Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: порядок обліку вагітних жінок
freewill
Дійсний член
***



Повідомлень: 173
Зареєстрований: 4-9-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 7-5-2004 у 13:42
порядок обліку вагітних жінок


Підкажіть будь-ласка посилання на законодавчі ресурси, де говориться про порядок постановки на облік вагітної жінки. Особливо мене цікавить особливості, якщо жінка немає прописки (реєстрації), орендує житло і хоче (повинна) стати на облік по місцю свого тимчасового проживання. Дякую.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 7-5-2004 у 13:48


Жінка стає на облік за містом проживання а не за містом реєстрації. На документи зіслатись не можу, але практика саме така.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
freewill
Дійсний член
***



Повідомлень: 173
Зареєстрований: 4-9-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 7-5-2004 у 14:26


Моя дружина повинна стати на облік, вона пішла в жіночу консультацію, там їй завідуючий відділенням сказав, що акушерка повинна прийти додому і перевірити, чи дійсно вона там проживає. Маячня якась.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 7-5-2004 у 14:37


Грошей хотів. Нехай преться акушерка :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
freewill
Дійсний член
***



Повідомлень: 173
Зареєстрований: 4-9-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 7-5-2004 у 14:47


Не грошей він отримає а щось інше... Такі-то справи... І взагалі, я в шоці від української медицини. Та зробіть прейскурант, поставте касу і заробляйте легально. А хабарі я не давав нікому і не збираюся.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 7-5-2004 у 15:03


Бач, вагітність це не те, на чому економлять. Найкраще - знайти доброго лікаря і йому платити.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
freewill
Дійсний член
***



Повідомлень: 173
Зареєстрований: 4-9-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 7-5-2004 у 15:40


Ти розумієш, в чому справа - потрібно стати на облік в державній клініці, щоб потім дали направлення на роди. (я от собі думаю - а як не дадуть направлення, то що - роди відміняються, всім дякуємо?). Наразі я бачу, що в Києві, як і всюди в Україні, медицина далека від логіки.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 7-5-2004 у 16:06


У моїй поліклініці (Подільський район) цілком офіційно беруть 50 гривень (може, зараз більше, не уточнювала), і ставлять на облік усіх - з інших районів, інших міст... Тим, хто зареєстрований і проживає у Подільському районі, це безкоштовно.
А що до законів... є якесь, здається, розпорядження мера, однак у кожної поліклініки - свій мер. :(




Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
freewill
Дійсний член
***



Повідомлень: 173
Зареєстрований: 4-9-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 7-5-2004 у 17:09


от знати б, що то за розпорядження... Наталко, а скажи но будь-ласка адресу цієї поліклініки?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 7-5-2004 у 17:54


Мостицька, 9. Якщо їхати тролейбусом №25 (від метро "Петрівка";), то зупинка так і назвиається - "Поліклініка". Якщо ж тролейбусом №18 від майдану Незалежності - то це зупинка "Мостицька". :)



Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олександр Шевченко
Дійсний член
***



Повідомлень: 199
Зареєстрований: 5-4-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: 50/50

[*] написано 7-5-2004 у 19:07


2 freewill: медицина ж безкоштовна тільки офіційно, що дивного... Якщо до нашого терапевта треба йти з цукерками мінімум, аби отримати що хотів (справку, направлення на обстеження тощо), і зберегти нерви... Я сам за касу, але хтось на горі дуже тормозить... Введіть вже, вашу маму (це до тих, що нагорі) прейскурант, і всі будуть знати, що робити й скільки нести... :mad:



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Любов Крон
Новак
*



Повідомлень: 2
Зареєстрований: 21-1-2011
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 21-1-2011 у 11:00
порядок обліку вагітних жінок


Ну що ви, шановні, усі проситеся платити в касу? Багато маєте грошей? Нехай працюють, як положено, зарплата їм дається й так з наших грошей. А на що ми податки сплачуємо!?!
А закони є. Наприклад, є Наказ Міністерства охорони здоров'я України 28.12.2002 N 503 щодо організації надання амбулаторної акушерсько-гінекологічної допомоги. Там чітко вказано, що ПОВИННІ медики зробити, і що МОЖЕ (не повинна) зробити вагітна.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Любов Крон
Новак
*



Повідомлень: 2
Зареєстрований: 21-1-2011
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 21-1-2011 у 11:11
порядок обліку вагітних жінок


Цитата: Початково розміщене учасником Олексій Мачехін  
Бач, вагітність це не те, на чому економлять. Найкраще - знайти доброго лікаря і йому платити.

Бач, оце ДУЖЕ неслушна позиція! Ми самі собі придумуємо проблеми, а потім ще дивуємося, що нас оббирають і взагаді не вважають за людей.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 2579
Реклама: