Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2    4
Автор: Тема: Першочергова задача
kallisto
Дійсний член
***



Повідомлень: 262
Зареєстрований: 8-9-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Хороший.

[*] написано 6-10-2003 у 15:36


Саме так! І всі будуть ходити в театри і розбиратися в новинках світу кіно. :D



Жінки, як діти, люблять казати \"ні\". А чоловіки, як діти, у це вірять
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Святослав Шеремета
Дійсний член
***



Повідомлень: 116
Зареєстрований: 14-11-2003
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 21-2-2004 у 19:44


Першочерговою задачею є формування нової української політичної, економічної, наукрвої, культурної,спортивної еліти. Першочергово повинна бути сформована нова політична еліта., яка повинна змінити правила гри і взаємостосунки вУкраїні. А вже після цього почнуться реальні економічні реформи,ріст виробництва,духовності і т.д.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олександра Бабяк
Дійсний член
***



Повідомлень: 209
Зареєстрований: 22-2-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива!!!!!!!!!!!!

[*] написано 27-3-2004 у 00:39


Так ми повинні формувати нову еліту і на першому плані тут має бути саме освіта, культура та духовність (її на останнє місце ставити не можна). І вже та високоосвітчена нова еліта буде піднімати економіку, проводити реформи політичного та соціально-економічного характеру.
Наступними кроками будуть ріст виробництва, який за собою потягне підвищення зарплат та зниження безробіття. Таким чином проблеми надалі поступово в залежності від ступеня взаємопов'заності будуть вирішуватись самі (під нашим суворим наглядом).




Ваша Леся
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Captivitas
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1193
Зареєстрований: 15-9-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: біфуркаційний

[*] написано 29-3-2004 у 17:16


Визначився за розвиток державницьких структур, бо, не зважаючи на більш ніж десятилітній період розвитку, нам потрібна державна протекціоністська політика. А звітси випливає потреба визначення свого місця на міжнародних просторах, як економічних так і політичних.



Наша країна не настільки велика, щоби в ній розминутись(с) С.Жадан
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Григорій Гембарський
Новак
*



Повідомлень: 4
Зареєстрований: 30-3-2004
Нема на форумі

Настрій: normal

[*] написано 30-3-2004 у 13:09


Виробництво нам потрібне перш за все! А то лише торгуємо невідомо ким виробленим товаром. Буде виробництво - буде і зарплатня, і духовність з культурою. Буде, як модно тепер говорити, середній клас. Знього і виросте "нова еліта". Сформується автоматично.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 30-3-2004 у 13:31


Промисловість не породжує середній клас. Середній клас це бізнесмени у підпорядкуванні яких підприємства із загальним штатом до 5000 чоловік.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олександр Чорнобиль
Академік
****



Повідомлень: 912
Зареєстрований: 11-3-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Агресивний

[*] написано 31-3-2004 у 17:17


Я в принципі підтримую Григорія, хоча навчання спершу на істфаці, а потім в Інституті державного управління навчило мене тому, що відколи існує держава, то питання, яке ми тут розглядаємо було чи ненайважливішим (і найскладнішим) для керівників практично всіх держав, які коли-небудь існували на нашій планеті. Але нічого. Хтось з великих сказав, що в таких дискусіях людина відточує гостроту свого розуму...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
сумна
Академік
****



Повідомлень: 913
Зареєстрований: 24-12-2003
Місто: Сихів
Нема на форумі

Настрій: споглядальний

[*] написано 31-3-2004 у 18:48


Так, це тема безкінечна, дає можливість вправлятися в роздумах про те, що є первинне, а що вторинне - "битіє ілі сознаніє". Діалектика - то непроста штука.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор+
Дійсний член
***



Повідомлень: 298
Зареєстрований: 5-11-2002
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 1-4-2004 у 06:40


Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
Промисловість не породжує середній клас. Середній клас це бізнесмени у підпорядкуванні яких підприємства із загальним штатом до 5000 чоловік.


То в Україні середній клас - бізнесмени. А підприємства з 5000 працівників взагалі велика рідкість у світі. Власників таких підприємств можна легко порахувати.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Григорій Гембарський
Новак
*



Повідомлень: 4
Зареєстрований: 30-3-2004
Нема на форумі

Настрій: normal

[*] написано 1-4-2004 у 12:53


Не вважаю, що виробництво і промисловість понняття тотожні.
Виробництво розумію як процес функціонування ринку. Зараз ми (Україна) дуже багато ввозимо і мало виробляємо. Немає значення що саме - ми залишаємо кошти, які б могли працювати тут у нас, за "бугром". Якщо зросте "виробництво" в державі: 1) багато людей отримають роботу; 2) кошти, які могли б витрачатись за кордоном витрачатимуться ТУТ; 3)держава стане багатшою, а з нею, надіюсь, і люди.
Навіщо нам підтримувати закордонних виробників (напр. польських) плодимо собі конкурентів а потім нашими ж грошима нас і давлять. Хіба в Україні неможливо виробляти якісні товари (одяг, взуття, продукти харчування тощо), які зараз тягаємо з Польщі чи Росії. А люди сидять без роботи. Тому і маємо жахливу соціальну і демографічну кризу. Роботу масово шукають за кордоном.
Зайдіть в школи, особливо в сільські - дітей немає. А тих котрі ще є виховують бабці і дідусі. Нема кому народжувати, нема кому виховувати.
А це лише одна з проблем породжена безробіттям.
Вважаю - треба ВИРОБЛЯТИ своє, щоби не торгувати чужим!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
saLAVado
Дійсний член
***



Повідомлень: 115
Зареєстрований: 1-5-2004
Нема на форумі

Настрій: Супер

[*] написано 1-5-2004 у 07:24
Вибрати виключаюче


Не хочу нікого с присутніх ображати, але мене цікавить одне питання, хто з вас є математиком? Підказка: є один з пунктів голосування, який є множником, а інші - доданками. При відсутності його розвитку будь-які доданки множимо на 0 і отримуємо в результаті 0. Подумайте.



Dulce bellum inexpertis
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 1-5-2004 у 09:10


Нічого не зрозумів. Хоч маю маю диплом з відзнакою за спеціальністю "математик" (ЛНУ Франка, факультет прикладної математики) та захищену дисертацію по спеціальності "Математичне моделювання".

Якщо вже говорити про математику в контексті даної задачі то потрібно згадувати (далеко не повний перелік):
- багатокритеріальну оптимізацію та множини Парето
- методи моделювання нечітких даних
- теорію координації
- теорію прийняття рішень в багатокритеріальних слабоструктурованих випадках
- теорію ігор
- Багато чого іншого




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
saLAVado
Дійсний член
***



Повідомлень: 115
Зареєстрований: 1-5-2004
Нема на форумі

Настрій: Супер

[*] написано 1-5-2004 у 11:48


Слабкість розуму - у його потребі все ускладнювати. Тут простіше. Відсутність одного з пунктів знецінює інші досягнення, послаблює такою мірою, що стає зрозумілим, що для досягнення основної мети потрібно досягнути проміжкової, так би мовити, місток для стрибка. Він не є метою, але є засобом. Без нього стрибати значно важче, хоча й можливо. Знайдіть місток.



Dulce bellum inexpertis
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 3-5-2004 у 18:09


Цитата:
Першим відправив користувач saLAVado
Слабкість розуму - у його потребі все ускладнювати. Тут простіше

Пане Андрію, ну куди ви тут зі "слабким розумом?" :lol:
Мушу визнати, жи теж маю за плечима базову освіту за спеціяльністю "Прикладна математика" (щоправда ДонНУ), аспірантуру в ІК НАНУ ім. Глушкова ("Системний аналіз";) і канд~диплом (спеціяльність "Економіко-математичне моделювання";), але так само ніц не второпав :o

Цитата:
Відсутність одного з пунктів знецінює інші досягнення, послаблює такою мірою, що стає зрозумілим, що для досягнення основної мети потрібно досягнути проміжкової, так би мовити, місток для стрибка. Він не є метою, але є засобом. Без нього стрибати значно важче, хоча й можливо. Знайдіть місток

Суто аріфметично, можу засвідчити, жи в цитаті тричі повторюється слова з коренем "досягн" і двічи - з коренем "стриб", а також слово "місток".

Може є тут хтось із філософською освітою? Озвиться!




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 3-5-2004 у 19:41


Цитата:
Першим відправив користувач saLAVado
Слабкість розуму - у його потребі все ускладнювати.


Як людина (науковець який працює в вкрай синтетичній галузі - інформаційних техологіях) яка трішки розбирається в різних напрямках сучасної науки, мушу повідомити що моделювання (зокрема математичне) є інструментом формального спрощення базової задачі. Уся історія науки людства це історія створення адекватних ефективних моделей. наведені мною математичні апарати використовуються у сучасній науці для коректного моделювання складних суспільних, економічних і управлінських процесів. Деякі з математиків за розробку таких апаратів навіть Нобеля з економіки отримали.
Відповідь на сформульоване мною питання (звичайно на загальнодержавному рівні) могло би визначати можливий шлях розвязання задачі багатокритеріальної оптимізації шляхом визначення пріоритетності критеріїв (принцип "лінвістичного впрорядкування" - як у словниках) або шляхом зваженої згортки критеріїв в один, де в якості коефіціентів використовуються показники важливості кожного з критеріїв чи якимось іншим чином.

Цитата:
Тут простіше. Відсутність одного з пунктів знецінює інші досягнення, послаблює такою мірою, що стає зрозумілим, що для досягнення основної мети потрібно досягнути проміжкової, так би мовити, місток для стрибка. Він не є метою, але є засобом. Без нього стрибати значно важче, хоча й можливо. Знайдіть місток.


saLAVado на жаль так і не навів тої моделі, на якій будується його припущення. Проте апарат "арифметичного" класу навряд чи може адекватно та коректно моделювати сучасні складні суспільно-економічн процеси.
Мені зразу згадується "рядянська політекономія" з формулами типу "А плюс П поділити на Р і відняти У".




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
saLAVado
Дійсний член
***



Повідомлень: 115
Зареєстрований: 1-5-2004
Нема на форумі

Настрій: Супер

[*] написано 3-5-2004 у 20:00


Знову ускладнюєте, заплутуєте, заплутуєтесь. Неефективно. Пробачте, що помилився у адекватності статусів.



Dulce bellum inexpertis
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 5-5-2004 у 16:47


Цитата:
Першим відправив користувач saLAVado
є один з пунктів голосування, який є множником, а інші - доданками. При відсутності його розвитку будь-які доданки множимо на 0 і отримуємо в результаті 0. Подумайте.

Подумали...
Маємо перелік:
Виправлення криміногенної ситуації
Вирішення проблем бідних та безробітних
Підвищення зарплат працюючих
Відродження культури, освіти, духовності
Зміцнення України на зовнішній арені
Зміцнення державних структур
Зростання виробництва
Впровадження новітніх технологій

Чи не можливе, приміром, підвищення зарплат працюючих без виправлення криміногенної ситуації?
Чи без відродження культури, освіти, духовності?
Чи без зміцнення України на зовнішній арені, а також державних структур?
Чи не можна зміцнювати державні структури, чхаючи на проблеми бідних та безробітних, зростання виробництва та впровадження новітніх технологій?
Як на мене, то цілком. І це можна повторити чи не за кожним пунктом (не хочеться займати місце півсотнею варіантів)
Так де ваш множник, без якого всі інші доданки перетворюються на 0? Особисто я не бачу.

Але то не є проблемой. У нас, звісно, є купа дипломів, але там ніде не має запису, жи ми – не ідіоти (перевіряв – справді не написано :( ). Тож вітер - в руки, прапор – в спину: замість займатися, умовно кажучи, неформальною логікою, зробіть своє – правильне – опитування, а ми, як нам сподобається, проголосуємо, а то і обговоримо.
(кнопка внизу екрана, друга (спеціяльно для людей з математичною підготовкою) як справа, так і зліва)




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
saLAVado
Дійсний член
***



Повідомлень: 115
Зареєстрований: 1-5-2004
Нема на форумі

Настрій: Супер

[*] написано 6-5-2004 у 00:53


Зміцнення державних структур - на цьому зав'язані всі перелічені пункти. Відсутність його не дасть розвинутися іншим пунктам. Хіба культура може із вуст у вуста мандрувати.



Dulce bellum inexpertis
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Captivitas
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1193
Зареєстрований: 15-9-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: біфуркаційний

[*] написано 6-5-2004 у 11:32


Цитата:
Першим відправив користувач saLAVado
Зміцнення державних структур - на цьому зав'язані всі перелічені пункти. Відсутність його не дасть розвинутися іншим пунктам. Хіба культура може із вуст у вуста мандрувати.


Може, чим вона зараз ефективно займається.

А стосовно вищезгаданого переліку, то на мій погляд усі варіанти рівноправні й один варіант подальшого розвитку не залежить від інших. Dmy докладно розклав цю всю ситуацію. Кажу це теж, як людина з економічно-математичною освітою.




Наша країна не настільки велика, щоби в ній розминутись(с) С.Жадан
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
saLAVado
Дійсний член
***



Повідомлень: 115
Зареєстрований: 1-5-2004
Нема на форумі

Настрій: Супер

[*] написано 7-5-2004 у 08:29


Не згоден. Корупція буде всі досягнення тормозити.



Dulce bellum inexpertis
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 7-5-2004 у 10:09


Є приклади сильнокорумпованих але дуже успішних держав (по деяким критеріям, наприклад по економічному росту). Наприклад, далекосхідні "тигри" разом з Японією.
Але є і обернені приклади - держав без корупції але в дуже поганому стані. Наприклад деякі комуністичні режими.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 7-5-2004 у 13:58


Цитата:
Першим відправив користувач saLAVado
Зміцнення державних структур - на цьому зав'язані всі перелічені пункти. Відсутність його не дасть розвинутися іншим пунктам. Хіба культура може із вуст у вуста мандрувати.

Щодо культури, чому обов'язково із вуст у вуста? Перепрошую, але то суто совковий погляд, що культурою мусять займатися державні структури.
До того ж я так і не второпав, чому без "зміцнення державних структур" не можна взяти та й підвищити зарплатню?
Можна і за іншими пунктами посперечатися.
І чому це ви раптом перескочили зі "зміцнення" на корупцію? Це в опитуванні - 2 різних позиції.




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
saLAVado
Дійсний член
***



Повідомлень: 115
Зареєстрований: 1-5-2004
Нема на форумі

Настрій: Супер

[*] написано 8-5-2004 у 07:18


Державні структури - це і корупція і бюрократія й інші "радощі". Комунізм має досить складну систему державних структур, яка все одно буде гальмувати країну. Що ж до зайняття культурою державними структурами, то вони повинні ініціювати культурні події, а можуть же знову гальмувати. Погляньте на Росію - Путін сказав - "так" відродженню патріотичної думки, зараз і культура туди спрямована, не єдиний варіант, проте хоча б якийсь. Зарплатню якщо підвищити, то її ці структури розтягнуть або заберуть при цьому пільги, як це у нас робиться. Можуть і затримувати до року. Я бачу, що сперечатися для Dmy - основна задача на форумі. Особисто я прийшов для того, щоб послухати мудрих речей, і знайшов їх. Висловлююся не по всіх питаннях, а по тих, де маю, що сказати. Дякую.



Dulce bellum inexpertis
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 10-5-2004 у 15:39


Цитата:
Першим відправив користувач saLAVado
Я бачу, що сперечатися для Dmy - основна задача на форумі

В цьому місці мені згадався Жванецький "Мистецтво суперечки": "В потрібний момент - перейти на особистості. Попросити показати паспорт. Ну, про що можна говорити з людиною без паспорту?.."
Власне, я вам не нав'язуюся. Можете, ледь побачивши мій нік, відразу пропускати пост, а той переходити в іншу тему. По-перше, я про це не дізнаюсь, по-друге, не переконаний, жи навіть дізнавшись - захворію.
Але, якщо раптом (востаннє!) прочитаєте цей текст...

Маємо от яку нестиковку.
Цитата:
Особисто я прийшов для того, щоб послухати мудрих речей

Згідно моїх спостережень, за не надто тривалий час перебування на ФоРуМі вам встигли вже досить конкретно зробити "обрізання" "на злеті" (причому, то був не я). Раніше щось не помічав, жиби в нас таким чином каралася тяга до знань. (Тобто не я перший, кому ви намагаєтесь пояснити, хто він є чи там вказати, що му слід робити)

Що стосується цієї дискусії, то, за перепрошенням, пан сам напросився. Наскільки мені пригадується, з вашого боку постав закид щодо не першочергової задачі, як такої, а некоректної організації опитування (з математичного погляду), начебто із одного пункту випливають всі інші, тому й без його виконання реалізація інших неможлива. Судячи з усього з вами не погодився не лише я (який тільки й шукає, як посперечатись :D ), а й інші - носії мудрих думок.
Після отримання цієї колективної незгоди ви швидко забули про причино-наслідки й інші імлікації та почали доводити, жи зміцнення державних структур саме і є першочерговою задачею. Ну чудово! Ви не один - ще чоловік 5-6 вважають так само. Маєте право!
Особисто я також не вважаю дане опитування досконалим. Навіть не пам'ятаю, чи голосував взагалі, а якщо і голосував - то, певно, за інше, бо, ІМГО, якоїсь однієї задачі виокримити неможливо - вирішувати їх слід в комплексі, одна всі інші за собою не потягне, а культуру взагалі слід плекати паралельно і незалежно від усього іншого.
Доречі стосовно впливу держструктур на культуру можна і посперечатись (sic!!! :lol: ): у Совку були досить потужні держструктури, які вельми щільно "опікувались" культурою. Народу "культурницького" заради підйому поклали неміряно :(, а озирнешся навкруги: "Де культура?" Тож знову доводиться питання культурного відродження ставити. То може і не зовсім у структурах панацея?

Доречі. Мене на першому курсі вчили: перед тим, як щось доводити, треба це (з усіма інгрідієнтами, які знадобляться для доказу) якнайточніше визначити. А вас?




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
saLAVado
Дійсний член
***



Повідомлень: 115
Зареєстрований: 1-5-2004
Нема на форумі

Настрій: Супер

[*] написано 10-5-2004 у 16:12


На особистості переходити не буду, не варто провокувати.
Культури Ви вважаєте, не було у радянські часи? А я вважаю, що була. Література, кіно, естрада... Так само, як зараз цінується незалежність України, тоді цінувалася ідея комунізму. Та й варто було б пам'ятати, за що проголосували, якось це поверхнево у Вас виходить.




Dulce bellum inexpertis
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2    4

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 1624
Реклама: