Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1    3
Автор: Тема: Чи користувались Ви послугами "нетрадиційної" медицини?
Олександр Сташин
Новак
*



Повідомлень: 15
Зареєстрований: 18-3-2010
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 19-3-2010 у 20:49


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Valentyna Ageeva
А от хтось лікувався п'явками? Бо як пишуть, то прикольно http://www.doctor-self.com/article_51.htm (наприклад),
але мені так моторошно чогось... І гидко. Але боюся, що доведеться:lol::(


Та ну його! ВОНО вчепилося у тебе й снідає твоєю кров'ю, брррр! Хоча, чув таку байку, начебто у старі часи, придворні дами, носили за вухами цих самих п'явок, щоб тримати свої фігури у формі. Бррррррр
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 19-3-2010 у 20:53


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Valentyna Ageeva
А от хтось лікувався п'явками? Бо як пишуть, то прикольно http://www.doctor-self.com/article_51.htm (наприклад),
але мені так моторошно чогось... І гидко. Але боюся, що доведеться:lol::(

Знаю, що п'явками лікують судинні хвороби.... Одна знайома, 50 укусів тих тварючок витерпіла, каже, що допомагає :rolleyes:




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
romano
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 188
Зареєстрований: 11-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: агрегатний

[*] написано 22-3-2010 у 10:35


-Як Ваша дружина, здорова?
-Та не дуже...
-І п'явки не допомогли?
-Та де! Три ледве з'їла і більше не хоче.




Сьогодні - за гроші, а завтра - задурно.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ірина Собенко
Новак
*



Повідомлень: 3
Зареєстрований: 30-3-2010
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 3-4-2010 у 07:52


Рахую, що немає нічого кращого за нетрадиційну медицину. Але вона має один недолік, який для багатьох людей буде вирішальним - щоб приміняти її на практиці, потрібно відкинути лінощі і змінити багато шкідливих звичок, бо нетрадиційна медицина не означає лише заміна лікарств травами або п"явками, але найголовніше - зміна стилю життя.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Мацевич
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 285
Зареєстрований: 19-6-2011
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: як погода

[*] написано 17-7-2011 у 10:10


Цитата: Початково розміщене учасником Ірина Собенко  
Рахую, що немає нічого кращого за нетрадиційну медицину. Але вона має один недолік, який для багатьох людей буде вирішальним - щоб приміняти її на практиці, потрібно відкинути лінощі і змінити багато шкідливих звичок, бо нетрадиційна медицина не означає лише заміна лікарств травами або п"явками, але найголовніше - зміна стилю життя.


Абсолютно згоден! Багато знаменитостей висловлювались позитивно з цього приводу. Наприклад Григорій Распутін в своїх "Пророцтвах" писав, що нерозумне людство думає, ніби воно лікується хімією, і не розуміє, що має в собі найкращого лікаря - силу Духа.
Це підтверджується на практиці, такими речами, як ефект плацебо, обезболювання гіпнозом, чудесне зцілення молитвою. ... Був такий науковий експеримент: Лікарі попросили 500 віруючих людей молитись за здоров"я хворих конкретної палати в лікарні... оздоровчий процес в цій палаті йшов в кілька разів швидше ніж в сусідніх...




Бути, чи не бути. Ось в чому питання !!!
Людина має право, і повинна знати те, що було і є насправді!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Галина Мотурак
Новак
*



Повідомлень: 2
Зареєстрований: 18-4-2013
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Позитивний

[*] написано 19-4-2013 у 07:48


Нетрадиційна медицина - може і дійсно супер. Але треба просто попасти на справді СПЕЦІАЛІСТА, а не на самоучку-недоучку, або на шарлатана. Мені ще не траплялось попасти на спеціаліста. Тому довіряю більше традиційній медицині. Хоча в наші часи важко натрапити і на справжнього лікаря...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталя Пилипців
Новак
*



Повідомлень: 13
Зареєстрований: 26-6-2013
Нема на форумі


[*] написано 26-6-2013 у 16:18


Я особисто не вірю в нетрадиційну медицину, не вірю в людей, які можуть вилікувати від всіх хворіб. Люди, які довіряють таким цілителям, тільки тратять свій дорогоцінний час, шукаючи панацеї. Такі "лікар" зазвичай володіють непогано гіпнозом і задурюють голову своїм амплуа і манерою спілкування. Не вірте шахраям.



Ставки на спорт - http://www.tennis-betfair.com/
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 26-6-2013 у 20:43


Цитата: Початково розміщене учасником Наталя Пилипців  
Я особисто не вірю в нетрадиційну медицину, не вірю в людей, які можуть вилікувати від всіх хворіб. Люди, які довіряють таким цілителям, тільки тратять свій дорогоцінний час, шукаючи панацеї. Такі "лікар" зазвичай володіють непогано гіпнозом і задурюють голову своїм амплуа і манерою спілкування. Не вірте шахраям.

Сиджу зараз, читаю цю тему, попиваючи грузинського вина, день сьогодні якийсь важкий видався і вирішив трохи розслабитись.
І що тут такого? - запитаєте Ви?
Та нічого особливого, хіба те, що ще років 10 назад після першого ж ковтка мене би скрутив приступ болю. Дуже гострий гастріт, а може уже і до виразки ішло, з підвищеною кислотінстю. Не те, що вино, коняк, лимон - добру половину страв я їсти не міг, жив на боржомі та поляні квасовій.
Аж тут близькій людині порадили звернутися до одного цілителя за допомогою з її хворобою, а оскільки шлях туди не близький, я був за водія. Але оскільки уже приїхав, то чому би і не скористатись?
Історія його цікава. Казав, що все життя відчував у собі певні здібності до зцілення, але не користувався цим. І помер. Клінічна смерть. Його викинули з того світу, за його словами, щоб почав займатися тим, до чого мав дар. І він кожен день, крім неділі і свята, з шостої ранку до пізнього вечора приймав хворих.
Після кожних відвідин мені ставало краще. Паралельно я ще лікувався травами, що підсилювало ефект.
А одного дня у мене розболівся жовчний, і чим далі, тим гірше. Зібрались ми, поїхали. Чоловік похлопав мені долонями по жовчному, по жовчних протоках. І я як на світ народився. Каже: то в тебе камінець, але завеликий, щоб мій вийти, я його роздробив навпіл, тепер вийде.
Це звучить як повна нісенітниця з наукової, медичної точки зору. Але наступні пару днів в мене були "райськими", коли дійсно виходили два камінці, і це чітко і болісно (хто переживав таке, знає, про що я) відчувалось, можна буле легко прослідкувати їх шлях за відчуттями.
Гастріт? Який гастріт? :) Як уже кажу, сиджу, попиваю вино, що для мене раніше було абсолютно неможливим. Печія, нестравлення, болі в шлунку - в далекому минулому, слава Богу.
Тому я б не був настільки однозначним щодо недовіри цілителям. Правда, серед них таки більше шарлатанів, але трапляються і справжні.
Чому я не лікувався медикаментозно? А в 7 років офіційна медицина мало не відправила мене медикаментозно на той світ, і з того часу в мене сильна медикаментозна алергія розвинулась. І я навчився все життя без таблеток обходитись.
Ангіна? Без антибіотиків? Та що ви!
Ага, саме так. В дитинстві року не було, щоб на ангіну не захворів. І якось без будь-яких таблеток обходився. Правда, після тридцяти мене вроді як попустило, і вже організм почав хімію сприймати. І от декілька років назад знову щось подібне на ангіну, хоча лікар сказав, що таки не ангіна, а просто якась інфекція, але антибіотики таки треба-треба! Ну, думаю, спробую. Уже на третій день курсу лікування хорошими антибіотиками почав відчувати себе досить паршиво, ледве витримав до завершення курсу, потім місяць відходив від того лікування.
Не хочу робити якісь однозначні висновки. Але як і серед цілителів багато шахраїв, так і серед офіційних лікарів їх не менше. А ще таблетки - це прибутковий бізнес. Ви впевнені, що вас дійсно лікують, а не тупо заробляють на вашій біді гроші?
Тому найкраще вести здоровий спосіб життя, щоб не виникало потреби ні в цілителях, ні в лікарях.
Так що дай вам Боже здоров'я.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталя Пилипців
Новак
*



Повідомлень: 13
Зареєстрований: 26-6-2013
Нема на форумі


[*] написано 27-6-2013 у 10:38


Щодо цікавої історії, то цілителі змушені вигадувати їх собі.
Також, я вважаю, якщо у чомусь себе систематично переконувати і дійсно повірити, так воно і станеться. І, мабуть, з кожним візитом до цілителя, цей ефект у Вас підсилювався. Маю надію, що, принаймі, діагноз Вам не ставив цей цілитель.
А якщо після антибіотиків було погане самопочуття, то Ваш цілитель не зовсім вилікувів Ваш гастрит.
На рахунок лікарів з Вами цілком погоджуюсь, але для того у нас є здоровий глузд і ми можемо відрізнити хорошого лікаря від людини, яка хоче видурити у нас гроші.
І у цьому з Вами погоджуюсь, дай нам Боже здоров"я.




Ставки на спорт - http://www.tennis-betfair.com/
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 27-6-2013 у 22:06


Цитата: Початково розміщене учасником Наталя Пилипців  

Також, я вважаю, якщо у чомусь себе систематично переконувати і дійсно повірити, так воно і станеться. І, мабуть, з кожним візитом до цілителя, цей ефект у Вас підсилювався.

Тобто, ви вважаєте, що від серйозної фізичної недуги мене було вилікувано навіюванням? Просто словом? Знаєте, а це ще крутіше, ніж усіляка біоенергетика з екстрасенсорикою разом узяті. Людина сказали - іди, ти зцілений, і я зцілився. Ух ти! Тільки от недуга була не психологічна, і не надумана, а цілком реальна і серйозна. І уже декілька років, як немає навіть спогадів про це.
Цитата: Початково розміщене учасником Наталя Пилипців  
А якщо після антибіотиків було погане самопочуття, то Ваш цілитель не зовсім вилікувів Ваш гастрит.

Наталочко, ви якісь зазомбовані, таке враження складається :) Візьміть в руки інструкцію першого-ліпшого антибіотика і почитайте побічні дії. Якби в мене хоча би частина того всього відбувалось без прийому таблеток, я би точно вважав себе серйозно хворим :)
Цитата: Початково розміщене учасником Наталя Пилипців  
На рахунок лікарів з Вами цілком погоджуюсь, але для того у нас є здоровий глузд і ми можемо відрізнити хорошого лікаря від людини, яка хоче видурити у нас гроші.

Наша мала лікувалася від деяких проблем шкіри у хорошого дерматолога. Долікувалася майже до гепатиту. Печінкові проби зашкалювали просто. Слава Богу, викараскалася з того. Правда, проблеми, від яких лікувалась, залишились, але то вже справа десята.
Ще крутіше. Жіночка одна після операції в нашому онко-диспансері чекала на аналізи, але підстрахувалася, відправила матеріал в київську лабораторію. І що ж - аналізи львівської і київської лабораторій дають протилежні результати, а від прийняття рішення на основі цих аналізів залежить життя людини.

Як би не хотілось вірити у всемогутність офіційної медицини, але вона, насправді, дуже багато в чому на рівні печерному знаходиться.
Так само і серед народних цілителів більшість шарлатанів. Навіть не збираюсь сперечатись з цього приводу.
Але не варто усіх під одну гребінку...




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталя Пилипців
Новак
*



Повідомлень: 13
Зареєстрований: 26-6-2013
Нема на форумі


[*] написано 30-6-2013 у 12:36


Шановний, п. Рост, не буду намагатися у чомусь Вас переконати, тому що неодноразово, так само, натикалася на некомпетентність і безлаберність наших лікарів (але й не зустрічала ні одного правдивого цілителя, можливо, тому що у них не вірю). Кожен робить свій вибір у житті сам, і йому самому з цим жити.
Бажаю Вам і Вашій сім"ї не мати проблем зі здоров"ям і ніколи не потребувати будь-якого лікування.




Ставки на спорт - http://www.tennis-betfair.com/
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Морозова
Новак
*



Повідомлень: 13
Зареєстрований: 4-11-2013
Нема на форумі

Настрій: веселий ;)

[*] написано 7-11-2013 у 13:05


Тільки дітей до бабки возила пару раз, то спали погано, то ще щось....у результаті не впевнена.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Мирослава Кравцова
Новак
*



Повідомлень: 5
Зареєстрований: 13-11-2013
Нема на форумі


[*] написано 13-11-2013 у 13:53


Якщо гомеопатія - це нетрадиційна медицина, тоді я користувалась шї послугами і дуже вдячна за врятоване здоров"я
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Аліна Петрів
Новак
*



Повідомлень: 5
Зареєстрований: 18-10-2014
Нема на форумі


[*] написано 9-11-2014 у 13:42


Якщо тібетська медицина - нетрадиційна, тоді користувалась.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Горбей Стицько
Новак
*



Повідомлень: 9
Зареєстрований: 11-3-2015
Нема на форумі


[*] написано 20-3-2015 у 23:39


Я гадаю,що це робили всі
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 22-3-2015 у 11:55


Зараз ціни на ліки виросли просто шалено. Можна очікувати росту інтересу до народних засобів лікування. А ще би добре було якби виріс інтерес до фізкультури, профілактики і т.п.
Бо хворіти зараз капець як дорого.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 24-3-2015 у 21:26


Якщо йдеться про подорожник для розбитого коліна і подібне, то так.
Якщо ж мова про "бабок", "шептунок" та схожих народних цілителів, то категорично ні - людина, користуючись цими "послугами", впускає в своє життя сили, що не від Бога. Коли бачу на стовбах оголошення про чергову "ворожку", то не шкодую часу, щоб здерти, аби ці "добродійки" не впіймали ще одну душу.

Щодо цін на ліки - циркулює в неті перелік з порівнянням "комерційних" (розкручених за допомогою реклами і тому дорожчих) та "некомерційних" лікувальних засобів, різниця в ціні в рази. Наприклад, ось одна із статей: http://versii.cv.ua/ozdorovchi/vibir-v-aptetsi-deshevij-analog-doro... (звісно, користуватися переліком можна лише після консультації з людиною із медичною освітою, причому здобутою освітою не "за сало").
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Vanesa Diak
Новак
*



Повідомлень: 5
Зареєстрований: 27-12-2016
Нема на форумі


[*] написано 13-1-2017 у 15:34


В залежності хто що розуміє під такою медициною, але багато цілителів є просто "шарлатанами", тому вважаю, що краще помолитись до Бога.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Сеня Тюльпанов
Новак
*

Фотографія користувача


Повідомлень: 7
Зареєстрований: 23-1-2017
Нема на форумі

Настрій: Хочу літо

[*] написано 27-1-2017 у 10:00


Мене бабуся ще в дитинстві, варто було тільки раз поскаржитися на біль чи втому, тягнула одразу до "знающої" жінки, а там і яйцями курячими по мені водили, і водичкою умивали, а потім щє збори травок в дорогу давали. Ніколи не допомогало, проте зараз згадую бабусині методи з теплотою))
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 27-1-2017 у 11:19


Цитата: Початково розміщене учасником Сеня Тюльпанов  
Мене бабуся ще в дитинстві, варто було тільки раз поскаржитися на біль чи втому, тягнула одразу до "знающої" жінки, а там і яйцями курячими по мені водили, і водичкою умивали, а потім щє збори травок в дорогу давали. Ніколи не допомогало, проте зараз згадую бабусині методи з теплотою))


Радив би про це поговорити з священиком, якщо існує такий, з яким ви спілкуєтеся (ці події не мають терміну давності). І бабусі, якщо ще жива, теж.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Оксана Лінкова
Новак
*



Повідомлень: 29
Зареєстрований: 24-11-2017
Нема на форумі


[*] написано 29-11-2017 у 11:17


Мені здається, що результат позитивний може бути, якщо лікувати в комплексі. Традиційне лікування + нетрадиційне (я маю на увазі : сбори трав лікарських, фітотерапія, і аж ніяк яйца, вмивання водою і т.п.).
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Оксана Лінкова
Новак
*



Повідомлень: 29
Зареєстрований: 24-11-2017
Нема на форумі


[*] написано 29-8-2018 у 17:00


Я тільки робила нетрадиційні види масажу, такі як стоун терапія наприклад. Це масаж горячим камінням. Мені дуже допомогла для розслаблення м'язів спини . Кому цікаво можно тут прочитати : https://bezvuliak.com .
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олена Добрюк
Новак
*



Повідомлень: 16
Зареєстрований: 3-11-2018
Нема на форумі


[*] написано 11-12-2018 у 13:03


тут, знаєте, як поглянути.
Я от думаю, що медицина хоч і нетрадиційна, але це ж не робить її ненауковою. Себто, пиявки - нетрадиційно, але чим саме вони допомагають - є цілком зрозуміло і досить функціонально, як мені відомо. В сенсі, вони ж кров розріджують, при цьому, не вносячи інфекцій. Травництво теж цілком логічне. І т.д.
Я за те, аби поєднувати традиційну та нетрадиційну. Що не кажіть, але у традиційній дуже хороші діагностичні можливості. А у нетрадиційної лікування без сильних ризиків. Нетрадиційну потрібно вивчати. І так, цього не роблять через фармацевтичні компанії. Але й лікування ліками відкидувати повністю не можна.

Те, що потрібно гнати в шию - це шарлатанство і забобони, на котрих люди заробляють.
От ворожки? Серйозно? Тільки гроші тягнуть, дають туманні і не конкретні, навідні відповіді, ставлять багато питань. Маніпулятори страшні. Читають людину і що вона повинна почути аби довіритись та повернутись.

Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Семен Арсауленко
Новак
*



Повідомлень: 13
Зареєстрований: 15-1-2019
Нема на форумі


[*] написано 18-1-2019 у 10:03


Що от скажу, є, наприклад, Аюрведа .. лікуються люди і все таке.
Дивимося, наприклад, Шаватарі - о! так це Спаржа (Аспарагус їстівний), тільки завернули в хитру обгортку і підняли ціну.
Помагає і цілком "офіційно" від багатьох проблем.
Туди ж Алое Вера і т.д. - можна купити препарат за 200+ грн, а можна дома обідрати вазон і т.д.
***
Гаряче каміння - круто, але по-факту, просто маємо прогрівання... ІК чи гріюча мазь - краще
***
П'явки, до речі - це офіційно, вони є в аптеках і в рекомендаціях для лікарів... як і кровопускання у випадку фельдшера.
***
Можу порекомендувати, до речі "зелених": https://greendoc.com.ua/uk
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Анна Ольховець
Новак
*



Повідомлень: 3
Зареєстрований: 1-12-2020
Нема на форумі

Настрій: Піднесений, позитивний

[*] написано 3-12-2020 у 12:13


Недоліком нетрадиційної медицини - відсутність дозування. При самостійному неправильному дозуванні можна заподіяти шкоду власному здоров'ю.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1    3

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 112
Реклама: