Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1    3  4
Автор: Тема: Першочергова задача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

question.gif написано 26-9-2003 у 19:55
Першочергова задача


Сподіваюся, що в майбутньому майбутнє керівництво України більше працюватиме над розв'язанням критичних проблем суспільства.
Зрозуміло, що всі проблеми є вкрай важливі і вирішувати їх треба якомога швидше, але навряд чи можливе одночасне їхнє вирішення.

Давайте підкажемо, яка проблема є найпріотетнішою для держави тим хто нею керуватиме в майбутньому.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Чарівник з міста Гамельн
Академік
****



Повідомлень: 495
Зареєстрований: 14-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 26-9-2003 у 22:38


Зміцнення державних структур.

Це фундамент, на якому будується все інше.


N.S.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
kallisto
Дійсний член
***



Повідомлень: 262
Зареєстрований: 8-9-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Хороший.

[*] написано 28-9-2003 у 14:38


На мою думку, основним є відродження духовности.

Колись в селах, коли ще не було сучасних згубних впливів, то рівень злочинності був значно меншим. Я вважаю, що люди мають ходити в церкву - не для обязаловкі, а для себе. І тоді жити стане краще. І політик замислиться перед тим, як вкрасти черговий мільйон, і думаю, що не зробить хибного кроку. І високопосадовець не буде підписувати злочинні для свого народу угоди. І продавець не буде обважувати на базарі. І люди стануть добрішими.
Проте це не стосується новітніх сект. Я говорю про канонічні українські церкви.




Жінки, як діти, люблять казати \"ні\". А чоловіки, як діти, у це вірять
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
dr.Trollin
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1059
Зареєстрований: 3-6-2003
Місто: Львівська політехніка
Нема на форумі

Настрій: ще живий

[*] написано 28-9-2003 у 15:42


2kallisto 28-9-2003 в 14:38
<Проте це не стосується новітніх сект. Я говорю про канонічні українські церкви>
канонічно-неновітні? хм...
(задумливо) то тоті дохристиянські?
То тоті, де злодія Злодієм називали і Ворогові (паче як облудному) кишки цей... помаленьку...
Тоті, що таки не вважали довільного владця владою від бога?
хм... но воно може і так.

А щодо голосування -- пропоную ввести ще один пункт
"Зміцнення України на ВНУТРІШНІЙ арені"
(тоді і зовнішня арена _сама ж таки_ і прилучиться)
з підпунктом (стисло попередній обумовлюючим)
"підвищення самоповаги Люду України"




З повагою, Сергій.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
kallisto
Дійсний член
***



Повідомлень: 262
Зареєстрований: 8-9-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Хороший.

[*] написано 28-9-2003 у 16:04


Цитата:
Першим відправив користувач dr.Trollin
2kallisto 28-9-2003 в 14:38
<Проте це не стосується новітніх сект. Я говорю про канонічні українські церкви>
канонічно-неновітні? хм...
(задумливо) то тоті дохристиянські?
То тоті, де злодія Злодієм називали і Ворогові (паче як облудному) кишки цей... помаленьку...
Тоті, що таки не вважали довільного владця владою від бога?
хм... но воно може і так.


Ні, це постхристиянські. Не буду називати, бо ще в шовінізмі звинуватять.




Жінки, як діти, люблять казати \"ні\". А чоловіки, як діти, у це вірять
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 28-9-2003 у 19:34


Та тут усе першочергове! Не можу навіть визначитись, шкода, немає пункту "усе зазначене", та, певно, за нього всі і голосували б. Я б ще обрала "відродження довіри до держави", це майже те ж саме, що і зміцнення державних структур, але не зовсім :) Але визначатись треба... Голосую за відродження культури, як першочергове завдання :saint:



Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
kallisto
Дійсний член
***



Повідомлень: 262
Зареєстрований: 8-9-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Хороший.

[*] написано 28-9-2003 у 19:37


Ми з Наталкою солідарні :-)



Жінки, як діти, люблять казати \"ні\". А чоловіки, як діти, у це вірять
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь Яворський
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1246
Зареєстрований: 4-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Відповідний

[*] написано 29-9-2003 у 15:32


Всі задачі економічного плано представлені тут є витікаючими. Тобто безробіття ми позбавимося піднявщи промисловість, промисловість піднімемо запровадивши нові технології. Тоді ж і піднімуться заробітні плати. Першочерговим завданням я б назвав укріплення наших позицій ОДНОЧАСНО на економічному, соціальному, культурному, політичному та міжнародному грунті. Тобто все вищеназване.



Будні великого міста

На Диявола - з хрестом, на ворога - з мечем (с) Д. Донцов

Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 29-9-2003 у 17:19


Позволю собі не погодитися, усе одразу - безсумнівно найкраще, але насправді завжди потрібні пріоритети.
А що первинності/вторинності - це ще питання. Наприклад, промисловість можна піднімати і без масового впровадження нових технологій (наприклад заставити старе працювати), вирішення соціальних проблем може стимулювати економічний ріст, ріст зарплат можливий не лише за рахунок росту виробництва а й за рахунок елементарного наведення порядку (зміцення держави та боротьба з криміналом)...
Варіантів багато. У релаьності треба вибрати один.
На мою думку, ті держави мали стрімкий розвиток, де була виділена ОДНА стратегічна першочергова задача і все оцінювалося щодо неї.
Власне поділ ліві/праві в основному до вибору задач і зводиться




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь Яворський
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1246
Зареєстрований: 4-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Відповідний

[*] написано 30-9-2003 у 10:39


Цитата:
Першим відправив користувач Андрій Пелещишин
Наприклад, промисловість можна піднімати і без масового впровадження нових технологій (наприклад заставити старе працювати)


Впровадження нових технологій дає можливість:
1. випуску сучасного товару (не застарілого морально)
2. оптимізувати накопичування/розхід виробничих запасів
3. оптимізувати виробничі потужності
4. знизити собівартість продукції
Все це веде до випуску конкурентноздптного продукту по відношенню до продукту іноземного (в цьому випадку) виробника. Навіщо "заставляти" працювати потенційно збиткове виробництво?

Цитата:
Першим відправив користувач Андрій Пелещишин
вирішення соціальних проблем може стимулювати економічний


За які кошти Ви збираєтесь вирішувати ті соціальні проблеми? Знову кредити "на проїдання"?

Цитата:
Першим відправив користувач Андрій Пелещишин
ріст зарплат можливий не лише за рахунок росту виробництва а й за рахунок елементарного наведення порядку (зміцення держави та боротьба з криміналом)...


Гаразд з криміналом розібралися, а що далі? Де взялися від цього робочі місця і прибутковість роботи підприємств?
До відома: станом на 1 січня 2003 року 84% промислових підприємств (будь-яке виробництво) є збитковими. Їхнє виживання відбувається виключно за рахунок іноземних інвестицій та постійного кредитування під заставу нерухомості. Основна проблема - все та ж невідповідність технологічних процесів по відношенню до іноземного конкурента.




Будні великого міста

На Диявола - з хрестом, на ворога - з мечем (с) Д. Донцов

Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 30-9-2003 у 11:09


Я висловив лише можливість.

Але поясню - зниження криміналітету дозволить більшій кількості людей зайнятися підприємництвом (багато людей серед моїх знайомих просто бояться починати бізнес через злочинність, хоча є і ідеї і гроші). Тому зі зменшенням криміналу може зрости виробництво

Соціальні проблеми можуть вирішуватися не лише позиками, а й переросподілом ресурсів (наприклад високі податки з багатих людей), а це в свою чергу понижає витрати суспільства на предмети розкоши (як правило імпортні) та підвищує попит на їжу та предмети щоденного вжитку (імовірно вітчизняні)

Так що всі перераховані напрямки можуть бути і базовими і похідними. Головне, вибрати курс і триматися його




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь Яворський
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1246
Зареєстрований: 4-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Відповідний

[*] написано 30-9-2003 у 11:25


Щодо боязні криміналу при відкритті бізнесу: очків ще п"ять тому, така проблема дійсно існувала. Зараз з впливом кримінальних структур на бізнес набагато лекше. Більше того, більшість вчорашніх кримінальних авторитетів самі відкривають легальні бізнеси, бо жити їм якось треба, а УБОЗ таки прикрутив їх добряче. Тут є справа в іншому, в боязні власної відповідальності, бо будь-який бізнес то перш за все відповідальність і за фінанси і за людей, що на мене працюють.
Нарахунок перерозподілу податкового тиску: таке проходили наші сусіди Поляки - нічого путнього з того не вийде. По-перше: почалося массове приховування особистих прибутків (шлях у тінь з якої ми й так вийти не можемо). По-друге: більшість підприємців похилого віку позакривали свої фірми та почали отримувати прибутки від держави у вигляді пенсій (гадаєте то так мало? польський держбюджет автоматично збільшив розхідну частину майже на 7500 млн долларів у рік) Буквально за рік все стало на свої місця. Повернулися до старої шкали прибуткового податку (доречі наша рідна шкала майже від неї не відрізняється)




Будні великого міста

На Диявола - з хрестом, на ворога - з мечем (с) Д. Донцов

Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 30-9-2003 у 12:46


Так я і не кажу, що саме так треба робити. Я просто окреслив деякі не зовсім очевидні залежності між задачами



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь Яворський
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1246
Зареєстрований: 4-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Відповідний

[*] написано 30-9-2003 у 12:56


Тут, мабуть є банально не правильно поставлене запитання. Я б поставив його так: які саме реформи в першу чергу потрібні? І вибір: політичні, економічні, соціальні. Тоді є дійсно підстава для дикусії. В такому випадку я б відповів політичні, бо без хорошого політичного підгрунтя неможливо вжити ефективних заходів ні на економічному ні на соціальному фронті. Потім перейти до економіки, це дасть певне накопичення і роботу капіталу, що необхідний для здіснення соціальних реформ. А далі діяти за золотим правилом менеджменту: планування-організація-мотивація-контроль. Постійно підправляючи то там то тут, згладжувати всіляки кути в які впираємося. Життя держави, як велика стратегічна комп"ютерна забавка: опустив економіку, послабив військо; послабив військо, тобі хтось прийшов і поламав щось необхідне для економіки. Тут все дуже сильно між собою пов"язане. Нехтувати чимось одним - автоматично завалити все інше.



Будні великого міста

На Диявола - з хрестом, на ворога - з мечем (с) Д. Донцов

Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юлія Божок
Газета
*



Повідомлень: 16
Зареєстрований: 19-9-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: ---

[*] написано 30-9-2003 у 18:17


Цілковито і повність солідарна с паном Гадячем!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Чирка Олег
Дійсний член
***



Повідомлень: 175
Зареєстрований: 17-12-2002
Місто: Україна, Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 1-10-2003 у 17:37


Перш за все потрібно вирішувати проблеми безробітних та бідних. Так як потрібно забезпечити населення роботою, а потім думати вже про впровадження новітніх технологій. коли змінять технологію можна заодно і буде зростання виробниутва, і підввищити заробітну плату. Тобто все залежить одне від одного.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
kallisto
Дійсний член
***



Повідомлень: 262
Зареєстрований: 8-9-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Хороший.

[*] написано 1-10-2003 у 17:49


А що робити, коли населення не хоче працювати? Скажімо, в мене знайома жінка і її чоловік працюють за мізерні зарплати, вони консьєржи в під"їздах. А їхня доця, яка школу вже років 3 як закінчила, ніяк не влаштуєтья на роботу. То їй важко, то їй їздити далеко, то вона прогуляла три дні і її звільнили, то їй не сподобалося, відмазок у неї ціла купа. Це при тому, що навіть дурний і сліпий МОЖЕ знайти роботу в Києві. Це вважається один із найбільш високооплачуваних регіонів в Україні. То чому вони сидять там за мізерні зарплатні???



Жінки, як діти, люблять казати \"ні\". А чоловіки, як діти, у це вірять
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 1-10-2003 у 18:39


Бо мало її били в дитинстві (то жарт, звісно, але з натяком)
Насправді я можу навести багато подібних прикладів, проте чи є це проблемою держави? Це проблема батьків




Цінуй чужі думки, але не настільки, щоб привласнювати їх.
Дмитро АРСЕНИЧ
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
kallisto
Дійсний член
***



Повідомлень: 262
Зареєстрований: 8-9-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Хороший.

[*] написано 2-10-2003 у 16:51


Олесю, таких лінтюхів у нас купа. Це вже тенденція і цим має займатися держава (бо коли нарід сам по собі - то вже анархія виходить, проте й тоді є засоби наведення порядку).



Жінки, як діти, люблять казати \"ні\". А чоловіки, як діти, у це вірять
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олександр Ганущин
Модератор
****



Повідомлень: 492
Зареєстрований: 5-3-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Буде кращим

[*] написано 2-10-2003 у 18:40


Згідний з тим, що першочергові питання - політичні. А от щодо того що працювати не хочуть - тут справа за освітою. Ось що змалечку у голові сидітиме те... Зараз покоління звичайно буде вражене трохи тим вірсум "пофігізму", нендзи та всього решта. Але все минеться.
Так чи інакше - все це державна справа.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь Яворський
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1246
Зареєстрований: 4-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Відповідний

[*] написано 3-10-2003 у 15:47


Цитата:
Першим відправив користувач Чирка Олег
Перш за все потрібно вирішувати проблеми безробітних та бідних. Так як потрібно забезпечити населення роботою, а потім думати вже про впровадження новітніх технологій. коли змінять технологію можна заодно і буде зростання виробниутва, і підввищити заробітну плату. Тобто все залежить одне від одного.


Звичайно потрібно... Давайте поставимо цю проблему на перше місце... Візмемо кредити чергові (бо власного капіталу немає) створемо для них робочі місця (повіткриваємо збиткові підприємства по перекачці повітря з Києва до Львова)... Роки за два гроші закінчуться (позичені) позичемо ще раз, потім ще раз і так до другого пришестя або поки нам перестануть їх давати... І помремо з багатомільйонним боргом... Зате безробітних не буде... А що теж вихід... Тільки я краще вже тоді виїду кудись де щось мудріше роблять.




Будні великого міста

На Диявола - з хрестом, на ворога - з мечем (с) Д. Донцов

Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
ЗОРЯНА
Дійсний член
***



Повідомлень: 185
Зареєстрований: 24-1-2003
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 3-10-2003 у 16:25


Загалом всі проблеми є актуальними, добре було б замість звичного голосування запропонувати розмістити по мірі важливості. Я віддала свій голос за вирішення проблеми безробітних та бідних, хоча особисто мені б хотілося щоб у першу чергу відроджували культуру і духовність. Але якщо хтось голодний і без роботи то ні про яку духовність і думати годі. (прошу не читати у цих рядках ідеї комунізму-соціалізму де всі ми працюєм і щасливо живем:)



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
ЗОРЯНА
Дійсний член
***



Повідомлень: 185
Зареєстрований: 16-9-2003
Нема на форумі

Настрій: бухгалтерський

[*] написано 3-10-2003 у 16:25


Загалом всі проблеми є актуальними, добре було б замість звичного голосування запропонувати розмістити по мірі важливості. Я віддала свій голос за вирішення проблеми безробітних та бідних, хоча особисто мені б хотілося щоб у першу чергу відроджували культуру і духовність. Але якщо хтось голодний і без роботи то ні про яку духовність і думати годі. (прошу не читати у цих рядках ідеї комунізму-соціалізму де всі ми працюєм і щасливо живем:)



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Нормалайзер
Академік
****



Повідомлень: 326
Зареєстрований: 27-9-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 5-10-2003 у 21:40


я голосував за суть пункту "виправлення криміногенної ситуації (хоча саме формулювання вважаю бздурою: ВИПРАВЛЕННЯ КРИМІНОПОРОДЖУЮЧОЇ ситуації, як на мене логічно боло б написати простіше), суттю вважаю якщо не подолання, то істотне й швидке зменшення корупції. Ііша справа в тому, звичайно, як це робити і, основне, КОМУ...



я заперечую проти будь-яких передруків моїх повідомлень з цього форуму будь-коли й будь-де, крім цього форуму
http://drymba.net/
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
kallisto
Дійсний член
***



Повідомлень: 262
Зареєстрований: 8-9-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Хороший.

[*] написано 6-10-2003 у 15:09


Бачите, нарід усе одно найбільше голосує за культуру :P



Жінки, як діти, люблять казати \"ні\". А чоловіки, як діти, у це вірять
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь Яворський
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1246
Зареєстрований: 4-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Відповідний

[*] написано 6-10-2003 у 15:18


Тобто в недалекому майбутньому кількість культурних і високоосвідчених бомжів збільшиться ;)



Будні великого міста

На Диявола - з хрестом, на ворога - з мечем (с) Д. Донцов

Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1    3  4

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 1624
Реклама: