Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Мобільне шаленство
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 22-1-2004 у 14:11
Мобільне шаленство


Читав собі, снідаючи, свіжого Поступа.
Виявляється, 10% прибутків від продажу ліцензованої музики у світі припадає на ринок ... мелодій для мобільних телефонів :o
Оце суперовий приклад, як з повітря робляться гроші! Спочатку зробити нікому не потрібну функцію до телефона - поліфонічний звук, переконати всіх, що це надзвичайно важливо - купити саме такий телефон, щоб потім підняти гроші на продажу мелодій! Я знімаю шапку! Це - талант! :)
А вбудована фотокамера? Ви рекламу тих телефонів бачили? Я, коли її дивлюся, ніяк зрозуміти не можу, хто дурень - я, що не розумію надзвичайну корисність і важливість цієї функції, чи ті, хто мене в цьому намагаються вперто переконати? Ні, вони точно не дурні, вони конкретні гроші заробляють. Але ж і я, ніби, теж не теє...
І нормальні виробники, як моторола, еріксон, що ніколи за викрутасами на ганялись, страждають - ні, щоб продовжувати робити хороші телефони, так вони тепер теж мусять вкладати гроші в ту дурню, бо хто зараз купить трубку без цих, таких важливих для життя прибамбасів?
От так і живемо. Весело :) Чи сумно? :(
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 22-1-2004 у 14:31


Весело :) Я взагалі без мобільного... бо весь час тут :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 22-1-2004 у 14:54


Закінчіться це шаленство з появою наддешевих "NoName" з мінімальним набором функцій китайського виробництва, які потіснять (у нас принаймні) "брендів"
До речі, по Нету пройшла інформація по появу якоїсь нашої української ультрадешевої моделі (100 грн) мобільника.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 22-1-2004 у 15:07


До речі, є така послуга на дикому заході - одноразові мобільники.
Це супердешевий мобільник, мало, чи не картонний, із зашитим у нього номером, якоюсь сумою на переговори і терміном дії.
Купив, поговорив і викинув. Досить хороше рішення для тих, кому мобілка буває потрібна лише вряди-годи. Або для туристів.
Цікаво, запровадять наші оператори коли таке чудо?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 22-1-2004 у 15:14


А наш мобільник.... чимось він подібний до радянської праски.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 22-1-2004 у 15:19


Я би тоже поприколювався, але все-таки є позитивний приклад телефонів "Русь" і тому подібних, які досить сильно потіснили на ринку звичайних телефонів всякі Панасоніки



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 22-1-2004 у 15:20


Кажуть просто дуже і дуже великий він.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 22-1-2004 у 15:24


1. Про Русь - підтверджую. Уже тривалий час нею користуюсь - вельми задоволений. Визначає все, що в принципі підлягає визначенню. Навіть номери таксофонів :) Десь так 90-95% від усіх номерів. Найкращий панаслоник ледве до 60 дотягає, кажуть. Сам, правда, не перевіряв.

2. Радянською праскою теж користуюсь. Звір-машина. Далеко не кожна імпортняча буде так добре прасувати :) А ще імпортну треба із зусиллям притискати до дошки, бо вона легка. А совіцька сама тисне - будь здоров. Тільки совгаєш туди-сюди, туди-сюди :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 22-1-2004 у 15:30


:D
Усілякі імортні мобілки тре за собою таскати, а на нашу кола причепив і вона сама попереду тебе їде як дитячий возик.
:D
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Sergi Adamchuk
Академік
****



Повідомлень: 421
Зареєстрований: 29-7-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: поміркований

[*] написано 23-1-2004 у 09:58


Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
Кажуть просто дуже і дуже великий він.


Що це за "русь"? ніколи не чув
хтось може дати посилання на вебі, щоб подивитись йього характеристики?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 23-1-2004 у 10:18


Русь це такий авн. Щоправда мені ввижалось що він російський.
Справді багатофункціональний, непогано визначає номери, десятки різноманітних опцій, проте, звісно, має і багато специфічних недоліків. Хоча з ними можна міритися.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Sergi Adamchuk
Академік
****



Повідомлень: 421
Зареєстрований: 29-7-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: поміркований

[*] написано 23-1-2004 у 10:26


ААА... ясно. Про АВН такий чув....
я думав то якась мобілка
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 23-1-2004 у 10:32


Українська версія - МЕРІ ( http://www.meri.com.ua/index.htm ).
Я шкодую, що коли я брав свій МЕЛТ, Мері ще не було, бо таки той моск... ой... росіяка трохи дратує - слухати російську мову, і ще де - у себе дома! :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Sergi Adamchuk
Академік
****



Повідомлень: 421
Зареєстрований: 29-7-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: поміркований

[*] написано 23-1-2004 у 10:34


Цитата:
Першим відправив користувач NetGuy
Українська версія - МЕРІ ( http://www.meri.com.ua/index.htm ).
Я шкодую, що коли я брав свій МЕЛТ, Мері ще не було, бо таки той моск... ой... росіяка трохи дратує - слухати російську мову, і ще де - у себе дома! :)


Точно. Я теж купив МЕЛТ (та ще й здається підробний) і чув про мері, хоча вони відрізняються тільки прошивкою (мова різна)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 23-1-2004 у 10:41


Ну, МЕЛТ у мене справжній. Працює вже років... ну, достатньо.
А відрізняються вони з МЕРІ не тільки прошивками - я зі спецами про можливість перепрошивки говорив. Не вийде. Там і апартна якась різниця є. Шкода, але...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 23-1-2004 у 12:45


Мораль очевидна - нема нічого неймовірного в появі конкурентно спроможних пристроїв рідного виробництва (чи принаймні від сусідів) по прийнятній ціні.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 23-1-2004 у 13:07


В принципі так, але щодо "високих" технологій в електроніці, віриться якось не дуже.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 23-1-2004 у 13:12


Ну чого ж так?
Якщо ж брати до уваги, що виробник на перше місце ставив надійність, ну а вага, функціональність та розміри то інше.
От що до того, що телефон найпростіший - без дисплею, і тому без елементарних функцій пам"яті (ну хіба на 20 номерів, але то треба ще пам"ятати, хто під яким і т д.) .то погано, а той інший - так тут вже хтось писав. що до нього тре колеса приробити.




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 23-1-2004 у 13:21


Наскільки мсені відомо, електроніка там не наша, доречи.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Нормалайзер
Академік
****



Повідомлень: 326
Зареєстрований: 27-9-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 24-1-2004 у 13:03


Українська мобілка...
отак виглядає

цирк...




я заперечую проти будь-яких передруків моїх повідомлень з цього форуму будь-коли й будь-де, крім цього форуму
http://drymba.net/
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 2122
Реклама: