Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  ..  3    5    7  ..  19
Автор: Тема: Куди інтегруватися?
Святослав Шеремета
Дійсний член
***



Повідомлень: 116
Зареєстрований: 14-11-2003
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 4-3-2004 у 21:38


Не впевнений , що в нашому менталітеті багато спільного з китайським. Адже східний менталітет, і особливо філософсько-світоглядові засади східного світу є істотно відмінними від європейських а особливо від наших. А те що з такими впливовими державами як Китай та Японія потрібно підримувати стосунки, та напрацьовувати нові сфери співпраці , то це однозначно. І думаю. що в нас з цими державами є багато спільних як геополітичних так і економічних інтересів.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Святослав Шеремета
Дійсний член
***



Повідомлень: 116
Зареєстрований: 14-11-2003
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 4-3-2004 у 21:43


Щодо моєї впевненості Дзвінко, стосовно майбутнього України, то вона базується як на аналітичних висновках, так і на інтуєтивному передчутті, яке виникає через Віру у Українську Справу і перемогу Української Революції.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ольга Ілюк
Новак
*



Повідомлень: 1
Зареєстрований: 5-3-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 5-3-2004 у 22:43


Хочеться сказати взаємно, бо я теж так думаю...
Я тепер під своїм ім"ям, хоч мій нік і моє друге ім"я Дзвінка.
До речі, я народилася 22 квітня. Може б це десь так у 2017 році якусь революційку придумати? Жартую...




Дзвінка
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Святослав Шеремета
Дійсний член
***



Повідомлень: 116
Зареєстрований: 14-11-2003
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 8-3-2004 у 17:27


А чому б і ні? Я доречі народився 24 квітня. Давайте Олю зробимо революцію. Тільки Українську Революцію. Я за!!!!!!!!!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Captivitas
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1193
Зареєстрований: 15-9-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: біфуркаційний

[*] написано 9-3-2004 у 13:55


Хтось з посадовців ЄС днями виклав таку думку, що Україну не треба приймати до ЄС, оскільки вона є своєрідним "буфером" між Європою й Росією...
Але оскільки Туреччину (теж "буфер" між Європою та Іраном й іншим азійським світом) до ЄС приймають, то й Україну "сам Бог наголосив", оскільки Україна більш европейська ніж Туреччина.

Ото так.




Наша країна не настільки велика, щоби в ній розминутись(с) С.Жадан
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 9-3-2004 у 19:19


Ну ясно. Ми тут попали! :(
Цитата:
Першим відправив користувач Ольга Ілюк
До речі, я народилася 22 квітня. Може б це десь так у 2017 році якусь революційку придумати? Жартую...
Цитата:
Першим відправив користувач Святослав Шеремета
А чому б і ні? Я доречі народився 24 квітня

Ще великий :D Павло Глоба зауважив, що у квітні після 20 народжуються люди, яких хлібом не годуй - дай що-небудь поруйнувати. При чому все. І до основаннння. Не хочеться наводити цей промовистий перелік прізвищ - раптом хтось образиться :)
Що втішає: пані Оля-Дзвінка (не плутати з Яркою-також-Дзвінкою), дещо молодша за свого (отого ще)попередничка (це - не комплімент - щира правда!), тож можна сподіватися, його "геніяльні" ідеї їй на думку ніколи не спадуть.

І ще одна алюзія, аналогія, асоціяція. Літературно-мистецький спогад, коротшє.
Цитата:
Першим відправив користувач Святослав Шеремета
Давайте Олю зробимо революцію. Тільки Українську революцію!

Микола Куліш. "Мина Мазайло". Пьеса (себто, театральна постановка). Героїню звати, здається, Оксаною.
Герой: Оксано! А давайте, я вас ... українізую!
Героїня (певний час дещо туповато дивиться в безкінечність. Потім - беркиць горилиць перед героєм): Українізуйте!
Герой певний час туповато дивиться в безкінечність...

Весна, дівчата! Час робити українську революцію!! :sing:




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Сергій Бєляєв
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1170
Зареєстрований: 31-1-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: гарний

[*] написано 10-3-2004 у 19:59


Цитата:
Першим відправив користувач Captivitas
Хтось з посадовців ЄС днями виклав таку думку, що Україну не треба приймати до ЄС, оскільки вона є своєрідним "буфером" між Європою й Росією...
Але оскільки Туреччину (теж "буфер" між Європою та Іраном й іншим азійським світом) до ЄС приймають, то й Україну "сам Бог наголосив", оскільки Україна більш европейська ніж Туреччина.

Ото так.

Думка не нова Європа бачить в Україні буфер вже досить давно. Сучасна трактовка буфера починається десь з часів Версальського миру - оточити Росію (СРСР) санітарним кордоном.

Цікавіше інше. Зараз активно обговорюється скандал навколо конкурсу з продажу активів польського металургійного комбінату "Гута Ченстохова". Незважаючи на більш привабливу українську пропозицію, Польща приймає рішення на користь міжнародної фінансової групи LNM.

Тут, здається, Dmy переконував, що вступ до ЄС - єдиний шлях навчитися цивілізованих правил гри. Так от наші "донецькі" були в шоці від того як проводять інвестиційні конкурси у цивілізованій країні-члені ЄС. Виявляється і там можна роботи конкурси, тендери, аукціони "для вигляду". А переможець вже визначений наперед.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Павло Тимофійович
Дописувач
**



Повідомлень: 41
Зареєстрований: 26-1-2004
Місто: Ужгород
Нема на форумі

Настрій: Св'ятковий

[*] написано 10-3-2004 у 21:01


Цитата:
Першим відправив користувач Наталка
Наскільки я зрозуміла, мова тут йшла не про повністю незалежну економіку (бо такої дійсно не буває), а про можливість країни існувати поза союзами. І така можливість є. І є країни, які себе прекрасно почувають поза всілякими союзами.

Маємо залежну економіку, і здається поза союзами і що з того маємо.
Непотрібно винаходити колесо. Треба визначитись з чітким курсом в європу. Ми вже постраждали від багатовекторності Даниловича. А про існування поза союзами в Україні те непройде. Не траба забувати про минуле.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 11-3-2004 у 15:47


Цитата:
Першим відправив користувач Сергій Бєляєв
Зараз активно обговорюється скандал навколо конкурсу з продажу активів польського металургійного комбінату "Гута Ченстохова". Незважаючи на більш привабливу українську пропозицію, Польща приймає рішення на користь міжнародної фінансової групи LNM.

Тут, здається, Dmy переконував, що вступ до ЄС - єдиний шлях навчитися цивілізованих правил гри. Так от наші "донецькі" були в шоці від того як проводять інвестиційні конкурси у цивілізованій країні-члені ЄС. Виявляється і там можна роботи конкурси, тендери, аукціони "для вигляду". А переможець вже визначений наперед

От цікаво! Я тут у Донецьку ніц не відаю про шок "донецьких" з приводу того, "як проводять інвестиційні конкурси у цивілізованій країні-члені ЄС". Не в курсі, в яких конкурсах і за якими правилами беруть участь ваші (львівські?) "донецькі" :), а наші, схоже, інших і не бачили, відтак - не вигравали. Звідки ж тоді шок? Якщо він і є, то з іншого приводу, на кшталт: "Їм таке бабло підклали, а вони відмовляються :mad:"
Особисто я щиро (хоч і не патріотично?) втішений, жи ІСДонам дали по носу. Нарешті.
Але то - емоції. Так само, як "зараз активно обговорюється скандал навколо конкурсу" - цілковита публіцистика. Де обговорюється? Ким? А чи був там "хлопчик" (себто, скандал)?
Річ у тім, жи обговорювати, не знаючи подробиць тамтий конкурс просто не можливо.
Відтак, може хтось знає:

  • які були пропозиції (хто й що саме пропонував, чим вони відрізнялись)?
  • чим саме донецька оферта була беззаперечно привабливішою?
  • якими, власне, були правила тендеру?
  • в чому полягають докази й аргументи того, "переможець вже визначений наперед"?
  • звідки взагалі інфа, часом не від переможених? А що кажуть переможці й організатори?

Без усього того легко під будь-який факт підвести будь-яку базу. Для прикладу.
От пану Сергію при слові "Унія", перепрошую, блювати хочеться, тож він пояснює результати конкурсу тамтою нецивілізованністю.
Для врівноваження перекручуємо: поводження організаторів тієї самої логіки, що і бажання повертатися ввечері додому, освітленою засфальтованою вулицею, навіть в обхід, а не в темряві навпростець. Страшенно дикарський нецивілізований підхід :lol:

ЗІ. Доречі щодо "країни - члену ЄС" (мабуть я зовсім від життя відстав: конкурс по "Гуті" хіба не в Польщі проводився? :D




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Святослав Шеремета
Дійсний член
***



Повідомлень: 116
Зареєстрований: 14-11-2003
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 11-3-2004 у 19:28


Цитата:
Першим відправив користувач Captivitas
Хтось з посадовців ЄС днями виклав таку думку, що Україну не треба приймати до ЄС, оскільки вона є своєрідним "буфером" між Європою й Росією...
Але оскільки Туреччину (теж "буфер" між Європою та Іраном й іншим азійським світом) до ЄС приймають, то й Україну "сам Бог наголосив", оскільки Україна більш европейська ніж Туреччина.

Ото так.

Щодо заяв високопосадовців ЄС , щодо України і Туреччини, то хотів би виправити деяку не точність. Цей високопосадовець, не пригадую його призвіще, але власне отаннім часом інформація йшла мабуть тільки про нього, оприлюднив свої заяви в книжці чи газетній статі, на основі опитування, яке він провів серед депутатів європарламенту. Так, депутати європарламенту у кулуарних розмовах не тільки Україну бачать буфером від Росії , і не бачать у ЄС, а і вважають, що Туреччина повинна бути буфером ЄС від Іраку,Ірану і т.д. А взагалі, мені здається , що європейці бояться країн з великою територією і населенням.Причому аспектів такого боягуства є декілька. Зміна розтановки сил в європарламенті пригіпотетичному входженні України і Туреччини відіграють не останню роль.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Сергій Бєляєв
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1170
Зареєстрований: 31-1-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: гарний

[*] написано 11-3-2004 у 19:47


Просто треба зрозуміти, що ЄС - це, насамперед, об'єднання декількох країн Західної Європи, які, власне, і виступили його засновниками. Вони не надто прагнуть віддавати ініціативу при прийнятті рішень комусь іншому. Тому я вважаю, що не варто пов'язувати питання "європейського вибору" України з ЄС.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Святослав Шеремета
Дійсний член
***



Повідомлень: 116
Зареєстрований: 14-11-2003
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 11-3-2004 у 19:58


Цитата:
Першим відправив користувач Dmy
Ну ясно. Ми тут попали! :(
Цитата:
Першим відправив користувач Ольга Ілюк
До речі, я народилася 22 квітня. Може б це десь так у 2017 році якусь революційку придумати? Жартую...
Цитата:
Першим відправив користувач Святослав Шеремета
А чому б і ні? Я доречі народився 24 квітня

Ще великий :D Павло Глоба зауважив, що у квітні після 20 народжуються люди, яких хлібом не годуй - дай що-небудь поруйнувати. При чому все. І до основаннння. Не хочеться наводити цей промовистий перелік прізвищ - раптом хтось образиться :)
Що втішає: пані Оля-Дзвінка (не плутати з Яркою-також-Дзвінкою), дещо молодша за свого (отого ще)попередничка (це - не комплімент - щира правда!), тож можна сподіватися, його "геніяльні" ідеї їй на думку ніколи не спадуть.

І ще одна алюзія, аналогія, асоціяція. Літературно-мистецький спогад, коротшє.
Цитата:
Першим відправив користувач Святослав Шеремета
Давайте Олю зробимо революцію. Тільки Українську революцію!

Микола Куліш. "Мина Мазайло". Пьеса (себто, театральна постановка). Героїню звати, здається, Оксаною.
Герой: Оксано! А давайте, я вас ... українізую!
Героїня (певний час дещо туповато дивиться в безкінечність. Потім - беркиць горилиць перед героєм): Українізуйте!
Герой певний час туповато дивиться в безкінечність...

Весна, дівчата! Час робити українську революцію!! :sing:

Знаєте шановний опоненте, Я б на Вашому місці не вкладав стільки іронії у ваші повідомлення, та й взагалі радив би Вам вести дискусію коректніше і без емоцій. Дискусія Вас то "збуджує" бо троє інших користувачів форуму опонують Вашій позиції, то переводите серьозні речі у якусь гуморину. Але ,це ваші проблеми.
Що стосується Української Революції, то вона триває перманетно, так як події 89-91 років, не спричинились її логічного завершення. Українська Революція яку починали і здійснювали Запоріжські козаки, січові стрільці, члени ОУН і воякм УПА, шістедесятники та учасники студетського голодування триває. Вона набирає різні форми і вирази, в залежності від конкретного історичного моменту і виклику часу. Ми наразі не маємо тієї України про яку мріяли в кінці вісімдесятих на початку девяностих, за яку боролись під час "оксамитової революції " 89-91 років, за яку проливали кров наші діди, прадіди і сотні тисяч борців за волю України. Але ми її здобудемо. І не обовязково люди, які народились в кінці квітня є руйнівники. Не обовязково революція руйнує. Так вона змінює старе,негативне і неєфективне. Але вона започатковує нове, правильне і потрібне. Ми не більшовики, які діяли за принципом "Весь мір ...ми разрушім до основанья ,а затєм, ми наш ми новий мір пастроєм, кто бил нічєм , тот станєт всєм"
Ми проведемо зміни ефективні , корисні для України і української нації. Я вважаю, що своїм життєвим шляхом, своїми діями ми це доведемо.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Святослав Шеремета
Дійсний член
***



Повідомлень: 116
Зареєстрований: 14-11-2003
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 11-3-2004 у 20:01


Цитата:
Першим відправив користувач Сергій Бєляєв
Просто треба зрозуміти, що ЄС - це, насамперед, об'єднання декількох країн Західної Європи, які, власне, і виступили його засновниками. Вони не надто прагнуть віддавати ініціативу при прийнятті рішень комусь іншому. Тому я вважаю, що не варто пов'язувати питання "європейського вибору" України з ЄС.

Підтримую Сергія на всі 100 відсотків.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
rost
Академік
****



Повідомлень: 707
Зареєстрований: 14-2-2003
Місто: Canada
Нема на форумі

Настрій: оптимальний

[*] написано 11-3-2004 у 21:04


Цитата:
Першим відправив користувач Сергій Бєляєв
Цікавіше інше. Зараз активно обговорюється скандал навколо конкурсу з продажу активів польського металургійного комбінату "Гута Ченстохова". Незважаючи на більш привабливу українську пропозицію, Польща приймає рішення на користь міжнародної фінансової групи LNM.

Тут, здається, Dmy переконував, що вступ до ЄС - єдиний шлях навчитися цивілізованих правил гри. Так от наші "донецькі" були в шоці від того як проводять інвестиційні конкурси у цивілізованій країні-члені ЄС.

Подобається мені аргументація п. Беляєва. Зрозуміло, що в Європі тендери проходять не по "понятіям" наших "донецьких". Так що це причина не інтегруватися в Європу? Щоб в Україні і далі замість законів користувалися "понятіями" "донецьких" чи "дніпропетровських"?

Цитата:
Першим відправив користувач Сергій Бєляєв
Просто треба зрозуміти, що ЄС - це, насамперед, об'єднання декількох країн Західної Європи, які, власне, і виступили його засновниками. Вони не надто прагнуть віддавати ініціативу при прийнятті рішень комусь іншому. Тому я вважаю, що не варто пов'язувати питання "європейського вибору" України з ЄС.

Он як. Тобто п. Беляєв не проти "європейського вибору України", тільки не хоче його пов"язувати з ЄС. Ну оскільки крім ЄС існує в Європі ще й СНД, а Україна є його членом-засновником разом з Росією і Білорусією, то навіщо ж інтегруватися в ще одну структуру -- ЄС. Там засновники якісь чужі, "понятій" не визнають, ще й ініціативу нам віддаввати не хочуть.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 11-3-2004 у 21:14


Давно я в цю тему не заглядала. Аж сльози на очі навернулися, так мені шкода "шокованих донецьких" - уявляю, що ж там робили, що їх так замучили?! І від чого вони були в шоці - що їхні методи хтось взяв на озброєння? Чи від того, що методи ці неприйнятні?!
Мені теж цікаво - що ж є "європейським вибором України"? Сьогодні один молодий письменник з файним прізвищем Шевченко мені жахи повідав, як Україну Європа гнобитиме... Ярмо - кричав він! Певно, будуть голодомори, насильницька "європеїзація", валуєвські та ємскі укази, концтабори, психлікарні, КДБ... чи що?
Може, я помиляюся. Однак для мене: європейський вибір - це ЄС. Врешті-решт, кожен має право на власну думку. :)




Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 12-3-2004 у 18:46


Цитата:
Першим відправив користувач Святослав Шеремета
Знаєте шановний опоненте, Я б на Вашому місці не вкладав стільки іронії у ваші повідомлення, та й взагалі радив би Вам вести дискусію коректніше і без емоцій. Дискусія Вас то "збуджує" бо троє інших користувачів форуму опонують Вашій позиції, то переводите серьозні речі у якусь гуморину. Але ,це ваші проблеми.
Що стосується Української Революції, то вона триває перманетно, так як події 89-91 років, не спричинились її логічного завершення. Українська Революція яку починали і здійснювали Запоріжські козаки, січові стрільці, члени ОУН і воякм УПА, шістедесятники та учасники студетського голодування триває. Вона набирає різні форми і вирази, в залежності від конкретного історичного моменту і виклику часу. Ми наразі не маємо тієї України про яку мріяли в кінці вісімдесятих на початку девяностих, за яку боролись під час "оксамитової революції " 89-91 років, за яку проливали кров наші діди, прадіди і сотні тисяч борців за волю України. Але ми її здобудемо. І не обовязково люди, які народились в кінці квітня є руйнівники. Не обовязково революція руйнує. Так вона змінює старе,негативне і неєфективне. Але вона започатковує нове, правильне і потрібне. Ми не більшовики, які діяли за принципом "Весь мір ...ми разрушім до основанья ,а затєм, ми наш ми новий мір пастроєм, кто бил нічєм , тот станєт всєм"
Ми проведемо зміни ефективні , корисні для України і української нації. Я вважаю, що своїм життєвим шляхом, своїми діями ми це доведемо

Образа таки сталась, як і передбачалось :( Ащо би було, якби прізвищ понаписував…
Звітую. Жиби охолодити дещицю емоцій і не так «збуджуватись» довелося купити трохо пива. Тепер є подібним на морозильну камеру холодильника «Норд». Принаймні ізсередини.
От щодо іронії, то Вашу вимогу мені виконати дещо важкувато. Я доволі зле вчився в школі, в старших класах любив прогулювати по пів урока (та ще й на хабарі батьки чомусь зажималися), відтак золоту медалю мені не дали. Червоного диплома чомусь теж. Та й взагалі, ми фільольогій нє канчалі, тож рідковживані слова і вирази з віком забуваються і залишаються самі іронічні. Хоча… Не вбачаю в тому аж такої біди. От цитатка згадалася.
«Я зрозумів, у чому ваша біда, панове! Ви – надто серйозні. Але «розумне» лице – ще не ознака розуму. Всі дурощі на землі робляться саме із цим виразом обличчя. Посміхайтеся, панове!» («Той самий Мюнхгаузен»)
Про всяк випадок переглянув «Правила ФоРуМу». Ніц не знайшов про заборону іронії, а також щодо якогось її квотування.
І взагалі. Я ж не висловлюю претензій стосовно вашої методи вести дискусію гаслами:
«Ми наразі не маємо тієї України про яку мріяли в кінці вісімдесятих на початку девяностих, за яку боролись під час “оксамитової революції” 89-91 років, за яку проливали кров наші діди, прадіди і сотні тисяч борців за волю України. Але ми її здобудемо… Ми проведемо зміни ефективні , корисні для України і української нації. Я вважаю, що своїм життєвим шляхом, своїми діями ми це доведемо»
Якщо наведене – не мітинґ, то я – Римський Татко або Бульдозер з вертикальним злетом. На вибір.

Щодо коректности, то завжди вважав наступну тезу очевидною, але про всяк випадок хочу зауважити: іронічне ведення дискусії геть не означає неповаги до опонентів. Натомість оцих опонентів часто-густо «збуджує» :D (хоч вони про це і мовчать, та за них промовляють їхні тексти).

Так. Загальний вигляд опанували, тепер подробиці не варто пропускати.
1. От читаю уважно:
Українську революцію
«починали і здійснювали Запорізькі козаки»,
продовжували «січові стрільці»,
потім фану підхопили «члени ОУН і вояки УПА»,
і врешті через «шістедесятників» наспіла черга «учасників студетського голодування».
Зауважимо, це все ОДНА революція. Але їй усе мало – вона й досі «триває», просто «набирає різні форми і вирази, в залежності від конкретного історичного моменту і виклику часу».
А й справді: «єсть у рівалюциї начало, нєт у рівалюциї канца» (большевицький вірш)
Відтак буду дуже вдячний, якщо пан Святослав надасть своє визначення поняття «революція», бо з наявного тексту окрім наскрізного патосу я спромігся винести лише те, що ми всі ще від Адама жиємо в умовах перманентної революції (визначення, якщо не помиляюся, товарища Троцького, чом би і не використати?)
2. Я ніде не казав, жи «люди, які народились в кінці квітня обовязково є руйнівниками». Особисто знайомий із білими і пухнастими. Навіть Палпалич Г. такі речі каже лише напозір.
3. А от у революцію, яка не руйнує щось слабо віриться. Якоюсь вона виходить еволюційною. Проте це – також до визначення понять.
«...вона започатковує нове, правильне і потрібне». Це що, зара ТАКУ парадіґму вивчають? (чомусь 1917 рік згадався, так розчулив, так розчулив…)
Ой, більше не можу, піду, мабуть, поплачу трохи




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олександр Ганущин
Модератор
****



Повідомлень: 492
Зареєстрований: 5-3-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Буде кращим

[*] написано 12-3-2004 у 19:17


А чи не збавити Вам друзі обертів трохи. Бо з дискусії народжується трохи не те...........
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Святослав Шеремета
Дійсний член
***



Повідомлень: 116
Зареєстрований: 14-11-2003
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 12-3-2004 у 23:50


Цитата:
Першим відправив користувач Dmy
Цитата:
Першим відправив користувач Святослав Шеремета
Знаєте шановний опоненте, Я б на Вашому місці не вкладав стільки іронії у ваші повідомлення, та й взагалі радив би Вам вести дискусію коректніше і без емоцій. Дискусія Вас то "збуджує" бо троє інших користувачів форуму опонують Вашій позиції, то переводите серьозні речі у якусь гуморину. Але ,це ваші проблеми.
Що стосується Української Революції, то вона триває перманетно, так як події 89-91 років, не спричинились її логічного завершення. Українська Революція яку починали і здійснювали Запоріжські козаки, січові стрільці, члени ОУН і воякм УПА, шістедесятники та учасники студетського голодування триває. Вона набирає різні форми і вирази, в залежності від конкретного історичного моменту і виклику часу. Ми наразі не маємо тієї України про яку мріяли в кінці вісімдесятих на початку девяностих, за яку боролись під час "оксамитової революції " 89-91 років, за яку проливали кров наші діди, прадіди і сотні тисяч борців за волю України. Але ми її здобудемо. І не обовязково люди, які народились в кінці квітня є руйнівники. Не обовязково революція руйнує. Так вона змінює старе,негативне і неєфективне. Але вона започатковує нове, правильне і потрібне. Ми не більшовики, які діяли за принципом "Весь мір ...ми разрушім до основанья ,а затєм, ми наш ми новий мір пастроєм, кто бил нічєм , тот станєт всєм"
Ми проведемо зміни ефективні , корисні для України і української нації. Я вважаю, що своїм життєвим шляхом, своїми діями ми це доведемо

Образа таки сталась, як і передбачалось :( Ащо би було, якби прізвищ понаписував…
Звітую. Жиби охолодити дещицю емоцій і не так «збуджуватись» довелося купити трохо пива. Тепер є подібним на морозильну камеру холодильника «Норд». Принаймні ізсередини.
От щодо іронії, то Вашу вимогу мені виконати дещо важкувато. Я доволі зле вчився в школі, в старших класах любив прогулювати по пів урока (та ще й на хабарі батьки чомусь зажималися), відтак золоту медалю мені не дали. Червоного диплома чомусь теж. Та й взагалі, ми фільольогій нє канчалі, тож рідковживані слова і вирази з віком забуваються і залишаються самі іронічні. Хоча… Не вбачаю в тому аж такої біди. От цитатка згадалася.
«Я зрозумів, у чому ваша біда, панове! Ви – надто серйозні. Але «розумне» лице – ще не ознака розуму. Всі дурощі на землі робляться саме із цим виразом обличчя. Посміхайтеся, панове!» («Той самий Мюнхгаузен»)
Про всяк випадок переглянув «Правила ФоРуМу». Ніц не знайшов про заборону іронії, а також щодо якогось її квотування.
І взагалі. Я ж не висловлюю претензій стосовно вашої методи вести дискусію гаслами:
«Ми наразі не маємо тієї України про яку мріяли в кінці вісімдесятих на початку девяностих, за яку боролись під час “оксамитової революції” 89-91 років, за яку проливали кров наші діди, прадіди і сотні тисяч борців за волю України. Але ми її здобудемо… Ми проведемо зміни ефективні , корисні для України і української нації. Я вважаю, що своїм життєвим шляхом, своїми діями ми це доведемо»
Якщо наведене – не мітинґ, то я – Римський Татко або Бульдозер з вертикальним злетом. На вибір.

Щодо коректности, то завжди вважав наступну тезу очевидною, але про всяк випадок хочу зауважити: іронічне ведення дискусії геть не означає неповаги до опонентів. Натомість оцих опонентів часто-густо «збуджує» :D (хоч вони про це і мовчать, та за них промовляють їхні тексти).

Так. Загальний вигляд опанували, тепер подробиці не варто пропускати.
1. От читаю уважно:
Українську революцію
«починали і здійснювали Запорізькі козаки»,
продовжували «січові стрільці»,
потім фану підхопили «члени ОУН і вояки УПА»,
і врешті через «шістедесятників» наспіла черга «учасників студетського голодування».
Зауважимо, це все ОДНА революція. Але їй усе мало – вона й досі «триває», просто «набирає різні форми і вирази, в залежності від конкретного історичного моменту і виклику часу».
А й справді: «єсть у рівалюциї начало, нєт у рівалюциї канца» (большевицький вірш)
Відтак буду дуже вдячний, якщо пан Святослав надасть своє визначення поняття «революція», бо з наявного тексту окрім наскрізного патосу я спромігся винести лише те, що ми всі ще від Адама жиємо в умовах перманентної революції (визначення, якщо не помиляюся, товарища Троцького, чом би і не використати?)
2. Я ніде не казав, жи «люди, які народились в кінці квітня обовязково є руйнівниками». Особисто знайомий із білими і пухнастими. Навіть Палпалич Г. такі речі каже лише напозір.
3. А от у революцію, яка не руйнує щось слабо віриться. Якоюсь вона виходить еволюційною. Проте це – також до визначення понять.
«...вона започатковує нове, правильне і потрібне». Це що, зара ТАКУ парадіґму вивчають? (чомусь 1917 рік згадався, так розчулив, так розчулив…)
Ой, більше не можу, піду, мабуть, поплачу трохи

Шановний Dmy Я не маю на Вас образи, яку як Ви пишете хотіли навмисне спровокувати. Дискусія є дискусія, сподіваюсь що до полеміки у нас не дійде. І як казав один відомий персонаж з відомого фільму " на ображених воду лиють". А зауваження я зробив стосовно Вашого зневажливого ставлення до української справи і до українізації. Я вважаю, що цитату Ви вихопили досить тенденційно і упереджено ,іта перефразували її для підтвердження своєї позиції. Якщо Ви це вважаєте просто невинним гумором, то я так не вважаю. В деяких колах за таке можна добре і по пиці отримати. Зрештою кожен має власну позицію, світогляд і пріоритет цінностей.
Стосовно Вашого бажання поплакати, то Дмитро Донцов дуже влучно навів характеристику середовища, яке завжди вміло тільки плакати, до якого можна віднести і Куліша, цитати якого Ви так радо наводили.
А щодо революції , то Я не буду входити в теоретичні дискусії і наводити політологічні визначення. Не бачу в цьому сенсу. Вважаю, що людина яка впринципі не сприймає революції , її мабуть ї не сприйме. Як кажуть " народжений повзати - літати не зможе".
Хоча мені дивно, що україномовний представник Донецька має таку позицію. Я багато спілкувся з мешканцями сходу та півдня України, які вважають себе українцями а не ами, і в побуті спілкуються українською. Більшість з них є ще радикальнішими у багатьох питання ніж мешканці заходу. Тому, власне дивно чути такі речі від Вас.
А взагалі , шановний Dmy, ми з Вами суттєво відхиляємось від теми інтеграції яку задав автор Андрій Пелещишин. Пропоную або припинити дискусію стосовно революції, або перенести її в іншу тему. Не будемо заважати користувачам Форуму обговорювати проблеми інтеграції та геополітичного вибору України.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 12-3-2004 у 23:57


Цитата:
А взагалі , шановний Dmy, ми з Вами суттєво відхиляємось від теми інтеграції яку задав автор Андрій Пелещишин. Пропоную або припинити дискусію стосовно революції, або перенести її в іншу тему.


Золоті слова!




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Сергій Бєляєв
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1170
Зареєстрований: 31-1-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: гарний

[*] написано 13-3-2004 у 12:41


Цитата:
Першим відправив користувач rost
Зрозуміло, що в Європі тендери проходять не по "понятіям" наших "донецьких".

Я сподівався, що учасники форуму трохи слідкують за повідомленнями засобів масової інформації. "Шок" у "донецьких" стався як раз від того, що конкурс поляки провели по "понятіям", заздалегідь визначивши його переможця. Тобто вони наочно переконалися, що і в Європі законами маніпулюють не менше, ніж в Україні.

Мушу також навести одну пряму цитату.

"Це рішення [про результати конкурсу] є дискримінаційним" В. Янукович

Отже, свої висновки я будував на позиції однієї з вищих посадових осіб нашої держави, а не на власних здогадках чи перекручених коментарях журналістів.

Щоб ця позиція не виглядала однобічною, наведу ще одну пряму цитату.

"Сьогодні Польщі не можна легковажно ставитися до економічних пропозицій з України. Адже сама Польща не в стані інвестувати гроші ні у закордонну економіку, ні навіть у власну. Цілі галузі промисловості нині на межі банкрутства, а безробіття серед молоді віком до 25 років становить 45 відсотків. Зараз у парламенті відбуваються слухання про скорочення розхідної частини бюджету, адже грошей на соціальні виплати катастрофічно бракує... Як пересічним полякам, так і урядовцям треба якнайскоріше зрозуміти, що Україна трохи більша, ніж Галичина, і на її Сході справді потужного розвитку набули різні галузі промисловості" Тадеуш Ольшанський, радник президента Польщі, експерт Центру східних студій міністерства економічної співпраці із закордоном.

Цитата:
Першим відправив користувач rost
Он як. Тобто п. Беляєв не проти "європейського вибору України", тільки не хоче його пов"язувати з ЄС. Ну оскільки крім ЄС існує в Європі ще й СНД, а Україна є його членом-засновником разом з Росією і Білорусією, то навіщо ж інтегруватися в ще одну структуру -- ЄС. Там засновники якісь чужі, "понятій" не визнають, ще й ініціативу нам віддаввати не хочуть.


Про "європейский вибір" я згадав виключно тому, що орієнтація на європейську інтеграцію була задекларована Президентом України у своєму Посланні до Верховної Ради як один із приорітетних напрямків зовнішньої політики України. Я, особисто, не є прихильником такого інтеграційного курсу, саме тому слова "європейський вибір" подано мною у лапках і розглядаються лише у зазначеному вище контексті.

Щодо СНД, то через відсутність реальних кроків, спрямованих на інтеграцію, з боку його членів, насамперед, Російської Федерації, немає питань для обговорення.

Проте, і в СНД є цікаві приклади. Казахстан є членом СНД, бере участь у роботі ще низки різних організацій (переважно лише позначаючи своє членство в них). Вже більше десяти років країна зосереджена не на прагненні кудись влитись, а на реформуванні власної економічної системи. Жорстка державна економічна політика не допускає утворення монополій, держава не втручається у процеси ціноутворення, в країні низькі податки. Як наслідок, за останні 4 роки середньорічні темпи зростання ВВП 10,5% (в Росії для порівняння 6,7%, у нас в 2003 - 8,5%, але до того був дещо нижчий, тому в середньому десь на рівні російського). ВВП на душу населення в 2003 році майже дорівнював російському, а у 2004 р., за пронозами, випередить російський (інформацію наведено зі слів радника Президента РФ з економічних питань А. Ілліріонова).

Тому не треба іронізувати щодо СНД. Приклад Казахстану наочно демонструє, що, проводячи цілеспрямовану державну політику, можна досягнути позитивних результатів, орієнтуючись, насамперед, на власні сили.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Дзвінка
Новак
*



Повідомлень: 2
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: творчий

[*] написано 22-3-2004 у 16:56


Цікаво, а якби кандидат у президенти заявив прямо: нам не треба нікуди інтегруватися, поки самі себе у власні "рамки" не "зінтригуємо". Себто, ми будемо працювати - а потім подивимося. Щодо багатовекторності: дійсно, немає поки якогось конкретного - є лише бажання. Які самі - покаже час.
Мабуть то була б абсурдна заява.
Але в цьому щось є - не приєднуватися.а приєднувати, не гнутися - а бути собою! Принаймні, вчитися і потім стати зразком для інших.
У чому зразком?
У повернені до національного питання, яке на порядку денному стоїть ПЕРШИМ.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Сергій Бєляєв
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1170
Зареєстрований: 31-1-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: гарний

[*] написано 23-3-2004 у 20:16


To Дзвінка:

Такий кандидат у сучасних умовах приречений на поразку. Пропагандистська діяльність, як державна, так і багатьох недержавних організацій, орієнтована на створення привабливого іміджу ЄС та підсвідомого навіювання однозначності та неминучості "європейського вибору". Як наслідок, за результатами опитування, проведеного соціологічною службою Центру економічних та політичних досліджень ім. Разумкова, 59,6% громадян України переконані, що вступ до ЄС є доцільним (дані наведено за публікацією Українці хочуть в Європу. "Високий замок" від 22.03.04 №53).

Очевидно, що такий гіпотетичний кандидат мав би спочатку, спираючись на певні фінансово-промислові групи створити мережу недержавні організації (громадськіх організації, фондів тощо) провести потужну альтернативну пропагандистську акцію. Недержавні організації доцільно використовувати через природню недовіру більшості людей до влади, що характерно для всіх країн. Основний акцент доцільно зробити на тих втратах, які нестиме кожен громадянин у разі вступу країни до ЄС, СОТ тощо. І думку людей можна змінити на протилежну (ЗМІ - страшна зброя). А після того можна і на вибори.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Дзвінка
Новак
*



Повідомлень: 2
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: творчий

[*] написано 23-3-2004 у 22:58


Так, звичайно, цілком можливо, що саме за 4 роки нагода у такого кандидата буде, бо до того часу ми точно ще нікуди не вступимо. Однозначно, Росія не встигне за 4 роки запудрити мізки, а ЄС не потягне на співпрацю. Як каже Тарасюк: "З боку Європейського Союзу відсутнє концептуальне бачення кінцевої мети співпраці з Україною. ЄС досі для себе не може вирішити, чи-то кінцевою метою буде членство, чи-то членства не буде ніколи, а буде лише партнерство і співробітництво. Європейська Рада вперто відмовляється визнати можливість застосування ст.49 Амстердамської угоди щодо України. Ця стаття говорить, що членом Європейського Союзу може стати будь-яка європейська країна, яка цього прагне і яка відповідає критеріям членства". Отже, питання на часі: все ж таки, може не треба нікуди інтегруватися?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
saLAVado
Дійсний член
***



Повідомлень: 115
Зареєстрований: 1-5-2004
Нема на форумі

Настрій: Супер

[*] написано 1-5-2004 у 11:40


Перечитав усі коментарі. Моя думка - Україні потрібно підніматися внутрішньо, а із зовнішнім світом підтримувати зв'язки. Коли буде досягнуто більш-менш стабільний рівень, можливим стане згуртування навколо себе пострадянських держав на засадах співпраці, але єдиною структурою. Це послабить Росію, яка зараз працює гальмами, розколе її, до новоствореної структури відійде і частина "імперії". Варто будувати нове, відмінне і від Радянського союзу і від ЄС. Зважаючи на відсутність національних ідей у пострадянських державах, це пройде гладко. Ще раз наголошу - спочатку - стабілізація внутрішня.



Dulce bellum inexpertis
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 4-5-2004 у 13:33


Проді в черговий раз повідомив, що про Євросоюз ми можемо забути
http://pravda.com.ua/archive/2004/may/4/news/1.shtml




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  ..  3    5    7  ..  19

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 1737
Реклама: