Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: По моєму я запоров вінчестер, порадьте щось.
bobik
Новак
*



Повідомлень: 26
Зареєстрований: 5-5-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: непоганий

[*] написано 1-7-2003 у 15:17
По моєму я запоров вінчестер, порадьте щось.


Розповідаю по порядку. Приїхав переставляти систему до знайомої. Вставив системний диск загрузився в ДОС, запустив скандиск, почало вибивати помилки, щосекунди, виправляти їх означало стирати файли. Та Бог з ними з файлами нічого важливого там не було. Диск був розбитим на розділи. Тому я вирішив його форматнути, щоб на майбутнє система працювала стабільно(Fujitsu MPG 3204AT). Форматування припинилось на 99 % і система сказала що не може форматнути бут сектор. Тоді я вирішив Fdisko'm розбити вінт на два розділи і відформатувати ще раз. Сам робив це вдома вже не перший раз. Fdisk проходить без проблем але розділи так іне створює і після перезагрузки пише "Read Error From Drive D". Тепер вінт ін не форматується ні не розбивається. Пробував знайти програму низькорівневого форматування, але вона не знаходить вінчестер.

PS. Воан недавно поставила собі інтернет, можливо це вірус зіпсував Віндовс а потім поліз в BOOT Sector?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 1-7-2003 у 15:33


Якщо ти грузився з системної, чистої від вірусів дискети, то імовірність віруса мала.
Тепер далі. Раз приїхав переставляти систему, значить щось уже було негаразд?
Може той хард вже помирав, а переформатування його і прибило.
Давай так. Грузися з дискети, запускай скандиск з перевіркою поверхні і дивись, що скаже. До речі - ставила інтернет. Модем часом не внутрішній? Може, як лазили всередину, то контакт порушили. Електроніка - це ж знаєш, при що наука.
Далі діяти за результатами скандиску. Якщо скаже, що бут-сектор бед - тоді бед.
А низькорівневе форматування на нових дисках не використовується. Можна спробувати пошукати диск-менеджер саме тієї фірми, що і диск, але чи поможе...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
bobik
Новак
*



Повідомлень: 26
Зареєстрований: 5-5-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: непоганий

[*] написано 1-7-2003 у 15:38


to NetGuy.

Сам комп глючив вже десь місяць. Глюк полагає в тому що розбивання ефдиском не дойшло до кінця і форматування було невдалим, система взагалі не може звернутись до цього диска, Біос його визначая. Те саме, що в NC або в VC спробувати зайти на диск В, розумієш?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 1-7-2003 у 16:33


Візьми десь компакт якогось сурйозного юнікса, наприклад Лінукс СлакВаре, і знеси партицію його фдиском. Він працює значно коректніше, ніж віндовий.
Ним же можна навіть створити що хочеш - і фат16, і фат32.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
bobik
Новак
*



Повідомлень: 26
Зареєстрований: 5-5-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: непоганий

[*] написано 2-7-2003 у 13:07


Дякую за пораду, якщо б це був мій вінчестер я б напевно так і зробив, але я просто віддам тій знайомій вінт і хай йде в сервісний центр і шось з ним робить.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 1220
Реклама: