Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  ..  5    7  8
Автор: Тема: Аборт. Переривання чи дітовбивство?!
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 26-4-2010 у 12:58


Цитата:
які через свою дурість тепер не можуть мати дітей і психологічну травму на все життя отримують.

Ще один момент. Віддати дитину в дитбудинок - не травма? Постійно думати де дитина... Чи дізнатися, що її ніхто не всиновив, вона стала злочинцем, повією і т.д. - не травма?
Світ не чорно-білий, ситуації бувають різними...




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 26-4-2010 у 13:23


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Цитата:
які через свою дурість тепер не можуть мати дітей і психологічну травму на все життя отримують.

Ще один момент. Віддати дитину в дитбудинок - не травма? Постійно думати де дитина... Чи дізнатися, що її ніхто не всиновив, вона стала злочинцем, повією і т.д. - не травма?
Світ не чорно-білий, ситуації бувають різними...

Так, краще в такі ситуації не попадати...




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Слобода
Модератор
******



Повідомлень: 1245
Зареєстрований: 29-9-2008
Нема на форумі

Настрій: є...точно є...;)

[*] написано 26-4-2010 у 18:03


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Ввести в школі урок і на ньому вчити дітей... хоча зараз такі діти пішли, що вони ще вчителів навчать... :)

та є в школі відповідні уроки, з назвами різними, правда. Десь ОБЖД, десь Валеологія, десь Охорона здоров'я, але вчителі не завжди мають бажання займатися тими питаннями. Та й скажіть, будьте добрі, з якого класу ви б пропонували запровадити такі уроки?




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Слобода
Модератор
******



Повідомлень: 1245
Зареєстрований: 29-9-2008
Нема на форумі

Настрій: є...точно є...;)

[*] написано 26-4-2010 у 18:07


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Іван Андрєєв
Сестра моєї подружки нещодавно розказувала, що до них у школу приходила група лікарів разом з православним священиком (ініціатива якогось благодійного фонду), спочатку йшлася розмова про секс, кохання, відповідальність, а потім хлопчиків і дівчаток розділили на 2 аудиторії, і хлопцям показували відео про контрацептиви ти захворювання, а дівчатам - документальне відео процедури аборту (знайшов його потім в неті - то жах!).

А для чого авдиторії поділили? Не розумію...:rolleyes: Хоча, не певна взагалі чи то можна так дітей травмувати психологічно...хтось може таке дивитись, а хтось не може...




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Андрєєв
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 227
Зареєстрований: 14-3-2010
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 26-4-2010 у 21:24


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Катерина Слобода
А для чого авдиторії поділили? Не розумію...:rolleyes:

На кожну рибку своя наживка. Хлопця більше налякає те, що загрожує безпосередньо йому. Що йому до страждань дівчини, яку він знав лише одну ніч після дискотеки? А так буде використовувати презервативи - і сам захищений, і дівчина може не хвилюватись. Моральну сторону, звісно, я не беру до уваги, бо коли молоді гормони + алкоголь, то в деяких (не у всіх, дякувати Богу) мораль відсікає повністю, а так хоч страх нехай змушує використовувати засоби захисту.

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Катерина Слобода
не певна взагалі чи то можна так дітей травмувати психологічно...хтось може таке дивитись, а хтось не може...

Запевняю вас, вже десь в 14 років сучасні діти знають про секс все. То нехай знають і про можливі наслідки. Ви ж коли купляєте в аптеці якийсь новий медикамент, то перед тим, як його спробувати, ви цікавитись можливими побічними ефектами?




Я не згоден ані з жодним Вашим словом, проте я готовий померти за Ваше право висловлювати свою думку. © Вольтер
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 26-4-2010 у 21:32


Цитата:
Хоча, не певна взагалі чи то можна так дітей травмувати психологічно...хтось може таке дивитись, а хтось не може...

Я вас прошу... Якщо держава хоче берегти дитячу психіку, хай спочатку перестане вішати зелені кружочки на фільми, де вбивають зі середньою швидкістю 200 чоловік/година.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марія Павлюх
Дійсний член
***



Повідомлень: 178
Зареєстрований: 12-12-2008
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 27-4-2010 у 11:48


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Катерина Слобода
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Ввести в школі урок і на ньому вчити дітей... хоча зараз такі діти пішли, що вони ще вчителів навчать... :)

та є в школі відповідні уроки, з назвами різними, правда. Десь ОБЖД, десь Валеологія, десь Охорона здоров'я, але вчителі не завжди мають бажання займатися тими питаннями. Та й скажіть, будьте добрі, з якого класу ви б пропонували запровадити такі уроки?

Такі уроки є уже в початкових класах. Але, батьки повинні також дітям донести потрібну інформацію. Думаю у віці 12-13 років варто поговорити з дитиною "про це".
Зараз на ринку великий вибір контрацептивів і лише незнання і легковажність можуть призвести до небажаної вагітності.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Viktor Tkachenko
Дійсний член
***



Повідомлень: 162
Зареєстрований: 12-1-2009
Місто: Львів-Галич
Нема на форумі

Настрій: Оптимістичний

[*] написано 27-4-2010 у 13:46


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Марія Павлюх

Такі уроки є уже в початкових класах. Але, батьки повинні також дітям донести потрібну інформацію. Думаю у віці 12-13 років варто поговорити з дитиною "про це".


Думаю варто будувати плацдарм для таких розмов і в меншому віці, просто в кожен період потрібно правельно обирати кроки. Мабуть краще, коли дитина дізнається таку інформацію вперше від батьків і на ній формує своє уявлення про ці відносини.




Життя дає Тобі тільки те, чого Ти попросиш. (с)
Про фріланс
Фотозамітки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 19-5-2010 у 22:19
Наслідки першого аборту


Цитата:
Аборт - це важка біологічна травма. Після проведеного аборту з`являється підвищена стомлюваність, порушуються функції залоз внутрішньої секреції, нервова система також часом проявляє себе не з кращого боку. Перший аборт може призвести до ускладнень як відстрочених, так і наближених. Травмується і тіло матки і шийка матки, надалі операція може призвести до утворення рубців, порушення менструального циклу, функціональних порушень матки і навіть до подальшого безпліддя.

Найтяжчим ускладненням первинного аборту є перфорація стінки матки. Дане ускладнення може призвести до важких кровотеч. Наслідком кровотечі можуть бути порушення згортання крові, які можуть призвести до операційних дій.

Захворювання після переривання найчастіше призводять до безпліддя. За певними даними акушерок кількох клінік, близько 594 пацієнток набули після першого аборту безпліддя, від загального числа жінок 1040 (тобто практично 50%!)

Аборт впливає на результат і перебіг вагітності: аномалію відділення плаценти і невиношування, ранній розрив плодових оболонок ...

В даний час дуже відомий медикаментозний тип переривання вагітності. Одним із препаратів, що викликають аборт, є мефіпрістон. Цей препарат викликає не тільки довгоочікуваний аборт, але і купу побічних дій.

Даний препарат є аналогом переривання вагітності в традиційних умовах. Препарат блокує ініціативу гормону прогестерону і в той же час підвищує скоротливу здатність матки, що з часом призводить до розвитку аборту.

Негативні сторони прийому мефіпрістона. Крім того, застосування цього препарату має побічні дії, до яких може відноситися потреба додаткового аборту вже не медикаментозним методом.

Плануючи зробити перший аборт - пам`ятайте, що другої вагітності може вже не бути.

http://health.unian.net/ukr/detail/207151




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 19-5-2010 у 22:20
Аборт чи не аборт? Ось у чому питання


Коли хтось говорить про підліткову вагітність, я завжди пригадую, коли моя молодша сестра підійшла до мене і, сором’язливо зазирнувши мені у вічі, спитала: "Ти мені грошей можеш дати?". На моє запитання, навіщо, вона відповіла чесно: "Ми Ганні на аборт усі разом збираємо". Дівчата, щоб ви розуміли, були тоді у 9-му класі. І сказати, що в мене відвисла щелепа, – не сказати нічого.

Виявилося, що Ганна яка вже давно веде доволі успішне статеве життя, останнього разу не розрахувала й "залетіла". Батькам вона сказати про це боялася, бо підозрювала, що татусь її просто приб'є. Грошей я, звичайно, не дала, порадивши передати Ганнусі все розповісти мамі-татові, бо жоден лікар при здоровому глузді не зробить 14-річній дівчинці аборт без батьківської згоди.

Небажаної дитини дев'ятикласницю все-таки позбавили. До лікаря, за словами сестри, її потягли після того, як батько добряче надер донці зад. Дивно, подумала я тоді. Чого зараз убивати? Треба було раніше розповісти про необхідність контрацепції і не варто було, як кажуть на молодіжному слензі, морозитись, коли донька питала, чим хлопчик відрізняється від дівчинки.

Думки про те, що з дітьми про секс треба говорити, говорити і ще раз говорити, дотримуються і лікарі. Так, доктор медичних наук, професор, завідувач відділу Інституту урології АМН України, головний позаштатний спеціаліст МОЗ України із сексопатології Ігор Горпинченко вважає: одним із засобів запобігання підлітковій вагітності є обговорення з дітьми статевих проблем "з самого раннього віку" – тоді, коли в дитини виникають перші питання про секс.

"Але обсяг інформації має бути адаптованим, і дитина повинна розуміти, про що з нею розмовляють батьки. Зазвичай запитання малечі спантеличують батьків, вони вважають за краще не відповідати, і дитина отримує всі відповіді у підворітті – у спотвореному та грубому вигляді", – вважає І.Горпинченко.

Отож-бо й воно. Бо спочатку – батьки, які не пояснюють, що до чого в цьому житті, потім – підворіття, а далі – на аборт усім класом збираємо. А як тут не завагітніти, скажіть мені будь ласка, якщо старшокласниці хоча і згодні з необхідністю контрацепції, але погано ознайомлені з її методами?

"Згідно з опитуваннями, виявилося, що тільки 40% учениць старших класів правильно уявляють собі методи контрацепції. Тобто 60% майбутніх мам не обізнані про необхідність та методи захисту від небажаної вагітності та захворювань, які передаються статевим шляхом", – розповіла завідуюча відділенням пренатальної діагностики клініки "Ісіда" Яна Рубан.

А переривання першої вагітності загрожує безпліддям. Принаймні, як стверджує Я.Рубан, "40% із тих жінок, які звертаються до лікарів стосовно безпліддя, мали в анамнезі переривання першої вагітності".

І доцент кафедри акушерства, гінекології і репродуктології Національної академії післядипломної освіти ім. Шупика, кандидат медичних наук Олена Борис вважає, що у разі, якщо дівчинка більш-менш забезпечена у матеріальному плані та може народжувати за станом здоров'я, вибір необхідно зробити на користь пологів, "оскільки шкода від аборту непоправна".

Водночас І.Горпинченко заявляє, що "давати поради на всі випадки життя – обов’язково аборт чи обов’язково народжувати у ранньому віці – не можна".

"Тут треба зважити все. Адже буває так, що у 13 років дівчина не лише фізично, а й психоемоційно дозріла стати матір'ю. Це особистості у 13 років! Це рідко, але трапляється. А буває й навпаки: коли 25-річна жінка з психологічної точки зору інфантильна, не відповідає за свої слова, не знає, що з нею буде завтра, тим більше, не в курсі, що буде з її дитиною", – повідомив І.Горпинченко.

За його словами, у разі ранньої вагітності необхідно, в першу чергу, подумати, що буде з дівчинкою далі. "І якщо сім’я все-таки зважується на аборт, то це повинно бути не в підпільній клініці, а в солідному медичному закладі, з мінімумом побічних ефектів", – повідомив він. Окрім того, спеціаліст запевняє батьків, що в разі ранньої вагітності дівчинки батьки не повинні кидати дитину сам на сам із цією проблемою.

"Зрозуміло, що для батьків рання вагітність доньки – це удар та випробування, але вони все-таки повинні залишатися надійними захисниками, не кидати дитину напризволяще. Діти повинні відчувати батьківський захист, а батьки в жодному разі не мають ставати їхніми ворогами. І рішення щодо того, зберегти цю дитину чи ні, має прийматися спільно", – заявив лікар.

За його неофіційною статистикою, найчастіше рання вагітність трапляється у дівчат із соціально неблагополучних сімей: у родинах, де немає батька, або мати не бере участі у вихованні, чи головним вихователем є бабуся. Звичайно, що в подібних сім'ях батьки не приділяють уваги не те що статевому, а й загальному вихованню дитини.

А те, що якась дівчинка у 15 чи скільки там років народжує дитину, звичайно, похвально, але не треба забувати, що даруючи нове життя, маленькі жінки таким чином позбавляють себе дитинства. І тут вже не підеш на дискотеку, не поцілуєшся з хлопцем, як уперше, не відчуєш палкої потреби прокататись на велосипеді чи стрибнути в калюжу, піднявши купу бризок, – буде просто не до того.
http://vidgolos.com/23579-abort-chi-ne-abort-os-u-chomu-pitannya.ht...




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лінда Коваль
Дійсний член
***



Повідомлень: 121
Зареєстрований: 25-7-2009
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: замислений

[*] написано 20-5-2010 у 19:11


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ірина Матвіїв
І доречі є ще один спосіб вбивства - це спіраль, можливо хтось вважає, що це чудовий метод контрацепції, але насправді запліднення відбувається, але спіраль, яка знаходиться в тілі жінки не дає дитинці розвиватись і відбувається просто вбивство, дитина гине, від того що не має можливості розвиватись..... думаю, що це не менш страшно ніж аборт....

Давайте все-таки відділимо зерно від полови. Ну яка дитинка? Мова йде про запліднену яйцеклітину "віком" в кілька (4-6) днів, яка - так, це правда - не може прікріпитися до стінки матки - заважає спіраль. Метод цей не найкращий, з моєї точки зору, він провокує запальні захворювання у жінок, посилює тривалість місячних, болі при місячних, тощо - але називати це вбивством, то вже занадто. Не варто жбурлятися такими словами, аборт - це переривання вагітності, коли імплантація вже відбулася. Чи відомо вам, що до 80% зачать не завершуються вагітністю? (яйцеклітині не вдається закріпитися у матці), і це - без жодних спіралей чи гормонів, і жінка навіть не здогадується про те, що зачаття відбулося? Це називається природній відбір, то що, виходить, це також - вбивство? А матка - вбивця? Один батюшка до того добалакався, що в нього і звичайні протизаплідні таблетки (з гормонами, які імітують гормональний фон вагітності та вимикають овуляцію) - абортивний засіб, і заледве не сама вагітність - абортивний стан, та ще й лякав тим, що після гормональних ОК завагітніти неможливо, матка (за його словами) - як суха, порепана земля, де нічого не росте. :rolleyes: Особисто я маю трьох дітей, в перервах між ними приймала (і приймаю) оральні контрацептиви, тільки не від ліхтаря призначені, а підібрані лікарем, після аналізу крові на гормони, і ще кількох аналізів - і все чудово. Думаю про четвертого (четверту?) ;)

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Соломія Федушко
А переривання першої вагітності загрожує безпліддям. Принаймні, як стверджує Я.Рубан, "40% із тих жінок, які звертаються до лікарів стосовно безпліддя, мали в анамнезі переривання першої вагітності".

І доцент кафедри акушерства, гінекології і репродуктології Національної академії післядипломної освіти ім. Шупика, кандидат медичних наук Олена Борис вважає, що у разі, якщо дівчинка більш-менш забезпечена у матеріальному плані та може народжувати за станом здоров'я, вибір необхідно зробити на користь пологів, "оскільки шкода від аборту непоправна".

Кожна сподівається, що з нею - от саме із нею - все буде гаразд, зробить дванадцять абортів, як Мерлін Монро, а потім ще стільки ж дітей народить. :( А дівчатка у віці 15-16 років взагалі про таке не думають, гадають, зроблять аборт - і всі їхні проблеми зникнуть. Насправді це страшно, але швидко раду цьому не даси - потрібно змінювати свідомість.




Бути сильним - це як бути леді; якщо ви мусите доводити це іншим, це - не так. (с) Маргарет Тетчер
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Андрєєв
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 227
Зареєстрований: 14-3-2010
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 31-5-2010 у 17:55


Дуже вразив плакат під назвою Кладовище ненароджених дітей.






Я не згоден ані з жодним Вашим словом, проте я готовий померти за Ваше право висловлювати свою думку. © Вольтер
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Шпачук
Дописувач
**



Повідомлень: 67
Зареєстрований: 27-1-2007
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 2-6-2010 у 12:24


Бувають різні ситуації.
Вагітність внаслідок дошлюбного статевого життя, позашлюбного статевого життя, у шлюбі, згвалтування. Різні мотиви і різні наслідки.
На мою думку, звинувачувати лише жіночу стать некоректно. Відповідальні обидва учасники (крім згвалтування).
Виправдання свого життя, вчинків можна шукати у всьому і всіх, крім себе.
1. Щодо низького рівня життя, економічних негараздів і т.ін.: чи менше абортів робиться в країнах, які ми називаємо цивілізованими (в чому ця цивілізованість полягає?)?
2. Термін "небажана дитина" - не бажана для кого? Багато хто бажають мати дітей - і не мають, а ті що можуть мати - для них діти небажані.:(
3.Стосовно здоров"я. Вмирають і народжені діти (які з точки зору лікарів мали би бути здоровими): під час пологів, після пологів... Лікарі не можуть гарантувати чи буде жити чи не буде жити дитина... І ще одне...

Цитата:

Групу лікарів запитали: "Що б ви відповіли жінці, у якої вроджений сифіліс, вона народила 4 дитини, двоє з яких померло, а двоє народилися глухими, і вона вагітна п'ятим?" Лікарі відповіли: "Аборт", АЛЕ! ця жінка народила Людвіга Ван Бетховена!





\"Протверезіться правдиво, та й не грішіть, бо деякі Бога не знають, говорю вам на сором!\". (1Кор.15:34)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 2-6-2010 у 12:33


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Шпачук
Бувають різні ситуації.
Вагітність внаслідок дошлюбного статевого життя, позашлюбного статевого життя, у шлюбі, згвалтування. Різні мотиви і різні наслідки.
На мою думку, звинувачувати лише жіночу стать некоректно. Відповідальні обидва учасники (крім згвалтування).
Виправдання свого життя, вчинків можна шукати у всьому і всіх, крім себе.

Дивно таке чути від чоловіка, адже вбільшості випадків чоловіча половина людства знинувачує жінок. Мовляв, треба було головою думати!:(




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 3-6-2010 у 11:50


В Италии женщинам будут платить за отказ от аборта
Ось це значно кращий метод боротьби з абортами.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Шпачук
Дописувач
**



Повідомлень: 67
Зареєстрований: 27-1-2007
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 3-6-2010 у 13:32


Звичайно, що репресіями не вирішиться питання. Треба, щоб це виходило від самої людини: не залежно - з заохоченнями чи без них.



\"Протверезіться правдиво, та й не грішіть, бо деякі Бога не знають, говорю вам на сором!\". (1Кор.15:34)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 25-6-2010 у 10:46


Слова в цій статті примушують задуматись, якби жінка почитала їх перед тією найбільшою помилкою ...

Аборт. Помогите спасти жизнь




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
сумна
Академік
****



Повідомлень: 913
Зареєстрований: 24-12-2003
Місто: Сихів
Нема на форумі

Настрій: споглядальний

[*] написано 31-7-2010 у 09:40


Не зовсім до теми, але на ТАКЕ не хочеться розпочинати нову гілку.

45-річну француженку заарештовано за вбивство своїх 8-ми новонароджених дітей.
Зразкова родина, порядні привітні люди. Вона раніше працювала доглядальницею, він - член муніципалітету.
Це вже не перший випадок подібного у Франції; дехто з тих жінок навіть умудрявся тримати тільця в холодильнику.
Просто неймовірно - якими можуть бути "скелети у шафі" в жінки, яка справляє враження абсоютно адекватної, ба навіть добросердої. Подивіться на це фото. Вона ж доглядальницею працювала, контактувала з хворими й лікарями, мусила мабуть проявляти якесь милосердя, і ніхто не помічав, що з нею щось "не так".

http://www.lenta.ru/articles/2010/07/29/infanticide/

Але що ще здається просто-таки фантастичним: чоловіки всіх отих жінок НІЧОГО НЕ ЗНАЛИ про вагітність, пологи і вбивства.
Невже таке можливо - чоловік не здогадується про вагітність власної дружини, навіть якщо вона нехуденька? Всі 9 місяців зовсім-зовсім не здогадується? Чисто фізіологічно?
Мені здається, тут скоріше йдеться про покривання, можливо за порадою адвоката.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 3-8-2010 у 20:35


Цитата: Початково розміщене учасником сумна  

45-річну француженку заарештовано за вбивство своїх 8-ми новонароджених дітей.
Зразкова родина, порядні привітні люди. Вона раніше працювала доглядальницею, він - член муніципалітету.
Це вже не перший випадок подібного у Франції; дехто з тих жінок навіть умудрявся тримати тільця в холодильнику.
Просто неймовірно - якими можуть бути "скелети у шафі" в жінки, яка справляє враження абсоютно адекватної, ба навіть добросердої. Подивіться на це фото. Вона ж доглядальницею працювала, контактувала з хворими й лікарями, мусила мабуть проявляти якесь милосердя, і ніхто не помічав, що з нею щось "не так".


Жах.... Бррр.. Невже мати може таке зробити з рідною кровиночкою :(
Цитата: Початково розміщене учасником сумна  

Але що ще здається просто-таки фантастичним: чоловіки всіх отих жінок НІЧОГО НЕ ЗНАЛИ про вагітність, пологи і вбивства.
Невже таке можливо - чоловік не здогадується про вагітність власної дружини, навіть якщо вона нехуденька? Всі 9 місяців зовсім-зовсім не здогадується? Чисто фізіологічно?
Мені здається, тут скоріше йдеться про покривання, можливо за порадою адвоката.

Звичайно все вони бачили і знали, таке нереально не помітити... Імхо, рятували свої шкури, щоб не притягли за співучасть і щоб полегшити покарання дружинам-маніячкам... Цікаво, як там вони з власною совістю домовились...




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лінда Коваль
Дійсний член
***



Повідомлень: 121
Зареєстрований: 25-7-2009
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: замислений

[*] написано 4-8-2010 у 14:55


Цитата: Початково розміщене учасником Соломія Федушко  

Цікаво, як там вони з власною совістю домовились...

А як можна домовлятися з тим, чого від початку не було?..
Це вже щось за межею людського... :mad:




Бути сильним - це як бути леді; якщо ви мусите доводити це іншим, це - не так. (с) Маргарет Тетчер
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Слобода
Модератор
******



Повідомлень: 1245
Зареєстрований: 29-9-2008
Нема на форумі

Настрій: є...точно є...;)

[*] написано 27-11-2010 у 13:02


Американська пара влаштувала в інтернеті голосування за те, чи робити їм аборт, чи лишити дитину. :o http://life.pravda.com.ua/scandal/4ce63ce5ec00f/
Результати голосування :o :o http://www.birthornot.com/ майже півтора мільйона проголосувало за :o




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 20-1-2011 у 23:30


Я народилась внаслідок аборту - жахлива історія...



WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Слобода
Модератор
******



Повідомлень: 1245
Зареєстрований: 29-9-2008
Нема на форумі

Настрій: є...точно є...;)

[*] написано 21-1-2011 у 00:01


Але то страхіття! :(



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Домін
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 373
Зареєстрований: 11-5-2010
Місто: Одеса
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 21-1-2011 у 15:15


Ця історія про вбивства малюків безглузда та незрозуміла. Такого не буває. Ці страшилки нам постійно закидають, але я не вірю ані російським, ані українським новинам. Завжди перевіряю і майже завжди це брехня: і ці вбивства, і потопи в Європі, і пожежі. Як можна народити та вбити вісьмох громадян Франції так, щоб ніхто навіть не спитав за 10 років чому вони в школу не ходили? А щодо боротьби з абортами: найкращий спосіб, імхо, - це здорова сім*я батьків. Чому навчили дитину, так вона і робить.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тамара Слодска
Новак
*

Фотографія користувача


Повідомлень: 6
Зареєстрований: 17-8-2011
Нема на форумі


[*] написано 18-8-2011 у 12:00


Людина не має права судити іншу людину, це право є тільки у Бога, бо всі ми грішні.
На мою більший гріх народити і залишити цю дитину.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  ..  5    7  8

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 1164
Реклама: