Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1    3  ..  6
Автор: Тема: Почитайте та порадійте за ВЯ
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 22-7-2004 у 09:51
Почитайте та порадійте за ВЯ


Як пише слово "прем'єр-міністр" Віктор Янукович:

http://postup.brama.com/dinamic/i_pub/usual.php?what=27548
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 23-7-2004 у 10:02


http://postup.brama.com/dinamic/i_pub/usual.php?what=27620

...працівників держустанов Одеси та області масово примушували підписувати листи на підтримку Януковича, погрожуючи звільненням із роботи.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Vitalik
Дописувач
**



Повідомлень: 91
Зареєстрований: 3-10-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Good

[*] написано 23-7-2004 у 16:26


Пан Черновецький з фракції "Наша Україна" теж іде в президенти.:D
Кому невідомо - то пан Черновецький є почесним директором банку Правекс-Банка.
Так от до чого я веду, в неділю за вказівкою начальства відбудеться мітинг на підтримку пана Черновецького, участь в якому будуть брати працівники тогож банку. При відмові їхати в Київ, заява на звільнення.

Хотілося почути ваші враження.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
saLAVado
Дійсний член
***



Повідомлень: 115
Зареєстрований: 1-5-2004
Нема на форумі

Настрій: Супер

[*] написано 26-7-2004 у 07:33


Усі вовки однаково голодні...



Dulce bellum inexpertis
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Vitalik
Дописувач
**



Повідомлень: 91
Зареєстрований: 3-10-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Good

[*] написано 26-7-2004 у 09:13


Але я собі уявитит неможу, що ж тоді може зробити янукович, коли під порядкуванням у держави заводи, фабрики, школи, лікарні і т.д.:mad:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 26-7-2004 у 10:23


Хіба студентів виганяти він може. І то не в Києві :)

А якщо б весь офіс банку не приїхав, кого б він вигнав?

Я б не пішов, їй богу - треба ж гордість хоч якусь мати.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Vitalik
Дописувач
**



Повідомлень: 91
Зареєстрований: 3-10-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Good

[*] написано 26-7-2004 у 10:36


Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
Я б не пішов, їй богу - треба ж гордість хоч якусь мати.


Гордість, гордістю, але жити хочеться.
Легко говорити, а от зробити то важче.

Тай шо говорити про банківського працівника, який боїться за свою роботу, якщо вчителі і лікарі, які отримують набагато менше, теж бояться втратити роботу, і ставлять підписи за Януковича.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Asmera
Академік
****



Повідомлень: 557
Зареєстрований: 29-11-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: сяючий

[*] написано 26-7-2004 у 11:13


Панове....починаємо зживатися з думкою, що Янукович - наступний президент.Мої ставки :5% на Якуковича, 30% на Ющенка, 5% - на когось іншого



Слова відлітають, написане залишається
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Vitalik
Дописувач
**



Повідомлень: 91
Зареєстрований: 3-10-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Good

[*] написано 26-7-2004 у 11:25


Я б поставив на Ющенка всі 100%, якщо би це допомогло виграти вибори.

Але нажаль зараз така ситуація, що рейтинг Янукович підвищується, і я думаю що буде підвищуватися дальше, особливо в вересні, коли піднімуться стипендія, пенсії і тому подібне. Я думаю що на таку наживу клюне багато.

Хоча коли дивишся на Януковича, то просто верне від його пики, справжній бандит, його б ще постригти налисо, або волося зачасати назад, як от в Суркіса, короче кажучи ПАХАН:baddevil:. І це ПАХАН рветься до влади.:baddevil:

Я неможу зрозуміти одного, як на Сході можуть його підтримувати?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 26-7-2004 у 12:18


Цитата:
Першим відправив користувач Vitalik
Хоча коли дивишся на Януковича, то просто верне від його пики, справжній бандит, його б ще постригти налисо, або волося зачасати назад, як от в Суркіса, короче кажучи ПАХАН:baddevil:. І це ПАХАН рветься до влади.:baddevil:

Я не можу зрозуміти одного, як на Сході можуть його підтримувати?


А це якраз дуже для багатьох імідж "свого парня". А европейський імідж Ющенка навпаки багатьох відлякує. В свідомості гомо совєтікусів міцно вкорінився чітко негативний образ "заходу". Додамо до цього ще американську дружину, підтримку на Заході України і з боку розвинутих країн - це для людей, вихованих в кращих традиціях радянського режиму, те саме, що для нас бандитський габітус ВЯ. Не забувайте, що так само багато людей бояться будь-якої відкритості України для Заходу ("іноземці все в нас викуплять", "будемо рабами на заводі власника-іноземця", "натівський чобіт топтатиме українську землю";).
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Vitalik
Дописувач
**



Повідомлень: 91
Зареєстрований: 3-10-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Good

[*] написано 26-7-2004 у 12:53


Повністю підтримую сказане, але на сході є люди які би хотіли бачити Україну незалежною і багатою (читав висловлювання людей зі сходу на інших форумах), але в той же час підтримують Януковича. Парадокс, бо мені здається що з Я. нам нічого не світить.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 26-7-2004 у 13:16


А в чому парадокс? Хіба Янукович проти незалежності України? Сильно сумніваюся. Інше діло, що він її бачить можливо інакше ніж пересічний львівянин, але можливо його бачення якраз близьке баченню значної кількості населення Сходу України.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 26-7-2004 у 13:41


Цитата:
Першим відправив користувач Vitalik
Повністю підтримую сказане, але на сході є люди які би хотіли бачити Україну незалежною і багатою (читав висловлювання людей зі сходу на інших форумах), але в той же час підтримують Януковича. Парадокс, бо мені здається що з Я. нам нічого не світить.


Так в тому то й справа, як я і писав - в їх розумінні незалежна і багата Україна - це подалі від Заходу. Зрештою, почитайте тему "Куди інтегруватися", там є багато дописів від людей, які проти інтеграції з Росією, але в той сам час проти допущення в Україну західного капіталу. Багато людей вірить наприклад в незалежну Україну, яка має головним своїм партнером Росію - бо це традиційні встановлені економічні зв'язки тощо, а в країнах Заходу бачать загрозу.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
freewill
Дійсний член
***



Повідомлень: 173
Зареєстрований: 4-9-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 26-7-2004 у 13:50


Цитата:
Першим відправив користувач Vitalik
Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
Я б не пішов, їй богу - треба ж гордість хоч якусь мати.


Гордість, гордістю, але жити хочеться.
Легко говорити, а от зробити то важче.

Тай шо говорити про банківського працівника, який боїться за свою роботу, якщо вчителі і лікарі, які отримують набагато менше, теж бояться втратити роботу, і ставлять підписи за Януковича.


Є законні можливості захистити свою позицію. Відмова від участі у мітингу не дає ніяких підстав для звільнення з роботи. Заяву - і в суд! Якщо ти хороший працівник, то роботу собі знайдеш, у крайньому випадку. Зате самоповага до себе значно виросте. Але, якщо поганий... то... краще йти на мітинг, звичайно :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Vitalik
Дописувач
**



Повідомлень: 91
Зареєстрований: 3-10-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Good

[*] написано 26-7-2004 у 13:53


Але скільки потрібно таких бензинових криз, щоб зрозуміти, що з Росією потрібно бути обережним.

І взагалі Росія то не Європа. Мій знайомий приїхав з Казахстану, так от він говорить що в Україні він побачив, шо таке справжня Європа, тут набагато все цивілізованіше.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Vitalik
Дописувач
**



Повідомлень: 91
Зареєстрований: 3-10-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Good

[*] написано 26-7-2004 у 13:59


Цитата:

Є законні можливості захистити свою позицію. Відмова від участі у мітингу не дає ніяких підстав для звільнення з роботи. Заяву - і в суд!


В суд який давно куплений.:yawn:

Цитата:

Якщо ти хороший працівник, то роботу собі знайдеш, у крайньому випадку. Зате самоповага до себе значно виросте. Але, якщо поганий... то... краще йти на мітинг, звичайно :)


Де знайдеш? Якщо ти живеш в містечку, в якому наприклад одна лікарня на цілий район, то де інакше можна знайти роботу.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Миргородський
Новак
*



Повідомлень: 27
Зареєстрований: 31-3-2004
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 26-7-2004 у 14:02


Цитата:
Першим відправив користувач Vitalik
Але я собі уявитит неможу, що ж тоді може зробити янукович, коли під порядкуванням у держави заводи, фабрики, школи, лікарні і т.д.:mad:


Не можете уявити? Є такий гарний французький фільм "Іграшка". Так там під кінець фільму президент компанії суворо (з криком) наказує своєму підлеглому роздягтись і пройтись голим по коридору. Підлеглий починає роздягатись... Президент його зупиняє, не маючи змоги повірити, що той справді збирався це зробити і запитує підлеглого:
"Хто ж з нас більший мерзотник - я, що наказую вам зробити таку дурню, чи ви, який цю дурню погоджується виконувати".
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Vitalik
Дописувач
**



Повідомлень: 91
Зареєстрований: 3-10-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Good

[*] написано 26-7-2004 у 14:21


Так, воно то так, але є люди яким свобода дорогша за життя і мені здається такі люди є ще в Україні.:sing:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 26-7-2004 у 16:19


Цитата:
Першим відправив користувач Vitalik
рейтинг Януковича підвищується, і я думаю, що буде підвищуватися дальше

Цитата:
Першим відправив користувач Asmera
Панове… починаємо зживатися з думкою, що Янукович - наступний президент

Як казав винничуковський двірник Ціпура: «Які маєте докази?» Тобто, хто таке сказав? Соціологи? Тоді ясно.
Хід відомий. Спочатку народ наполегливо переконують, що «світова практика свідчить – ті, хто не визначився, часто голосують за лідера рейтинґів. Паралельно не менш наполегливо народу демонструють стрімкий зріст рейтинґу потрібного кандидата з обіцянками (у формі проґнозів) подальшого не менш стрімкого зросту. Вже проходили. Хто може долучитися до архівів, хай подивиться історію «рейтинґу» ЗаЄдУ в лютому-березні 2002. Десь за 30% зашкалювало. Тобто, що боротьба буде ще та – зрозуміло, надто багато на карту поставлено, але «не треба нас маленьких лякати наперед, поки не стемніло».
Цитата:
Першим відправив користувач Vitalik
коли дивишся на Януковича, то просто верне від його пики, справжній бандит, … короче кажучи ПАХАН. І це ПАХАН рветься до влади

Одне застереження: та який він пахан?! :lol: ВЯ – типова, просто хрестоматійна «шістка», яку за допомоги певного «даху» випхали нагору (на роль пахана до певної міри міг претендувати Лазаренко, але аж ніяк не Янукович). І до влади рветься не він (хоча, може сам так і думає), а ті, хто ним прикривається. А ось там і пахани є, і багато ще кого цікавого.
Цитата:
Але скільки потрібно таких бензинових криз, щоб зрозуміти, що з Росією потрібно бути обережним

Мені цікаво: скільки потрібно бензинових криз, хлібних криз, інших криз, загублення і віднайдення бюджетних мільярдів, відновлення заборгованостей по зарплаті, жиби зрозуміти – подобається кому писок Януковича чи ні, подобається кому його кримінальне минуле чи ні, подобається чи ні, як він трускає трускавки – це все можна винести за дужки. Ніхто не каже (і Опозиція в голос чомусь також), що він – нульовий топ-менеджер (десь на рівні Пустовойтенка). Тобто яка різниця, якою буде у країни політика, якщо вона має ТАКУ реалізацію.
Цитата:
Мій знайомий приїхав з Казахстану, так от він говорить що в Україні він побачив, шо таке справжня Європа, тут набагато все цивілізованіше

Дивно, дуже дивно! (удавано) Користувач Олесь згадував про «Куди інтеґруватися», так там один, як не дивно, зовсім не східняк, а правдивий галиціяка переконував, жи саме в Казахстані чи не рай земний. У порівнянні Україною, принаймні. Ледь не повірили.




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 27-7-2004 у 10:21


http://www.politikan.com.ua/web/1.php?rej=1&idm=1366&idr1=1...

Dmy, ви в Донецьку зараз. Що, правда там люди можуть таке співати????
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Vitalik
Дописувач
**



Повідомлень: 91
Зареєстрований: 3-10-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Good

[*] написано 27-7-2004 у 11:13


Дійсно, чи могли б Ви розказати що робиться зараз в Донецьку.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 27-7-2004 у 18:33


Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
Dmy, ви в Донецьку зараз. Що, правда там люди можуть таке співати????

Якщо їм налити та ще й грошима "на закусь", то чом би і ні? Щоправда, я такої музики ще не чув - виявляється, замало надрукувати нетлєнку в інтернеті, треба її ще і в маси донести, баяніста ось найняти, якогось. Одного Яна Табачника на всіх не вистачить - він лише на "Жінок" працює.
А так, що робиться, що робиться... Те, що всюди. Вдень за 30, зараз посвіжишало, дощу нема. Мітингів на проїзжий частині - також. Тобто на роботу і з роботи добираюсь без пригод. Політичні пріорітети: комусь щось не ясно? Бу-м сподіватися на Пєтю Симоненка - раптом щось відтяпає, хоча, зважаючи, скільки ортимала ЗаЄдУ (чит. Регіони) в 2002, віриться із трудом. Ходять по квартирах, принаймні, в Центрі - збирають підписи на користь ВЯ. Цікаво, навіщо. Явно "доровольці", такі ж, які ходили чергувати в ДНД в СССР. 2 рази всунули газету (громко сказано) "ТАК". Якщо це дацзибао - то завелике, якщо газета - досить слабенька. Все ж таки НУ також працювати не вміє. Пригадую, 3,5 роки тому я вдруге в житті (і востаннє, різноманітних голосувань не рахую) зробив свідомий політичний вчинок: мене зустріли якісь хлопчики - назвалися з Донецького відділення ПРП - і запропонували підписатися проти відставки Ющенка. Підписався. Натомість подарували аркушік (теж газета?) про партію. Я все там знайшов про те, які вони хороші. Все, окрім адреси, телефона, мейлу тощо. Ну, якби хотів - знайшов, але пересічна людина без надмірної тяги до "правильних" політичних сил, вона що, полізе в інтернетрі?

А так, на мою думку, зарано ще говорити, про "що робиться" - спекотно робиться, під душ хочеться, холодний. От осені дочекаємось, тоді всім буде "пороблено".




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 30-7-2004 у 10:08


Нова помилка Януковича

http://postup.brama.com/dinamic/i_pub/usual.php?what=27997
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 30-7-2004 у 10:10


Горбатого могила виправить

http://postup.brama.com/dinamic/i_pub/usual.php?what=28001

Цитата:
...можливо, все було б добре, якби не дві помилки, що їх прем'єр знову примудрився зробити в одному слові. У тексті "Вас не підведу! З любов'ю, В. Янукович", слово "любов'ю" він написав без апострофа, з м'яким знаком, тож вийшло: "З лювовью В. Янукович".
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Vitalik
Дописувач
**



Повідомлень: 91
Зареєстрований: 3-10-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Good

[*] написано 30-7-2004 у 10:20


Бачив сьогодні агітаційні плакати "Тому що" і рожа Януковича.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1    3  ..  6

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 2828
Реклама: