Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1    3
Автор: Тема: Чи користувались Ви послугами "нетрадиційної" медицини?
Дмитро Тарасов
Адміністратор
********



Повідомлень: 328
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: спокійний

smile.gif написано 9-10-2002 у 18:10
Чи користувались Ви послугами "нетрадиційної" медицини?


Чи користувались Ви послугами "нетрадиційної" медицини?




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Artist
Новак
*



Повідомлень: 1
Зареєстрований: 10-10-2002
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 10-10-2002 у 13:56


Так, я лікувався методами нетрадиційної медицини. Шкода :( , мало помогло .... . Можливо це зумовлено тим, що я хворію на цукровий діабет, а він на жаль невиліковний ... . Але хто знає? ... , може колись ... . ;)
artist@ua.fm
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема
Новак
*



Повідомлень: 17
Зареєстрований: 21-8-2002
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 11-10-2002 у 09:59


В принципі методи нетрадиційної медицини і спрямовані на лікування хвороб, які для традиційної є невиліковними або мало виліковними. Треба лишень щиро повірити в можливість з цілення. Віра в одужання є основним принципом лікуванння нетрадиційними методами. Давай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Гулка
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 899
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: м.Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 11-10-2002 у 17:30


Десь чув інтерв'ю одного "нетрадиціного медика". Питання до нього - чи може бути невиліковна "всякими такими нетрадиційними" методами. Він чесно відповів - "гострий апендицит лікує лише хірург"
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Павло Жежнич
Модератор
******

Фотографія користувача


Повідомлень: 1139
Зареєстрований: 24-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

cool.gif написано 3-11-2002 у 14:30


Що розуміється під нетрадиційною медициною? Це бабки-шепталки, так звані цілителі, народне лікування травами чи іншими підручними засобами?
Якщо розвезло, то замість пачки таблеток можна випити 100 г горілки з перцем, 200 г гарячого вина чи гарячого молока з медом. І в багатьох випадках це допомагає - на ранок виглядаєш як огірок :D. Це є нетрадиційна медицина?
Якщо так, то я ставлю відповідь "Допомогло". Якщо ні, то мені здається, що питання поставлено некоректно.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Дмитро Тарасов
Адміністратор
********



Повідомлень: 328
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: спокійний

[*] написано 4-11-2002 у 18:28


Цитата:
Першим відправив користувач zizu
Що розуміється під нетрадиційною медициною? Це бабки-шепталки, так звані цілителі, народне лікування травами чи іншими підручними засобами?

Це бабки-шепталки, так звані цілителі ... поважні академіки академій народної медицини... :)
На мою думку, методи традиційної медицини вчать та перевіряють у традиційних навчальних закладах та наукових установах :) - інше "нетрадиційна"
P.S. Різні засоби на C2H5OH (і не тільки з перцем) широко використовуються у практиці досвідчених лікарів




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Павло Жежнич
Модератор
******

Фотографія користувача


Повідомлень: 1139
Зареєстрований: 24-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 9-11-2002 у 12:45


Добре, чи є традиційною медициною наступний випадок?
Жахливо болить зуб. Пацієнт іде до декількох зубних лікарів і всі кажуть одне і те ж - треба рвати. А рвати не хочеться, бо зуб не кутній. Далі пацієнт іде до одного старого діда у Львівській області. Той не обіцяв, що допоможе, але порадив спробувати деякі трави (про які жоден зубний лікар в житті не чув). І через місяць це допомогло. І зуб на місці уже протягом 15-20 років!
Я вважаю, що це нетрадиційна медицина.
А відносно горілки з перцем, то "досвідчених" лікарів, які це можуть прописати, я думаю не більше 10%. Тому про "традиційність" тут говорити важко. Це НАРОДНИЙ метод!!!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 18-2-2003 у 13:05


Напевно, треба розрізняти медицину народну і медицину нетрадиційну. Медицина народна - то переважно фітотерапія і фізіотерапія, тобто лікування тим, що є доступне в природі і побуті. Багато методів народної медицини застосовуються і в традиційній. Але народна медицина передбачає в основному лікування, в той час як традиційна ще й детальну діагностику. Тут можна і відріжнити нетрадиційну - вона також передбачає діагностику, тільки іншими методами. Теоретично, деякі з тих методів могли би знайти (деякі і знайшли) застосування в класичній медицині. Або ще можна виділити медицину східну - та ж акупунктура. Вона в суті своїй є медициною народною, тільки іноземною, і зараз багато методів застосовуються в класичній медицині. Але її можна трактувати як нетрадиційну. Знову ж таки, є нетрадиційні методи, які визнані наукою, і ні - наприклад ті ріжні Ілхами, Валентини, Людмили - як на мене, чисте шарлатанство, заробляння грошей. Мені дуже подобається, що газета Поступ ніколи не друкувала їхньої реклями. Вважаю, що Церква би мала займати активнішу позицію - фактично ж ті шарлатани намагаються застосовувати зцілення вірою. Десь була одна публікація, автором був священик, але потім не зустрічав. А шарлатани дуже добре вміють маніпулювати людьми. Наведу такий приклад: жінка десь років сорок, постійно страждала від ріжного дрібного болю - то там шось заболить, то там шпигне, ходила по докторах, в принципі, нічого знайти не могли - може, якби вона пішла до психотерапевта, той би їй допоміг. Але от вона зневірилася в медицині і пішла до екстрасенса, той сказав, що в неї пухлина нирки, за пару сеансів пухлину "зліквідував", взяв гонорар, жінка на крилах полетіла на ультразвук - пухлини дійсно не було (бо її не було і до того!). Але шарлатан переконав пацієнтку в причині її поганого самопочуття і "вилікував" усуненням тої неіснуючої причини.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тетяна
Модератор
******



Повідомлень: 30
Зареєстрований: 29-1-2003
Місто: м.Львів
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 19-2-2003 у 14:17


Стосовно того як шарлатани переконують інших, є чудова книжка "Четвёртый позвонок" автор Мартін Ларні. Раджу почитати. Це просто підручник для початківців у сфері нетрадиційної медицини (і не тільки).:)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тетяна
Модератор
******



Повідомлень: 30
Зареєстрований: 29-1-2003
Місто: м.Львів
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 19-2-2003 у 14:40


Цитата:
Першим відправив користувач Дмитро Тарасов
Цитата:
Першим відправив користувач zizu
Що розуміється під нетрадиційною медициною? Це бабки-шепталки, так звані цілителі, народне лікування травами чи іншими підручними засобами?

Це бабки-шепталки, так звані цілителі ... поважні академіки академій народної медицини... :)
На мою думку, методи традиційної медицини вчать та перевіряють у традиційних навчальних закладах та наукових установах :) - інше "нетрадиційна"

Та медицина, яку вчать у традиційних навчальних закладах та наукових установах - скоріше відноситься до наукової медицини. І ії теж можна в де-якій мірі віднести до нетрадиційної.
А до традиційної скоріше належить т.з. народна медицина (фітотерапія, рефлексотерапія), яка застосовує вплив самої природи на організм людини. :D
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

exclamation.gif написано 23-2-2003 у 13:08
Про екстрасенсів і магію


Щоб не залишати питання про ставлення Церкви до екстрасенсів відкритим цитую о. Василя Вороновського за його книгою "Зцілення молитвою". ("Українська молодь - Христові", часопис "Вірую", Львів, 1999, упорядник - Володимир Громик):

- Всечесний отче, останнім часом з'явилось багато людей, які лікують так званими біополями, переконують нас, що можуть передбачити майбутнє. Від кого це?.. Чи справді - від нечистого? Яку думку з цього приводу маєте Ви і Церква зокрема?

- Мої думки цілком співпадають із вченням Церкви. У Діяннях Апостолів йдеться про ворожбита Симона, який "дивував люд самарійський і видавав себе за щось видатне", про юдейського псевдопророка на ім'я Вар Ісус, про служницю, у яку вселився віщун, але його вигнав апостол Павло. Києво-Печерський патерик пише про Микиту, що мав дар пророцтва і надзвичайну пам'ять, він знав увесь Старий Завіт. Коли ж з нього вигнали біса, то усе забув.
Люди, які ходять оздоровлюватися до "енергетиків", "цілителів", не знають суті того лікування. Екстрасенси варварськими методами перерозподіляють енергію, внаслідок чого хворий орган одержує її, а інший слабне.
Під час сеансу "цілителі" можуть "викачувати" енергію з пацієнта, встановлювати з ним довготривалий енергетичний зв'язок, можуть навіть жити за рахунок його енергії. "Цілителі" часто доводять людей до психічних розладів і занапащують їхні душі. Краще б людина пішла до Сповіді, на Службу Божу, молилася і просила Господа про допомогу, і навіть померла б у Божій благодаті. Бо Господь посилає хвороби за наші гріхи, щоб ми зрозуміли: життя - це коротка миттєвість, за якою - Вічність. Хвороба дається для випробування нашої покори.
Під час недуги слід звертатись до лікарів, довіряти їм своє тіло, але не душу. Душу, окрім Бога, не довіряймо нікому. А тому християнин, який "лікується" у екстрасенса чи хоче знати своє майбутнє, зраджує Христа, свою віру і вступає в контакт з нечистою силою.

- Але ж більшість таких "цілителів" каже, що вони лікують саме молитвою, навіть скеровують своїх пацієнтів до церкви, до Сповіді. В людей вони викликають довіру.

- Це представники "білої" магії, бо щойно ми говорили про їхню протилежність, тих, хто практикує "чорну". Такі екстрасенси ходять до церкви і лікують буцімто Божою силою, але часто і самі не підозрюють, що опинилися під владою демонічних сил.

- Серед людей старшого покоління поширена практика виливання воску: при хворобах, переляках дітей, на випадок вроків. Чи можна це робити?

- Виливання воску для ворожіння є гріхом.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Fantom
Новак
*



Повідомлень: 26
Зареєстрований: 25-2-2003
Нема на форумі

Настрій: Чудовий

[*] написано 21-3-2003 у 18:39


Особисто не користувався послугами нетрадиційної медицини, але багато зустрічав людей, які користувались.
Вважаю це не перевіреним і можливо навіть небезпечним заняттям. Люди з слабкою психікою частенько стають жертвами різних "шаманів". Нетрадиційна медицина це як безалкогольне пиво або нетрадиційний секс. :lol:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 4-4-2003 у 13:06


Неодноразово лікувався гомеопатичними засобами під наглядом досвідченого лікаря-гомеопата.
Мою дружину після двох складних операцій гомеопатичне лікування поставило на ноги протягом місяця. Пригадую, як ми приїхали. Я автомобілем мало не в вестиб`юль заїхав, бо вона на могла багато йти.
На прийомі лікар дала їй декілька препаратів. А виходила жінка вже досить вільно.

Так що...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Людмила
Новак
*



Повідомлень: 13
Зареєстрований: 7-8-2003
Нема на форумі

Настрій: зацікавлений

[*] написано 9-8-2003 у 21:41


Нетрадиційна медицина-це, передовсім, психотерапія, самонавіювання, гіпноз, що чудово використовує і традиційна. Тоді "навіщо платити більше"? Бо серйозні хвороби вилікує лише кваліфікований лікар і аж ніяк не ббця-шептуха чи чергова валентина.
Будьте здорові!




Українка
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 9-8-2003 у 21:51


Не знаю, на жаль, випадків зі свого життя, коли традиційна медицина вдало використала гіпноз та психотерапію, зате знаю випадок, коли моїй подрузі лікар-психіатр!!! заявив "То ти з жиру казишся!". А в дівчини була жорстока депресія, і, як наслідок - спроба самогубства. Я не захищаю бабок-шептух і валентин, ірин та марф, я сама не вірю в це і вважаю це вишибанням грошей, але прикро, що вони перебирають на себе функції, які повинні виконувати тільки дипломовані лікарі. А ще, мені здається, у нас в країні якось не розвинута традиція звертатися у пошуках допомоги до психологів, і лікувати душу. 80% моїх знайомих не бояться пігулки жменями їсти, а от при слові "психіологія" або "психіатрія" стосовно себе ледь не в кому від жаху впадають. На заході, здається, навпаки - кроку без психоаналітика ступити не можуть, але то теж... перебір. У нас вічно крайнощі якісь...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 9-8-2003 у 22:33


Цитата:
"То ти з жиру казишся!".


Теоретично це також могла б бути психотерапія. А могло були просто хамство




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 10-8-2003 у 08:33


Мені в 12 років якась баббця переполох викатувала - не міг спати вночі. Потім спав як убитий.
Потому інша бабця вишептувала волос. Я байдужо сидів - шебче бабця, то хай шепче, проте коли вона і справді почала волоси з колосся виймати - сильно здивувався. Вона пошептала 2-3 рази і все минуло. Досі жодного запалення.
Доречі жодна з цих бабуль не встановлювала ціну - що можеш, те і дай. В нас тоді дуже важко було, то і давали чи не копійчини.
Таким чином в народну медицину я вірю, але не знаю спектр захворювань якими вона займається.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Людмила
Новак
*



Повідомлень: 13
Зареєстрований: 7-8-2003
Нема на форумі

Настрій: зацікавлений

[*] написано 11-8-2003 у 20:21


Цитата:
Першим відправив користувач Андрій Пелещишин
Цитата:
"То ти з жиру казишся!".


Теоретично це також могла б бути психотерапія. А могло були просто хамство


Пан Андрій розуміється на психологіїї?
Говорячи мовою неспеціаліста, є така собі "шокова терапія". Тобто іноді краще налякати, "розбудити" людину від замикання на власних проблемах. Але то треба використовувати, враховуючи купу інших факторів. Припустимо, тій дівчинці, що "закохалася" по телефону варто було б натякнути, що вона -закомплексоване дурненьке дівча і все життя попереду. Певний шок від таких слів мусив би повернути її у реальність. Але, повторюсь, все то робити слід ДУЖЕ обережно. Вибачте, заговорилась...:rolleyes:




Українка
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 11-8-2003 у 21:05


А чому заговорилися? Щось ніби такого нічого не сказали... Професійну таємницю видали? Сумніваюся. ;). Тепер в кожному серіалі "психологію" показують, а в кримінальних передачах основам гіпнозу на злочинний лад учать.

Так що на психології тепер (як і в боксі та в політиці) розуміються усі. :D . Колись ще футбол був - але напевне це в минулому.

До речі, Ви торкнулися цікавої теми - "аматорської" психотерапії. З одного боку - всі лотки завалені книжками по психології (до речі, деякі вже дуже сумнівні - навіть по діанетиці бачив! Жах!) які для незнаючих читачів можуть породити дуже серйозні проблеми (знаю на жаль такі випадки).
З другого боку доводилося чути про благотворний вплив "кухонних психотерапевтів", цілителів, священників - які добрим (або злим) словом помагають людині вибратися зі складної душевної ситуації.

Цікаво, чи є техніки психотерапії, які б прирівнювалися до купівлі ліків без припису - тобто такі, які відносно безпечно та ефективно можна використовувати при наявності певного рівня знань (непрофесійного).




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 12-8-2003 у 07:43


на телефонах довіри саме непрофесіонали і працюють: місячний курс групової психокорективної роботи - і гаразд.

Досить безпечно використовувати ділові ігри. Маєш сценарій - і вперед. Відвідувачі таких навчальних програм зазвичай не вішаються і вени не ріжуть, все що від них треба - засвоїти певні дії і набити шишок досвіду у безпечному середовищі.
Як не дивно, можуть мати для недурних людей користь і такі "тупі" речі як десять правил зробити конфлікт конструктивним і тому подібне.
Головне, навіть втішаючи подружку, оскаженілу від нещасного кохання, - пам"ятати про відповідальність. В сенсі: НЕ ВИ ВІДПОВІДАЄТЕ ЗА ЛЮДИНУ, А ВОНА САМА МУСИТЬ ПРИЙНЯТИ РІШЕННЯ І ВІДПОВІДАТИ ЗА НЬОГО.

А взагалі я тепер переконана, що до жодного психолога не піду. Ліпше справді до непосвяченої людини. Після шести років вельми успішного навчання на психфаці я винесла тільки це. Восхваліть мене за те, що не працюю за фахом.




карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 12-8-2003 у 09:11


Восхваляємо!!!

А зара хтось напише "Дякуйте, що я не пішов працювати хірургом" :D

А якщо у нас тут підбирається така добірна група психологів, може вони започаткували щось типу порадника на Форумі, де наводили б такі безпечні психологічні засоби (як наприклад згадані 10 правил і тп), які можуть стати у пригоді кожному та не несуть загрози оточуючим.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
ЗОРЯНА
Дійсний член
***



Повідомлень: 185
Зареєстрований: 24-1-2003
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 28-11-2003 у 14:37


Якось потягнули мене знайомі до народної цілительки баби Юлі. Просто поспитали чи не хїочу з ними за компанію. Я з цікавості поїхала. Їхати не дуже далеченько, село у Турківському районі. Нарозповідали такого, що виліковує всі хвороби, черга там величезна з всієї України приїздять. те що я почалила мене вразило. "Кабінет" розташовувався у приміщенні що є частиною хліва, людей дійсно було багато. А лікувала баба звичайнісінькими банками!!! Просто ставила їх туди де болить. Я на таке не погодилася, тим більше нічого мене не турбувало. Приятелям (хлопець з дівчиною) баба діагноз поставила сама і понаставляла банок на живіт(після чого синяки на животі у них трималися тижні два, а це було літо). В одній кімнаті людей лежало скільки влізло, всі з банками, одна цьотка навіть з півлітровими на колінах!!! Антисанітарія повна, живіт мастився якимось салом щоб краще шкіра всмоктувалася. Понаставлявши банок бабуся пішла порати свині до хліва...



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
ЗОРЯНА
Дійсний член
***



Повідомлень: 185
Зареєстрований: 16-9-2003
Нема на форумі

Настрій: бухгалтерський

[*] написано 28-11-2003 у 14:37


Якось потягнули мене знайомі до народної цілительки баби Юлі. Просто поспитали чи не хїочу з ними за компанію. Я з цікавості поїхала. Їхати не дуже далеченько, село у Турківському районі. Нарозповідали такого, що виліковує всі хвороби, черга там величезна з всієї України приїздять. те що я почалила мене вразило. "Кабінет" розташовувався у приміщенні що є частиною хліва, людей дійсно було багато. А лікувала баба звичайнісінькими банками!!! Просто ставила їх туди де болить. Я на таке не погодилася, тим більше нічого мене не турбувало. Приятелям (хлопець з дівчиною) баба діагноз поставила сама і понаставляла банок на живіт(після чого синяки на животі у них трималися тижні два, а це було літо). В одній кімнаті людей лежало скільки влізло, всі з банками, одна цьотка навіть з півлітровими на колінах!!! Антисанітарія повна, живіт мастився якимось салом щоб краще шкіра всмоктувалася. Понаставлявши банок бабуся пішла порати свині до хліва...



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Нормалайзер
Академік
****



Повідомлень: 326
Зареєстрований: 27-9-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 29-11-2003 у 10:19


Я був у якоїсь бабці коло Щирця, давно то, правда, було. Батьки везли. Лікував язву. Найвеселіше то, що батьки (то вони років через десять мені розповіли) попросили пані знахарку заодно зробити так, щоб я викинув з голови думку про женячку.
Язва - зникла.
А оженився я за три місяці після сеансу. ;)




я заперечую проти будь-яких передруків моїх повідомлень з цього форуму будь-коли й будь-де, крім цього форуму
http://drymba.net/
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Влодко
Дійсний член
***



Повідомлень: 234
Зареєстрований: 5-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: як завжди

[*] написано 7-4-2004 у 00:18


Дивлячись що вважати нетрадиційнгою медициною. З погляду сучасної медицини зняття вроків бабусиним способом не обгрунтоване науково, але ж допомогло й не один раз.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олександр Фунтов
Новак
*



Повідомлень: 4
Зареєстрований: 18-9-2005
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 19-9-2005 у 11:49


Люди!Нетрадиційна медецина - це супер!Ось мене один цілитель лікує від псоріаза.Я поки ще лікуюсь , але вже є результати. Також я знаю людей яких він вилікував від психічних розладів , хореї , нейросудинних хвороб , розсіяного склерозу. В принципі - це тільки вершина айсберга.Тобто це тільки ті приклади , які я сам знаю.В принципі він лікує майже від усіх хвороб.І не тільки.Я можу дати телефон до нього на запис.Кому треба , принаймі спробуйте - не пошкодуєте.Оскільки наша медицина і теперішні аптечні ліки тільки заліковують хворобу , а з його допомогою ви можете на завжди позбутися вашої хвороби, повністю вилікуватися.



+38***************

Не пожалкуєте!!!!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1    3

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 112
Реклама: