Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Капітальний ремонт проспекта Свободи - це необхідність для міста?
Влодко
Дійсний член
***



Повідомлень: 234
Зареєстрований: 5-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: як завжди

info.gif написано 10-4-2004 у 07:53
Капітальний ремонт проспекта Свободи - це необхідність для міста?


:cool::cool::cool::cool:
Капітальний ремонт проспекта Свободи - це необхідність для міста?
На мою думку зняття 40 см шару асфальту безглузда ідея для теперішнього часу, коли місто не має коштів на повноцінний ремонт доріг, збереження памяток архітектури та й на поточний ремонт помешкань і т.д.Цей проект стане найпомпезнішою подією останніх кількох років і перевершить масове будівництво монументів в місті ми знову відзначимося в світі :D:D:D

Як задекларовано будуть замінені всі комунікації, але наскільки я знаю їх можна поміняти і не здираючи покриття їснує ж система колодязів і тунелів, "краще б гроші які витратять на пониження рівня дороги використали на реставрацію каплиці Боїмів" - так каже мій знайомий і це правильно. Можливо булоб значно раціональніше обмежитись, принаймі найближчими роками нормальним поточним ремонтом центру?
:):):):)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Нормалайзер
Академік
****



Повідомлень: 326
Зареєстрований: 27-9-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 10-4-2004 у 09:32


Поточний ремонт - нормальний ремонт? Нє, ну ви мене вибачте, звичайно...

Я - за реконструкцію. Я взагалі завше "за" будь-які глобальні вливання грошей: вони ж бо й так - не у великій кількості. Буде робота по реконструкції - вкрадуть троха грошей, вкрадуть грошей - шось си збудують, збудують зара - не тре їм буде того потім , не тре потім - може, потім зроблять таки якусь реконструкцію...




я заперечую проти будь-яких передруків моїх повідомлень з цього форуму будь-коли й будь-де, крім цього форуму
http://drymba.net/
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dмитрик
Академік
****



Повідомлень: 549
Зареєстрований: 8-3-2003
Місто: місто Лева
Нема на форумі

Настрій: СХОВАЙТЕ МЕНЕ!

[*] написано 10-4-2004 у 11:52


2Нормалайзер
"будь-які глобальні вливання грошей"
Дозвольте з Вами не погодитись! Будь-які вливання не приносять суспільної користі, а зараз питання стоїть саме про користь. Яку користь принесе заміна асфальту на бруківку? І яка в цьому необхідність?
Адже кожні два-три роки виникатиме потреба перекладати брук по новому (варто згадати ремонт на вулю Підвальній, де дороги знову почали "роззявляти пащеку";)
На мою думку, у міста є більш нагальні потреьби (балькони для прикладу) І мушу визнати, що каплиця Боїмів таки потребує термінової реставрації.
Заміна асфальту не нагальна потреба!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Влодко
Дійсний член
***



Повідомлень: 234
Зареєстрований: 5-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: як завжди

[*] написано 13-4-2004 у 00:54


2Dмитрик
про балкони ти слушно, можливо, нарешті, дочекаюсь коли вони попадають на Князя Романа, аби без жертв, принаймі можна буде ходити спокійно в цьому місці.

2Нормалайзер
В нас принцип Ваш: "Буде робота по реконструкції - вкрадуть троха грошей, вкрадуть грошей - шось си збудують, збудують зара - не тре їм буде того потім , не тре потім - може, потім зроблять таки якусь реконструкцію... " буде працювати років через 50, бо зараз крадуть не собі виключно, а на перспективу, тобіш своїм пра-, пра-, правнукам, якщо недалі в часовому проміжку.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 2474
Реклама: