Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  ..  3    5
Автор: Тема: Найпопулярніший провайдер!!!
Степанюк Василь
Дійсний член
***



Повідомлень: 204
Зареєстрований: 19-7-2008
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 28-9-2008 у 20:06


Не знаю наскільки ця тема ще актуальна, тепер провайдерів стало ще більше, і якість звязку покращилась.
Дома до інтернету підключився нещодавно (хоча користуюсь глобальною мережею більше 6 років). І зробив лише тому, що компанія в якій я працюю уклала угоду з провайдером мобільного інтернету PeopleNet про реалізацію її модемів. В іншому випадку у мене не було б часу для пошуку провайдерів та підключення.
Цікаво, якими зараз користуються інтернет провайдерами і яка їх якість?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Полевський
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 110
Зареєстрований: 17-7-2008
Місто: Lemberg
Нема на форумі

Настрій: згубив колись давно...

[*] написано 10-11-2008 у 00:02


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Гулка
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Галина Лев

І ще таке питання: що собою являє супутниковий інтернет(чула, що дорога і надшвидка цяця)? Чи є воно у Львові? Якщо вже є, то хто ним ся займає? І якщо хтось ним вже ся займає, то скільки той хтось дере за то грн.???


Недавно появилося у нас. Пропонує DataGroup. Їх представник у Львові "Інком"
Підключка 240 $.
Є три пакети: домашній, діловий та освітній.
Ціни:
- Домашній - 109$ (64k), 217$ (128k), нічний (20.00-8.00) 66$ (64к)
- Діловий - 181$ (64k), 361$ (128k)
- Освітній - 288$ (128k), 458$ (256k)
(всі пакети безлімітні)

Якість класна, 64к достатня для нормальної роботи до 10ч.
Правда в кожному пакеті вони обмежують кількість користувачів. В основному 2-4 користувачі. Хоча не зрозуміло як вони збираються це відслідковувати.

Все обладнання надається в оренду. Власне абонентська плата це не так вартість інтернету як орендна плата.
Купити теж можна, проте коштує воно до 5000$



Гарнесенький дощичок або сніжочок і ваш конект іде спати. Треба над мискою з парасолькою стояти:lol:




АстролоНиЧ
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 10-11-2008 у 00:33


Доречі про інтернет. В Уарнета нові тарифи. Аж до 50 мегабіт за досить демократичними цінами. Мені тільки цікаво яким чином вони планують дати фізичним особам аж 50 мегабіт.. ADSL відпадає я так зрозумів.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 10-11-2008 у 16:26


Опа.. вже в тарифах пропали дані про 25 і 50 мегабіт.. Мабуть не розрахували своїх можливостей.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 28-6-2009 у 23:03


Підключився я до KOMITEX-у - колишнього Львівлану. Наскільки я зрозумів, Сихів-нет і Комітекс - одна контора, в них навіть номери телефонів однакові. 3 дні я був страшенно задоволений - тариф 512 к безлімітний за 40 грв місяць, швидкість дійсно була, нічого не переривало. Єдине, що не міг спочатку налаштувати вайфай рутер, але методом проб вияснив, що в них прив’язка до MAC адреси клієнта, так що добре що на мому Dlink DI-624 була опція клонування MAC адреси, яка і вирішила проблеми із з’єднанням. І от на тобі - субота десь коло 12 дня - глухо, затишшя, інтернету нема. На телефонах підтримки ніхто не відповідає. Перевіряв логи, рутер справно дозвонюється по pppoe, але не проходить автентифікація. Перевірив статистику на сайті Комітексу - статистика відображає реальний стан речей, біля 12.16 в суботу зник інтернет, сьогодні, в неділю, появився на 45 хвилин і далі то само. Чекаю понеділка....
Хтось ще має подібний досвід з Сихів-нет або Комітексом?




Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 29-6-2009 у 13:52


Вже все ок, минула буря пошкодила лінії.



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Сергій Матвієнко
Новак
*



Повідомлень: 7
Зареєстрований: 24-9-2009
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 25-9-2009 у 10:55


сьогодні я підключився до Воля-Львів. Там як раз акція - підключення за 1 грн і безмежний інтернет за 50 грн. в місяць до грудня. Плюс в пакеті кабельне безкоштовне.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 26-9-2009 у 00:00


У мене з тою Волею не склалися стосунки, після того як вони почали вибивати з мене неіснуючу заборгованість перед вже з 8 чи 9 років неіснуючою компанією, забув як назва, ТРК кабель чи щось в тому роді, яку вони напевно купили. Заборгованість щось до 50 грв, я б заплатив і забув, але справа в тому що всі квитанції збереглися про оплату, а мені вже за принцип пішло. От ми і не зійшлися.



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 9-11-2009 у 22:22


О, до речі, сьогодні цікаву штуку знайшов, як Воля-Кабель залучує нових клієнтів http://www.svb.org.ua/node/1093. Йде мова про Київ, але, бачу, львівська Воля теж далеко не відходить.





Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Сергій Присяжнюк
Новак
*



Повідомлень: 1
Зареєстрований: 15-12-2009
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 15-12-2009 у 11:44


підкажіть який провайдер чи локальна мережа є на пл. Данила Галицького ?? а то на нову квартиру переїхав, кабель якийсь в квартиру затягнутий, але хазяйка не знає , що то за нет ((
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ольга Красилова
Новак
*



Повідомлень: 4
Зареєстрований: 6-10-2016
Нема на форумі


[*] написано 8-3-2018 у 14:15


А де Воля, Київстар, Комітекс?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  ..  3    5

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 11
Реклама: