

Розпочав я в кінці листопада з того, що відмовився від хліба і мучних виробів. Тобто, будь-яка випічка, тортики, макарончики - все, що містить муку. Раз-другий на місяць я хліб їм при хорошій нагоді, наприклад, в Кумпелі при метровій ковбасі декілька невеликих скибочок. Чи іноді пасту карбонаре. Але при великім святі. В даній ситуації не варто щось вирізати повністю з життя, бо воно може колись розвернутися і дати здачі :) Просто робіть з цього свято. А свято ж - воно не кожен день.
А тортики, якщо ви любитель солодкого, можна замінити, наприклад, сирними десертами: сирник, чізкейк тощо. Тут мені було простіше, я до солодощів спокійно ставлюсь.
До речі, хочу розвінчати міф про пивне пузо. Пиво, хороше, я люблю. Дяка Кумпелю на Винниченка, воно у нас є. Звісно, я не поглинаю його літрами щодня, але споживаю таки часто. Так от, живіт не від пива, живіт для пива :) Скоріше за все живіт від пива буває не від пива, а від калорійної їжі, яку часто цим пивом запивають. Так вважаю, бо пиво пити я не переставав, але на процес схуднення воно якогось помітного впливу не вчиняло. Якщо не щодня літрами, напевно.

Друге - банальне треба менше їсти. Краще їсти частіше, але меншими порціями, не розтягувати шлунок. Вважають, що разова порція - це пригорща. Що поміщається в дві долоні стулені, стільки і їсти за раз. Ну, приблизно. Захочеться поїсти частіше, ніж 3 рази за день - та хоч п'ять. Але не переїдати за раз. І їсти тоді, коли голоден, а не тому, що надійшла якась там година.
Також вважаю дуже хибною ідею не їсти після 18-ї. Бо з 18 до сніданку о якій-небудь 8-й мине 14 годин. А жовч виробляється постійно. А поки ми не їмо, сфінктер одді закритий і жовч збирається в жовчному міхурі. І за ті 14 годин вона дійде уже до стану "зеленої". Тому хоча би склянку кефіру чи ряжанки перед сном засмоктати точно треба. Або просто поїсти не переїдаючи.
Також виключити з раціону усілякі фабричні чіпси і тому подібну муть. Якщо геть хочеться - навчіться і робіть це вдома, домашнє. Але теж не зловживайте. Потрібне нормальне різноманітне здорове харчування, в ідеалі, якщо на еко-продуктах, вирощених без хімії. Також розібратися з поєднанням продуктів, наприклад, м'ясо краще без гарніру, з овочами чи салатом і т.д.

Ходити пішки. Норма, вірніше необхідний мінімум - тричі на тиждень по 30 хв. в зеленій зоні пульсу. Це приблизно 120 ударів за хвилину. Тобто, не гуляти, а активно так рухатись. Але не бігти. Біг, до речі, не має ніякого відношення до здорового способу життя. Біг - це тренування, це вже ближче до спорту, спеціалізована вправа. Для здоров'я, і, в тім числі, для спалювання жиру потрібна ходьба в отій зеленій зоні пульсу. Вона буде вмикати ваш організм на правильне, здорове функціонування.
Паралельно з цим ще треба виконувати тих же три рази на тиждень правильний комплекс вправ для розвитку основних груп м'язів, ну але це вже не відноситься до схуднення, це до загального здоров'я.

Все.
Ніяких спеціальних дієт, ніяких суперспеціальнохитрих харчових додатків, просто вийти на правильний режим життя. Швидкі методики схуднення мають ті недоліки, що вони по-перше, в тій, чи іншій мірі травматичні для організму, по-друге, мають відкат після завершення.
Так, ви не скинете 20 кг за місяць, реально для цього мені знадобилось п'ять. Але я якось того і не помітив.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Оксана Лінкова
Новак
*



Повідомлень: 29
Зареєстрований: 24-11-2017
Нема на форумі


[*] написано 29-5-2020 у 13:15


Дієти ніколи нічого спільного не мали із здоров ям, та правильним харчуванням. Тому я повністю згодна, що тільки правильне харчування, відмова від цукру, жирного та випивати необхідну кількість рідини допоможе схуднути. А якщо, не можна відмовитися від солодкого, то хоча б замінити його на невелику кількість натуральніх десертів: https://sviymed.com/med
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 29-5-2020 у 17:37


Я не відмовлявся від цукру. Як писала колись Наталя Очкур-Шевченко, кава має бути чорна, як ніч, гаряча, як лава і солодка, як поцілунок :)
І чай теж. Можливо в мене це не проблема, бо солодкого в сенсі цукерок-тортів я їм мало і рідко.

На салі я роблю засмажки - до бограча, до борщу, капусняка, солянки. На присмаженій грудинці (шпондері) робиться паста карбонаре. Та й самого сала винницького іноді вм'яти дуже заходить. Це я до того, що повністю від жирного теж не думаю, що треба відмовлятись. Просто все потрібно в міру. Тоді воно здорОво і здОрово.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 1-6-2020 у 13:12


З мого спостереження важливим ще є запровадження графіку харчування, тобто їсти щодня в той самий час.



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 2-6-2020 у 10:04


Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
З мого спостереження важливим ще є запровадження графіку харчування, тобто їсти щодня в той самий час.

Це вже кому як підходить.
Не знаю, чи є якісь біологічні передумови вважати регулярність харчування такою важливою. Думаю, не їсти, коли хочеш не добре, але так само і їсти, коли не хочеш - зле.
Напевно, тут уже відіграє роль психічна організація людини. Комусь комфортно жити за чітко спланованим графіком, а мене от теліпає від цього.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 17-6-2020 у 00:40


Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
З мого спостереження важливим ще є запровадження графіку харчування, тобто їсти щодня в той самий час.

Не вдасться. В якийсь момент з'їдеш з того графіку.




Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 10250
Реклама: