Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1    3    5
Автор: Тема: А ви кажете "українізація"!
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 14-9-2005 у 19:05


*культивування культури корінної нації на державному рівні*....
брр-р-р-р-р... не дай бог... вже культивували...
і що значить корінна нація при такій кількості змішаних шлюбів?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь Яворський
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1246
Зареєстрований: 4-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Відповідний

[*] написано 15-9-2005 у 08:57


Культивували... Але хто культивував? І як культивував? А корінна нація - українці. І я не кажу вести якийсь розділ між українцями і неукраїнцями. Всі громадяни України є українці, навіть якщо вони татари чи греки...
Яскрава ілюстрація до нашої розмови: вчора у Львові відкрили "Цэнтр русской культуры" я навмисно спершу написав російською, бо на вивісці красується і напис-переклад "Цетр РУСЬКОЇ культури" зауважте не російської, а руської... Таке є можливе тільки в нашій країні...




Будні великого міста

На Диявола - з хрестом, на ворога - з мечем (с) Д. Донцов

Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
KDI
Дописувач
**



Повідомлень: 82
Зареєстрований: 9-5-2004
Місто: Україна, Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 3-10-2005 у 12:18


Чого ви так визвірилися на російськомовних громадян? Звідки стільки гніву? Ваше енергію і в інше русло - зажили би нормально.
Мова - спосіб виразити свої думки. Якщо людині зрозуміліше і зручніше говорити по-російськи - ласкаво просимо! Та хоч по-японськи! Я, наприклад, завжди переходжу на мову людини, з якою спілкуюся, якщо я цю мову знаю. Якщо вас англієць або там поляк запитається посеред міста як пройти кудись, ви що, на українській будете відповідати? Це ж тупо!
Досить оцього тупого злого бездумного шовінізму! Краще займіться дійсно корисними справами. Кому треба - той вивчить і українську, кому треба - буде продовжувати говорити на російській. Взагалі це не є важливо, на якій мові спілкуєшся, оскільки це лише засіб передачі та прийому інформації. І якщо людина, до якої звертаються, зрозуміла, що від неї хочуть - то мова свою функцію виконала. Взагналі ідеальним варіантом була б одна всесвітня мова.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 3-10-2005 у 13:36


Цитата:
Оригінальне повідомлення від KDI
Чого ви так визвірилися на російськомовних громадян? Звідки стільки гніву? Ваше енергію і в інше русло - зажили би нормально.


Якщо Ви робите такі голосні заяви, то прошу наводити цитати - в якій темі Форуму, коли і хто визвірювався на російськомовних громадян. А також що мається на увазі під "тупим і бездумним шовінізмом".
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
KDI
Дописувач
**



Повідомлень: 82
Зареєстрований: 9-5-2004
Місто: Україна, Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 3-10-2005 у 14:07


Користувач Олесь
Конкретно у цій темі:
"Не знаєш мови - гибай з роботи, ти її не достоїн. Не знаєш мови - не маєш громадянства, а не громадянин прошу і за квартиру і решта комунальних платежів більше платити." - Шовінізм у повній прояві. Дали би кулемет - порозстріляли би всіх...
"Сумно, що не можемо зібратися до купи і вимести зі своєї землі усю ту погань, а решту поважати нас і жити по наших законах. Все ж прийшов час "добре вигострить сокиру"." - Знову ненависть.
"З вовками жити, як то кажуть." - Про яких вовків ідеться, цікаво, до речі...
"Таке враження що в Києві за російську мову б'ють по писку (хоча й треба)" - За те, що людина говорить російською треба бити по писку? Дожилися.
"Особисто мені соромно, коли мої працівники маючи переговори з Харковом чи з Києвом переходять на російську мову... Зауваження не допомагають, а звільнити за таке не маю права (хоча й дуже хочеться)." - Хочеться звільнити людину за те, якою мовою вона розмовляє з іншою людиною? Нав'язування думки? У нас, поміж іншим, демократія.
"Це проблеми поляків, греків, татар, мадярів. Так їх не потрібно українізувати в шикрокому змісті цього поняття... а от здерусифікувати не завадить." - Кожен, де б він не був, говорить на тій мові, на якій йому зручно. І не слід нав'язувати своїх переконань.
"Громадянин держави (любої) ЗОБОВ'ЯЗАНИЙ знати державну мову. Все решта - його право." - не любої, а будь-якої. Москалі... :-/
Далі писати не хочу. Хочете - подивіться самі. Інакше прийдеться половину тему сюди помістити.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 3-10-2005 у 15:36


До KDI
Як завжди, людина що виправляє інших припускається сама помилки. Ви самі неправильно пишете дописи - українською правильно розмовляти не на мові а мовою. Класична помилка суржика.
Це раз.

Тепер про всесвітню мову. Це суцільний абсурд. Мова це не тільки засіб комунікації, але й один з носіїв культури народу. Мова несе в собі занадто багато, щоб можна було її отак "спростити". Навіть якщо просто привести весь світ до спільної абетки, то втратиться культура арабського письма і єрогліфічних мистецтв. А спробуйте уявіти собі цей світ з однією мовою - без поезії, без літератури. Суцільне безглуздя.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Дмитро Тарасов
Адміністратор
********



Повідомлень: 328
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: спокійний

[*] написано 3-10-2005 у 16:10


Цитата:
Оригінальне повідомлення від KDI
Конкретно у цій темі:
"Не знаєш мови - гибай з роботи, ти її не достоїн. Не знаєш мови - не маєш громадянства, а не громадянин прошу і за квартиру і решта комунальних платежів більше платити." - Шовінізм у повній прояві. Дали би кулемет - порозстріляли би всіх...
"Сумно, що не можемо зібратися до купи і вимести зі своєї землі усю ту погань, а решту поважати нас і жити по наших законах. Все ж прийшов час "добре вигострить сокиру"." - Знову ненависть.
"З вовками жити, як то кажуть." - Про яких вовків ідеться, цікаво, до речі...
"Таке враження що в Києві за російську мову б'ють по писку (хоча й треба)" - За те, що людина говорить російською треба бити по писку? Дожилися.
"Особисто мені соромно, коли мої працівники маючи переговори з Харковом чи з Києвом переходять на російську мову... Зауваження не допомагають, а звільнити за таке не маю права (хоча й дуже хочеться)." - Хочеться звільнити людину за те, якою мовою вона розмовляє з іншою людиною? Нав'язування думки? У нас, поміж іншим, демократія.
"Це проблеми поляків, греків, татар, мадярів. Так їх не потрібно українізувати в шикрокому змісті цього поняття... а от здерусифікувати не завадить." - Кожен, де б він не був, говорить на тій мові, на якій йому зручно. І не слід нав'язувати своїх переконань.
"Громадянин держави (любої) ЗОБОВ'ЯЗАНИЙ знати державну мову. Все решта - його право." - не любої, а будь-якої. Москалі... :-/
Далі писати не хочу. Хочете - подивіться самі. Інакше прийдеться половину тему сюди помістити.


Прохання до користувачів Форуму.

Утримуватись від знайдених KDI висловлювань!




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь Яворський
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1246
Зареєстрований: 4-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Відповідний

[*] написано 3-10-2005 у 17:12


Більшість із тих висловлювань мої і я не вбачаю в них нічого поганого. Якщо зайшла мова про коректність і тому подібні високі матерії, то прошу шановного KDI роз"яснити мені обмеженому шувеністові роз"яснити чому, з якої причини, через яку таку провину я україномовний українець (доречі абсурдний вислів) повинен вислуховувати від російськомовних українців (ще абсурдніше аніж попередній випадок), що ми мусимо поважати один одного і говорити РОСІЙСЬКОЮ? Чому я повинен дивитися фільми у кінотеатрах російською? Чому я повинен купувати фільми з російським перекладом? Чому оператор мобільного зв"язку транслює свої повідомлення російською? Чому я повинен знати російську а українесь іншої національності не повинен знати української? Що поганого є у шовінізмі (тільки не у фашизмі чи нацизмі)? Чому вимагати від своїх підлеглих виконання законів України є шовінізмом? І чому це погано?
І щодо коректності: у жодному з наведених Вами прикладів немає щодної образи, обзивання чи намагання принизити чиюсь гідність. Є натяк на необхідність виконувати закони. Але що у цьому поганого? Є пропозиція дещо збільшити відповідальність за невиконання законів. Що поганого у цьому? Чому демократія дає право порушувати закони?




Будні великого міста

На Диявола - з хрестом, на ворога - з мечем (с) Д. Донцов

Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олександр Шевченко
Дійсний член
***



Повідомлень: 199
Зареєстрований: 5-4-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: 50/50

[*] написано 3-10-2005 у 17:45


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Василь Яворський
Чому я повинен дивитися фільми у кінотеатрах російською? Чому я повинен купувати фільми з російським перекладом?


Підозрюю, що тому, що нашим прокатникам дешевше купувати готовий продукт з російською локалізацією, ніж витрачати гроші на український дубляж. Це не проблема "москалів", а пофігізм нашіх діячів від культури. На 1+1 фільми ідуть з якщо не ідеальним, то хоч пристойним українським закадровим перекладом. Що заважає дублювати кінофільми на такому ж рівні? Лінь і небажання платити, коли "і так все зрозуміють". Я сам би з превеликим задоволенням дивився кіно з вітчизняною локалізацією. Але, за відсутністю такої, й надалі дивитимуся з російською - не лишати ж себе задоволення, доки наші прокатники "просякнуться патріотизмом"?




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
rost
Академік
****



Повідомлень: 707
Зареєстрований: 14-2-2003
Місто: Canada
Нема на форумі

Настрій: оптимальний

[*] написано 3-10-2005 у 21:06


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олександр Шевченко

Це не проблема "москалів", а пофігізм нашіх діячів від культури. ...

Це поблема законодавства і котролю за його виконанням.
В Канаді, наприклад, продаж чи прокат фільму без фрацузького саундтраку є річ немислима. І не тому, що "прокатники просякнулися франкомовним патріотизмом", а тому що діє закон. А також конкретні санкції до тих, що його порушують.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
KDI
Дописувач
**



Повідомлень: 82
Зареєстрований: 9-5-2004
Місто: Україна, Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 3-10-2005 у 22:41


Олексій
Класична помилка суржика.
Точно, є така помилка. Помітьте, інші сполучення такого типу написані правильно. В цей час я просто розмовляв із іншою людиною по-російськи. Це підсвідомі помилки. :)
До речі, проти суржика можна виступати спокійно. От що-що, а це - дійсно безглуздя. Хоча й офтопік у даній темі.
Мова це не тільки засіб комунікації, але й один з носіїв культури народу.
Тоді слід розділяти мови на "засоби комунікації" та "мистецтво і культуру". З таким висновком я також буду згоден.

Дмитро Тарасов
Дякую. Не хочеться щоб про нас, львів'ян, думали так, як мені про це розповідали - ніби всі поголовно - УНА-УНСОвці, а росіян б'ють одразу ж після того, як вони зійшли з поїзда Москва-Львів... Ми приязні і дуже добрі люди, еге ж? ;)

Василь Яворський
Чому я повинен купувати фільми з російським перекладом? - не повинен.
що ми мусимо поважати один одного і говорити РОСІЙСЬКОЮ - ніхто нічого нікому не зобов'язаний. А поважати треба. Як не дивно, але всі ми - люди. І стосунки повинні бути людськими.
Чому я повинен дивитися фільми у кінотеатрах російською? - те ж, що й у попередній відповіді. Що хочу додати - проблема не в російськомовному населенні. Проблема в економічному стані країни, коли "наші" не мають достатньо коштів для популяризації своєї літератури. Все з часом зміниться. А ще - почитайта відповідь Олександр Шевченко.
Чому оператор мобільного зв"язку транслює свої повідомлення російською? - неправда. Можна обрати мову.
Чому я повинен знати російську - та не повинен же! Але хоча б для загального розвитку знати слід. То того ж так приємно усвідомлювати, що можеш поговорити з людиною тією мовою, якою вона спілкується.
Що поганого є у шовінізмі - Почитайте, зробіть для себе висновки. Для мене, наприклад, це неприйнятно. http://uk.wikipedia.org/wiki/Шовінізм. А ще пригалайде такий лозунг: "Німеччина - для німців". Щось з цього путнє вийшло?
Чому вимагати від своїх підлеглих виконання законів України є шовінізмом? - ви протиставляєте дві мови, які, безумовно, мають право існувати будь-де. Навіть на Ямайці.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
KDI
Дописувач
**



Повідомлень: 82
Зареєстрований: 9-5-2004
Місто: Україна, Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 3-10-2005 у 22:44


А взагалі, такі розмови, як і суперечки щодо політики, ні до чого хорошого не приводять. Тільки розпалюють ворожнечу (до речі, між нами, "українськими українцями" чи як там...). Я вже боюся, що написав сюди першого разу, бо не хочу отримувати на цьому форумі людей, налаштованих на мене неприязно лише "дякуючи" моїй "ліберальній" позиції щодо цього питання... :(
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь Яворський
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1246
Зареєстрований: 4-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Відповідний

[*] написано 4-10-2005 у 16:09


Мені вже, щиро кажучи, набридло доводити українцям, що вони мають право вимагати у себе в дома права вільно користуватися українською мовою. І не тільки розмовною. Вийдіть до центру міста, погляньте на книжкові розкладки і Ви переконаєтеся, що я таки правий. Спробуйте знайти бодай один кінофільм з українською локалізацією і Ви знову ж таки переконаєтеся в тому що я правий. І абсурд є абсурдом, коли для того аби жити в Україні необхідно знати російську мову. І тут не йдеться про те, що погано знати декілька мов, зовсім ні, чим більше тим краще, але це знання повинно бути добровільним, а не через необхідність життя у нашому інформаційному просторі.



Будні великого міста

На Диявола - з хрестом, на ворога - з мечем (с) Д. Донцов

Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
KDI
Дописувач
**



Повідомлень: 82
Зареєстрований: 9-5-2004
Місто: Україна, Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 4-10-2005 у 21:46


Василь Яворський
Ну, так вже склалося. У Канаді, он, також розмовляють всіма мовами - і нічого, від них не чути зволікань.

Я тут подумав - якщо взяти ринкові відносини і прикрутити до мов - цікаво, що якщо українська мова врешті-решт не приживеться у населення - то це означає, що вона програла конкурентам у конкурентній боротьбі? Може тоді так і має статися? Ніхто ж не говорить старогрецькою. а колись нею розмовляли. Звісно, не хочеться, щоби наша мова повторила цей шлях, але якщо так станеться, це буде закономірно?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь Яворський
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1246
Зареєстрований: 4-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Відповідний

[*] написано 5-10-2005 у 11:30


Україенська мова може програти російській, якщо ми всі станемо лібералами і будемо давати витирати ноги і далі в нашу національну гідність і гордість.
Доречі в Канаді розмовляють тільки двома мовами англійською і францазькою. Причому недай боже на ринок вийде англомовна книжка без франкомовного аналогу і навпаки, того хто це допустив згноять в судах. І там це склалося через те, що англійці і фрінцузи свого часу не змогли поділити чужі землі. А Ви пропонуєте двомовність бо ми з росіянами не можемо поділити свою землю? Це я можу охарактеризувати тільки відвертою оцінкою недостатності інтелектуального потенціалу та дефектом розумової діяльності в площині логіки.




Будні великого міста

На Диявола - з хрестом, на ворога - з мечем (с) Д. Донцов

Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
KDI
Дописувач
**



Повідомлень: 82
Зареєстрований: 9-5-2004
Місто: Україна, Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 5-10-2005 у 22:21


Василь Яворський
А Ви пропонуєте двомовність
Де?

Це я можу охарактеризувати тільки... і т.д.
Хам.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 5-10-2005 у 22:47


До Василя Яворського велике прохання (воно ж попередження). Дуже прошу уникати образливих особистих оцінок людей, з якими ведете дискусію.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь Яворський
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1246
Зареєстрований: 4-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Відповідний

[*] написано 6-10-2005 у 10:54


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
До Василя Яворського велике прохання (воно ж попередження). Дуже прошу уникати образливих особистих оцінок людей, з якими ведете дискусію.


Прошу вибачення якщо кого образив, але від змісту своїх слів, нажаль, відмовитися не можу.

До KDI: волію радше залишатися "хамом" (хоча я Вам і не хамив) аніж отак запросто дзволяти витирати ноги у насвятіші на світі речі: нація, Батьківщина і т.д.




Будні великого міста

На Диявола - з хрестом, на ворога - з мечем (с) Д. Донцов

Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 6-10-2005 у 11:02


http://www.gazeta.lviv.ua/articles/2005/10/06/9535/

Цитата:
“Війна на знищення і духовне поневолення Російського Народу переходить у свою вирішальну фазу. Найважливішим напрямком етнічного геноциду Росіян і їх насильницької асиміляції в “українців” є вкорінення української ідеології в уми і душі покоління, яке підростає. Розтління нетривкої та недосвідченої дитячої свідомості русофобією, формування його в дусі ненависті до Росії і Росіян визначає сьогодні обличчя шкільної системи освіти в Україні, складаючи основу викладання таких предметів, як “українська мова” й “історія України”.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 6-10-2005 у 11:14


Цитата:
“Війна на знищення і духовне поневолення Російського Народу переходить у свою вирішальну фазу. Найважливішим напрямком етнічного геноциду Росіян і їх насильницької асиміляції в “українців” є вкорінення української ідеології в уми і душі покоління, яке підростає. Розтління нетривкої та недосвідченої дитячої свідомості русофобією, формування його в дусі ненависті до Росії і Росіян визначає сьогодні обличчя шкільної системи освіти в Україні, складаючи основу викладання таких предметів, як “українська мова” й “історія України”.


Це абсурд. У нас сучасні підручники української мови досі мають вправи які починаються "Перекладіть речення з російської". Асиміляція в "українців" теж непоганий анекдот. Боротьба за послаблення Росії дійсно ведеться, і не в останню чергу через віддалення від неї України. Але така боротьба може лише піднести дух самих росіян і ажніяк не поневолення.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 6-10-2005 у 11:42


До речі про зазначену статтю:
Цитата:
Гадаю, факти говорять самі за себе. За останній рік в Україні побільшало російськомовних видань, натомість кількість україномовних суттєво не змінилася. Саме за “русофоба” Ющенка в Україні започатковано вихід російськомовної газети “КоммерсантЪ-Україна”, не закрито жодного російського культурного центру, російська мова надалі домінує в телеефірі столичних телеканалів. В Україні вільно функціонують 1411 шкіл з російською мовою викладання, а ще у 2109 навчальних закладах навчання провадять змішано – російською та українською.


В Києві з'явилося два нових україномовних видання:
Газета по-українськи (сторінок 20, ціна 25 копійок)
Без цензури.
Остання, можливо і існувала раніше, але її зовсім не було видно.

В телеефірі відбулися зміни:
на УТ-1 в новинах перекладають в роліках російську мову
на ТРК Україна (Донбас, тобто) футботльні матчі коментуються українською і якість цього коментаря не поступається болянкам і савеліям.
З'явився канал К-1 з пристойною мовною політикою в новинах - мова жива, хоча й офіційна, новини приємні.
На більшості загальнонаціональних каналів російськомовні фільми супроводжуються українськимим титрами.

В Україні впроваджене винятково україномовне судочинство.

У порівнянні із російськомовним Комерсантом, кроки значно яскравіші.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь Яворський
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1246
Зареєстрований: 4-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Відповідний

[*] написано 6-10-2005 у 11:43


При всіх розмовах про русофобію ми зараз маємо дуже яскраву тенденцію до українофобії. При чому, що найбільше болить, усілякі ліберали це тільки вітають. Нехай приховано вітають, не плескають і не кричать "мі с вамі", а просто закривають не це все очі, мовляв у нас демократія, кожен може говорити на тій мові на якій хоче... Панове, московити ніколи не зупиняються на тому що їм дають, завжди Москва брала більше, в народі є гарна про це приказка про одну свійську тварину і стіл (не процитую, бо модератор може насварити знову). Тому я вважаю і вважав, що лібералізм у цьому питанні був, є і завжди буде злочинним.



Будні великого міста

На Диявола - з хрестом, на ворога - з мечем (с) Д. Донцов

Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 6-10-2005 у 11:45


Дехто явно сплутав любов до Батьківщини із ненавистю до сусіда.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 6-10-2005 у 11:52


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олексій
Дехто явно сплутав любов до Батьківщини із ненавистю до сусіда.


Колись я вже цитував тут Бісмарка, не полінуюся ще раз:

"Я ненавиджу Австрію більше, ніж люблю рідну Прусію".
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 6-10-2005 у 11:58


Ви вважаєте, таке ставлення мусить мати відображення в сучасній Україні?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1    3    5

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 1493
Реклама: