Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: "Ви здивуєетесь по-справжньому!..."
Sergi Adamchuk
Академік
****



Повідомлень: 421
Зареєстрований: 29-7-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: поміркований

[*] написано 27-1-2004 у 08:06
"Ви здивуєетесь по-справжньому!..."


"Ви здивуєетесь по-справжньому! НОВІ ТАРИФИ 2004. 1 лютого"

Знову з'явилися загадкові бігбоарди. Ще крім цього там зображений фацет у античному чи щось таке одязі, і з чимось на зразок факела.....

Хтось знає, чия це реклама, і що нас чекає? Недавно, таку загадковість започаткував джинс.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Роман Голощук
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 2828
Зареєстрований: 8-9-2002
Місто: м. Львів, Україна
Нема на форумі


[*] написано 27-1-2004 у 10:20


Ну що ж, доведеться чекати до 1 лютого. Хоча аналогія з "Джинс" дійсно простежується.



Немає помилкового судження, у якому немає бодай зернятка правди

Видавництво львівської політехніки
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 27-1-2004 у 10:25


Може, нарешті, DCC прокинулось?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Sergi Adamchuk
Академік
****



Повідомлень: 421
Зареєстрований: 29-7-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: поміркований

[*] написано 27-1-2004 у 10:30


Чекати 1го лютого не варто. вже повинна просочуватись якась інфа.... може то УМС - тоді ще до кінця січня можна встигнути купити УМС-Ювілейний, чи підключитись до ЮМС - святковий, так само і джинс........
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 27-1-2004 у 10:31


От 1-го лютого і дізнаємось. Що собі голову дурницями забивати? Все рівно чудес не буде.
До речі, а може це про комунальні послуги йдеться? Он, чоловік із факелом біжить, значить про газ мова йде :D
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Sergi Adamchuk
Академік
****



Повідомлень: 421
Зареєстрований: 29-7-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: поміркований

[*] написано 27-1-2004 у 10:39


Ага. Може Кучма з Путіном домовився, щоб зменшили ціни на поставку газу.... може за рахунок відключення Білорусі? :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 27-1-2004 у 11:56


От вже відома інфа про подорожчання смс з umc на закордонні номери - вартість з 1 лютого становитиме 70 коп. Гади. Не вірите - подзвоніть по безкоштовному 88005000500. Відмазка просто супер - "закордонні оператори відмовляються приймати від наших операторів повідомлення, тому з ними доводиться укладати нові угоди". Так я і повірив, що umc платитиме закордонним операторам за те, щоб вони приймали від нас смски. Цікаво, як з цим в інших операторів.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Sergi Adamchuk
Академік
****



Повідомлень: 421
Зареєстрований: 29-7-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: поміркований

[*] написано 27-1-2004 у 11:56


Цитата:
Першим відправив користувач Efes
От вже відома інфа про подорожчання в umc смс на закордонні номери - вартість з 1 лютого становитиме 70 коп. Гади. Не вірите - подзвоність по безкоштовному 88005000500. Відмазка просто супер - "закордонні оператори відмовляються приймати від наших операторів повідомлення, тому з ними оводиться укладати нові угоди". Так я і повірив, що umc платитиме закордонним операторам за те, щоб вони приймали від нас смски.

Це є в них на сайті, в розділі "Новини". Доречі СМС на МТС платяться пільгово - як і на ЮМС
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Sergi Adamchuk
Академік
****



Повідомлень: 421
Зареєстрований: 29-7-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: поміркований

[*] написано 27-1-2004 у 13:57


Цікаве спостереження

Є на сайті джинса стрічка новин:
http://www.jeans.com.ua/ukr/nnews.php

з моменту виникнення джинсу там публікувались новини десь 1-2рази на тиждень, а після 01.01 - жодного повідомлення!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 27-1-2004 у 14:03


Цитата:
Першим відправив користувач Efes
От вже відома інфа про подорожчання смс з umc на закордонні номери - вартість з 1 лютого становитиме 70 коп. Гади. Не вірите - подзвоніть по безкоштовному 88005000500. Відмазка просто супер - "закордонні оператори відмовляються приймати від наших операторів повідомлення, тому з ними доводиться укладати нові угоди". Так я і повірив, що umc платитиме закордонним операторам за те, щоб вони приймали від нас смски. Цікаво, як з цим в інших операторів.


Ви будете сміятися, але наприклад Orange зробив то саме. От яке повідомлення я від них отримав:
Шановні клієнти, доводимо до вашого відома, що з 2. лютого 2004 року вартість СМС повідомлень до закордону зростає, місцеві СМС-и залишаються без змін.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
polidrom
Дописувач
**



Повідомлень: 95
Зареєстрований: 26-6-2003
Місто: Канада
Нема на форумі

Настрій: так собі

[*] написано 28-1-2004 у 10:28


Цитата:
Першим відправив користувач Користувач Олесь
Ви будете сміятися, але наприклад Orange зробив то саме. От яке повідомлення я від них отримав:
Шановні клієнти, доводимо до вашого відома, що з 2. лютого 2004 року вартість СМС повідомлень до закордону зростає, місцеві СМС-и залишаються без змін.

Я би хотів посміятися, але не знаю хто такий Orange.
Чи що таке Orange?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 28-1-2004 у 11:20


Цитата:
Першим відправив користувач polidrom
Я би хотів посміятися, але не знаю хто такий Orange.
Чи що таке Orange?

http://www.orange.com
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Sergi Adamchuk
Академік
****



Повідомлень: 421
Зареєстрований: 29-7-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: поміркований

[*] написано 30-1-2004 у 08:52


А ось, виявляється, і відповідь на основне питання цього топіку.
http://dn.kiev.ua/business/ukraine/umc_0129.html

Виявляється той фацет - ніхто інший, як Сергій Бубка.

... і не треба першого лютого чекати
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
jin
Новак
*



Повідомлень: 4
Зареєстрований: 18-1-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: невідомий

[*] написано 30-1-2004 у 10:00


На сайті UMC вже скажано про "Нові тарифи 2004" :( Мені мій "Святковий" значно більше подобається :) Кілька днів тому я на форум.львів.юа подібну тему почав, але активність людей була невелика, може тут хтось поділиться враженнями від нових тарифів.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Голощук
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 2828
Зареєстрований: 8-9-2002
Місто: м. Львів, Україна
Нема на форумі


[*] написано 30-1-2004 у 10:54


Цитата:
Першим відправив користувач jin
Мені мій "Святковий" значно більше подобається :)


Мені також "Святковий" більш до вподоби. Хіба би UMC під час акції ще й нові телефони нахаляву б роздавала.




Немає помилкового судження, у якому немає бодай зернятка правди

Видавництво львівської політехніки
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 30-1-2004 у 23:30


Ось що виклали в новинах на сайті:
29.01.2004
UMC «мобілізує» Україну

UMC, 100%-ва дочірня компанія ВАТ «Мобільні ТелеСистеми» (NYSE: MBT), провідний оператор мобільного зв'язку в Україні, анонсує нову програму, запроваджуючи з 1 лютого Тарифи-2004.

UMC презентує своє бачення “мобілізації” всіх мешканців України до кінця 2004 року. Програма складається з чотирьох елементів: розширення покриття, якість зв'язку і обслуговування, доступність тарифів, бізнес етика – відкритість, прозорість та чесність. Нові тарифи є частиною програми. Тарифи-2004 чесні, прості й доступні. Клієнтам пропонується вибрати тарифний пакет, виходячи з планованих щомісячних витрат на мобільний зв'язок. Таким чином, їм надається цілий Пакет Послуг. Залежно від того, яким обсягом послуг абонент користується, він одержує знижку від 10 до 50%, передбачену умовами цього Пакета. Чим більше вартість обраного абонентом Пакета Послуг (від 40 до 350 гривень), тим більшу знижку він одержує.

- Компанія UMC – лідер, що несе корпоративну відповідальність за розвиток і вдосконалювання мобільного зв'язку в Україні. Сьогодні ми запроваджуємо програму, яка дозволить практично всім мешканцям країни стати мобільними до кінця 2004 року. Це наше бачення і наші цінності. Частина програми, Тарифи-2004, розроблені таким чином, щоб максимально відповідати всім стратегічним елементам програми. Не випадково нову тарифну програму разом з нами презентував Сергій Бубка, адже в бізнесі UMC, як і в спорті, найважливіше – чесна гра. Ми зробимо Україну мобільною в 2004 році! - говорить Ерік Франке, Генеральний директор UMC.

Існуючі контрактні абоненти UMC за бажанням також можуть перейти на будь-який з пакетів Тарифів-2004. Обслуговування за старими тарифними пакетами зберігається у тому ж обсязі, але перехід і нові підключення на них припиняються.
----------------------------------------------------------------------------------
Варто подумати, але я не думаю що за 40 грн нового плану я отримаю те саме, що на "Святковому"




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 2135
Реклама: